მეორე 2014-15 ^ აღმ

საქართველოს პირველობა 2014-15 * რეგიონული ლიგა

აღმოსავლეთი

28/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ივერია არმია  თბილისი

12

12

0

0

10

0

0

534:092

+442

58

2

ზვავი ტორნადო  სტეფანწმინდა

12

10

0

2

8

1

0

539:139

+400

49

3

ჯვაროსნები  თბილისი

12

6

0

6

4

3

0

283:242

+41

31

4

კახეთი  თელავი

12

6

0

6

4

1

0

294:257

+37

29

5

დევები  თბილისი

12

5

0

7

3

2

1

291:351

-60

24

6

წიქარა  თბილისი

12

3

0

9

2

2

0

117:343

-226

16

7

თსსუ მარბიელი  თბილისი

12

0

0

12

0

0

0

028:662

-634

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

28/03 @ 20.00

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

 

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 

 

 

 

       

I ტური   2/09 @ 09.00   ^ ცხრილი

ზვავი ტორნ

13:12$

ჯვაროსნები

30/08

16.00

სტეფან'წმ

მოგელაშვილი

გაბაძე

ივერია არმ

$37:3

მარბიელი

30/08

17.00

ვარკეთილი

ლაშხია

სალთხუციშვილი

წიქარა

$25:0

თელავი

1/09

18.30

ავჭალა

ელოშვილი

ფურცელაძე

II ტური   7/09 @ 22.05   ^ ცხრილი

ზვავი ტორნ

$40:10

დევები

6/09

16.00 სტეფან'წმ

ელოშვილი

გაბაძე

მარბიელი

3:48$

ჯვაროსნები

7/09

17.00 ვარკეთილი

ქავთარაძე

ჯალაღონია

თელავი

0:31$

ივერია არმ

7/09

17.00 წინანდალი

ლაშხია

გოგიჩაიშვილი

III ტური   21/09 @ 19.00   ^ ცხრილი

ივერია არმ

$41:12

წიქარა

21/09

14.00 ვარკეთილი

პოღოსიანი

გ.მიქაბერიძე

ჯვაროსნები

$33:19

თელავი

21/09

16.00 ვარკეთილი

ქავთარაძე

გ.მიქაბერიძე

დევები

$52:7

მარბიელი

21/09

16.00 მარტყოფი

აბულაშვილი

დოლიძე

IV ტური   28/09 @ 18.55   ^ ცხრილი

ზვავი ტორნ

$104:0

მარბიელი

28/09

15.00

სტეფან'წმ

ლაშხია

სალთხუციშვილი

წიქარა

0:10

ჯვაროსნები

28/09

16.00

ვარკეთილი

ქავთარაძე

ბაქრაძე

თელავი

31:29$

დევები

28/09

16.00

წინანდალი

ელოშვილი

დოლიძე

V ტური   12/10 @ 24.45   ^ ცხრილი

ზვავი ტორნ

$27:25$

თელავი

5/10

15.00

სტეფან'წმ

პოღოსიანი

გოგიჩაიშვილი

დევები

36:19

წიქარა

11/10

16.30

მარტყოფი

პოღოსიანი

ჯავახიშვილი

ჯვაროსნები

$19:26

ივერია არმ

12/10

16.00

ვარკეთილი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

VI ტური   19/10 @ 18.25   ^ ცხრილი

ივერია არმ

$78:5

დევები

19/10

15.00

ვარკეთილი

აბულაშვილი

გ.მიქაბერიძე

თელავი

$72:0

მარბიელი

19/10

15.00

ვარდისუბანი

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

ზვავი ტორნ

$36:3

წიქარა

19/10

15.00

სტეფან'წმ

ლაშხია

გოგიჩაიშვილი

VII ტური   26/10 @ 18.15   ^ ცხრილი

ზვავი ტორნ

$13:19

ივერია არმ

26/10

14.00

სტეფან'წმ

პოღოსიანი

გოგიჩაიშვილი

მარბიელი

0:17$

წიქარა

26/10

15.00

ვარკეთილი

ელოშვილი

გოგეშვილი

დევები

15:55$

ჯვაროსნები

26/10

16.00

მარტყოფი

ლაშხია

ღიბრაძე

VIII ტური   9/11 @ 17.30   ^ ცხრილი

ჯვაროსნები

$19:20

ზვავი ტორნ

8/11

12.30

ვარკეთილი

მოგელაშვილი

გოგიჩაიშვილი

თელავი

$39:0

წიქარა

9/11

14.00

ვარდისუბანი

მასხარაშვილი

სალთხუციშვილი

მარბიელი

5:98$

ივერია არმ

9/11

15.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

გოგეშვილი

IX ტური   16/11 @ 21.20   ^ ცხრილი

ივერია არმ

$33:12

თელავი

15/11

12.30

ვარკეთილი

მოგელაშვილი

გოგიჩაიშვილი

დევები

10:69$

ზვავი ტორნ

15/11

16.00

მარტყოფი

ლაშხია

სალთხუციშვილი

ჯვაროსნები

$58:0

მარბიელი

16/11

14.00

ვარკეთილი

ქესანაშვილი

ბაქრაძე

X ტური   26/11 @ 21.55   ^ ცხრილი

თელავი

$23:0

ჯვაროსნები

22/11

15.30 ვარდისუბანი

მასხარაშვილი

სალთხუციშვილი

მარბიელი

0:53$

დევები

22/11

15.30 ვარკეთილი

აბულაშვილი

ღიბრაძე

წიქარა

3:55$

ივერია არმ

26/11

18.30 ავჭალა

ტრაპაიძე

აბაშიძე

XI ტური   30/11 @ 16.50   ^ ცხრილი

მარბიელი

0:86$

ზვავი ტორნ

29/11

15.00 ვარკეთილი

ქესანაშვილი

სალთხუციშვილი

ჯვაროსნები

12:8$

წიქარა

30/11

13.00 ვარკეთილი

მოგელაშვილი

ბაქრაძე

დევები

$36:40

თელავი

30/11

14.30 მარტყოფი

პოღოსიანი

ღიბრაძე

 

2015

 

XII ტური   1/03 @ 18.25   ^ ცხრილი

თელავი

11:40$

ზვავი ტორნ

28/02

15.00 წინანდალი

ლაშხია

სალთხუციშვილი

ივერია არმ

$89:17

ჯვაროსნები

1/03

14.00 ვარკეთილი

მოგელაშვილი

დოლიძე

წიქარა

$12:19

დევები

1/03

16.00 ვარკეთილი

ელოშვილი

დოლიძე

XIII ტური   14/03 @ 16.35   ^ ცხრილი

წიქარა

3:88$

ზვავი ტორნ

14/03

11.30 ვარკეთილი

თევზაძე

გოგეშვილი

მარბიელი

3:22$

თელავი

14/03

13.30 ვარკეთილი

ბრეგვაძე

გოგეშვილი

დევები

-

ივერია არმ

 

   

 

 

XIV ტური   22/03 @ 20.20   ^ ცხრილი

წიქარა

15:7

მარბიელი

21/03

13.30 ვარკეთილი

თევზაძე

ჯალაღონია

ჯვაროსნები

0:26$

დევები

22/03

16.00 ვარკეთილი

მოგელაშვილი

ბაქრაძე

ივერია არმ

$27:3

ზვავი ტორნ

22/03

17.00 შევარდენი

გვირჯიშვილი

მიქაბერიძე

XIII+ ტური   28/03 @ 19.55   ^ ცხრილი

დევები

0:X$

ივერია არმ

28/03

16.00 მარტყოფი

 

ქერაშვილი

მეორე 2014-15 ^ დას

დასავლეთი

30/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

არწივები  ოზურგეთი

12

12

0

0

5

0

0

309:123

+186

53

2

ჯრუჭი  საჩხერე

12

6

1

5

4

3

0

246:163

+83

33

3

ჯიხა არმია  სენაკი

12

5

1

6

2

3

0

210:168

+42

27

4

მეკობრეები  ჩაქვი

12

4

0

8

0

3

0

095:165

-70

19

5

ფირალები  ქედა

12

2

0

10

1

1

0

103:344

-241

10

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

30/04 @ 17.15

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

 

 

 

 

 

 

 

 

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 

 

 

 

 

 

 

 

I ტური   1/09 @ 09.40   ^ ცხრილი

ქედა

3:46$

საჩხერე

30/08

17.00

ანგისა

ტყაბლაძე

ა.ჩუბინიძე

ჩაქვი

10:24

სენაკი

31/08

17.00

ჩაქვი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

II ტური   15/09 @ 19.05   ^ ცხრილი

ქედა

11:29$

ოზურგეთი

13/09

15.00

ანგისა

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

სენაკი

3:16

საჩხერე

15/09

17.00

სენაკი

ჩიხლაძე

ფულარია

III ტური   22/09 @ 17.40   ^ ცხრილი

საჩხერე

8:20

ჩაქვი

20/09

16.00

საჩხერე

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ოზურგეთი

$25:10

სენაკი

22/09

14.00

ზვანი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

IV ტური   30/09 @ 11.15   ^ ცხრილი

ჩაქვი

0:13

ოზურგეთი

28/09

15.00

ჩაქვი

ტყაბლაძე

ა.ჩუბინიძე

სენაკი

გადაიდო

ქედა

29/09

15.00

სენაკი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

V ტური   5/10 @ 18.35   ^ ცხრილი

ოზურგეთი

$41:20

საჩხერე

4/10

15.00

ზვანი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

ქედა

7:20

ჩაქვი

5/10

12.00

ჩაქვი

ბ.ჩუბინიძე

მარგველაშვილი

VI ტური   12/10 @ 24.50   ^ ცხრილი

სენაკი

28:14

ჩაქვი

11/10

15.00

სენაკი

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

საჩხერე

$37:15

ქედა

12/10

15.00

საჩხერე

ტყაბლაძე

ა.ჩუბინიძე

IV+ ტური   16/10 @ 18.00   ^ ცხრილი

სენაკი

$41:5

ქედა

15/10

15.00

სენაკი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

VII ტური   20/10 @ 18.00   ^ ცხრილი

საჩხერე

გადაიდო

სენაკი

19/10

15.00

საჩხერე

 

 

ოზურგეთი

$72:8

ქედა

20/10

14.00

ზვანი

ბ.ჩუბინიძე

მარგველაშვილი

VIII ტური   26/10 @ 18.30   ^ ცხრილი

ჩაქვი

3:24$

საჩხერე

26/10

14.00

ჩაქვი

ბ.ჩუბინიძე

ფულარია

სენაკი

გადაიდო

ოზურგეთი

25-27/10

 

 

 

 

IX ტური   5/11 @ 20.15   ^ ცხრილი

ოზურგეთი

5:0$

ჩაქვი

2/11

14.00

ზვანი

ბ.ჩუბინიძე

მარგველაშვილი

ქედა

5:36$

სენაკი

5/11

13.00

ჩაქვი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

VII+ ტური   9/11 @ 17.40   ^ ცხრილი

საჩხერე

17:17

სენაკი

9/11

13.00

საჩხერე

ტყაბლაძე

ნიქაბაძე

VIII+ ტური   13/11 @ 11.20   ^ ცხრილი

სენაკი

$14:18

ოზურგეთი

12/11

14.00

სენაკი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

X ტური   18/11 @ 10.10   ^ ცხრილი

ჩაქვი

7:3$

ქედა

16/11

13.00

ჩაქვი

ტყაბლაძე

ა.ჩუბინიძე

საჩხერე

$17:20

ოზურგეთი

17/11

14.00

საჩხერე

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

 

2015

მესამე წრეში სტუმარ-მასპინძლობა განისაზღვრა ორი წრის შედეგად დაკავებული ადგილებით

XI ტური   17/03 @ 10.50   ^ ცხრილი

სენაკი

10:5$

ჩაქვი

8/03

14.00

სენაკი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

საჩხერე

$27:3

ქედა

16/03

15.00

შუქრუთი

ტყაბლაძე

ნიქაბაძე

XIII- ტური   15/03 @ 20.40   ^ ცხრილი

ოზურგეთი

$31:8

ჩაქვი

15/03

15.00

ზვანი

მჟავანაძე

ა.ჩუბინიძე

XII ტური   23/03 @ 18.20   ^ ცხრილი

ჩაქვი

8:7$

საჩხერე

22/03

14.00

ჩაქვი

ტყაბლაძე

ნიქაბაძე

ქედა

5:17

ოზურგეთი

23/03

14.00

ანგისა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

XIV- ტური   29/03 @ 19.15   ^ ცხრილი

ჩაქვი

$0:5

ქედა

29/03

15.00

ჩაქვი

საჯაია

მარგველაშვილი

XIII ტური   5/04 @ 18.25   ^ ცხრილი

საჩხერე

7:5$

სენაკი

5/04

14.00

საჩხერე

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

XIV ტური   20/04 @ 15.30   ^ ცხრილი

სენაკი

$10:13

ოზურგეთი

20/04

13.00

სენაკი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

XV ტური   30/04 @ 17.10   ^ ცხრილი

ოზურგეთი

25:20$

საჩხერე

24/04

15.00

ზვანი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

ქედა

$33:12

სენაკი

30/04

14.00

ანგისა

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

 

 

 

 

 

 

 

 

პლეი’ოფი

 

 

 

 

 

 

 

 

I მატჩი   16/05 @ 18.10

ივერია

69:12

ოზურგეთი

16/05

16.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

გოგეშვილი

 

 

 

 

 

 

 

 

II მატჩი   23/05 @ 19.20

ოზურგეთი

13:14

ივერია

23/05

16.00

ზვანი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ორი მატჩის ჯამში ივერია 83:25 იმარჯვა და პირველ ლიგაში ავიდა

 

 

 

 

 

 

 

 

I ლიგაში ასასვლელად

 

 

 

 

 

 

 

 

I მატჩი   30/05 @ 19.55

ოზურგეთი

17:11

სტუ

30/05

16.00

ზვანი

გვირჯიშვილი

ნიქაბაძე

 

 

 

 

 

 

 

 

II მატჩი   6/06 @ 18.00

სტუ

12:0

ოზურგეთი

6/06

0016.00.00

ავჭალა

ამაშუკელი

ღიბრაძე

ორი მატჩის ჯამში სტუმ 23:17 იმარჯვა და პირველ ლიგაში დარჩა

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო