@

19წ ევროპის ალაფა 2014

ლისაბონი (პორტუგალია) @ ჟამორ
ჭაბუკთა მატჩები 70 წუთიანია!

მეოთხედ’ფინალი

საქართველო 55:3 ჰოლანდია

საქ: შანიძე კიკვაძე (სიჭინავა 36) კოშაძე ლიპარტელიანი (სვანიძე 59) გულიტაშვილი
<
10-9> ჯინჭველაშვილი (ბაბუნაშვილი 52) ლობჟანიძე / ნეფარიძე (მატარაძე 52) ალხაზაშვილი^კაპ (ტორაძე 67) კაკაბაძე (მელიქიძე 52) კვაჭაძე (ზოიძე 36) გიორგაძე (ბარბაქაძე 60) ბუბუტეიშვილი დანგაძე პაპავაძე -

9ლ: კვაჭაძე კიკვაძე კაკაბაძე კოშაძე დანგაძე (5 8) ლობჟანიძე შანიძე ტორაძე;
5გ:
ჯინჭველაშვილი 4, ბაბუნაშვილი

ჰოლ - ჯ: პიტერს სბ ფან’დერ’ფინ

რეფ ნოგეირა (პორ) @ კვი 26/10

5:0(7) 12:0(15) 12:3(17) სბ(24ჰ) 19:3(26) 24:3(33) /
31:3(39) 38:3(44) 43:3(52) 50:3(68) 55:3(69)

დედანი    27/10 @ 16.35 ^ 26/10 @ 23.15

ნახევარ’ფინალი

საქართველო 41:5 რუსეთი

საქ: სვანიძე (შანიძე 50) სიჭინავა კოშაძე ლიპარტელიანი გულიტაშვილი <10-9> ჯინჭველაშვილი (ბაბუნაშვილი 60) ლობჟანიძე (თუთბერიძე 50) / ნეფარიძე (ტორაძე 51) ალხაზაშვილი^კაპ (მატარაძე 60) კაკაბაძე (მელიქიძე 39 სბ 65) ზოიძე გიორგაძე (კვაჭაძე 54) ბუბუტეიშვილი პაპავაძე (დანგაძე 51) გორგაძე -

6ლ: ჯინჭველაშვილი ლობჟანიძე ბუბუტეიშვილი მელიქიძე გულიტაშვილი პაპავაძე;
4გ ჯ:
ჯინჭველაშვილი

რუს - ლ: დემონოვ სბ ფიოდოროვ

რეფ ჯოუნზ (უელ) @ ოთხ 29/10

7:0(2) 10:0(5) 10:5(20) 15:5(26) /
22:5(39) 29:5(45) 36:5(48) 41:5(51) სბ(53რ) სბ(65ს)

დედანი    31/10 @ 12.40 ^ 30/10 @ 01.15

ფინალი

საქართველო 44:14 პორტუგალია

საქ: შანიძე (სვანიძე 44) კიკვაძე კოშაძე ლიპარტელიანი სბ 28, გულიტაშვილი (სიჭინავა 60) <10-9> ჯინჭველაშვილი (ბაბუნაშვილი 63) ლობჟანიძე / ნეფარიძე (მატარაძე 60) ალხაზაშვილი^კაპ სბ 46 (ტორაძე 56) მელიქიძე (კაკაბაძე 66) ზოიძე (ბარბაქაძე 53) გიორგაძე; ბუბუტეიშვილი (დანგაძე 42) პაპავაძე გორგაძე -

6ლ: ალხაზაშვილი (1 4) გორგაძე (2 3) გიორგაძე კიკვაძე;
4გ 2ჯ:
ჯინჭველაშვილი

პორ - 2ლ: როშა ანტუნეშ; 2გ: ლეიტაუ კორდეირუ სბ ლურენსუ

რეფ ჯოუნზ (უელ) @ შაბ 1/11

3:0(19) 10:0(21) 13:0(26სბ) სბ(28ს) 20:0(33) 20:7(35+) /
27:7(39) 34:7(43) სბ(46ს) 34:14(48) 39:14(50) 44:14(60)

დედანი    1/11 @ 24.00

 

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017 * შემოდგომის ტესტები

21/11_2017 @ 19.50

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 1989-2017 ზაფხული   203 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

"თიბისის რაგბის სერიის" ტესტები

 32-კაცა რაზმი  |  ბალანსი  |  მეორ დონე (2015-17)

შაბ

11/11

18.00

დინამო

კანადა

54:22

23-კაცა სია  |  "ცოცხალი" ოქმი

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

6:13

 23-კაცა სია   |   მეტოქენი და მსაჯები   |   სტატისტიკა

შაბ

25/11

18.00

მესხი

შტატები

.

2017-18 * დიდი 10

22/11_2017 @ 15.45

26/1 გადმოდებული  ლოკ – ბთმ

19/11 @ 19.55

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

37

+150

9-0

1

ლელო სარასენს

31

+68

7-2

3

ლოკომოტივი

29

+84

6-2

5

ჯიქი  გორი

26

+26

5-4

6

ბათუმი

23

+89

4-3*1

5

ხარები  რუსთავი

21

-34

5-4

1

აკადემია

15

-10

2-7

7

არმაზი  მარნეული

14

-52

2-6*1

4

არმია

9

-121

2-7

1

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-200

1-8

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

21/11_2017 @ 19.45

25-26/1  VIII ტური

შავი დაფა

15/11_2017 @ 19.30

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

13/11_2017 @ 18.45

განახლდება 2018 წელს

24/02 დასავლეთი | 10/03 აღმოსავლეთი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

17/11_2017 @ 17.30

  მოწინავე სამეულები 

"" ლიგ

4-5/11  ოქროს | ბრინჯაოს  ფინალები

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

იუნკერები ჩოხოსნები

რეიტინგოებიც  დასრულდა

"" ლიგ

12/11 ფინალები  | 17/11  II სარეიტინგოები

1

ხვამლი ხომლი

2

ლელო 1  თბილისი

3

მწვანე აია  ქუთაისი

ზედა რვეული      ო    შუა რვეული     

სანუგეშოები დასრულდა   აღმ   დას

2017-18 * კონტინენტის ფარი

21/10_2017 @ 24.50

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

33:16

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

ტმშ (რუმ)

9

+39

9/3

რვგ (იტა)

6

-1

5/6

ჰდლ (გერ)

4

-13

3/7

ვდნ (იტა)

1

-32

4/9

"ბ"

სხვ

ბთმ (საქ)

7

+13

8/5

კლვ (იტა)

6

+23

9/4

პდვ (იტა)

5

+1

3/3

ლშბ (პორ)

4

-30

5/9

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

2/11_2017 @ 18.15

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

კან | ურუ

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  კან | ურუ

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო