@

19წ ევროპის ალაფა 2014

ლისაბონი (პორტუგალია) @ ჟამორ
ჭაბუკთა მატჩები 70 წუთიანია!

მეოთხედ’ფინალი

საქართველო 55:3 ჰოლანდია

საქ: შანიძე კიკვაძე (სიჭინავა 36) კოშაძე ლიპარტელიანი (სვანიძე 59) გულიტაშვილი
<
10-9> ჯინჭველაშვილი (ბაბუნაშვილი 52) ლობჟანიძე / ნეფარიძე (მატარაძე 52) ალხაზაშვილი^კაპ (ტორაძე 67) კაკაბაძე (მელიქიძე 52) კვაჭაძე (ზოიძე 36) გიორგაძე (ბარბაქაძე 60) ბუბუტეიშვილი დანგაძე პაპავაძე -

9ლ: კვაჭაძე კიკვაძე კაკაბაძე კოშაძე დანგაძე (5 8) ლობჟანიძე შანიძე ტორაძე;
5გ:
ჯინჭველაშვილი 4, ბაბუნაშვილი

ჰოლ - ჯ: პიტერს სბ ფან’დერ’ფინ

რეფ ნოგეირა (პორ) @ კვი 26/10

5:0(7) 12:0(15) 12:3(17) სბ(24ჰ) 19:3(26) 24:3(33) /
31:3(39) 38:3(44) 43:3(52) 50:3(68) 55:3(69)

დედანი    27/10 @ 16.35 ^ 26/10 @ 23.15

ნახევარ’ფინალი

საქართველო 41:5 რუსეთი

საქ: სვანიძე (შანიძე 50) სიჭინავა კოშაძე ლიპარტელიანი გულიტაშვილი <10-9> ჯინჭველაშვილი (ბაბუნაშვილი 60) ლობჟანიძე (თუთბერიძე 50) / ნეფარიძე (ტორაძე 51) ალხაზაშვილი^კაპ (მატარაძე 60) კაკაბაძე (მელიქიძე 39 სბ 65) ზოიძე გიორგაძე (კვაჭაძე 54) ბუბუტეიშვილი პაპავაძე (დანგაძე 51) გორგაძე -

6ლ: ჯინჭველაშვილი ლობჟანიძე ბუბუტეიშვილი მელიქიძე გულიტაშვილი პაპავაძე;
4გ ჯ:
ჯინჭველაშვილი

რუს - ლ: დემონოვ სბ ფიოდოროვ

რეფ ჯოუნზ (უელ) @ ოთხ 29/10

7:0(2) 10:0(5) 10:5(20) 15:5(26) /
22:5(39) 29:5(45) 36:5(48) 41:5(51) სბ(53რ) სბ(65ს)

დედანი    31/10 @ 12.40 ^ 30/10 @ 01.15

ფინალი

საქართველო 44:14 პორტუგალია

საქ: შანიძე (სვანიძე 44) კიკვაძე კოშაძე ლიპარტელიანი სბ 28, გულიტაშვილი (სიჭინავა 60) <10-9> ჯინჭველაშვილი (ბაბუნაშვილი 63) ლობჟანიძე / ნეფარიძე (მატარაძე 60) ალხაზაშვილი^კაპ სბ 46 (ტორაძე 56) მელიქიძე (კაკაბაძე 66) ზოიძე (ბარბაქაძე 53) გიორგაძე; ბუბუტეიშვილი (დანგაძე 42) პაპავაძე გორგაძე -

6ლ: ალხაზაშვილი (1 4) გორგაძე (2 3) გიორგაძე კიკვაძე;
4გ 2ჯ:
ჯინჭველაშვილი

პორ - 2ლ: როშა ანტუნეშ; 2გ: ლეიტაუ კორდეირუ სბ ლურენსუ

რეფ ჯოუნზ (უელ) @ შაბ 1/11

3:0(19) 10:0(21) 13:0(26სბ) სბ(28ს) 20:0(33) 20:7(35+) /
27:7(39) 34:7(43) სბ(46ს) 34:14(48) 39:14(50) 44:14(60)

დედანი    1/11 @ 24.00

 

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

24/09_2017 @ 20.00

IV ტური   + სრულად

პარ 22/09   რუსთავი   17.30 

შაბ 23/09   გორი   16.00

შაბ 23/09   ლელო   18.15

კვი 24/09   შევარდენი   16.00

კვი 24/09   ბათუმი   18.15

24/09 @ 20.00

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

16

+30

4-0

0

ხარები  რუსთავი

16

+23

4-0

0

ჯიქი  გორი

15

+43

3-1

3

ბათუმი

12

+59

2-1*1

2

ლოკომოტივი ^

10

+3

2-2

2

ლელო სარასენს

10

+22

2-2

2

არმაზი  მარნეული

9

+11

1-2*1

3

არმია ^

4

-79

1-3

0

აკადემია

4

-23

0-4

4

ბაგრატ  ქუთაისი

0

-89

0-4

0

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

24/09_2017 @ 21.20

23-24/09   I ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

24/09_2017 @ 21.10

23-24/09  დას IV ტური | აღმ  III ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/09_2017 @ 20.00

"" ლიგ

26-27/09  მოწინავენი  XI ტური

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-29/09   III ეტაპის II ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

21/09_2017 @ 18.25

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * კონტინენტის ფარი

21/09_2017 @ 23.50   წყარო_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

გარ

როვიგო (იტა)

0:0

21/10

15.00

შინ

ჰაიდელბერგ (გერ)

0:0

09/12

18.00

გარ

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

შინ

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

2017 * შემოდგომის ტესტები

18/09_2017 @ 14.00

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო