შვიდკაცის პირველობა 2013

14/07 @ 18.55

ფინალი

თბილისი, შევარდენი

ილიაუნი ჯიქი  აღმ 1

აია   დას 2

ხულიგანა   აღმ 3

ყოჩები   აღმ 5

ბათუმი   დას 1

აკადემია   აღმ 2

ბაგრატი   დას 3

ლოკომოტივი   აღმ 4

შაბ 13/07

1

16.00

ილიაუნი ჯიქი

22:0

ყოჩები

2

16.20

აია

21:12

ხულიგანა

3

16.40

ბათუმი

17:0

ლოკომოტივი

4

17.00

აკადემია

22:0

ბაგრატი

5

17.20

აია

27:7

ყოჩები

6

17.40

ხულიგანა

0:27

ილიაუნი ჯიქი

7

18.00

აკადემია

10:14

ლოკომოტივი

8

18.20

ბაგრატი

7:12

ბათუმი

9

19.00

ყოჩები

12:19

ხულიგანა

10

19.20

ილიაუნი ჯიქი

15:12

აია

11

19.40

ლოკომოტივი

35:0

ბაგრატი

12

20.00

ბათუმი

17:12

აკადემია

1 2 3 სხვ #

იუ’ჯიქი

2 4 6 +52 ა1

აია

2 4 4 +26 ა2

ხულიგანა

0 0 2 -29 ა3

ყოჩები

0 0 0 -49 ა4

1 2 3 სხვ #

ბათუმი

2 4 6 +27 ბ1

ლოკომოტივი

0 2 4 +22 ბ2

აკადემია

2 2 2 +13 ბ3

ბაგრატი

0 0 0 -62 ბ4
 

კვი 14/07

13

16.00

ს 1/2

ხულიგანა   ა3

=

ბ4   ბაგრატი

14

16.20

ს 1/2

აკადემია   ბ3

19:17

ა4   ყოჩები

15

16.40

თ 1/2

ილიაუნი ჯიქი   ა1

12:21

ბ2   ლოკომოტივი

16

17.00

თ 1/2

ბათუმი   ბ1

7:19

ა2   აია

17

17.20

VII

ხულიგანა   13 წაგ

=

14 წაგ   ყოჩები

18

17.40

V

ბაგრატი   13 მოგ

21:14

14 მოგ   აკადემია

19

18.00

III

ილიაუნი ჯიქი   15 წაგ

=

16 წაგ   ბათუმი

20

18.20

I

ლოკომოტივი   15 მოგ

21:49

16 მოგ   აია

კვარცხლბეკი: 1 აია, 2 ლოკომოტივი, 3 ბათუმი

4 ილიაუნი ჯიქი, 5 ბაგრატი, 6 აკადემია, 7 ყოჩები, 8 ხულიგანა

 

აღმოსავლეთი

შაბ 6/07   თბილისი, შევარდენი

1

11.00

ყოჩები

45:0

დევები

2

11.20

ხულიგანა

17:5

მგლები

3

11.40

ილიაუნი ჯიქი

40:0

სტუ

4

12.00

თი`ბი`სი

=

ივერია

5

12.20

მგლები

0:50

ყოჩები

6

12.40

დევები

0:55

აკადემია

7

13.00

ივერია

=

ილიაუნი ჯიქი

8

13.20

სტუ

0:63

ლოკომოტივი

9

14.10

ყოჩები

14:20

ხულიგანა

10

14.30

აკადემია

38:5

მგლები

11

14.50

ილიაუნი ჯიქი

26:7

თი`ბი`სი

12

15.10

ლოკომოტივი

=

ივერია

13

15.30

ხულიგანა

10:12

აკადემია

14

15.50

მგლები

21:14

დევები

15

16.10

თი`ბი`სი

10:33

ლოკომოტივი

16

16.30

ივერია

=

სტუ

კვი 7/07

17

11.00

აკადემია

7:0

ყოჩები

18

11.20

დევები

0:X

ხულიგანა

19

11.40

ლოკომოტივი

7:35

ილიაუნი ჯიქი

20

12.00

სტუ

5:50

თი`ბი`სი

1

2

3

4

5

სხვ

#

აკადემია

2

4

6

8

+97

1

ხულიგანა

2

4

4

6

+16

2

ყოჩები

2

4

4

4

+82

3

მგლები

0

0

0

2

-88

4

დევები

0

0

0

-1

-107

5

1

2

3

4

5

სხვ

#

ი'უ' ჯიქი

2

=

4

6

+87

ბ1

ლოკომოტ

2

=

4

4

+58

ბ2

თი ბი სი

=

0

0

2

+3

ბ3

სტუ

0

0

=

0

-148

ბ4

ივერია

=

=

=

=

0

=

21

12.40

ს 1/2

ყოჩები   ა3

35:5

ბ4   სტუ

22

13.00

ს 1/2

თი`ბი`სი   ბ3

38:12

ა4   მგლები

23

13.20

1/2

აკადემია   1

14:7

2   ლოკომოტივი

24

13.40

1/2

ილიაუნი ჯიქი   1

17:7

2   ხულიგანა

25

14.00

IX

დევები   ა5

=

ბ5

26

14.20

VII

სტუ   21 წაგ

22:0

22 წაგ   მგლები

27

14.40

V

ყოჩები   21 მოგ

33:0

22 მოგ   თი`ბი`სი

28

15.00

III

 ლოკომოტივი   23 წაგ

5:17

24 წაგ   ხულიგანა

29

15.20

I

აკადემია   23 მოგ

0:24

24 მოგ   ილიაუნი ჯიქი

კიბე: 1 ილიაუნი ჯიქი, 2 აკადემია, 3 ხულიგანა, 4  ლოკომოტივი, 5 ყოჩები

6 თი`ბი`სი, 7 სტუ, 8 მგლები, 9 დევები

დასავლეთი

კვი 7/07   ფოთი, მალთაყვა

1

11.00

ფოთი

24:0

ოზურგეთი

2

11.20

ბაგრატი

33:10

დელფინები

3

11.40

ოზურგეთი

0:26

აია

4

12.00

დელფინები

0:19

ბათუმი

5

12.20

აია

28:0

ფოთი

6

12.40

ბათუმი

17:0

ბაგრატი

1 2 3 სხვ #

აია

2 4 +54 1

ფოთი

2 2 -4 2

ოზურგეთი

0 0 -50 3

1 2 3 სხვ #

ბათუმი

2 4 +36 1

ბაგრატი

2 2 +6 ბ2

დელფინები

0 0 -42 ბ3

7

13.20

1/2

აია   1

26:0

2   ბაგრატი

8

13.40

1/2

ბათუმი   1

14:7

2   ფოთი

9

14.00

V

ოზურგეთი   3

17:19

ბ3   დელფინები

10

14.20

III

ბაგრატი   7 წაგ

37:5

8 წაგ   ფოთი

11

14.40

I

აია   7 მოგ

7:21

8 მოგ   ბათუმი

კიბე: 1 ბათუმი, 2 აია, 3 ბაგრატი

4 ფოთი, 5 დელფინები, 6 ოზურგეთი

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

21/08_2017 @ 18.05

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

 საწყისი 5 ტური დღეებისა და
 სტადიონების მითითებით
 

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო