შვიდკაცის პირველობა 2013

14/07 @ 18.55

ფინალი

თბილისი, შევარდენი

ილიაუნი ჯიქი  აღმ 1

აია   დას 2

ხულიგანა   აღმ 3

ყოჩები   აღმ 5

ბათუმი   დას 1

აკადემია   აღმ 2

ბაგრატი   დას 3

ლოკომოტივი   აღმ 4

შაბ 13/07

1

16.00

ილიაუნი ჯიქი

22:0

ყოჩები

2

16.20

აია

21:12

ხულიგანა

3

16.40

ბათუმი

17:0

ლოკომოტივი

4

17.00

აკადემია

22:0

ბაგრატი

5

17.20

აია

27:7

ყოჩები

6

17.40

ხულიგანა

0:27

ილიაუნი ჯიქი

7

18.00

აკადემია

10:14

ლოკომოტივი

8

18.20

ბაგრატი

7:12

ბათუმი

9

19.00

ყოჩები

12:19

ხულიგანა

10

19.20

ილიაუნი ჯიქი

15:12

აია

11

19.40

ლოკომოტივი

35:0

ბაგრატი

12

20.00

ბათუმი

17:12

აკადემია

1 2 3 სხვ #

იუ’ჯიქი

2 4 6 +52 ა1

აია

2 4 4 +26 ა2

ხულიგანა

0 0 2 -29 ა3

ყოჩები

0 0 0 -49 ა4

1 2 3 სხვ #

ბათუმი

2 4 6 +27 ბ1

ლოკომოტივი

0 2 4 +22 ბ2

აკადემია

2 2 2 +13 ბ3

ბაგრატი

0 0 0 -62 ბ4
 

კვი 14/07

13

16.00

ს 1/2

ხულიგანა   ა3

=

ბ4   ბაგრატი

14

16.20

ს 1/2

აკადემია   ბ3

19:17

ა4   ყოჩები

15

16.40

თ 1/2

ილიაუნი ჯიქი   ა1

12:21

ბ2   ლოკომოტივი

16

17.00

თ 1/2

ბათუმი   ბ1

7:19

ა2   აია

17

17.20

VII

ხულიგანა   13 წაგ

=

14 წაგ   ყოჩები

18

17.40

V

ბაგრატი   13 მოგ

21:14

14 მოგ   აკადემია

19

18.00

III

ილიაუნი ჯიქი   15 წაგ

=

16 წაგ   ბათუმი

20

18.20

I

ლოკომოტივი   15 მოგ

21:49

16 მოგ   აია

კვარცხლბეკი: 1 აია, 2 ლოკომოტივი, 3 ბათუმი

4 ილიაუნი ჯიქი, 5 ბაგრატი, 6 აკადემია, 7 ყოჩები, 8 ხულიგანა

 

აღმოსავლეთი

შაბ 6/07   თბილისი, შევარდენი

1

11.00

ყოჩები

45:0

დევები

2

11.20

ხულიგანა

17:5

მგლები

3

11.40

ილიაუნი ჯიქი

40:0

სტუ

4

12.00

თი`ბი`სი

=

ივერია

5

12.20

მგლები

0:50

ყოჩები

6

12.40

დევები

0:55

აკადემია

7

13.00

ივერია

=

ილიაუნი ჯიქი

8

13.20

სტუ

0:63

ლოკომოტივი

9

14.10

ყოჩები

14:20

ხულიგანა

10

14.30

აკადემია

38:5

მგლები

11

14.50

ილიაუნი ჯიქი

26:7

თი`ბი`სი

12

15.10

ლოკომოტივი

=

ივერია

13

15.30

ხულიგანა

10:12

აკადემია

14

15.50

მგლები

21:14

დევები

15

16.10

თი`ბი`სი

10:33

ლოკომოტივი

16

16.30

ივერია

=

სტუ

კვი 7/07

17

11.00

აკადემია

7:0

ყოჩები

18

11.20

დევები

0:X

ხულიგანა

19

11.40

ლოკომოტივი

7:35

ილიაუნი ჯიქი

20

12.00

სტუ

5:50

თი`ბი`სი

1

2

3

4

5

სხვ

#

აკადემია

2

4

6

8

+97

1

ხულიგანა

2

4

4

6

+16

2

ყოჩები

2

4

4

4

+82

3

მგლები

0

0

0

2

-88

4

დევები

0

0

0

-1

-107

5

1

2

3

4

5

სხვ

#

ი'უ' ჯიქი

2

=

4

6

+87

ბ1

ლოკომოტ

2

=

4

4

+58

ბ2

თი ბი სი

=

0

0

2

+3

ბ3

სტუ

0

0

=

0

-148

ბ4

ივერია

=

=

=

=

0

=

21

12.40

ს 1/2

ყოჩები   ა3

35:5

ბ4   სტუ

22

13.00

ს 1/2

თი`ბი`სი   ბ3

38:12

ა4   მგლები

23

13.20

1/2

აკადემია   1

14:7

2   ლოკომოტივი

24

13.40

1/2

ილიაუნი ჯიქი   1

17:7

2   ხულიგანა

25

14.00

IX

დევები   ა5

=

ბ5

26

14.20

VII

სტუ   21 წაგ

22:0

22 წაგ   მგლები

27

14.40

V

ყოჩები   21 მოგ

33:0

22 მოგ   თი`ბი`სი

28

15.00

III

 ლოკომოტივი   23 წაგ

5:17

24 წაგ   ხულიგანა

29

15.20

I

აკადემია   23 მოგ

0:24

24 მოგ   ილიაუნი ჯიქი

კიბე: 1 ილიაუნი ჯიქი, 2 აკადემია, 3 ხულიგანა, 4  ლოკომოტივი, 5 ყოჩები

6 თი`ბი`სი, 7 სტუ, 8 მგლები, 9 დევები

დასავლეთი

კვი 7/07   ფოთი, მალთაყვა

1

11.00

ფოთი

24:0

ოზურგეთი

2

11.20

ბაგრატი

33:10

დელფინები

3

11.40

ოზურგეთი

0:26

აია

4

12.00

დელფინები

0:19

ბათუმი

5

12.20

აია

28:0

ფოთი

6

12.40

ბათუმი

17:0

ბაგრატი

1 2 3 სხვ #

აია

2 4 +54 1

ფოთი

2 2 -4 2

ოზურგეთი

0 0 -50 3

1 2 3 სხვ #

ბათუმი

2 4 +36 1

ბაგრატი

2 2 +6 ბ2

დელფინები

0 0 -42 ბ3

7

13.20

1/2

აია   1

26:0

2   ბაგრატი

8

13.40

1/2

ბათუმი   1

14:7

2   ფოთი

9

14.00

V

ოზურგეთი   3

17:19

ბ3   დელფინები

10

14.20

III

ბაგრატი   7 წაგ

37:5

8 წაგ   ფოთი

11

14.40

I

აია   7 მოგ

7:21

8 მოგ   ბათუმი

კიბე: 1 ბათუმი, 2 აია, 3 ბაგრატი

4 ფოთი, 5 დელფინები, 6 ოზურგეთი

საქართველოს დრო
 
ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018-19  |  დიდი 10

 

XVI ტური

სრულად

პარ 22/03   ავჭალა   16.00

შაბ 23/03   ვაზისუბანი   14.00

შაბ 23/03   ქუთაისი   16.00

კვი 24/03   პატარძეული   14.00

კვი 24/03   ავჭალა   16.00

ბათუმმა დაიბევა
შესარჩევი ფინალის შინ თამაში

24/03 @ 17.50

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

62

+173

14-2

6

ხარები  რუსთავი

51

+61

11-4*1

5

ლოკომოტივი  თბ

50

+128

10-6

10

აია  ქუთაისი

38

+16

08-7*1

4

ლელო სარასენს  თბ

36

-19

08-8

4

ჯიქი  გორი

35

-7

06-9*1

9

არმაზი  მარნეული

33

+7

06-9*1

7

აკადემია  თბილისი

26

-134

05-9*2

2

ვეფხვები  პატარძ ^

24

-107

03-11*2

8

არმია  თბილისი

24

-118

05-11

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

 დიდ ფინალს  უმასპინძლებს
შესარჩევი ფინალის  მოგებული

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

2018-19  |  დუბლები

15-18/03   XII ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

30/03   ბოლო, XIV ტური

შემდეგი სეზონიდან [2019-20] ლიგა
  ფართოვდება  10 გუნდამდე
ამ სეზონის VIII ადგილოსანი დარჩენაზე
  ეთამაშება  რეგიონულის მესამეს 

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

31/03   საპასუხო ფინალები
დას  |  აღმ  დასრულდა

ნახევარ’ფინალთა მოგებულები
დევები და ყაზბეგი
ავიდნენ 10-გუნდა პირველ ლიგაში. 
III
ადგილოსანი ასვლაზევე  ეთამაშება  
პირველი ლიგის ბოლოს (VIII)

2018-19  |  სამოყვარულო ლიგა

რაგბობს  სახალისოდ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

29-31/03   XIII ტური

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

27-28/03  III ეტაპის III ტური
ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3372] მორაგბე [25/03]

კაცი [1388]  |  ჭაბ’ა [644]  |  ჭაბ’ბ [1340]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო