საქართველო - სამოა

საქართველო 16:15 სამოა

საქართველო

15  მერაბ კვირიკაშვილ
14  თამაზ მჭედლიძე  (22  თედო ზიბზიბაძე  50)
13  დავით კაჭარავა
12  მერაბ შარიქაძე
11  გიორგი შკინინი  (23  ბექა წიკლაური 76)
10  ლაშა ხმალაძე
  9  გიორგი ბეგაძე

  1  მიხეილ ნარიაშვილი  (17  ზურაბ ჟვანია  70)
  2  შალვა მამუკაშვილი  (16  სიმონ მაისურაძე  70)
  3  ლევან ჩილაჩავა  (18  დუდუ ქუბრიაშვილი  41)
  4  კოტე მიქაუტაძე  (19  გიორგი ნემსაძე  59)
  5  ლევან დათუნაშვილი
  6  გიორგი თხილაიშვილი  (2 შალვა სუთიაშვილი  70)
  7  მამუკა გორგოძე ^კაპ  სბ  15
  8  გიორგი ჩხაიძე

არ შესულა:  21  ვაჟა ხუციშვილი -

ლ:  შარიქაძე;  3ჯ:  კვირიკაშვილ

სამოა

15  ფაჰატოინა აუ’ტანგა’ვაია
14  ალაპატი ლეიუა
13  ისაია ტუიფუჰა
12  ჯონი ლეოტა  (23  ქენ პისი  59-63)
11  სინოტი სინოტი  (22  ბრანდო ვაჰაულუ  41)
10  ტუსი’ატა პისი
  9  კაენ ფოტუალიჰი ^ კაპ  (21  ჯერემი სუჰა  70)

  1  საკარია ტაულაფო
  2  ტიჰი პაულო  (16  ოლე ავეი  70)
  3  ჯეიმზ  ჯონსთონ  (18  ენთონი პერენისე  64)
  4  პიულა ფაასელელე  (24  ჯო ტეკორი  57)
  5  ფილო პაულო  სბ  48
  6  ოფისა ტრევირანუს  (19  ტაია’სინა ტუიფუჰა  51)
  7  ჯექ ლემ
  8  ფაიფილი ლევავე

არ შესულა:  17  ვილიამუ აფატია -

2ლ:  ლეიუა ლემ;  ჯ:  ტ.პისი

რეფერი  რომენ პუატ  (საფრანგეთი)
კიდეებზე:  ენდრიუ მაკ’მენემი (შოტლანდია)  /  ვლად იორდაკესკუ (რუმინეთი)
კომისარი:  გია ჭუმბურიძე (საქართველო)

3:0(6) 3:5(13) სბ(15სქ) 6:5(19) 6:12(27) ნახ(40+3) /
13:12(43) სბ(48სმ) 13:15(70) 16:15(80+3) ბოლო(80+11)

შაბ 23/11  2013  თბილისი,  მესხი [ვაკე]  16.30  (15 ათასი)

23/11 @ 24.10 >> 25/11 @ 24.25

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო