შვიდკაცის პირველობა 2013

14/07 @ 18.55

ფინალი

თბილისი, შევარდენი

ილიაუნი ჯიქი  აღმ 1

აია   დას 2

ხულიგანა   აღმ 3

ყოჩები   აღმ 5

ბათუმი   დას 1

აკადემია   აღმ 2

ბაგრატი   დას 3

ლოკომოტივი   აღმ 4

შაბ 13/07

1

16.00

ილიაუნი ჯიქი

22:0

ყოჩები

2

16.20

აია

21:12

ხულიგანა

3

16.40

ბათუმი

17:0

ლოკომოტივი

4

17.00

აკადემია

22:0

ბაგრატი

5

17.20

აია

27:7

ყოჩები

6

17.40

ხულიგანა

0:27

ილიაუნი ჯიქი

7

18.00

აკადემია

10:14

ლოკომოტივი

8

18.20

ბაგრატი

7:12

ბათუმი

9

19.00

ყოჩები

12:19

ხულიგანა

10

19.20

ილიაუნი ჯიქი

15:12

აია

11

19.40

ლოკომოტივი

35:0

ბაგრატი

12

20.00

ბათუმი

17:12

აკადემია

1 2 3 სხვ #

იუ’ჯიქი

2 4 6 +52 ა1

აია

2 4 4 +26 ა2

ხულიგანა

0 0 2 -29 ა3

ყოჩები

0 0 0 -49 ა4

1 2 3 სხვ #

ბათუმი

2 4 6 +27 ბ1

ლოკომოტივი

0 2 4 +22 ბ2

აკადემია

2 2 2 +13 ბ3

ბაგრატი

0 0 0 -62 ბ4
 

კვი 14/07

13

16.00

ს 1/2

ხულიგანა   ა3

=

ბ4   ბაგრატი

14

16.20

ს 1/2

აკადემია   ბ3

19:17

ა4   ყოჩები

15

16.40

თ 1/2

ილიაუნი ჯიქი   ა1

12:21

ბ2   ლოკომოტივი

16

17.00

თ 1/2

ბათუმი   ბ1

7:19

ა2   აია

17

17.20

VII

ხულიგანა   13 წაგ

=

14 წაგ   ყოჩები

18

17.40

V

ბაგრატი   13 მოგ

21:14

14 მოგ   აკადემია

19

18.00

III

ილიაუნი ჯიქი   15 წაგ

=

16 წაგ   ბათუმი

20

18.20

I

ლოკომოტივი   15 მოგ

21:49

16 მოგ   აია

კვარცხლბეკი: 1 აია, 2 ლოკომოტივი, 3 ბათუმი

4 ილიაუნი ჯიქი, 5 ბაგრატი, 6 აკადემია, 7 ყოჩები, 8 ხულიგანა

 

აღმოსავლეთი

შაბ 6/07   თბილისი, შევარდენი

1

11.00

ყოჩები

45:0

დევები

2

11.20

ხულიგანა

17:5

მგლები

3

11.40

ილიაუნი ჯიქი

40:0

სტუ

4

12.00

თი`ბი`სი

=

ივერია

5

12.20

მგლები

0:50

ყოჩები

6

12.40

დევები

0:55

აკადემია

7

13.00

ივერია

=

ილიაუნი ჯიქი

8

13.20

სტუ

0:63

ლოკომოტივი

9

14.10

ყოჩები

14:20

ხულიგანა

10

14.30

აკადემია

38:5

მგლები

11

14.50

ილიაუნი ჯიქი

26:7

თი`ბი`სი

12

15.10

ლოკომოტივი

=

ივერია

13

15.30

ხულიგანა

10:12

აკადემია

14

15.50

მგლები

21:14

დევები

15

16.10

თი`ბი`სი

10:33

ლოკომოტივი

16

16.30

ივერია

=

სტუ

კვი 7/07

17

11.00

აკადემია

7:0

ყოჩები

18

11.20

დევები

0:X

ხულიგანა

19

11.40

ლოკომოტივი

7:35

ილიაუნი ჯიქი

20

12.00

სტუ

5:50

თი`ბი`სი

1

2

3

4

5

სხვ

#

აკადემია

2

4

6

8

+97

1

ხულიგანა

2

4

4

6

+16

2

ყოჩები

2

4

4

4

+82

3

მგლები

0

0

0

2

-88

4

დევები

0

0

0

-1

-107

5

1

2

3

4

5

სხვ

#

ი'უ' ჯიქი

2

=

4

6

+87

ბ1

ლოკომოტ

2

=

4

4

+58

ბ2

თი ბი სი

=

0

0

2

+3

ბ3

სტუ

0

0

=

0

-148

ბ4

ივერია

=

=

=

=

0

=

21

12.40

ს 1/2

ყოჩები   ა3

35:5

ბ4   სტუ

22

13.00

ს 1/2

თი`ბი`სი   ბ3

38:12

ა4   მგლები

23

13.20

1/2

აკადემია   1

14:7

2   ლოკომოტივი

24

13.40

1/2

ილიაუნი ჯიქი   1

17:7

2   ხულიგანა

25

14.00

IX

დევები   ა5

=

ბ5

26

14.20

VII

სტუ   21 წაგ

22:0

22 წაგ   მგლები

27

14.40

V

ყოჩები   21 მოგ

33:0

22 მოგ   თი`ბი`სი

28

15.00

III

 ლოკომოტივი   23 წაგ

5:17

24 წაგ   ხულიგანა

29

15.20

I

აკადემია   23 მოგ

0:24

24 მოგ   ილიაუნი ჯიქი

კიბე: 1 ილიაუნი ჯიქი, 2 აკადემია, 3 ხულიგანა, 4  ლოკომოტივი, 5 ყოჩები

6 თი`ბი`სი, 7 სტუ, 8 მგლები, 9 დევები

დასავლეთი

კვი 7/07   ფოთი, მალთაყვა

1

11.00

ფოთი

24:0

ოზურგეთი

2

11.20

ბაგრატი

33:10

დელფინები

3

11.40

ოზურგეთი

0:26

აია

4

12.00

დელფინები

0:19

ბათუმი

5

12.20

აია

28:0

ფოთი

6

12.40

ბათუმი

17:0

ბაგრატი

1 2 3 სხვ #

აია

2 4 +54 1

ფოთი

2 2 -4 2

ოზურგეთი

0 0 -50 3

1 2 3 სხვ #

ბათუმი

2 4 +36 1

ბაგრატი

2 2 +6 ბ2

დელფინები

0 0 -42 ბ3

7

13.20

1/2

აია   1

26:0

2   ბაგრატი

8

13.40

1/2

ბათუმი   1

14:7

2   ფოთი

9

14.00

V

ოზურგეთი   3

17:19

ბ3   დელფინები

10

14.20

III

ბაგრატი   7 წაგ

37:5

8 წაგ   ფოთი

11

14.40

I

აია   7 მოგ

7:21

8 მოგ   ბათუმი

კიბე: 1 ბათუმი, 2 აია, 3 ბაგრატი

4 ფოთი, 5 დელფინები, 6 ოზურგეთი

საქართველოს დრო
 

2018  |  შემოდგომის ტესტები

საქართველო –

რაზმი  |  ბალანსი  |  ოფიციოზი_EN

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/11]

შაბ   17/11   ავჭალა   18.00

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

17:28

 23-კაცა სია  |  გუნდები და მსაჯები  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

17/11

18.00

ავჭალა

სამოა

0:0

23-კაცა სია  |  "ცოცხალი"  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

24/11

18.00

ვაკე

ტონგა

0:0

23-კაცა სია  |  "ცოცხალი"  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

ნოემბრის სრული განრიგი

2018-19  |  დიდი 10

განახლდება   30/11

4/11 @ 18.10

სხვ

 მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

32

+108

7-1

4

ლოკომოტივი  თბ

28

+70

6-2

4

არმაზი  მარნეული

26

+104

5-3

6

ხარები  რუსთავი

24

+39

5-3

4

ლელო სარასენს  თბ ^

22

+23

5-3

2

აია  ქუთაისი

22

+18

5-3

2

ჯიქი  გორი

13

-42

2-6

5

აკადემია  თბილისი

12

-95

2-5*1

2

ვეფხვები  პატარძეული

9

-95

1-6*1

3

არმია  თბილისი

6

-130

1-7

2

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  დუბლები

16-19/11   VI ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

17-18/11   VI ტური

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

17-18/11   VIII ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

16-20/11   II ეტაპის VI ტური

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

21-22/11   II ეტაპის V ტური

მოწინავე ოთხეულები     დას  |  აღმ
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3278] მორაგბე [17/11]

კაცი [1327] |  ჭაბ’ა [635]  |  ჭაბ’ბ [1316]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

6:17

08/12

18.00

ფიამე ორო

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

კლვ (იტა)

9

+26

ლოკ (საქ)

0

-11

ფმრ (იტა)

0

-15

""

სხვ

პდვ (იტა)

8

+19

რვგ (იტა)

2

=0

ბრბ (ბელ)

0

-19

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმინეთი

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

ტაბლო
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო