საქართველოს პირველობა 2013-14 * დუბლები

საქართველოს პირველობა 2013-14 * დუბლები

2/05

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლელო  თბილისი

18

15

0

3

10

1

0

574:0172

+402

71

2

აია  ქუთაისი

18

13

2

3

9

1

0

513:0205

+308

66

3

ბათუმი  ბათუმი

18

12

1

5

11

3

0

629:0168

+461

64

4

არმაზი  თბილისი

18

12

0

6

6

1

2

400:0257

+143

53

5

ლოკომოტივი  თბილისი ^

18

9

0

9

8

3

0

576:0357

+219

47

6

ხარები  რუსთავი

18

9

0

9

6

5

0

519:0318

+201

47

7

ჯიქი  თბილისი

18

7

0

11

7

1

0

357:0515

-158

36

8

ყოჩები  ბოლნისი

18

6

0

12

3

0

0

181:0593

-412

27

9

აკადემია  თბილისი

18

5

1

12

3

3

2

435:0392

+43

26

10

არმია  თბილისი

18

0

0

18

0

0

2

049:1256

-1207

-2

 ^ პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

21/05 @ 16.10

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

 

პირველი წრე

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 

I ტური   8/09 @ 17.20

ლელო

$46:12

ბოლნისი ყოჩ

7/09

14.00 ავჭალა ამირხანაშვილი სუთიაშვილი

არმაზი

17:12$

ბათუმი

7/09

17.00 შევარდენი ნარიმანიძე დ.მიქაბერიძე

აია

$36:10

ხარები

7/09

14.30 მესხეთი აბულაშვილი ჩუბინიძე

არმია

0:85$

აკადემია

8/09

14.30 ავჭალა ამაშუკელი ფურცელაძე

ჯიქი

$34:7

ლოკომოტივი

8/09

14.30 შევარდენი პოღოსიანი დოლიძე

II ტური   15/09 @ 16.50

აკადემია

12:21

ლელო

14/09 14.00 შევარდენი მჟავანაძე დოლიძე

ლოკომოტივი

$17:19

არმაზი

14/09 18.00 ავჭალა ტრაპაიძე გ.მიქაბერიძე

ბათუმი

$17:22

აია

14/09 14.00 ანგისა პოღოსიანი დ.მიქაბერიძე

ხარები

$112:3

არმია

15/09 14.00 ახალი ამაშუკელი ქერაშვილი

ჯიქი

$49:17

ბოლნისი ყოჩ

15/09 14.30 შევარდენი ელოშვილი ჭიჭინაძე

III ტური   22/09 @ 17.30

არმია

0:124$

ბათუმი

19/09

17.15

ვარკეთილი

რობიტაშვილი

სალთხუციშვილი

არმაზი

16:29$

ჯიქი

21/09

18.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

ჭიჭინაძე

ბოლნისი ყოჩ

$25:21$

აკადემია

21/09

14.00

ავჭალა

თევზაძე

დ.მიქაბერიძე

ლელო

13:10$

ხარები

22/09

14.00

ავჭალა

პოღოსიანი

დოლიძე

აია

$29:12

ლოკომოტივი

22/09

14.30

მესხეთი

ჩუბინიძე

ზიბზიბაძე

IV ტური   29/09 @ 19.55

ლოკომოტივი

$93:0

არმია

28/09

15.00

ავჭალა ტრაპაიძე დოლიძე

არმაზი

$47:14

ბოლნისი ყოჩ

28/09

17.00

შევარდენი პოღოსიანი დ.მიქაბერიძე

ჯიქი

7:20

აია

29/09

15.00

შევარდენი ტრაპაიძე ჭიჭინაძე

ბათუმი

12:11$

ლელო

29/09

17.00

ანგისა მჟავანაძე გ.მიქაბერიძე

V ტური   9/10 @ 22.15

ბოლნისი ყოჩ

13:12$

ხარები

5/10 14.00 ბოლნისი ამაშუკელი დ.მიქაბერიძე

აია

$52:7

არმაზი

5/10 14.00 მესხეთი მჟავანაძე ჩუბინიძე

არმია

7:41$

ჯიქი

5/10 14.00 ავჭალა ტრაპაიძე დოლიძე

ლელო

25:34$

ლოკომოტივი

5/10 15.00 დიღომი რობიტაშვილი გ.მიქაბერიძე

აკადემია

17:36$

ბათუმი

6/10 17.00 შევარდენი ამირხანაშვილი ჯალაღონია

VI ტური   13/10 @ 18.55

ჯიქი

0:26$

ლელო

11/10 15.00 III მასივი ტრაპაიძე დ.მიქაბერიძე

აია

$40:3

ბოლნისი ყოჩ

12/10 13.30 დინამო მჟავანაძე დოლიძე

ბათუმი

$45:0

ხარები

13/10 15.50 ანგისა თევზაძე დოლიძე

VII ტური   20/10 @ 18.55   ^ცხრილი

ბოლნისი ყოჩ

9:8$

ბათუმი

19/10 14.00 ბოლნისი ტრაპაიძე დოლიძე

ხარები

$7:12

ლოკომოტივი

19/10 14.00 ახალი პოღოსიანი ქერაშვილი

არმია

5:41$

აია

20/10 14.00 ავჭალა თევზაძე გ.მიქაბერიძე

VIII ტური   28/10 @ 16.05   ^ცხრილი

აია

$13:20

ლელო

26/10 14.00 დინამო ტყაბლაძე დოლიძე

ლოკომოტივი

$29:10

ბათუმი

26/10 14.00 ავჭალა ტრაპაიძე გ.მიქაბერიძე

ჯიქი

0:60$

ხარები

26/10 14.00 შევარდენი პოღოსიანი დ.მიქაბერიძე

არმია

0:X$

ბოლნისი ყოჩ

28/10 12.00 ავჭალა   ჭიჭინაძე

VIII ტური^   2/12 @ 18.00   ^ცხრილი

აკადემია

10:29$

ჯიქი

10/11

16.00 ავჭალა შუბითიძე ჭიჭინაძე

არმაზი

$93:0

არმია

24/11 16.00 შევარდენი გვირჯიშვილი ჭიჭინაძე

ლოკომოტივი

$22:28

აკადემია

26/11 14.00 დიღომი რობიტაშვილი გ.მიქაბერიძე

IX ტური   20/12 @ 17.55   ^ცხრილი

ლელო

$87:0

არმია

30/11 13.30 ავჭალა ელოშვილი გ.მიქაბერიძე

აკადემია

17:17

აია

30/11 13.30 შევარდენი აბულაშვილი ჭიჭინაძე

ხარები

16:14$

არმაზი

30/11 16.00 ახალი ჩიხლაძე ქერაშვილი

ბათუმი

25:3

ჯიქი

1/12 13.30 ანგისა მჟავანაძე დ.მიქაბერიძე

ბოლნისი ყოჩ

10:54$

ლოკომოტივი

1/12 13.30 ახალი [რუსთავი] თევზაძე დოლიძე
 

მეორე წრე

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 

             

X ტური   9/12 @ 18.10   ^ცხრილი

ბოლნისი ყოჩ

8:45$

ლელო

7/12 11.00 შევარდენი თევზაძე დ.მიქაბერიძე

აკადემია

$81:5

არმია

7/12 13.00 შევარდენი ამაშუკელი ჭიჭინაძე

ლოკომოტივი

$45:7

ჯიქი

7/12 13.00 ავჭალა ტრაპაიძე გ.მიქაბერიძე

ხარები

$31:12

აია

8/12 13.30 ახალი პოღოსიანი ქერაშვილი

XI ტური   14/12 @ 13.15   ^ცხრილი

ლელო

$47:0

აკადემია

14/12 11.30 შევარდენი ჩიხლაძე დოლიძე

2014

VIII+ ტური   7/02 @ 19.00   ^ცხრილი

არმაზი

15:14$

აკადემია

7/02 17.00 შევარდენი ამაშუკელი ჯალაღონია

VII+ XII+ XVII- ტური   16/02 @ 17.55   ^ცხრილი

აკადემია

$45:12

ბოლნისი ყოჩ

14/02 19.00 შევარდენი ტრაპაიძე დ.მიქაბერიძე

ხარები

$40:0

ჯიქი

16/02 13.00 ახალი აბულაშვილი ქერაშვილი

ლელო

14:27$

არმაზი

16/02 16.00 ავჭალა მოგელაშვილი დ.მიქაბერიძე

XI+ XVII- ტური   25/02 @ 17.55   ^ცხრილი

აია

15:15

ბათუმი

23/02 12.30 დინამო ლაშხია გ.მიქაბერიძე

ბოლნისი ყოჩ

7:51$

ჯიქი

23/02 16.00 შევარდენი ქავთარაძე დ.მიქაბერიძე

არმია

გადაიდო

ხარები

23/02 16.00 ავჭალა   ჭიჭინაძე

XIII ტური   4/03 @ 19.05   ^ცხრილი

არმია

0:100$

ლოკომოტივი

28/02 14.00 ავჭალა თევზაძე გ.მიქაბერიძე

ლელო

25:10

ბათუმი

1/03 14.00 ავჭალა გვირჯიშვილი ჯავახიშვილი

აკადემია

15:31

ხარები

1/03 16.00 შევარდენი ტრაპაიძე ჭიჭინაძე

აია

$65:0

ჯიქი

2/03 12.30 დინამო საჯაია დოლიძე

ბოლნისი ყოჩ

5:49$

არმაზი

2/03 16.00 შევარდენი მოგელაშვილი დ.მიქაბერიძე

XI+ XVI- ტური   16/03 @ 21.05   ^ცხრილი

არმია

3:105$

ხარები

6/03 18.00 ახალი [რუსთავი] გვირჯიშვილი ქერაშვილი

არმაზი

24:14

ლოკომოტივი

7/03 15.00 ავჭალა . გ.მიქაბერიძე

ჯიქი

27:45

აკადემია

9/03 17.00 შევარდენი . დ.მიქაბერიძე

IV+ X+ ტური   21/05 @ 16.00   ^ცხრილი

ხარები

$X:0

აკადემია

12/03        

ბათუმი

$X:0

არმაზი

12/03        

XII+ ტური   16/03 @ 21.10   ^ცხრილი

ლოკომოტივი

0:26$

აია

15/03 13.30 ავჭალა გვირჯიშვილი ჭიჭინაძე

ხარები

$20:22

ლელო

16/03 15.00 ახალი ცქიფურიშვილი ქერაშვილი

ბათუმი

$86:5

არმია

16/03 15.00 ანგისა ჩიხლაძე მარგველაშვილი

ჯიქი

$15:17

არმაზი

16/03 16.00 შევარდენი ტრაპაიძე დოლიძე

XIV ტური   24/03 @ 17.05   ^ცხრილი

არმაზი

5:26$

აია

20/03 13.30 შევარდენი პოღოსიანი ჭიჭინაძე

ბათუმი

$29:3

აკადემია

20/03 16.00 ანგისა ტრაპაიძე გ.მიქაბერიძე

ლოკომოტივი

7:42$

ლელო

21/03 12.00 ავჭალა ამაშუკელი დ.მიქაბერიძე

ჯიქი

$65:0

არმია

22/03 13.30 შევარდენი ლაშხია დოლიძე

ხარები

$31:17

ბოლნისი ყოჩ

24/03 13.00 ახალი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

XV ტური   31/03 @ 18.30   ^ცხრილი

არმია

14:33

არმაზი

29/03 15.00 ავჭალა ლაშხია გ.მიქაბერიძე

ხარები

12:41$

ბათუმი

29/03 16.00 ახალი პოღოსიანი ქერაშვილი

ლელო

$49:0

ჯიქი

30/03 14.00 ავჭალა ტრაპაიძე დ.მიქაბერიძე

ბოლნისი ყოჩ

0:10

აია

30/03 14.30 შევარდენი ამაშუკელი დოლიძე

XVI ტური   5/04 @ 21.05   ^ცხრილი

ლოკომოტივი

$55:7

ხარები

5/04 13.30 ავჭალა მოგელაშვილი ჭიჭინაძე

არმაზი

0:X$

ლელო

6/04 13.30 შევარდენი   გ.მიქაბერიძე

გამოტოვებული   9/04 @ 16.40   ^ცხრილი

აკადემია

17:47$

ლოკომოტივი

9/04 15.00 დიღომი მოგელაშვილი ჭიჭინაძე

XVII ტური   21/05 @ 16.05   ^ცხრილი

ბოლნისი ყოჩ

$X:0

არმია

         

ბათუმი

$43:0

ლოკომოტივი

12/04

14.00 ანგისა მასხარაშვილი ჭიჭინაძე

ლელო

$31:0

აია

13/04 14.00 შევარდენი ტრაპაიძე გ.მიქაბერიძე

გამოტოვებულები   21/05 @ 16.05   ^ცხრილი

აკადემია

0:X$

არმაზი

    შევარდენი   ჯავახიშვილი

ბათუმი

$57:0

ბოლნისი ყოჩ

17/04 15.00 ანგისა ჩიხლაძე მარგველაშვილი

აია

$60:0

არმია

17/04 16.30 დინამო ტყაბლაძე ფულარია

XVIII ტური   3/05 @ 19.45   ^ცხრილი

ლოკომოტივი

$28:29

ბოლნისი ყოჩ

26/04 13.30 შევარდენი ჩიხლაძე დოლიძე

აია

29:25$

აკადემია

27/04 14.00 მესხეთი მჟავანაძე ჭიჭინაძე

არმაზი

17:15$

ხარები

27/04 14.00 შევარდენი მასხარაშვილი ჯავახიშვილი

ჯიქი

0:59$

ბათუმი

1/05 15.00 შევარდენი ტრაპაიძე ჯალაღონია

არმია

7:50$

ლელო

2/05 19.00 შევარდენი ტრაპაიძე გ.მიქაბერიძე
საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018-19  |  დიდი 10

დასრულდა

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

66

+139

15-3

6

ხარები  რუსთავი

60

+73

13-4*1

6

ლოკომოტივი  თბ

55

+135

11-7

11

აია  ქუთაისი ^

42

-1

09-8*1

4

არმაზი  მარნეული

42

+77

08-9*1

8

ლელო სარასენს  თბ

37

-40

08-10

5

ჯიქი  გორი

36

-18

06-11*1

10

აკადემია  თბილისი

31

-138

06-10*2

3

ვეფხვები  პატარძეული

30

-94

04-12*2

10

არმია  თბილისი

28

-133

06-12

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

პლეი’ოფის სქემა    მუხლი 2.3

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

2018-19  |  დუბლები

ნაშთი  მაისის ბოლომდე

2018-19  |  პირველი ლიგა

დასრულდა

დიდ 10-ში ავიდნენ
ყოჩები
და იუნკერები

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

დასრულდა

10-გუნდა პირველ ლიგაში
ავიდნენ ყაზბეგი და დევები

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

ხარები  რუსთავი

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

ხვამლი 1  თბილისი

3

არმაზი  მარნეული

ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო      დას  |  აღმ

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  თასის’წინა მოთელვა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

რუსეთი

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3383] მორაგბე [18/05]

კაცი [1393]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო