ხულიგანა

ხულიგანა

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

არაბული

გიგია

1992

15/10

მარბიელი

არევაძე

დავით

1989

24/03

ბურჯი

ბიბილური

მიხეილ

1995

18/04

ჰავბექი

გიგინეიშვილი

ნიკოლოზ

1995

26/01

ჰავბექი

გობეჯიშვილი

ნიკა

1996

18/02

მარბიელი

გოგიძე

გურამ

1994

01/07

მარბიელი

დევსურაშვილი

კოტე

1996

30/09

შუამარბი

დიდიძე

მიხეილ

1994

11/05

მგეზავი

დონაძე

გიორგი

1996

27/04

მარბიელი

ეგრისელაშვილი

ზვიად

1989

27/02

გარემარბი

ელიკაშვილი

თენგიზ

1987

18/02

მარბიელი

ეცადაშვილი

მათე

1994

06/05

ბურჯი

ზავრადაშვილი

ლევან

1994

22/10

მარბიელი

ზვერიაშვილი

შოთა

1989

05/12

ჰავბექი

ლომიძე

მერაბ

1995

25/01

ბურჯი

ლომიძე

მიხეილ

1995

30/03

მხტომელი

მამედოვი

რამაზ

1996

18/08

ბურჯი

მარტყოფლიშვილი

ბექა

1991

04/07

გარემარბი

მაჭარაშვილი

ნიკოლოზ

1992

20/05

ფულბექი

მეტრეველი

ოთარ

1989

16/11

მარბიელი

მეტრეველი

სოლომონ

1992

02/07

გარემარბი

მჭედლიშვილი

ლაშა

1995

27/01

მარბიელი

ნასარიძე

ნიკა

1993

15/03

შუამარბი

ნონიაშვილი

ბექა

1996

23/01

შუამარბი

სირაძე

ლევან

1990

16/09

ბურჯი

სუპატაშვილი

გიორგი

1993

16/07

შუამარბი

ტაბატაძე

სანდრო

1993

10/10

გარემარბი

ტუღუში

გიორგი

1990

08/11

კვაჭი

ულარჯიშვილი

ლაშა

1995

26/08

კვაჭი

ქარჩილაძე

ზაზა

1991

07/12

მგეზავი

ქარცივაძე

სანდრო

1995

29/01

გარემარბი

ქორიძე

გიორგი

1992

23/05

ბურჯი

შიოშვილი

შალვა

1987

09/03

გარემარბი

ცოცხალაშვილი

გიგა

1996

05/03

მხტომელი

წიქორიძე

გიორგი

1995

24/01

ბურჯი

ჯავახაძე

დათო

1994

04/07

მარბიელი

ჯავახიშვილი

თამაზ

1994

22/03

ფულბექი

ჯაფარიძე

იოსებ

1996

30/04

ფულბექი

ჯახველაძე

ილია

1993

24/03

შუამარბი

ჯაჯანიძე

კახი

1996

16/06

კვაჭი

ჯიბლაძე

ავთანდილ

1989

02/02

გარემარბი

უფროსობა

მაჭავარიანი

ივანე

პრეზიდენტი

579 15 02 01

ტყეშელაშვილი

მამუკა

მთავარი მწვრთნელი

 

41 მოთამაშე @ 26/08 2014

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

18/08_2017 @ 15.00

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო