საქართველოს ბორჯღალოსნები

23/11

თბილისი

მესხი [ვაკე]

16.30

სამოა

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

სმ

კგ

ბრჯ

მონაგარი

ბექები

15

მერაბ კვირიკაშვილი

სენ ჟიუნიენ [სფრ ფ2]

1983

177

80

71

8ლ 91გ 79ჯ 2ა [465ქ] 3სბ

14

თამაზ მჭედლიძე

ბურგანბრეს [სფრ დ2]

1993

195

111

10

3ლ

13

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს]

1985

184

88

67

13ლ [2 კაპ] სბ

12

მერაბ შარიქაძე

ბურგანბრეს [სფრ დ2]

1993

183

90

18

5ლ

11

გიორგი შკინინი

არმია [საქ] 1983 180 75 35 6ლ სბ

10

ლაშა ხმალაძე

ლელო [საქ]

1988

179

78

25

3ლ

9

გიორგი ბეგაძე

ყოჩები [საქ]

1986

178

75

16

სბ

ფორვარდები

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტ14]

1990

186

118

13

2

შალვა მამუკაშვილი

არმია [საქ]

1990

180

100

15

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტ14]

1991

186

120

9

3ლ

4

კოტე მიქაუტაძე

ტულონ [სფრ ტ14]

1991

198

107

14

2სბ

5

ლევან დათუნაშვილი

ორიაკ [სფრ დ2]

1983

196

114

56

3ლ 5სბ

6

გიორგი თხილაიშვილი

არმია [საქ]

1991

180

100

7

:

7

მამუკა გორგოძე ^კაპ

მონპელიე [სფრ ტ14]

1984

195

118

53

22ლ [1 კაპ] 3სბ

8

გიორგი ჩხაიძე

ტარბ [სფრ დ2]

1981

194

107

69

8ლ [1 კაპ] 5სბ

მარქაფა

23

ბექა წიკლაური

ლოკომოტივი [საქ]

1989

180

80

11

7გ 10ჯ ა [52]

22

თედო ზიბზიბაძე

პერიგო [სფრ ფ1]

1980

191

94

71

19ლ [3 კაპ] სბ

21

ვაჟა ხუციშვილი

ხარები [საქ]

1993

164

73

6

:

16

სიმონ მაისურაძე

ბანიერ [სფრ ფ1]

1986

185

100

22

სბ

17

ზურაბ ჟვანია

სტად ფრ’ [სფრ ტ14] 1991 179 125 2 :

18

დუდუ ქუბრიაშვილი

სტად ფრ’ [სფრ ტ14]

1986

183

122

31

2ლ  წბ 2სბ

19

გიორგი ნემსაძე

ტარბ [სფრ დ2]

1984

195

110

32 7ლ სბ

20

შალვა სუთიაშვილი

მასი [სფრ დ2]

1984

193

102

38

2სბ

უფროსობა

მილთონ ჰეიგ

მთავარი მწვრთნელი

[ზელ]

 

 

 

 

 

 

ილია მაისურაძე

მწვრთნელი

 

 

 

 

 

 

 

ილია ზედგინიძე

მწვრთნელი

 

 

 

 

 

 

 

მაიქლ ბრედლი

მწვრთნელი

[ირლ]

 

 

 

 

 

 

დიდიე ბესი

მრჩეველი

[სფრ]

 

         

ვასილ აბაშიძე

მენეჯერი

 

 

 

 

 

 

 

22/11 2013 @ 10.35

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

25/03 @ 17.00

25-26/03   XVI ტური

ბაგრატი

8:32

აკადემია $

არმია $

23:26

აია

ლოკომოტ $

20:26

ჯიქი

არმაზი

კვი 14.00 შევ

ბათუმი

ლელო

კვი 14.00 ლელ

ყოჩები

25/03 @ 17.00

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

53

+98

12-4

5

ჯიქი გორი

52

+160

10-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი

46

+56

  9-5*2

6

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

42

+46

  9-7

6

არმია

37

-12

  8-8

5

ბაგრატ ქუთ

18

-247

  3-13

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

24/03 @ 18.30

"" ლიგ

04-05/04   მეორე ეტაპი

მოწინავე  რვეული  

სანუგეშო ჯგუფები     

სრული განრიგი (ა4)

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ (დას)

აღმ               დას           

30-31/03   V ტურ (აღმ)

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო