*რაგბი ევროპის* ჩემპიონატი 2016

*რაგბი ევროპის* ჩემპიონატი 2016

რე 2015   ყოფილი ევროპის ერთა თასი   2014   2013

საბოლოო

სხვ

გატ:გაშ

მ-წ*ფ

$

საქართველო

24

+155

28/03

188:033

5-0

4

რუმინეთი

19

+83

19/11

160:077

4-1

3

რუსეთი

14

+13

18/14

128:115

3-2

2

ესპანეთი

9

-4

11/13

101:105

1-3*1

3

გერმანია

7

-109

12/29

101:210

1-3*1

1

პორტუგალია

1

-138

10/28

072:210

0-5

1

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0; რვაზე ნაკლებით წაგება ანდა მეოთხე ლელოს გატანა - თითო პრემია ($)  

ტოლობაზე: ჯერ პირადში ^ 0) საცხრილო ქულა, 1) გატანილ - გაშვებულის სხვაობა, 2) გატანილი ლელო, 3) გატანილი ქულა;
                      
მერე მთელ ტურნირში 1) სხვაობა, 2) ლელო, 3) გატანილი ქულა

ოფიციოზი EN

2015+2016:  გავარდნა (სხვა არაფერი)  პორ 6, გერ 8, ესპ 23, რუს 27, რუმ 34, საქ 45

06/02

საქართველო $

59:7

გერმანია

ავჭალა

14.00

ბიურლე (ბელ)

 

9ლ: გორგაძე ნარიაშვილი ნემსაძე ფეიქრიშვილი თხილაიშვილი ლომიძე (6 7) ხმალაძე სუთიაშვილი; 7გ: მალაღურაძე -
ლ: პეინ; გ: სოტერას-მერც სბ ფიუხზელ პეინ

 

წარსული   30 მოვარჯიშე   23 მოთამაშე   გუნდები+მსაჯები   ოქმი: კომისრის კლასიკური საგაზეთო   ვიდეო 1 2ტ

 

რუსეთი

22:20

ესპანეთი $

სოჭი

16.00

პირს (ინგ)

 

რუმინეთი $

39:14

პორტუგალია

კლუჟ

19.15

ატორასაგასტი (ესპ)

13/02

პორტუგალია

3:29

საქართველო $

ლისაბონი

18.30

დევის (უელ)

 

: სოუზა-გედეშ სბ როშა, ფან’დენ’ტორნ -
4
ლ: თხილაიშვილი კვირიკაშვილი ჟვანია შარიქაძე; 3გ ჯ: კვირიკაშვილი სბ ქუბრიაშვილი

 

წარსული   23 მოთამაშე   გუნდები+მსაჯები   ოქმი: კომისრის კლასიკური   გალერეა   ვიდეო

 

რუსეთი $

46:20

გერმანია

სოჭი

14.00

ლიპერინი (იტა)

 

ესპანეთი $

18:21

რუმინეთი

მადრიდი

19.00

რუის (სფრ)

27/02

საქართველო $

38:7

ესპანეთი

ვაკე

17.00

ვაით’ჰაუს (უელ)

 

6ლ: [საჯ] (1^ლომიძე 2^აფციაური) თოდუა კვირიკაშვილი მჭედლიძე კაჭარავა; 4გ: კვირიკაშვილი -

ლ: ხ.გოია; გ: გრიფითს სბ ლოპეს ობანელ

 

წარსული   მოვარჯიშენი   23 მოთამაშე   გუნდები+მსაჯები   ოქმი: კომისრის კლასიკური საგაზეთო   გალერეა   ვიდეო

 

რუმინეთი $

30:0

რუსეთი

იაში

16.00

ლინთონ (შტლ)

 

გერმანია $

50:27

პორტუგალია $

ჰანოვერი

17.30

მერფი (ირლ)

12/03

რუსეთი

7:24

საქართველო

სოჭი

16.00

ქარლი (ინგ)

 

: გაისინ; გ: კუშნარიოვ სბ კუშნარიოვ პრონენკო -
3
ლ: მჭედლიძე ფეიქრიშვილი ნემსაძე; 3 ჯ: კვირიკაშვილი სბ ნემსაძერეგვაძე

 

წარსული   მოვარჯიშენი   23 მოთამაშე   გუნდები+მსაჯები   ოქმი: კომისრის კლასიკური   გალერეა   ვიდეო

 

რუმინეთი $

61:7

გერმანია

იაში

16.00

ბლესანო (იტა)

 

ესპანეთი $

39:7

პორტუგალია

მადრიდი

19.00

გალაჰერ (ირლ)

19/03

საქართველო $

38:9

რუმინეთი

დინამო

17.00

ტრენინი (სფრ)

 

6ლ: ფეიქრიშვილი (1 3) თოდუა ფრუიძე ნემსაძე ასიეშვილი; 4გ: კვირიკაშვილი 3, მალაღურაძე სბ ფეიქრიშვილი კაჭარავა -
3
: ვლაიკუ სბ პრისტავიცა ვლაიკუ

 

წარსული   მოვარჯიშენი   23 მოთამაშე   გუნდები+მსაჯები   ოქმი: კომისრის კლასიკური საგაზეთო   გალერეა   ვიდეო

 

გერმანია

17:17

ესპანეთი

კელნი

17.30

პეტრესკუ (რუმ)

 

პორტუგალია

21:53

რუსეთი $

ლისაბონი

19.00

შარაბა (სფრ)

19.55 @ 21/03_2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

10/12 @ 17.15

10-11/12   XI ტური

აკადემია

9:7

ჯიქი $

ბათუმი $

67:0

ბაგრატი

არმაზი

კვი 15.00 შევ

ლელო

არმია

კვი 15.00 ავჭ

ლოკომოტ

აია

კვი 15.00 ქუთ

ყოჩები

10/12 @ 17.15

სხვ

 მ-წ *

$

ბათუმი

35

+106

8-3

3

ჯიქი გორი

33

+93

6-4*1

7

ლელო სარასენს

32

+56

6-2*2

4

ლოკომოტივი

32

+46

7-2*1

2

აია ქუთაისი

31

+33

7-3

3

აკადემია

24

-6

5-6

4

არმია

22

-13

5-5

2

ბაგრატ ქუთ

17

-112

3-8

5

არმაზი

10

-106

2-8

2

ყოჩები ბოლნისი

7

-97

1-9

3

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   ტრანსფერები

2017 * რაგბი ევროპა

25/08 @ 10.55   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

0:0

კვი

19/02

15.00

შინ

გერმანია

0:0

შაბ

04/03

.

გარეთ

ესპანეთი

0:0

კვი

12/03

15.00

შინ

რუსეთი

0:0

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

0:0

ჩემპიონები და სლემოსნები  *  რაგბი ევროპა 2016

2016 წლის შემოდგომის 36’კაცა რაზმი

2016 * ჭაბუკთა ლიგები

7/12 @ 17.15

"" ლიგ

6-7/12  ფინალები

1

ლელო

2

აია 1

3

ხარები

სანუგეშო დასრულდა    

სარეიტინგო მატჩები

"" ლიგა  დასრულდა

1

ლელო 1

2

ბაგრატი

3

იუნკერები ჩოხოსნები

ზემო რვეული (I-VIII)      
შუა რვეული (IX-XVI)      

სანუგეშო  აღმ  *  დას

2016-17 * პირველი ლიგა

29/11 @ 19.15

არდადეგები

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/11 @ 19.15

არდადეგები

აღმოსავლეთი   დასავლეთი

შავი დაფა

30/11 @ 18.20

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

წესები

1/09 @ 12.45

ახალი წესები ახალი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

სამწვრთნელო კურსები

28/10 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე


დასრულებული შეჯიბრებები
   არქივში

\

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი
 
ლელო
 
რადიო პალიტრა