ხულიგანა

ხულიგანა

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

არაბული

გიგია

1992

15/10

მარბიელი

არევაძე

დავით

1989

24/03

ბურჯი

ბიბილური

მიხეილ

1995

18/04

ჰავბექი

გიგინეიშვილი

ნიკოლოზ

1995

26/01

ჰავბექი

გობეჯიშვილი

ნიკა

1996

18/02

მარბიელი

გოგიძე

გურამ

1994

01/07

მარბიელი

დევსურაშვილი

კოტე

1996

30/09

შუამარბი

დიდიძე

მიხეილ

1994

11/05

მგეზავი

დონაძე

გიორგი

1996

27/04

მარბიელი

ეგრისელაშვილი

ზვიად

1989

27/02

გარემარბი

ელიკაშვილი

თენგიზ

1987

18/02

მარბიელი

ეცადაშვილი

მათე

1994

06/05

ბურჯი

ზავრადაშვილი

ლევან

1994

22/10

მარბიელი

ზვერიაშვილი

შოთა

1989

05/12

ჰავბექი

ლომიძე

მერაბ

1995

25/01

ბურჯი

ლომიძე

მიხეილ

1995

30/03

მხტომელი

მამედოვი

რამაზ

1996

18/08

ბურჯი

მარტყოფლიშვილი

ბექა

1991

04/07

გარემარბი

მაჭარაშვილი

ნიკოლოზ

1992

20/05

ფულბექი

მეტრეველი

ოთარ

1989

16/11

მარბიელი

მეტრეველი

სოლომონ

1992

02/07

გარემარბი

მჭედლიშვილი

ლაშა

1995

27/01

მარბიელი

ნასარიძე

ნიკა

1993

15/03

შუამარბი

ნონიაშვილი

ბექა

1996

23/01

შუამარბი

სირაძე

ლევან

1990

16/09

ბურჯი

სუპატაშვილი

გიორგი

1993

16/07

შუამარბი

ტაბატაძე

სანდრო

1993

10/10

გარემარბი

ტუღუში

გიორგი

1990

08/11

კვაჭი

ულარჯიშვილი

ლაშა

1995

26/08

კვაჭი

ქარჩილაძე

ზაზა

1991

07/12

მგეზავი

ქარცივაძე

სანდრო

1995

29/01

გარემარბი

ქორიძე

გიორგი

1992

23/05

ბურჯი

შიოშვილი

შალვა

1987

09/03

გარემარბი

ცოცხალაშვილი

გიგა

1996

05/03

მხტომელი

წიქორიძე

გიორგი

1995

24/01

ბურჯი

ჯავახაძე

დათო

1994

04/07

მარბიელი

ჯავახიშვილი

თამაზ

1994

22/03

ფულბექი

ჯაფარიძე

იოსებ

1996

30/04

ფულბექი

ჯახველაძე

ილია

1993

24/03

შუამარბი

ჯაჯანიძე

კახი

1996

16/06

კვაჭი

ჯიბლაძე

ავთანდილ

1989

02/02

გარემარბი

უფროსობა

მაჭავარიანი

ივანე

პრეზიდენტი

579 15 02 01

ტყეშელაშვილი

მამუკა

მთავარი მწვრთნელი

 

41 მოთამაშე @ 26/08 2014

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

15/10_2017 @ 13.05

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

0:0

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

რვგ (იტა)

5

+4

4/4

ტმშ (რუმ)

4

+4

2/1

ჰდლ (გერ)

4

+4

2/3

ვდნ (იტა)

1

-5

2/3

"ბ"

სხვ

ლშბ (პორ)

4

+5

3/2

ბთმ (საქ)

2

-4

4/4

კლვ (იტა)

1

-4

3/2

პდვ (იტა)

1

-4

1/2

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე
72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

2017-18 * დიდი 10

10/10_2017 @ 18.25

განახლდება  27/10

8/10 @ 19.40

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

24

+57

6-0

0

ლელო სარასენს

18

+28

4-2

2

ბათუმი

17

+75

3-1*1

3

ხარები  რუსთავი

17

-1

4-2

1

ჯიქი  გორი

16

+28

3-3

4

ლოკომოტივი

14

+11

3-2

2

არმაზი  მარნეული

13

-4

2-3*1

3

არმია

9

-78

2-4

1

აკადემია

5

-42

0-6

5

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-74

1-5

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

16/10_2017 @ 20.00

19-22/10   IV ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/10_2017 @ 19.40

22/10   დას VII ტური | აღმ VI ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

18/10_2017 @ 19.00

"" ლიგ

17-18/10  მოწინავენი  ბოლო, XIV ტური

სარეიტინგო მატჩები

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

19-20/10   III ეტაპის ბოლო, VI ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

16/10_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/10_2017 @ 18.55

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 1989-2017   203 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

შაბ

11/11

18.00

დინამო

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

18.00

მესხი

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო