საქართველოს პირველობა 2013-14 * დუბლები

საქართველოს პირველობა 2013-14 * დუბლები

2/05

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლელო  თბილისი

18

15

0

3

10

1

0

574:0172

+402

71

2

აია  ქუთაისი

18

13

2

3

9

1

0

513:0205

+308

66

3

ბათუმი  ბათუმი

18

12

1

5

11

3

0

629:0168

+461

64

4

არმაზი  თბილისი

18

12

0

6

6

1

2

400:0257

+143

53

5

ლოკომოტივი  თბილისი ^

18

9

0

9

8

3

0

576:0357

+219

47

6

ხარები  რუსთავი

18

9

0

9

6

5

0

519:0318

+201

47

7

ჯიქი  თბილისი

18

7

0

11

7

1

0

357:0515

-158

36

8

ყოჩები  ბოლნისი

18

6

0

12

3

0

0

181:0593

-412

27

9

აკადემია  თბილისი

18

5

1

12

3

3

2

435:0392

+43

26

10

არმია  თბილისი

18

0

0

18

0

0

2

049:1256

-1207

-2

 ^ პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

21/05 @ 16.10

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

 

პირველი წრე

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 

I ტური   8/09 @ 17.20

ლელო

$46:12

ბოლნისი ყოჩ

7/09

14.00 ავჭალა ამირხანაშვილი სუთიაშვილი

არმაზი

17:12$

ბათუმი

7/09

17.00 შევარდენი ნარიმანიძე დ.მიქაბერიძე

აია

$36:10

ხარები

7/09

14.30 მესხეთი აბულაშვილი ჩუბინიძე

არმია

0:85$

აკადემია

8/09

14.30 ავჭალა ამაშუკელი ფურცელაძე

ჯიქი

$34:7

ლოკომოტივი

8/09

14.30 შევარდენი პოღოსიანი დოლიძე

II ტური   15/09 @ 16.50

აკადემია

12:21

ლელო

14/09 14.00 შევარდენი მჟავანაძე დოლიძე

ლოკომოტივი

$17:19

არმაზი

14/09 18.00 ავჭალა ტრაპაიძე გ.მიქაბერიძე

ბათუმი

$17:22

აია

14/09 14.00 ანგისა პოღოსიანი დ.მიქაბერიძე

ხარები

$112:3

არმია

15/09 14.00 ახალი ამაშუკელი ქერაშვილი

ჯიქი

$49:17

ბოლნისი ყოჩ

15/09 14.30 შევარდენი ელოშვილი ჭიჭინაძე

III ტური   22/09 @ 17.30

არმია

0:124$

ბათუმი

19/09

17.15

ვარკეთილი

რობიტაშვილი

სალთხუციშვილი

არმაზი

16:29$

ჯიქი

21/09

18.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

ჭიჭინაძე

ბოლნისი ყოჩ

$25:21$

აკადემია

21/09

14.00

ავჭალა

თევზაძე

დ.მიქაბერიძე

ლელო

13:10$

ხარები

22/09

14.00

ავჭალა

პოღოსიანი

დოლიძე

აია

$29:12

ლოკომოტივი

22/09

14.30

მესხეთი

ჩუბინიძე

ზიბზიბაძე

IV ტური   29/09 @ 19.55

ლოკომოტივი

$93:0

არმია

28/09

15.00

ავჭალა ტრაპაიძე დოლიძე

არმაზი

$47:14

ბოლნისი ყოჩ

28/09

17.00

შევარდენი პოღოსიანი დ.მიქაბერიძე

ჯიქი

7:20

აია

29/09

15.00

შევარდენი ტრაპაიძე ჭიჭინაძე

ბათუმი

12:11$

ლელო

29/09

17.00

ანგისა მჟავანაძე გ.მიქაბერიძე

V ტური   9/10 @ 22.15

ბოლნისი ყოჩ

13:12$

ხარები

5/10 14.00 ბოლნისი ამაშუკელი დ.მიქაბერიძე

აია

$52:7

არმაზი

5/10 14.00 მესხეთი მჟავანაძე ჩუბინიძე

არმია

7:41$

ჯიქი

5/10 14.00 ავჭალა ტრაპაიძე დოლიძე

ლელო

25:34$

ლოკომოტივი

5/10 15.00 დიღომი რობიტაშვილი გ.მიქაბერიძე

აკადემია

17:36$

ბათუმი

6/10 17.00 შევარდენი ამირხანაშვილი ჯალაღონია

VI ტური   13/10 @ 18.55

ჯიქი

0:26$

ლელო

11/10 15.00 III მასივი ტრაპაიძე დ.მიქაბერიძე

აია

$40:3

ბოლნისი ყოჩ

12/10 13.30 დინამო მჟავანაძე დოლიძე

ბათუმი

$45:0

ხარები

13/10 15.50 ანგისა თევზაძე დოლიძე

VII ტური   20/10 @ 18.55   ^ცხრილი

ბოლნისი ყოჩ

9:8$

ბათუმი

19/10 14.00 ბოლნისი ტრაპაიძე დოლიძე

ხარები

$7:12

ლოკომოტივი

19/10 14.00 ახალი პოღოსიანი ქერაშვილი

არმია

5:41$

აია

20/10 14.00 ავჭალა თევზაძე გ.მიქაბერიძე

VIII ტური   28/10 @ 16.05   ^ცხრილი

აია

$13:20

ლელო

26/10 14.00 დინამო ტყაბლაძე დოლიძე

ლოკომოტივი

$29:10

ბათუმი

26/10 14.00 ავჭალა ტრაპაიძე გ.მიქაბერიძე

ჯიქი

0:60$

ხარები

26/10 14.00 შევარდენი პოღოსიანი დ.მიქაბერიძე

არმია

0:X$

ბოლნისი ყოჩ

28/10 12.00 ავჭალა   ჭიჭინაძე

VIII ტური^   2/12 @ 18.00   ^ცხრილი

აკადემია

10:29$

ჯიქი

10/11

16.00 ავჭალა შუბითიძე ჭიჭინაძე

არმაზი

$93:0

არმია

24/11 16.00 შევარდენი გვირჯიშვილი ჭიჭინაძე

ლოკომოტივი

$22:28

აკადემია

26/11 14.00 დიღომი რობიტაშვილი გ.მიქაბერიძე

IX ტური   20/12 @ 17.55   ^ცხრილი

ლელო

$87:0

არმია

30/11 13.30 ავჭალა ელოშვილი გ.მიქაბერიძე

აკადემია

17:17

აია

30/11 13.30 შევარდენი აბულაშვილი ჭიჭინაძე

ხარები

16:14$

არმაზი

30/11 16.00 ახალი ჩიხლაძე ქერაშვილი

ბათუმი

25:3

ჯიქი

1/12 13.30 ანგისა მჟავანაძე დ.მიქაბერიძე

ბოლნისი ყოჩ

10:54$

ლოკომოტივი

1/12 13.30 ახალი [რუსთავი] თევზაძე დოლიძე
 

მეორე წრე

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 

             

X ტური   9/12 @ 18.10   ^ცხრილი

ბოლნისი ყოჩ

8:45$

ლელო

7/12 11.00 შევარდენი თევზაძე დ.მიქაბერიძე

აკადემია

$81:5

არმია

7/12 13.00 შევარდენი ამაშუკელი ჭიჭინაძე

ლოკომოტივი

$45:7

ჯიქი

7/12 13.00 ავჭალა ტრაპაიძე გ.მიქაბერიძე

ხარები

$31:12

აია

8/12 13.30 ახალი პოღოსიანი ქერაშვილი

XI ტური   14/12 @ 13.15   ^ცხრილი

ლელო

$47:0

აკადემია

14/12 11.30 შევარდენი ჩიხლაძე დოლიძე

2014

VIII+ ტური   7/02 @ 19.00   ^ცხრილი

არმაზი

15:14$

აკადემია

7/02 17.00 შევარდენი ამაშუკელი ჯალაღონია

VII+ XII+ XVII- ტური   16/02 @ 17.55   ^ცხრილი

აკადემია

$45:12

ბოლნისი ყოჩ

14/02 19.00 შევარდენი ტრაპაიძე დ.მიქაბერიძე

ხარები

$40:0

ჯიქი

16/02 13.00 ახალი აბულაშვილი ქერაშვილი

ლელო

14:27$

არმაზი

16/02 16.00 ავჭალა მოგელაშვილი დ.მიქაბერიძე

XI+ XVII- ტური   25/02 @ 17.55   ^ცხრილი

აია

15:15

ბათუმი

23/02 12.30 დინამო ლაშხია გ.მიქაბერიძე

ბოლნისი ყოჩ

7:51$

ჯიქი

23/02 16.00 შევარდენი ქავთარაძე დ.მიქაბერიძე

არმია

გადაიდო

ხარები

23/02 16.00 ავჭალა   ჭიჭინაძე

XIII ტური   4/03 @ 19.05   ^ცხრილი

არმია

0:100$

ლოკომოტივი

28/02 14.00 ავჭალა თევზაძე გ.მიქაბერიძე

ლელო

25:10

ბათუმი

1/03 14.00 ავჭალა გვირჯიშვილი ჯავახიშვილი

აკადემია

15:31

ხარები

1/03 16.00 შევარდენი ტრაპაიძე ჭიჭინაძე

აია

$65:0

ჯიქი

2/03 12.30 დინამო საჯაია დოლიძე

ბოლნისი ყოჩ

5:49$

არმაზი

2/03 16.00 შევარდენი მოგელაშვილი დ.მიქაბერიძე

XI+ XVI- ტური   16/03 @ 21.05   ^ცხრილი

არმია

3:105$

ხარები

6/03 18.00 ახალი [რუსთავი] გვირჯიშვილი ქერაშვილი

არმაზი

24:14

ლოკომოტივი

7/03 15.00 ავჭალა . გ.მიქაბერიძე

ჯიქი

27:45

აკადემია

9/03 17.00 შევარდენი . დ.მიქაბერიძე

IV+ X+ ტური   21/05 @ 16.00   ^ცხრილი

ხარები

$X:0

აკადემია

12/03        

ბათუმი

$X:0

არმაზი

12/03        

XII+ ტური   16/03 @ 21.10   ^ცხრილი

ლოკომოტივი

0:26$

აია

15/03 13.30 ავჭალა გვირჯიშვილი ჭიჭინაძე

ხარები

$20:22

ლელო

16/03 15.00 ახალი ცქიფურიშვილი ქერაშვილი

ბათუმი

$86:5

არმია

16/03 15.00 ანგისა ჩიხლაძე მარგველაშვილი

ჯიქი

$15:17

არმაზი

16/03 16.00 შევარდენი ტრაპაიძე დოლიძე

XIV ტური   24/03 @ 17.05   ^ცხრილი

არმაზი

5:26$

აია

20/03 13.30 შევარდენი პოღოსიანი ჭიჭინაძე

ბათუმი

$29:3

აკადემია

20/03 16.00 ანგისა ტრაპაიძე გ.მიქაბერიძე

ლოკომოტივი

7:42$

ლელო

21/03 12.00 ავჭალა ამაშუკელი დ.მიქაბერიძე

ჯიქი

$65:0

არმია

22/03 13.30 შევარდენი ლაშხია დოლიძე

ხარები

$31:17

ბოლნისი ყოჩ

24/03 13.00 ახალი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

XV ტური   31/03 @ 18.30   ^ცხრილი

არმია

14:33

არმაზი

29/03 15.00 ავჭალა ლაშხია გ.მიქაბერიძე

ხარები

12:41$

ბათუმი

29/03 16.00 ახალი პოღოსიანი ქერაშვილი

ლელო

$49:0

ჯიქი

30/03 14.00 ავჭალა ტრაპაიძე დ.მიქაბერიძე

ბოლნისი ყოჩ

0:10

აია

30/03 14.30 შევარდენი ამაშუკელი დოლიძე

XVI ტური   5/04 @ 21.05   ^ცხრილი

ლოკომოტივი

$55:7

ხარები

5/04 13.30 ავჭალა მოგელაშვილი ჭიჭინაძე

არმაზი

0:X$

ლელო

6/04 13.30 შევარდენი   გ.მიქაბერიძე

გამოტოვებული   9/04 @ 16.40   ^ცხრილი

აკადემია

17:47$

ლოკომოტივი

9/04 15.00 დიღომი მოგელაშვილი ჭიჭინაძე

XVII ტური   21/05 @ 16.05   ^ცხრილი

ბოლნისი ყოჩ

$X:0

არმია

         

ბათუმი

$43:0

ლოკომოტივი

12/04

14.00 ანგისა მასხარაშვილი ჭიჭინაძე

ლელო

$31:0

აია

13/04 14.00 შევარდენი ტრაპაიძე გ.მიქაბერიძე

გამოტოვებულები   21/05 @ 16.05   ^ცხრილი

აკადემია

0:X$

არმაზი

    შევარდენი   ჯავახიშვილი

ბათუმი

$57:0

ბოლნისი ყოჩ

17/04 15.00 ანგისა ჩიხლაძე მარგველაშვილი

აია

$60:0

არმია

17/04 16.30 დინამო ტყაბლაძე ფულარია

XVIII ტური   3/05 @ 19.45   ^ცხრილი

ლოკომოტივი

$28:29

ბოლნისი ყოჩ

26/04 13.30 შევარდენი ჩიხლაძე დოლიძე

აია

29:25$

აკადემია

27/04 14.00 მესხეთი მჟავანაძე ჭიჭინაძე

არმაზი

17:15$

ხარები

27/04 14.00 შევარდენი მასხარაშვილი ჯავახიშვილი

ჯიქი

0:59$

ბათუმი

1/05 15.00 შევარდენი ტრაპაიძე ჯალაღონია

არმია

7:50$

ლელო

2/05 19.00 შევარდენი ტრაპაიძე გ.მიქაბერიძე
საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

25/02 @ 16.00

25-26/02   XIV ტური

ლოკომოტ

24:24

ბათუმი

ბაგრატი

8:28

არმია $

არმაზი

კვი 14.00 ავჭ

აკადემია

ლელო

კვი 14.00 ლელ

აია

ჯიქი

კვი 14.00 გორ

ყოჩები

25/02 @ 16.00

სხვ

 მ-წ *

$

ბათუმი ^

43

+134

  9-4*1

5

აია ქუთაისი

43

+52

10-3

3

ლოკომოტივი

41

+61

  8-4*2

5

ლელო სარასენს

41

+56

  8-3*2

5

ჯიქი გორი

38

+90

  7-5*1

8

არმია ^

32

-10

  7-7

4

აკადემია

32

+14

  7-6

4

ბაგრატ ქუთ

18

-196

  3-11

6

არმაზი

16

-71

  3-10

4

ყოჩები ბოლნისი

11

-130

  2-11

3

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2017 * რაგბი ევროპა

19/02 @ 20.00    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

2 რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

საქართველო

10

+69

12

81

2-0

2

რუმინეთი

5

+7

6

51

1-1

1

ესპანეთი ^

4

=0

1

19

1-1

0

გერმანია

4

-41

5

47

1-1

0

რუსეთი

4

-3

3

31

1-1

0

ბელგია

1

-32

2

24

0-2

1

^ პირისპირ ბალანსით

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

0:0

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

0:0

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

0:0

2016-17 * პირველი ლიგა

20/02 @ 18.55

18/02   X ტური

2016-17 * რეგიონული ლიგა

23/02 @ 20.20

25-27/02

დას XIV ტური   აღმ X ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

23/02 @ 20.15

"" ლიგ

28/02 - 1/03   II ტური

ჯგუფები           

"" ლიგ

2-3/03   I ტურ

აღმ               დას           

შავი დაფა

20/02 @ 19.40

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

9/02 @ 17.50

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

.

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

მოხსენება ტერმინოლოგთა კონფერენციაზე (2013)

ტელე-წამყვანის მეგზური (2015)

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო