საქართველო - კანადა

საქართველო 19:15 კანადა

საქართველო

15  მერაბ კვირიკაშვილ
14  ირაკლი მაჩხანელი ^ კაპ  (22  თედო ზიბზიბაძე  28)
13  დავით კაჭარავა
12  მერაბ შარიქაძე
11  თამაზ მჭედლიძე
10  ლაშა ხმალაძე
  9  გიორგი ბეგაძე

  1  მიხეილ ნარიაშვილი  (17  დავით ხინჩაგიშვილი  59)
  2  შალვა მამუკაშვილი  (16  სიმონ მაისურაძე  73)
  3  დუდუ ქუბრიაშვილი  (18  ლევან ჩილაჩავა  59)
  4  კოტე მიქაუტაძე  (19  შალვა სუთიაშვილი  67)
  5  ლევან დათუნაშვილი  (2 გიორგი თხილაიშვილი  79)
  6  ვიტო კოლელიშვილი  წბ  38
  7  მამუკა გორგოძე
  8  გიორგი ჩხაიძე

არ შესულან:  23  ბექა წიკლაური,  21  ვაჟა ხუციშვილი  -

ლ:  ზიბზიბაძე;  გ 4ჯ:  კვირიკაშვილ

კანადა

15  მეთ ევანს
14  ჯეფ ჰასლერ
13  ქონორ თრეინორ
12  ჰარი ჯოუნზ
11  ფილ მაკ’ქენზი
10  ლიემ ანდერვუდ  (22  ნიქ ბლევინს  40)
  9  ფილ მაქ  (21  ჯემი მაკ’ქენზი  70)

  1  ჰუბერთ ბაიდენს
 
2  რეი ბარქვილ  (17  ბენუა პიფერო  40)
  3  ენდრიუ თიდემან  (16  ჯეიქ ილნიცკი  41)
  4  ჯონ ფელან  (23  ნანაიაკ დალა  70)
  5  ბრეთ ბუქებუმ  (19  თაილერ ჰოთსონ  52)
  6  ჯებ სინქლერ
  7  ჯონ მუნლაით
  8  თაილერ არდრონ ^ კაპ  წბ  38

არ შესულან:  18  დი’ჯეი სიარს-დიურუ,  20  ადამ ქლიბერგერ  -

5ჯ:  ანდერვუდ 3,  ჯოუნზ 2

რეფერი  ლოურენს ფან’დერ’მერვე  (სამხრეთი აფრიკა)
კიდეებზე:  დადლი ფილიპს (ირლანდია)  /  ვლად იორდაკესკუ (რუმინეთი)
კომისარი:  გია ჭუმბურიძე (საქართველო)

3:0(3) 3:3(8) 3:6(18) 6:6(21) 9:6(27) 9:9(33) წბ-წბ(38) 9:12(39) /
16:12(54) 16:15(58) 19:15(62) ბოლო(80+2)

შაბ 9/11  2013  თბილისი,  დინამო’არენა  16.30  (12 ათასი)

9/11 @ 22.25

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო