საქართველოს პირველობა 2012-13 * ესპუართა შეჯიბრი

27/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ:გაშ

სხვ

1

ლოკომოტივი  თბილისი

5

5

0

0

2

0

0

118:041

+77

22

2

ხარები  რუსთავი

5

3

0

2

1

1

0

109:065

+44

14

3

აკადემია  თბილისი

6

2

0

4

1

0

0

095:148

-53

9

4

ლელო  თბილისი

6

1

0

5

0

2

0

053:121

-68

6

 

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

 ახალი ქულათა ნიხრი  

27/04 @ 15.10

 

მეტოქეები

თარიღი

დრო

სტადიონი

შედეგი

მსაჯი

კომისარი

 

პირველი წრე      28/02 @ 16.10

 

ლოკომოტივი - ლელო

4/10

16.00

დიღომი

12:10$

წულაია

დოლიძე

ლელო - აკადემია

11/10

16.00

III მასივი

7:21

ტრაპაიძე

გაბაძე

ლოკომოტივი - ხარები

20/10

15.00

ავჭალა

$29:0

ანა_პოღოსიანი

ჯავახიშვილი

აკადემია - ლოკომოტივი

25/10

15.00

დიღომი

10:34$

ჩიხლაძე

ჯავახიშვილი

ლელო - ხარები

25/10

15.00

ავჭალა

20:17$

ტყაბლაძე

ქერაშვილი

აკადემია - ხარები

8/12

13.00

შევარდენი

11:21

ჩერგოლეიშვილი

ქერაშვილი

 

2013

 

მეორე წრე      29/04 @ 18.05   ^ ცხრილი

 

ლელო - ლოკომოტივი

10/03

14.00

III მასივი

$9:12

ანა_პოღოსიანი

დოლიძე

ხარები - აკადემია

10/03

14.00

რუსთავი

$48:5

ამაშუკელი

გოგიჩაიშვილი

აკადემია - ლელო

17/03 14.00 ვარკეთილი

$36:7

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

ილ’უნ’ჯიქები - ლოკომოტივი

17/03 16.00 ვარკეთილი

7:15

ტრაპაიძე

გოგეშვილი

ხარები - ლელო

6/04

17.00

რუსთავი

23:0

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ლოკომოტივი - აკადემია

27/04 13.00 დიღომი

31:12

გვირჯიშვილი

სუთიაშვილი

ხარები - ლოკომოტივი

       

 

 

 

2011   2010

 

 

სამოყვარულო ლიგა 2012-13

24/04 @ 21.45

 

მეტოქეები

თარიღი

დრო

სტადიონი

შედეგი

 

მგლები (გარ) - ხალიბები

10/11

13.00 ვარკეთილი

3:14

თელაველები - დევები

10/11

15.00 თელავი

7:22

დევები - მეკობრეები (ბათ)

24/11 12.00 შევარდენი

7:0

მგლები (გარ) - თელაველები

25/11 13.00 ვარკეთილი

25:7

ხალიბები - თელაველები

8/12

12.00

ვარკეთილი

14:46

 

ხალიბები - დევები

17/03

14.00

ავჭალა

0:27

თელაველები - დევები

30/03

14.00

თელავი

10:35

ხალიბები - მგლები (გარ)

7/04

13.00

ვარკეთილი

14:26

თელაველები - ხალიბები

27/04

16.00

თელავი  
მეკობრეები (ბათ) - დევები 15/06   ანგისა

14:10

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

21/08_2017 @ 18.05

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

 საწყისი 5 ტური დღეებისა და
 სტადიონების მითითებით
 

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო