შვიდკაცის პირველობა 2013

14/07 @ 18.55

ფინალი

თბილისი, შევარდენი

ილიაუნი ჯიქი  აღმ 1

აია   დას 2

ხულიგანა   აღმ 3

ყოჩები   აღმ 5

ბათუმი   დას 1

აკადემია   აღმ 2

ბაგრატი   დას 3

ლოკომოტივი   აღმ 4

შაბ 13/07

1

16.00

ილიაუნი ჯიქი

22:0

ყოჩები

2

16.20

აია

21:12

ხულიგანა

3

16.40

ბათუმი

17:0

ლოკომოტივი

4

17.00

აკადემია

22:0

ბაგრატი

5

17.20

აია

27:7

ყოჩები

6

17.40

ხულიგანა

0:27

ილიაუნი ჯიქი

7

18.00

აკადემია

10:14

ლოკომოტივი

8

18.20

ბაგრატი

7:12

ბათუმი

9

19.00

ყოჩები

12:19

ხულიგანა

10

19.20

ილიაუნი ჯიქი

15:12

აია

11

19.40

ლოკომოტივი

35:0

ბაგრატი

12

20.00

ბათუმი

17:12

აკადემია

1 2 3 სხვ #

იუ’ჯიქი

2 4 6 +52 ა1

აია

2 4 4 +26 ა2

ხულიგანა

0 0 2 -29 ა3

ყოჩები

0 0 0 -49 ა4

1 2 3 სხვ #

ბათუმი

2 4 6 +27 ბ1

ლოკომოტივი

0 2 4 +22 ბ2

აკადემია

2 2 2 +13 ბ3

ბაგრატი

0 0 0 -62 ბ4
 

კვი 14/07

13

16.00

ს 1/2

ხულიგანა   ა3

=

ბ4   ბაგრატი

14

16.20

ს 1/2

აკადემია   ბ3

19:17

ა4   ყოჩები

15

16.40

თ 1/2

ილიაუნი ჯიქი   ა1

12:21

ბ2   ლოკომოტივი

16

17.00

თ 1/2

ბათუმი   ბ1

7:19

ა2   აია

17

17.20

VII

ხულიგანა   13 წაგ

=

14 წაგ   ყოჩები

18

17.40

V

ბაგრატი   13 მოგ

21:14

14 მოგ   აკადემია

19

18.00

III

ილიაუნი ჯიქი   15 წაგ

=

16 წაგ   ბათუმი

20

18.20

I

ლოკომოტივი   15 მოგ

21:49

16 მოგ   აია

კვარცხლბეკი: 1 აია, 2 ლოკომოტივი, 3 ბათუმი

4 ილიაუნი ჯიქი, 5 ბაგრატი, 6 აკადემია, 7 ყოჩები, 8 ხულიგანა

 

აღმოსავლეთი

შაბ 6/07   თბილისი, შევარდენი

1

11.00

ყოჩები

45:0

დევები

2

11.20

ხულიგანა

17:5

მგლები

3

11.40

ილიაუნი ჯიქი

40:0

სტუ

4

12.00

თი`ბი`სი

=

ივერია

5

12.20

მგლები

0:50

ყოჩები

6

12.40

დევები

0:55

აკადემია

7

13.00

ივერია

=

ილიაუნი ჯიქი

8

13.20

სტუ

0:63

ლოკომოტივი

9

14.10

ყოჩები

14:20

ხულიგანა

10

14.30

აკადემია

38:5

მგლები

11

14.50

ილიაუნი ჯიქი

26:7

თი`ბი`სი

12

15.10

ლოკომოტივი

=

ივერია

13

15.30

ხულიგანა

10:12

აკადემია

14

15.50

მგლები

21:14

დევები

15

16.10

თი`ბი`სი

10:33

ლოკომოტივი

16

16.30

ივერია

=

სტუ

კვი 7/07

17

11.00

აკადემია

7:0

ყოჩები

18

11.20

დევები

0:X

ხულიგანა

19

11.40

ლოკომოტივი

7:35

ილიაუნი ჯიქი

20

12.00

სტუ

5:50

თი`ბი`სი

1

2

3

4

5

სხვ

#

აკადემია

2

4

6

8

+97

1

ხულიგანა

2

4

4

6

+16

2

ყოჩები

2

4

4

4

+82

3

მგლები

0

0

0

2

-88

4

დევები

0

0

0

-1

-107

5

1

2

3

4

5

სხვ

#

ი'უ' ჯიქი

2

=

4

6

+87

ბ1

ლოკომოტ

2

=

4

4

+58

ბ2

თი ბი სი

=

0

0

2

+3

ბ3

სტუ

0

0

=

0

-148

ბ4

ივერია

=

=

=

=

0

=

21

12.40

ს 1/2

ყოჩები   ა3

35:5

ბ4   სტუ

22

13.00

ს 1/2

თი`ბი`სი   ბ3

38:12

ა4   მგლები

23

13.20

1/2

აკადემია   1

14:7

2   ლოკომოტივი

24

13.40

1/2

ილიაუნი ჯიქი   1

17:7

2   ხულიგანა

25

14.00

IX

დევები   ა5

=

ბ5

26

14.20

VII

სტუ   21 წაგ

22:0

22 წაგ   მგლები

27

14.40

V

ყოჩები   21 მოგ

33:0

22 მოგ   თი`ბი`სი

28

15.00

III

 ლოკომოტივი   23 წაგ

5:17

24 წაგ   ხულიგანა

29

15.20

I

აკადემია   23 მოგ

0:24

24 მოგ   ილიაუნი ჯიქი

კიბე: 1 ილიაუნი ჯიქი, 2 აკადემია, 3 ხულიგანა, 4  ლოკომოტივი, 5 ყოჩები

6 თი`ბი`სი, 7 სტუ, 8 მგლები, 9 დევები

დასავლეთი

კვი 7/07   ფოთი, მალთაყვა

1

11.00

ფოთი

24:0

ოზურგეთი

2

11.20

ბაგრატი

33:10

დელფინები

3

11.40

ოზურგეთი

0:26

აია

4

12.00

დელფინები

0:19

ბათუმი

5

12.20

აია

28:0

ფოთი

6

12.40

ბათუმი

17:0

ბაგრატი

1 2 3 სხვ #

აია

2 4 +54 1

ფოთი

2 2 -4 2

ოზურგეთი

0 0 -50 3

1 2 3 სხვ #

ბათუმი

2 4 +36 1

ბაგრატი

2 2 +6 ბ2

დელფინები

0 0 -42 ბ3

7

13.20

1/2

აია   1

26:0

2   ბაგრატი

8

13.40

1/2

ბათუმი   1

14:7

2   ფოთი

9

14.00

V

ოზურგეთი   3

17:19

ბ3   დელფინები

10

14.20

III

ბაგრატი   7 წაგ

37:5

8 წაგ   ფოთი

11

14.40

I

აია   7 მოგ

7:21

8 მოგ   ბათუმი

კიბე: 1 ბათუმი, 2 აია, 3 ბაგრატი

4 ფოთი, 5 დელფინები, 6 ოზურგეთი

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

25/02 @ 16.00

25-26/02   XIV ტური

ლოკომოტ

24:24

ბათუმი

ბაგრატი

8:28

არმია $

არმაზი

კვი 14.00 ავჭ

აკადემია

ლელო

კვი 14.00 ლელ

აია

ჯიქი

კვი 14.00 გორ

ყოჩები

25/02 @ 16.00

სხვ

 მ-წ *

$

ბათუმი ^

43

+134

  9-4*1

5

აია ქუთაისი

43

+52

10-3

3

ლოკომოტივი

41

+61

  8-4*2

5

ლელო სარასენს

41

+56

  8-3*2

5

ჯიქი გორი

38

+90

  7-5*1

8

არმია ^

32

-10

  7-7

4

აკადემია

32

+14

  7-6

4

ბაგრატ ქუთ

18

-196

  3-11

6

არმაზი

16

-71

  3-10

4

ყოჩები ბოლნისი

11

-130

  2-11

3

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2017 * რაგბი ევროპა

19/02 @ 20.00    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

2 რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

საქართველო

10

+69

12

81

2-0

2

რუმინეთი

5

+7

6

51

1-1

1

ესპანეთი ^

4

=0

1

19

1-1

0

გერმანია

4

-41

5

47

1-1

0

რუსეთი

4

-3

3

31

1-1

0

ბელგია

1

-32

2

24

0-2

1

^ პირისპირ ბალანსით

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

0:0

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

0:0

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

0:0

2016-17 * პირველი ლიგა

20/02 @ 18.55

18/02   X ტური

2016-17 * რეგიონული ლიგა

23/02 @ 20.20

25-27/02

დას XIV ტური   აღმ X ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

23/02 @ 20.15

"" ლიგ

28/02 - 1/03   II ტური

ჯგუფები           

"" ლიგ

2-3/03   I ტურ

აღმ               დას           

შავი დაფა

20/02 @ 19.40

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

9/02 @ 17.50

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

.

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

მოხსენება ტერმინოლოგთა კონფერენციაზე (2013)

ტელე-წამყვანის მეგზური (2015)

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო