ხულიგანა

ხულიგანა

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

არაბული

გიგია

1992

15/10

მარბიელი

არევაძე

დავით

1989

24/03

ბურჯი

ბიბილური

მიხეილ

1995

18/04

ჰავბექი

გიგინეიშვილი

ნიკოლოზ

1995

26/01

ჰავბექი

გობეჯიშვილი

ნიკა

1996

18/02

მარბიელი

გოგიძე

გურამ

1994

01/07

მარბიელი

დევსურაშვილი

კოტე

1996

30/09

შუამარბი

დიდიძე

მიხეილ

1994

11/05

მგეზავი

დონაძე

გიორგი

1996

27/04

მარბიელი

ეგრისელაშვილი

ზვიად

1989

27/02

გარემარბი

ელიკაშვილი

თენგიზ

1987

18/02

მარბიელი

ეცადაშვილი

მათე

1994

06/05

ბურჯი

ზავრადაშვილი

ლევან

1994

22/10

მარბიელი

ზვერიაშვილი

შოთა

1989

05/12

ჰავბექი

ლომიძე

მერაბ

1995

25/01

ბურჯი

ლომიძე

მიხეილ

1995

30/03

მხტომელი

მამედოვი

რამაზ

1996

18/08

ბურჯი

მარტყოფლიშვილი

ბექა

1991

04/07

გარემარბი

მაჭარაშვილი

ნიკოლოზ

1992

20/05

ფულბექი

მეტრეველი

ოთარ

1989

16/11

მარბიელი

მეტრეველი

სოლომონ

1992

02/07

გარემარბი

მჭედლიშვილი

ლაშა

1995

27/01

მარბიელი

ნასარიძე

ნიკა

1993

15/03

შუამარბი

ნონიაშვილი

ბექა

1996

23/01

შუამარბი

სირაძე

ლევან

1990

16/09

ბურჯი

სუპატაშვილი

გიორგი

1993

16/07

შუამარბი

ტაბატაძე

სანდრო

1993

10/10

გარემარბი

ტუღუში

გიორგი

1990

08/11

კვაჭი

ულარჯიშვილი

ლაშა

1995

26/08

კვაჭი

ქარჩილაძე

ზაზა

1991

07/12

მგეზავი

ქარცივაძე

სანდრო

1995

29/01

გარემარბი

ქორიძე

გიორგი

1992

23/05

ბურჯი

შიოშვილი

შალვა

1987

09/03

გარემარბი

ცოცხალაშვილი

გიგა

1996

05/03

მხტომელი

წიქორიძე

გიორგი

1995

24/01

ბურჯი

ჯავახაძე

დათო

1994

04/07

მარბიელი

ჯავახიშვილი

თამაზ

1994

22/03

ფულბექი

ჯაფარიძე

იოსებ

1996

30/04

ფულბექი

ჯახველაძე

ილია

1993

24/03

შუამარბი

ჯაჯანიძე

კახი

1996

16/06

კვაჭი

ჯიბლაძე

ავთანდილ

1989

02/02

გარემარბი

უფროსობა

მაჭავარიანი

ივანე

პრეზიდენტი

579 15 02 01

ტყეშელაშვილი

მამუკა

მთავარი მწვრთნელი

 

41 მოთამაშე @ 26/08 2014

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

20/05 @ 19.05

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2016-17 * დიდი 10

14/05 @ 19.40

14/05  დიდი ფინალი

ჯიქი

28:22

ბათუმი

გორის ჯიქი პირველად გახდა ჩემპიონი!

ვებ’ოქმი  |  შინაური კვარცხლბეკი

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2017 * ტურნე ამერიკაში

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

22/05 @ 19.45

27/05  პლეი’ოფი
სტუ ოზურგეთი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/05 @ 19.45

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-28/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო