საქართველოს პირველობა 2013-14 * პირველი ლიგა

საქართველოს პირველობა 2013-14 * პირველი ლიგა

აღმოსავლეთი

 

16/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

თიბისი  თბილისი

18

17

0

1

13

0

0

830:0155

+675

81

2

დინამო  თბილისი

18

15

0

3

11

1

0

749:0167

+582

72

3

ვეფხვები  პატარძეული

18

14

1

3

8

2

0

796:0227

+569

68

4

ხულიგანა  თბილისი

18

11

2

5

6

3

0

457:0231

+226

57

5

სტუ  თბილისი

18

10

0

8

5

2

0

342:0385

-43

47

6

დევები  თბილისი

18

6

1

11

2

5

0

318:0476

-158

33

7

ჯვაროსნები  თბილისი

18

6

2

10

3

1

0

303:0374

-71

32

8

ივერია  თბილისი

18

4

0

13

3

4

0

334:0542

-208

27

9

წიქარა  თბილისი

18

2

0

16

0

2

0

117:0773

-656

10

10

მგლები  თბილისი

18

1

0

17

0

1

0

125:1041

-916

5

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

16/03 @ 20.25

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

 
პირველი წრე

 

             

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი
               

I ტური   31/08 @ 18.45

თიბისი

$74:0

წიქარა

31/08

15.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

ჭიჭინაძე

ივერია

0:15

სტუ

31/08

17.00

შევარდენი

ამაშუკელი

დოლიძე

ვეფხვები

26:5

ჯვაროსნები

1/09

15.00

პატარძეული

პოღოსიანი

ღიბრაძე

ხულიგანა

$54:0

მგლები

1/09

17.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

დ.მიქაბერიძე

დინამო

$41:8

დევები

1/09

17.00

ვარკეთილი

თევზაძე

გ.მიქაბერიძე

II ტური   9/09 @ 22.00

მგლები

7:39$

ივერია

7/09

12.00

ვარკეთილი

შუბითიძე

ჯალაღონია

ჯვაროსნები

7:65$

თიბისი

7/09

14.00

ვარკეთილი

მოგელაშვილი

ჯავახიშვილი

სტუ

$13:18

ვეფხვები

8/09

11.00

შევარდენი

რობიტაშვილი

გაბაძე

დინამო

$109:0

წიქარა

8/09

11.00

ავჭალა

თევზაძე

სუთიაშვილი

დევები

9:3$

ხულიგანა

9/09

20.30

შევარდენი

თევზაძე

დოლიძე

III ტური   16/09 @ 21.55

თიბისი

$34:0

სტუ

14/09

20.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

ჯავახიშვილი

ივერია

$27:28

დევები

15/09

11.00

შევარდენი

ნარიმანიძე

ჯალაღონია

წიქარა

0:55$

ჯვაროსნები

15/09

11.00

ავჭალა

რობიტაშვილი

სუთიაშვილი

ვეფხვები

$78:3

მგლები

15/09

16.00

პატარძეული

ქავთარაძე

ღიბრაძე

ხულიგანა

0:25$

დინამო

16/09

20.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

IV ტური   23/09 @ 21.50

დევები

$21:26

ვეფხვები

22/09

11.00

შევარდენი

ამირხანაშვილი

ფურცელაძე

სტუ

20:10

ჯვაროსნები

22/09

11.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

გოგეშვილი

დინამო

$72:8

ივერია

22/09

11.00

ვარკეთილი

ნარიმანიძე

გაბაძე

მგლები

3:90$

თიბისი

23/09

20.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

ხულიგანა

$48:0

წიქარა

23/09

20.00

ავჭალა

შუბითიძე

სუთიაშვილი

V ტური   29/09 @ 21.55

ჯვაროსნები

$64:7

მგლები

28/09

11.00

ვარკეთილი

ნარიმანიძე

სალთხუციშვილი

ივერია

$29:31

ხულიგანა

28/09

13.00

ვარკეთილი

რობიტაშვილი

გაბაძე

წიქარა

12:34$

სტუ

29/09

11.00

ავჭალა

ნარიმანიძე

გოგეშვილი

ვეფხვები

31:25$

დინამო

29/09

15.00

პატარძეული

ამაშუკელი

ღიბრაძე

თიბისი

$32:5

დევები

29/09

20.00

შევარდენი

თევზაძე

ფურცელაძე

VI ტური   7/10 @ 22.25

მგლები

5:43$

სტუ

4/10

20.30

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

ივერია

$42:3

წიქარა

5/10

11.00

შევარდენი

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

დინამო

3:18

თიბისი

6/10

11.30

შევარდენი

ამირხანაშვილი

გაბაძე

ხულიგანა

30:18

ვეფხვები

7/10

20.00

შევარდენი

თევზაძე

გაბაძე

დევები

13:13

ჯვაროსნები

7/10

20.00

ავჭალა

ნარიმანიძე

გოგეშვილი

VII ტური   14/10 @ 21.50   ^ცხრილი

ჯვაროსნები

0:34$

დინამო

12/10

11.30

შევარდენი

ტრაპაიძე

ცხვედიანი

სტუ

$29:13

დევები

13/10

12.00

ავჭალა

პოღოსიანი

ჯავახიშვილი

წიქარა

5:21

მგლები

13/10

12.00

შევარდენი

რობიტაშვილი

გაბაძე

ვეფხვები

32:21

ივერია

14/10

15.00

პატარძეული

პოღოსიანი

ღიბრაძე

თიბისი

18:14$

ხულიგანა

14/10

20.00

შევარდენი

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

VIII ტური   21/10 @ 22.25   ^ცხრილი

დევები

21:7

მგლები

18/10

20.30

შევარდენი

ქავთარაძე

სალთხუციშვილი

დინამო

$51:7

სტუ

20/10

12.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

გაბაძე

ვეფხვები

$66:5

წიქარა

20/10

15.00

პატარძეული

ელოშვილი

ღიბრაძე

ივერია

12:43$

თიბისი

21/10

20.00

შევარდენი

პოღოსიანი

გაბაძე

ხულიგანა

$31:6

ჯვაროსნები

21/10

20.00

ავჭალა

ამაშუკელი

გოგეშვილი

IX ტური   28/10 @ 22.40   ^ცხრილი

მგლები

0:76$

დინამო

25/10

20.30

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ჯავახიშვილი

ჯვაროსნები

9:7$

ივერია

26/10

21.00

შევარდენი

ნარიმანიძე

სალთხუციშვილი

თიბისი

18:15$

ვეფხვები

28/10

14.00

ავჭალა

ტრაპაიძე

სუთიაშვილი

სტუ

$20:27$

ხულიგანა

28/10

20.00

ავჭალა

თევზაძე

გაბაძე

წიქარა

0:48$

დევები

28/10

20.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ფურცელაძე

 
მეორე წრე
               

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

               

X ტური   4/11 @ 22.15   ^ცხრილი

მგლები

5:81$

ხულიგანა

1/11

20.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

გაბაძე

დევები

$10:17

დინამო

2/11

12.00

შევარდენი

ნარიმანიძე

სალთხუციშვილი

სტუ

$43:0

ივერია

2/11

18.00

ავჭალა

პოღოსიანი

ჯალაღონია

ჯვაროსნები

3:43$

ვეფხვები

3/11

12.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ღიბრაძე

წიქარა

7:85$

თიბისი

4/11

20.00

ავჭალა

რობიტაშვილი

გოგეშვილი

XI ტური   12/11 @ 17.15   ^ცხრილი

ივერია

$59:5

მგლები

8/11

20.00

შევარდენი

თევზაძე

სალთხუციშვილი

წიქარა

0:48$

დინამო

10/11

12.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

ჯავახიშვილი

თიბისი

$45:6

ჯვაროსნები

10/11

12.00

ავჭალა

ამაშუკელი

დოლიძე

ხულიგანა

13:11

დევები$

11/11

20.30

ავჭალა

გვირჯიშვილი

გ.მიქაბერიძე

ვეფხვები

$52:5

სტუ

12/11

15.00

პატარძეული

ამაშუკელი

ღიბრაძე

XII ტური   18/11 @ 22.30   ^ცხრილი

სტუ

7:53$

თიბისი

17/11

12.00

ავჭალა

პოღოსიანი

გოგეშვილი

დინამო

23:18$

ხულიგანა

17/11

12.00

შევარდენი

ამირხანაშვილი

გ.მიქაბერიძე

მგლები

0:143$

ვეფხვები

17/11

14.00

შევარდენი

თევზაძე

ფურცელაძე

ჯვაროსნები

20:13$

წიქარა

17/11

16.00

შევარდენი

ნარიმანიძე

გაბაძე

დევები

$24:31

ივერია

18/11

20.30

ავჭალა

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

XIV ტური   10/02 @ 15.10   ^ცხრილი

დევები

0:69$

თიბისი

9/02

13.00

ავჭალა

თევზაძე

სუთიაშვილი

დინამო

24:18$

ვეფხვები

9/02

13.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

სტუ

12:5$

წიქარა

9/02

15.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

გოგეშვილი

მგლები

8:55$

ჯვაროსნები

9/02

15.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

გაბაძე

ხულიგანა

$29:8

ივერია

10/02

13.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ჭიჭინაძე

XV ტური   16/02 @ 17.20   ^ცხრილი

სტუ

$48:0

მგლები

15/02

13.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

გოგეშვილი

თიბისი

24:13

დინამო

16/02

12.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

სუთიაშვილი

ჯვაროსნები

18:9

დევები

16/02

12.00

შევარდენი

პოღოსიანი

ჯავახიშვილი

წიქარა

14:7$

ივერია

16/02

14.00

შევარდენი

ელოშვილი

გაბაძე

ვეფხვები

18:18

ხულიგანა

16/02

15.00

პატარძეული

ტრაპაიძე

ღიბრაძე

XVI ტური   24/02 @ 20.00   ^ცხრილი

მგლები

$21:28

წიქარა

22/02

12.00

ავჭალა

ნარიმანიძე

ღიბრაძე

ივერია

5:64$

ვეფხვები

22/02

12.00

ვარკეთილი

გვირჯიშვილი

სალთხუციშვილი

დინამო

19:10

ჯვაროსნები

23/02

12.00

შევარდენი

აბულაშვილი

სუთიაშვილი

დევები

$19:23

სტუ

23/02

12.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

გოგეშვილი

ხულიგანა

10:25$

თიბისი

24/02

13.00

ავჭალა

ტრაპაიძე

გაბაძე

XVII ტური   2/03 @ 20.20   ^ცხრილი

წიქარა

7:28$

ვეფხვები

1/03

11.30

შევარდენი

აბულაშვილი

სალთხუციშვილი

თიბისი

$51:12

ივერია

2/03

12.00

შევარდენი

პოღოსიანი

ჯალაღონია

მგლები

26:43

დევები

2/03

12.00

ავჭალა

აბულაშვილი

სუთიაშვილი

სტუ

5:53$

დინამო

2/03

14.00

შევარდენი

თევზაძე

გოგეშვილი

ჯვაროსნები

6:6

ხულიგანა

2/03

18.30

ავჭალა

ამაშუკელი

გაბაძე

XIII+ ტური   9/03 @ 17.30   ^ცხრილი

წიქარა

5:19

ხულიგანა

8/03

12.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

სუთიაშვილი

ჯვაროსნები

$8:13

სტუ

8/03

15.00

ავჭალა

ამაშუკელი

გოგეშვილი

ივერია

10:64$

დინამო

9/03

12.00 შევარდენი

თევზაძე

გაბაძე

თიბისი

$62:9

მგლები

9/03

14.00

ავჭალა

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

ვეფხვები

$88:0

დევები

9/03

15.00

პატარძეული

ტრაპაიძე

ღიბრაძე

XVIII ტური   16/03 @ 20.15   ^ცხრილი

დინამო

$52:0

მგლები

16/03

12.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

ჯავახიშვილი

ვეფხვები

32:24

თიბისი

16/03

12.20

პატარძეული

თევზაძე

ღიბრაძე

ხულიგანა

25:5

სტუ

16/03

13.00

ავჭალა

ამაშუკელი

გოგეშვილი

ივერია

17:8

ჯვაროსნები

16/03

14.20

შევარდენი

პოღოსიანი

ჯალაღონია

დევები

$36:13

წიქარა

16/03

16.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

გაბაძე

 
საქართველოს პირველობა 2013-14 * პირველი ლიგა

დასავლეთი

 

9/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ბაგრატი  ქუთაისი

12

10

1

1

8

1

0

392:079

+313

51

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

12

9

2

1

5

0

0

319:127

+192

45

3

დინოზავრი  წყალტუბო

12

8

0

4

7

3

0

343:143

+200

42

4

არწივები  ოზურგეთი

12

7

1

4

5

0

0

325:186

+139

35

5

ჯრუჭი  საჩხერე

12

4

0

8

2

0

0

222:263

-41

18

6

დელფინები  ბათუმი

12

1

0

11

1

1

0

105:401

-296

6

7

ბათუმი XV  ბათუმი

12

1

0

11

0

0

1

079:586

-507

3

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

9/03 @ 17.55

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

 
პირველი წრე
               

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 

 

 

 

 

 

 

 

I ტური   9/09 @ 20.20

რაინდები

22:10

ჯრუჭი

8/09

15.00

მალთაყვა

აბულაშვილი

ზიბზიბაძე

არწივები

19:10

დინოზავრი

9/09

16.00

ზვანი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

დელფინები

$18:19

ბათუმი XV

9/09

17.00

ანგისა

მჟავანაძე

ფხაკაძე

II ტური  15/09 @ 18.10

დინოზავრი

$45:13

დელფინები

15/09

16.00

წყალტუბო

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ბათუმი XV

6:46$

რაინდები

15/09

16.00

გონიო

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ჯრუჭი

10:25$

ბაგრატი

15/09

16.00

საჩხერე

აბულაშვილი

მარგველაშვილი

III ტური  23/09 @ 17.20

დელფინები

6:32$

არწივები

21/09

15.00

ანგისა

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

რაინდები

13:6$

დინოზავრი

22/09

15.00

მალთაყვა

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ბაგრატი

$88:0

ბათუმი XV

23/09

15.00

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

IV ტური  30/09 @ 17.05

ბათუმი XV

0:62$

ჯრუჭი

28/09

15.00

გონიო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

არწივები

23:23

რაინდები

29/09

15.00

ზვანი

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

დინოზავრი

$13:16

ბაგრატი

30/09

15.00

წყალტუბო

ჩიხლაძე

ზიბზიბაძე

V ტური  7/10 @ 17.10

ჯრუჭი

8:30$

დინოზავრი

6/10

15.00

საჩხერე

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

რაინდები

$51:5

დელფინები

6/10

15.00

მალთაყვა

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ბაგრატი

12:0

არწივები

7/10

15.00

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

VI ტური  14/10 @ 20.05   ^ცხრილი

დელფინები

0:40$

ბაგრატი

12/10

15.00

ანგისა

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

არწივები

$25:7

ჯრუჭი

13/10

15.00

ზვანი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

დინოზავრი

$62:0

ბათუმი XV

14/10

15.30

წყალტუბო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

VII ტური  20/10 @ 19.15   ^ცხრილი

ბაგრატი

$27:0

რაინდები

20/10

15.00

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯრუჭი

10:0

დელფინები

20/10

15.00

საჩხერე

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ბათუმი XV

0:67$

არწივები

20/10

15.00

გონიო

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

               
მეორე წრე

 

 

 

 

 

 

 

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII ტური  28/10 @ 17.15   ^ცხრილი

ჯრუჭი

3:21$

რაინდები

27/10

15.00

საჩხერე

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

დინოზავრი

$26:8

არწივები

27/10

15.00

წყალტუბო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ბათუმი XV

3:41$

დელფინები

28/10

15.00

გონიო

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

IX ტური  3/11 @ 21.15   ^ცხრილი

დელფინები

0:53$

დინოზავრი

3/11

15.00

ანგისა

მჟავანაძე

ფხაკაძე

რაინდები

$57:9

ბათუმი XV

3/11

15.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ბაგრატი

$58:6

ჯრუჭი

3/11

15.00

დინამო

ტყაბლაძე

ჩუბინიძე

X ტური  11/11 @ 17.45   ^ცხრილი

არწივები

$45:3

დელფინები

7/11

15.00

ზვანი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

დინოზავრი

$10:14

რაინდები

10/11

15.00

წყალტუბო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ბათუმი XV

0:X$

ბაგრატი

11/11

15.00

გონიო

 

ფხაკაძე

XI ტური  18/11 @ 17.40   ^ცხრილი

რაინდები

$36:7

არწივები

17/11

15.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯრუჭი

$47:13

ბათუმი XV

17/11

15.00

საჩხერე

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ბაგრატი

$13:19

დინოზავრი

18/11

15.00

დინამო

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

XII ტური  23/02 @ 22.20   ^ცხრილი

დელფინები

5:20

რაინდები

19/02

14.00

ანგისა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

არწივები

15:44$

ბაგრატი

23/02

15.00

ზვანი

ტყაბლაძე

ფულარია

დინოზავრი

$37:23

ჯრუჭი

23/02

15.00

წყალტუბო

მჟავანაძე

ჩუბინიძე

XIII ტური  2/03 @ 17.15   ^ცხრილი

ბაგრატი

$53:0

დელფინები

1/03

15.00

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯრუჭი

6:18

არწივები

2/03

15.00

საჩხერე

ტყაბლაძე

ფულარია

ბათუმი XV

16:32$

დინოზავრი

2/03

15.00

გონიო

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

XIV ტური  9/03 @ 17.50   ^ცხრილი

რაინდები

16:16

ბაგრატი

9/03

15.00

მალთაყვა

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

დელფინები

14:30

ჯრუჭი

9/03

15.00

ანგისა

ტყაბლაძე

ჩუბინიძე

არწივები

$66:13

ბათუმი XV

9/03

15.00

ზვანი

საჯაია

ზიბზიბაძე

საქართველოს პირველობა 2013-14 * პირველი ლიგა

 

პლეი-ოფი

უმაღლესში ასასვლელად

ორ წრედ, ოქროს ქულებით; პირველი პირდაპირ ადის, მეორე თამაშობს გადასასვლელს

13/04 @ 18.55    თიბისი  ავიდა უმაღლეს ლიგაში !
18/05 @ 20.25   ბათუმი დარჩა უმაღლესში, ბაგრატი პირველში

27/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

თიბისი  თბილისი

6

5

0

1

1

0

0

122:090

+32

21

2

ბაგრატი  ქუთაისი

6

3

1

2

2

1

0

131:070

+61

17

3

დინამო  თბილისი

6

3

0

3

1

0

0

099:109

-10

13

4

კოლხი რაინდები  ფოთი

6

0

1

5

0

0

0

069:152

-83

2

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

27/04 @ 19.25

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

 

             

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი
               

I ტური   1/04 @ 18.40

დინამო

21:18$

ბაგრატი

29/03

14.30

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ჯავახიშვილი

რაინდები

15:27

თიბისი

1/04

16.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

II ტური   6/04 @ 19.05

დინამო

23:15

რაინდები

6/04

16.00 ავჭალა რობიტაშვილი დ.მიქაბერიძე

ბაგრატი

3:11

თიბისი

6/04

17.00 დინამო თევზაძე დოლიძე

III ტური   1304 @ 18.45

ბაგრატი

26:15

დინამო

13/04

15.30 დინამო თევზაძე ჭიჭინაძე

თიბისი

$35:15

რაინდები

13/04

16.00 ავჭალა ჩიხლაძე გაბაძე

IV ტური   27/04 @ 19.20

თიბისი

7:41$

ბაგრატი

27/04

16.00 ვარკეთილი რობიტაშვილი გაბაძე

რაინდები

8:24$

დინამო

27/04

16.00 მალთაყვა პოღოსიანი მარგველაშვილი

ამათ გარდა, 8-გუნდა პირველში უკვე დარჩნენ:
ვეფხვები  პატარძეული  და
დინოზავრი  წყალტუბო.  ამ გუნდებმა სეზონი დაასრულეს.

8-გუნდა პირველში დასარჩენად

ორ წრედ, ოქროს ქულებით; რჩება ორი უკეთესი

15/04 @ 18.20    ხულიგანა და სტუ დარჩნენ პირველ ლიგაში !

27/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხულიგანა  თბილისი

6

5

0

1

1

1

0

139:089

+50

22

2

სტუ  თბილისი

6

4

0

2

2

1

0

139:101

+38

19

3

არწივები  ოზურგეთი

6

3

0

3

1

0

0

101:116

-15

13

4

ჯრუჭი  საჩხერე

6

0

0

6

0

2

0

068:141

-73

2

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

27/04 @ 19.30

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

 

             

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი
               

I ტური   29/03 @ 17.40

სტუ

$41:22

არწივები

29/03

12.00

ავჭალა

ტრაპაიძე

გაბაძე

ჯრუჭი

გადაიდო

ხულიგანა

30/03

16.00

საჩხერე

 

 

II ტური   6/04 @ 19.10

ხულიგანა

23:7

არწივები

5/04

15.00 შევარდენი პოღოსიანი ჯავახიშვილი

ჯრუჭი

15:32

სტუ

6/04

15.00 კორბოული ტყაბლაძე ფულარია

III ტური   15/04 @ 18.20

ხულიგანა

23:17$

ჯრუჭი

13/04

13.00 ავჭალა მჟავანაძე ჯავახიშვილი

არწივები

5:17

სტუ

15/04

15.00 ოზურგეთი ჩიხლაძე მარგველაშვილი

II+ ტური   22/04 @ 20.00

ჯრუჭი

$16:19

ხულიგანა

22/04

15.00

კორბოული

ტყაბლაძე

ფულარია

IV ტური   27/04 @ 19.25

სტუ

$24:7

ჯრუჭი

27/04

13.30 ავჭალა

მოგელაშვილი

გოგეშვილი

არწივები

24:22$

ხულიგანა

27/04

15.00 ოზურგეთი ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

გადასასვლელი   18/05 @ 20.10

 

             

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი
               

ბაგრატი  (პ2)

7:70

ბათუმი (უ9)

11/05

16.00 დინამო ამაშუკელი ჭიჭინაძე

ბათუმი (უ9)

69:0

ბაგრატი  (პ2)

18/05

15.00 ანგისა ჩიხლაძე გ.მიქაბერიძე
საქართველოს დრო
 
ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018-19  |  დიდი 10

 

XVI ტური

სრულად

პარ 22/03   ავჭალა   16.00

შაბ 23/03   ვაზისუბანი   14.00

შაბ 23/03   ქუთაისი   16.00

კვი 24/03   პატარძეული   14.00

კვი 24/03   ავჭალა   16.00

ბათუმმა დაიბევა
შესარჩევი ფინალის შინ თამაში

24/03 @ 17.50

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

62

+173

14-2

6

ხარები  რუსთავი

51

+61

11-4*1

5

ლოკომოტივი  თბ

50

+128

10-6

10

აია  ქუთაისი

38

+16

08-7*1

4

ლელო სარასენს  თბ

36

-19

08-8

4

ჯიქი  გორი

35

-7

06-9*1

9

არმაზი  მარნეული

33

+7

06-9*1

7

აკადემია  თბილისი

26

-134

05-9*2

2

ვეფხვები  პატარძ ^

24

-107

03-11*2

8

არმია  თბილისი

24

-118

05-11

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

 დიდ ფინალს  უმასპინძლებს
შესარჩევი ფინალის  მოგებული

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

2018-19  |  დუბლები

15-18/03   XII ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

30/03   ბოლო, XIV ტური

შემდეგი სეზონიდან [2019-20] ლიგა
  ფართოვდება  10 გუნდამდე
ამ სეზონის VIII ადგილოსანი დარჩენაზე
  ეთამაშება  რეგიონულის მესამეს 

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

31/03   საპასუხო ფინალები
დას  |  აღმ  დასრულდა

ნახევარ’ფინალთა მოგებულები
დევები და ყაზბეგი
ავიდნენ 10-გუნდა პირველ ლიგაში. 
III
ადგილოსანი ასვლაზევე  ეთამაშება  
პირველი ლიგის ბოლოს (VIII)

2018-19  |  სამოყვარულო ლიგა

რაგბობს  სახალისოდ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

29-31/03   XIII ტური

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

27-28/03  III ეტაპის III ტური
ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3372] მორაგბე [25/03]

კაცი [1388]  |  ჭაბ’ა [644]  |  ჭაბ’ბ [1340]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო