19წ ევროპის ალაფა 2013

საქართველო 69:8 ჩეხეთი

საქ: ფციაური გიორგაძე (სვანიძე 36) ნათელაშვილი ბროძელი გულიტაშვილი <10-9> ჯინჭველაშვილი (სიჭინავა 36) თუთბერიძე (ტალახაძე 46) / ხარებავა (ფხაკაძე 43) ტორაძე (ალხაზაშვილი 36) მარგველანი (კაკაბაძე 43) კვაჭაძე ბარბაქაძე (გიგაური 43) ბუბუტეიშვილი შუბითიძე პაპავაძე (მღებრიშვილი 46) -

11ლ:
ნათელაშვილი (1 10) ტორაძე გიორგაძე
ფციაური (4 5) ხარებავა (6 7) სიჭინავა თუთბერიძე გიგაური; 7გ: ჯინჭველაშვილი ბროძელი (2 7) ფციაური 4

ჩეხ - : კოჰოუტ

რეფ
ვაითჰაუს (უელ)  @  კვი
27/10  ლისაბონი  19.00 საქ

7:0(4) 12:0(8) 17:0(13) 24:0(16) 29:0(25) 29:3(30) 36:3(31) 41:3(35+) /
48:3(41) 55:3(45) 55:8(48) 62:8(55) 69:8(62) @
ჭაბუკთა მატჩი 70 წუთიანია!

28/10 @ 11.45

საქართველო 31:3 ესპანეთი

საქ: ფციაური (სვანიძე 51) გიორგაძე (ლიპარტელიანი 49) ტალახაძე სბ 21, ბროძელი გულიტაშვილი <10-9> ჯინჭველაშვილი (სიჭინავა 69) თუთბერიძე სბ 60 / ხარებავა (ფხაკაძე 60) ტორაძე (ალხაზაშვილი 64) მარგველანი (კაკაბაძე 49) კვაჭაძე ბარბაქაძე; დანგაძე (ბუბუტეიშვილი 60) შუბითიძე (პაპავაძე 51) მღებრიშვილი -

5ლ: გულიტაშვილი გიორგაძე (2 4) დანგაძე მღებრიშვილი; 3გ: ჯინჭველაშვილი, ფციაური 2

ესპ - : ფონტეს

რეფ შალონ (სფრ)  @  ოთხ 30/10  ლისაბონი  21.00 საქ

5:0(4) 10:0(13) 10:3(19)
სბ(21ს) 17:3(31) /
24:3(37) 31:3(48)
სბ(60ს) @
ჭაბუკთა მატჩი 70 წუთიანია!

30/10 @ 23.05

საქართველო 32:6 ბელგია

საქ: ფციაური გიორგაძე ტალახაძე გულიტაშვილი ლიპარტელიანი (სიჭინავა 36) <10-9> ჯინჭველაშვილი თუთბერიძე (სვანიძე 36?) / ხარებავა (ფხაკაძე 63) ტორაძე (ალხაზაშვილი 36) მარგველანი (კაკაბაძე 54) კვაჭაძე ბარბაქაძე; დანგაძე ბუბუტეიშვილი (გიგაური 36 სბ 70) მღებრიშვილი (პაპავაძე 63) -

4ლ:
სიჭინავა ხარებავა დანგაძე გიორგაძე; 3გ: ჯინჭველაშვილი; 2ჯ: ფციაური ჯინჭველაშვილი

ბელ - 2ჯ: ჰართ სბ ბერხლუნდ

რეფ შალონ (სფრ)  @  შაბ 2/11  ლისაბონი  21.00 საქ

3:0(
8) 6:0(25) 6:3(33) 6:6(35+) /
13:6(40)
სბ(42ბ) 18:6(45) 25:6(53) სბ(70ს)  32:6(70+)
@
ჭაბუკთა მატჩი 70 წუთიანია!

3/11 @ 12.15

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

24/09_2017 @ 20.00

IV ტური   + სრულად

პარ 22/09   რუსთავი   17.30 

შაბ 23/09   გორი   16.00

შაბ 23/09   ლელო   18.15

კვი 24/09   შევარდენი   16.00

კვი 24/09   ბათუმი   18.15

24/09 @ 20.00

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

16

+30

4-0

0

ხარები  რუსთავი

16

+23

4-0

0

ჯიქი  გორი

15

+43

3-1

3

ბათუმი

12

+59

2-1*1

2

ლოკომოტივი ^

10

+3

2-2

2

ლელო სარასენს

10

+22

2-2

2

არმაზი  მარნეული

9

+11

1-2*1

3

არმია ^

4

-79

1-3

0

აკადემია

4

-23

0-4

4

ბაგრატ  ქუთაისი

0

-89

0-4

0

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

24/09_2017 @ 21.20

23-24/09   I ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

24/09_2017 @ 21.10

23-24/09  დას IV ტური | აღმ  III ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/09_2017 @ 20.00

"" ლიგ

26-27/09  მოწინავენი  XI ტური

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-29/09   III ეტაპის II ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

21/09_2017 @ 18.25

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * კონტინენტის ფარი

21/09_2017 @ 23.50   წყარო_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

გარ

როვიგო (იტა)

0:0

21/10

15.00

შინ

ჰაიდელბერგ (გერ)

0:0

09/12

18.00

გარ

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

შინ

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

2017 * შემოდგომის ტესტები

18/09_2017 @ 14.00

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო