საქართველოს პირველობა 2013-14 * პირველი ლიგა

საქართველოს პირველობა 2013-14 * პირველი ლიგა

აღმოსავლეთი

 

16/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

თიბისი  თბილისი

18

17

0

1

13

0

0

830:0155

+675

81

2

დინამო  თბილისი

18

15

0

3

11

1

0

749:0167

+582

72

3

ვეფხვები  პატარძეული

18

14

1

3

8

2

0

796:0227

+569

68

4

ხულიგანა  თბილისი

18

11

2

5

6

3

0

457:0231

+226

57

5

სტუ  თბილისი

18

10

0

8

5

2

0

342:0385

-43

47

6

დევები  თბილისი

18

6

1

11

2

5

0

318:0476

-158

33

7

ჯვაროსნები  თბილისი

18

6

2

10

3

1

0

303:0374

-71

32

8

ივერია  თბილისი

18

4

0

13

3

4

0

334:0542

-208

27

9

წიქარა  თბილისი

18

2

0

16

0

2

0

117:0773

-656

10

10

მგლები  თბილისი

18

1

0

17

0

1

0

125:1041

-916

5

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

16/03 @ 20.25

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

 
პირველი წრე

 

             

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი
               

I ტური   31/08 @ 18.45

თიბისი

$74:0

წიქარა

31/08

15.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

ჭიჭინაძე

ივერია

0:15

სტუ

31/08

17.00

შევარდენი

ამაშუკელი

დოლიძე

ვეფხვები

26:5

ჯვაროსნები

1/09

15.00

პატარძეული

პოღოსიანი

ღიბრაძე

ხულიგანა

$54:0

მგლები

1/09

17.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

დ.მიქაბერიძე

დინამო

$41:8

დევები

1/09

17.00

ვარკეთილი

თევზაძე

გ.მიქაბერიძე

II ტური   9/09 @ 22.00

მგლები

7:39$

ივერია

7/09

12.00

ვარკეთილი

შუბითიძე

ჯალაღონია

ჯვაროსნები

7:65$

თიბისი

7/09

14.00

ვარკეთილი

მოგელაშვილი

ჯავახიშვილი

სტუ

$13:18

ვეფხვები

8/09

11.00

შევარდენი

რობიტაშვილი

გაბაძე

დინამო

$109:0

წიქარა

8/09

11.00

ავჭალა

თევზაძე

სუთიაშვილი

დევები

9:3$

ხულიგანა

9/09

20.30

შევარდენი

თევზაძე

დოლიძე

III ტური   16/09 @ 21.55

თიბისი

$34:0

სტუ

14/09

20.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

ჯავახიშვილი

ივერია

$27:28

დევები

15/09

11.00

შევარდენი

ნარიმანიძე

ჯალაღონია

წიქარა

0:55$

ჯვაროსნები

15/09

11.00

ავჭალა

რობიტაშვილი

სუთიაშვილი

ვეფხვები

$78:3

მგლები

15/09

16.00

პატარძეული

ქავთარაძე

ღიბრაძე

ხულიგანა

0:25$

დინამო

16/09

20.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

IV ტური   23/09 @ 21.50

დევები

$21:26

ვეფხვები

22/09

11.00

შევარდენი

ამირხანაშვილი

ფურცელაძე

სტუ

20:10

ჯვაროსნები

22/09

11.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

გოგეშვილი

დინამო

$72:8

ივერია

22/09

11.00

ვარკეთილი

ნარიმანიძე

გაბაძე

მგლები

3:90$

თიბისი

23/09

20.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

ხულიგანა

$48:0

წიქარა

23/09

20.00

ავჭალა

შუბითიძე

სუთიაშვილი

V ტური   29/09 @ 21.55

ჯვაროსნები

$64:7

მგლები

28/09

11.00

ვარკეთილი

ნარიმანიძე

სალთხუციშვილი

ივერია

$29:31

ხულიგანა

28/09

13.00

ვარკეთილი

რობიტაშვილი

გაბაძე

წიქარა

12:34$

სტუ

29/09

11.00

ავჭალა

ნარიმანიძე

გოგეშვილი

ვეფხვები

31:25$

დინამო

29/09

15.00

პატარძეული

ამაშუკელი

ღიბრაძე

თიბისი

$32:5

დევები

29/09

20.00

შევარდენი

თევზაძე

ფურცელაძე

VI ტური   7/10 @ 22.25

მგლები

5:43$

სტუ

4/10

20.30

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

ივერია

$42:3

წიქარა

5/10

11.00

შევარდენი

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

დინამო

3:18

თიბისი

6/10

11.30

შევარდენი

ამირხანაშვილი

გაბაძე

ხულიგანა

30:18

ვეფხვები

7/10

20.00

შევარდენი

თევზაძე

გაბაძე

დევები

13:13

ჯვაროსნები

7/10

20.00

ავჭალა

ნარიმანიძე

გოგეშვილი

VII ტური   14/10 @ 21.50   ^ცხრილი

ჯვაროსნები

0:34$

დინამო

12/10

11.30

შევარდენი

ტრაპაიძე

ცხვედიანი

სტუ

$29:13

დევები

13/10

12.00

ავჭალა

პოღოსიანი

ჯავახიშვილი

წიქარა

5:21

მგლები

13/10

12.00

შევარდენი

რობიტაშვილი

გაბაძე

ვეფხვები

32:21

ივერია

14/10

15.00

პატარძეული

პოღოსიანი

ღიბრაძე

თიბისი

18:14$

ხულიგანა

14/10

20.00

შევარდენი

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

VIII ტური   21/10 @ 22.25   ^ცხრილი

დევები

21:7

მგლები

18/10

20.30

შევარდენი

ქავთარაძე

სალთხუციშვილი

დინამო

$51:7

სტუ

20/10

12.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

გაბაძე

ვეფხვები

$66:5

წიქარა

20/10

15.00

პატარძეული

ელოშვილი

ღიბრაძე

ივერია

12:43$

თიბისი

21/10

20.00

შევარდენი

პოღოსიანი

გაბაძე

ხულიგანა

$31:6

ჯვაროსნები

21/10

20.00

ავჭალა

ამაშუკელი

გოგეშვილი

IX ტური   28/10 @ 22.40   ^ცხრილი

მგლები

0:76$

დინამო

25/10

20.30

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ჯავახიშვილი

ჯვაროსნები

9:7$

ივერია

26/10

21.00

შევარდენი

ნარიმანიძე

სალთხუციშვილი

თიბისი

18:15$

ვეფხვები

28/10

14.00

ავჭალა

ტრაპაიძე

სუთიაშვილი

სტუ

$20:27$

ხულიგანა

28/10

20.00

ავჭალა

თევზაძე

გაბაძე

წიქარა

0:48$

დევები

28/10

20.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ფურცელაძე

 
მეორე წრე
               

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

               

X ტური   4/11 @ 22.15   ^ცხრილი

მგლები

5:81$

ხულიგანა

1/11

20.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

გაბაძე

დევები

$10:17

დინამო

2/11

12.00

შევარდენი

ნარიმანიძე

სალთხუციშვილი

სტუ

$43:0

ივერია

2/11

18.00

ავჭალა

პოღოსიანი

ჯალაღონია

ჯვაროსნები

3:43$

ვეფხვები

3/11

12.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ღიბრაძე

წიქარა

7:85$

თიბისი

4/11

20.00

ავჭალა

რობიტაშვილი

გოგეშვილი

XI ტური   12/11 @ 17.15   ^ცხრილი

ივერია

$59:5

მგლები

8/11

20.00

შევარდენი

თევზაძე

სალთხუციშვილი

წიქარა

0:48$

დინამო

10/11

12.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

ჯავახიშვილი

თიბისი

$45:6

ჯვაროსნები

10/11

12.00

ავჭალა

ამაშუკელი

დოლიძე

ხულიგანა

13:11

დევები$

11/11

20.30

ავჭალა

გვირჯიშვილი

გ.მიქაბერიძე

ვეფხვები

$52:5

სტუ

12/11

15.00

პატარძეული

ამაშუკელი

ღიბრაძე

XII ტური   18/11 @ 22.30   ^ცხრილი

სტუ

7:53$

თიბისი

17/11

12.00

ავჭალა

პოღოსიანი

გოგეშვილი

დინამო

23:18$

ხულიგანა

17/11

12.00

შევარდენი

ამირხანაშვილი

გ.მიქაბერიძე

მგლები

0:143$

ვეფხვები

17/11

14.00

შევარდენი

თევზაძე

ფურცელაძე

ჯვაროსნები

20:13$

წიქარა

17/11

16.00

შევარდენი

ნარიმანიძე

გაბაძე

დევები

$24:31

ივერია

18/11

20.30

ავჭალა

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

XIV ტური   10/02 @ 15.10   ^ცხრილი

დევები

0:69$

თიბისი

9/02

13.00

ავჭალა

თევზაძე

სუთიაშვილი

დინამო

24:18$

ვეფხვები

9/02

13.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

სტუ

12:5$

წიქარა

9/02

15.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

გოგეშვილი

მგლები

8:55$

ჯვაროსნები

9/02

15.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

გაბაძე

ხულიგანა

$29:8

ივერია

10/02

13.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ჭიჭინაძე

XV ტური   16/02 @ 17.20   ^ცხრილი

სტუ

$48:0

მგლები

15/02

13.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

გოგეშვილი

თიბისი

24:13

დინამო

16/02

12.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

სუთიაშვილი

ჯვაროსნები

18:9

დევები

16/02

12.00

შევარდენი

პოღოსიანი

ჯავახიშვილი

წიქარა

14:7$

ივერია

16/02

14.00

შევარდენი

ელოშვილი

გაბაძე

ვეფხვები

18:18

ხულიგანა

16/02

15.00

პატარძეული

ტრაპაიძე

ღიბრაძე

XVI ტური   24/02 @ 20.00   ^ცხრილი

მგლები

$21:28

წიქარა

22/02

12.00

ავჭალა

ნარიმანიძე

ღიბრაძე

ივერია

5:64$

ვეფხვები

22/02

12.00

ვარკეთილი

გვირჯიშვილი

სალთხუციშვილი

დინამო

19:10

ჯვაროსნები

23/02

12.00

შევარდენი

აბულაშვილი

სუთიაშვილი

დევები

$19:23

სტუ

23/02

12.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

გოგეშვილი

ხულიგანა

10:25$

თიბისი

24/02

13.00

ავჭალა

ტრაპაიძე

გაბაძე

XVII ტური   2/03 @ 20.20   ^ცხრილი

წიქარა

7:28$

ვეფხვები

1/03

11.30

შევარდენი

აბულაშვილი

სალთხუციშვილი

თიბისი

$51:12

ივერია

2/03

12.00

შევარდენი

პოღოსიანი

ჯალაღონია

მგლები

26:43

დევები

2/03

12.00

ავჭალა

აბულაშვილი

სუთიაშვილი

სტუ

5:53$

დინამო

2/03

14.00

შევარდენი

თევზაძე

გოგეშვილი

ჯვაროსნები

6:6

ხულიგანა

2/03

18.30

ავჭალა

ამაშუკელი

გაბაძე

XIII+ ტური   9/03 @ 17.30   ^ცხრილი

წიქარა

5:19

ხულიგანა

8/03

12.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

სუთიაშვილი

ჯვაროსნები

$8:13

სტუ

8/03

15.00

ავჭალა

ამაშუკელი

გოგეშვილი

ივერია

10:64$

დინამო

9/03

12.00 შევარდენი

თევზაძე

გაბაძე

თიბისი

$62:9

მგლები

9/03

14.00

ავჭალა

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

ვეფხვები

$88:0

დევები

9/03

15.00

პატარძეული

ტრაპაიძე

ღიბრაძე

XVIII ტური   16/03 @ 20.15   ^ცხრილი

დინამო

$52:0

მგლები

16/03

12.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

ჯავახიშვილი

ვეფხვები

32:24

თიბისი

16/03

12.20

პატარძეული

თევზაძე

ღიბრაძე

ხულიგანა

25:5

სტუ

16/03

13.00

ავჭალა

ამაშუკელი

გოგეშვილი

ივერია

17:8

ჯვაროსნები

16/03

14.20

შევარდენი

პოღოსიანი

ჯალაღონია

დევები

$36:13

წიქარა

16/03

16.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

გაბაძე

 
საქართველოს პირველობა 2013-14 * პირველი ლიგა

 

პლეი-ოფი

უმაღლესში ასასვლელად

ორ წრედ, ოქროს ქულებით; პირველი პირდაპირ ადის, მეორე თამაშობს გადასასვლელს

13/04 @ 18.55    თიბისი  ავიდა უმაღლეს ლიგაში !
18/05 @ 20.25   ბათუმი დარჩა უმაღლესში, ბაგრატი პირველში

27/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

თიბისი  თბილისი

6

5

0

1

1

0

0

122:090

+32

21

2

ბაგრატი  ქუთაისი

6

3

1

2

2

1

0

131:070

+61

17

3

დინამო  თბილისი

6

3

0

3

1

0

0

099:109

-10

13

4

კოლხი რაინდები  ფოთი

6

0

1

5

0

0

0

069:152

-83

2

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

27/04 @ 19.25

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

 

             

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი
               

I ტური   1/04 @ 18.40

დინამო

21:18$

ბაგრატი

29/03

14.30

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ჯავახიშვილი

რაინდები

15:27

თიბისი

1/04

16.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

II ტური   6/04 @ 19.05

დინამო

23:15

რაინდები

6/04

16.00 ავჭალა რობიტაშვილი დ.მიქაბერიძე

ბაგრატი

3:11

თიბისი

6/04

17.00 დინამო თევზაძე დოლიძე

III ტური   1304 @ 18.45

ბაგრატი

26:15

დინამო

13/04

15.30 დინამო თევზაძე ჭიჭინაძე

თიბისი

$35:15

რაინდები

13/04

16.00 ავჭალა ჩიხლაძე გაბაძე

IV ტური   27/04 @ 19.20

თიბისი

7:41$

ბაგრატი

27/04

16.00 ვარკეთილი რობიტაშვილი გაბაძე

რაინდები

8:24$

დინამო

27/04

16.00 მალთაყვა პოღოსიანი მარგველაშვილი

ამათ გარდა, 8-გუნდა პირველში უკვე დარჩნენ:
ვეფხვები  პატარძეული  და
დინოზავრი  წყალტუბო.  ამ გუნდებმა სეზონი დაასრულეს.

8-გუნდა პირველში დასარჩენად

ორ წრედ, ოქროს ქულებით; რჩება ორი უკეთესი

15/04 @ 18.20    ხულიგანა და სტუ დარჩნენ პირველ ლიგაში !

27/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხულიგანა  თბილისი

6

5

0

1

1

1

0

139:089

+50

22

2

სტუ  თბილისი

6

4

0

2

2

1

0

139:101

+38

19

3

არწივები  ოზურგეთი

6

3

0

3

1

0

0

101:116

-15

13

4

ჯრუჭი  საჩხერე

6

0

0

6

0

2

0

068:141

-73

2

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

27/04 @ 19.30

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

 

             

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი
               

I ტური   29/03 @ 17.40

სტუ

$41:22

არწივები

29/03

12.00

ავჭალა

ტრაპაიძე

გაბაძე

ჯრუჭი

გადაიდო

ხულიგანა

30/03

16.00

საჩხერე

 

 

II ტური   6/04 @ 19.10

ხულიგანა

23:7

არწივები

5/04

15.00 შევარდენი პოღოსიანი ჯავახიშვილი

ჯრუჭი

15:32

სტუ

6/04

15.00 კორბოული ტყაბლაძე ფულარია

III ტური   15/04 @ 18.20

ხულიგანა

23:17$

ჯრუჭი

13/04

13.00 ავჭალა მჟავანაძე ჯავახიშვილი

არწივები

5:17

სტუ

15/04

15.00 ოზურგეთი ჩიხლაძე მარგველაშვილი

II+ ტური   22/04 @ 20.00

ჯრუჭი

$16:19

ხულიგანა

22/04

15.00

კორბოული

ტყაბლაძე

ფულარია

IV ტური   27/04 @ 19.25

სტუ

$24:7

ჯრუჭი

27/04

13.30 ავჭალა

მოგელაშვილი

გოგეშვილი

არწივები

24:22$

ხულიგანა

27/04

15.00 ოზურგეთი ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

გადასასვლელი   18/05 @ 20.10

 

             

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი
               

ბაგრატი  (პ2)

7:70

ბათუმი (უ9)

11/05

16.00 დინამო ამაშუკელი ჭიჭინაძე

ბათუმი (უ9)

69:0

ბაგრატი  (პ2)

18/05

15.00 ანგისა ჩიხლაძე გ.მიქაბერიძე
საქართველოს პირველობა 2013-14 * პირველი ლიგა

დასავლეთი

 

9/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ბაგრატი  ქუთაისი

12

10

1

1

8

1

0

392:079

+313

51

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

12

9

2

1

5

0

0

319:127

+192

45

3

დინოზავრი  წყალტუბო

12

8

0

4

7

3

0

343:143

+200

42

4

არწივები  ოზურგეთი

12

7

1

4

5

0

0

325:186

+139

35

5

ჯრუჭი  საჩხერე

12

4

0

8

2

0

0

222:263

-41

18

6

დელფინები  ბათუმი

12

1

0

11

1

1

0

105:401

-296

6

7

ბათუმი XV  ბათუმი

12

1

0

11

0

0

1

079:586

-507

3

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

9/03 @ 17.55

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

 
პირველი წრე
               

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 

 

 

 

 

 

 

 

I ტური   9/09 @ 20.20

რაინდები

22:10

ჯრუჭი

8/09

15.00

მალთაყვა

აბულაშვილი

ზიბზიბაძე

არწივები

19:10

დინოზავრი

9/09

16.00

ზვანი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

დელფინები

$18:19

ბათუმი XV

9/09

17.00

ანგისა

მჟავანაძე

ფხაკაძე

II ტური  15/09 @ 18.10

დინოზავრი

$45:13

დელფინები

15/09

16.00

წყალტუბო

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ბათუმი XV

6:46$

რაინდები

15/09

16.00

გონიო

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ჯრუჭი

10:25$

ბაგრატი

15/09

16.00

საჩხერე

აბულაშვილი

მარგველაშვილი

III ტური  23/09 @ 17.20

დელფინები

6:32$

არწივები

21/09

15.00

ანგისა

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

რაინდები

13:6$

დინოზავრი

22/09

15.00

მალთაყვა

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ბაგრატი

$88:0

ბათუმი XV

23/09

15.00

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

IV ტური  30/09 @ 17.05

ბათუმი XV

0:62$

ჯრუჭი

28/09

15.00

გონიო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

არწივები

23:23

რაინდები

29/09

15.00

ზვანი

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

დინოზავრი

$13:16

ბაგრატი

30/09

15.00

წყალტუბო

ჩიხლაძე

ზიბზიბაძე

V ტური  7/10 @ 17.10

ჯრუჭი

8:30$

დინოზავრი

6/10

15.00

საჩხერე

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

რაინდები

$51:5

დელფინები

6/10

15.00

მალთაყვა

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ბაგრატი

12:0

არწივები

7/10

15.00

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

VI ტური  14/10 @ 20.05   ^ცხრილი

დელფინები

0:40$

ბაგრატი

12/10

15.00

ანგისა

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

არწივები

$25:7

ჯრუჭი

13/10

15.00

ზვანი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

დინოზავრი

$62:0

ბათუმი XV

14/10

15.30

წყალტუბო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

VII ტური  20/10 @ 19.15   ^ცხრილი

ბაგრატი

$27:0

რაინდები

20/10

15.00

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯრუჭი

10:0

დელფინები

20/10

15.00

საჩხერე

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ბათუმი XV

0:67$

არწივები

20/10

15.00

გონიო

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

               
მეორე წრე

 

 

 

 

 

 

 

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII ტური  28/10 @ 17.15   ^ცხრილი

ჯრუჭი

3:21$

რაინდები

27/10

15.00

საჩხერე

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

დინოზავრი

$26:8

არწივები

27/10

15.00

წყალტუბო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ბათუმი XV

3:41$

დელფინები

28/10

15.00

გონიო

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

IX ტური  3/11 @ 21.15   ^ცხრილი

დელფინები

0:53$

დინოზავრი

3/11

15.00

ანგისა

მჟავანაძე

ფხაკაძე

რაინდები

$57:9

ბათუმი XV

3/11

15.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ბაგრატი

$58:6

ჯრუჭი

3/11

15.00

დინამო

ტყაბლაძე

ჩუბინიძე

X ტური  11/11 @ 17.45   ^ცხრილი

არწივები

$45:3

დელფინები

7/11

15.00

ზვანი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

დინოზავრი

$10:14

რაინდები

10/11

15.00

წყალტუბო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ბათუმი XV

0:X$

ბაგრატი

11/11

15.00

გონიო

 

ფხაკაძე

XI ტური  18/11 @ 17.40   ^ცხრილი

რაინდები

$36:7

არწივები

17/11

15.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯრუჭი

$47:13

ბათუმი XV

17/11

15.00

საჩხერე

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ბაგრატი

$13:19

დინოზავრი

18/11

15.00

დინამო

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

XII ტური  23/02 @ 22.20   ^ცხრილი

დელფინები

5:20

რაინდები

19/02

14.00

ანგისა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

არწივები

15:44$

ბაგრატი

23/02

15.00

ზვანი

ტყაბლაძე

ფულარია

დინოზავრი

$37:23

ჯრუჭი

23/02

15.00

წყალტუბო

მჟავანაძე

ჩუბინიძე

XIII ტური  2/03 @ 17.15   ^ცხრილი

ბაგრატი

$53:0

დელფინები

1/03

15.00

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯრუჭი

6:18

არწივები

2/03

15.00

საჩხერე

ტყაბლაძე

ფულარია

ბათუმი XV

16:32$

დინოზავრი

2/03

15.00

გონიო

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

XIV ტური  9/03 @ 17.50   ^ცხრილი

რაინდები

16:16

ბაგრატი

9/03

15.00

მალთაყვა

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

დელფინები

14:30

ჯრუჭი

9/03

15.00

ანგისა

ტყაბლაძე

ჩუბინიძე

არწივები

$66:13

ბათუმი XV

9/03

15.00

ზვანი

საჯაია

ზიბზიბაძე

საქართველოს დრო
 

2017 * ტურნე ამერიკაში

23/06 @ 13.25

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

1989-2017 200 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

ბალანსი | ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

13:0

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

21:17

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

0:0

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

2017 * 20წ მსოფლიო

20/06 @ 11.30

თბილისი,  ქუთაისი

განრიგი + შედეგები + ცხრილები + ბარათები

 ჩვენი რაზმი | 12-ვე გუნდი და მსაჯები | 23-კაცა სიები EN

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 წესები ახალი - ნაკრებთათვის | საცდელი - ტურნირისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭ

არგენტინა

26:37$

კვი

04/06

18.00

ავჭ

აფრიკა

14:38$

ხუთ

08/06

18.00

ავჭ

საფრანგეთი

00:54$

ავჭალა

#

სხვ

2

ინგ

14

+70

5

ავს

10

+13

7

უელ

6

+15

11

სამ

1

-98

ქუთაისი

#

სხვ

1

ზელ

15

+130

6

შტლ

9

-17

8

იტა

6

-42

10

ირლ

2

-71

ავჭალა

#

სხვ

3

აფრ

12

+82

4

სფრ

11

+55

9

არგ

6

-48

12

საქ

0

-89

პლეი’ოფი:  ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

არგენტინა IX-XII

26:25

კვი

18/06

13.00

ვაკე

ირლანდია  IX-X

18:24

კიბე

1. ზელანდია 2. ინგლისი 3. აფრიკა 4. საფრანგეთი
5. შოტლანდია 6. ავსტრალია 7. უელსი 8. იტალია
9. ირლანდია 10. საქართველო 11. არგენტინა 12. სამოა

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

დასრულდა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო