საქართველო 34

საქართველო 34:10 ტონგა

საქართველო: 15 დავით გულიტაშვილი, 14 მურაზ გიორგაძე (22 დევი დევსურაშვილი 50) 13 გიორგი ფრუიძე, 12 გიორგი ტალახაძე, 11 შალვა შაშიაშვილი; 10 რევაზ ჯინჭველაშვილი, 9 რევაზ ბროძელი (20 თეიმურაზ თუთბერიძე 70) / 1 ზაურ ხარებავა (მარგველანი 67) 2 ბადრი ალხაზაშვილი (16 გიორგი ტორაძე 52) 3 გიორგი მარგველანი (17 ბექა კაკაბაძე 55) 4 ფარნავაზ გასვიანი, 5 ბესო ბარბაქაძე; 6 საბა შუბითიძე^კაპ (19 ჟორა მღებრიშვილი 68 სბ 69) 7 ბადრი დანგაძე (18 დავით პაპავაძე 73) 8 ვახტანგ ამირანაშვილი * არ შესულა: 21 გიორგი ბაბუნაშვილი - 3ლ: შუბითიძე ამირანაშვილი (2 3) 2გ 5ჯ: ჯინჭველაშვილი

ტონგა - ლ: 2 ფანგატუა; გ ჯ: 10 ლატუ^კაპ  / სბ  15 ფიჰაკი, 19 აკაუოლა, 6 ფრიზელ, 21 ჰალო

მსაჯი ბენ ვაითჰაუს (უელსი)
ორ 7/04   ჰონკონგი, "საბურთაო კლუბი"  17.00 = 13.00 საქ

7:0(3) 10:0(18) 13:0(24) 16:0(29) 21:0(36) /
21:3(46) სბ(55ტ) 21:10(57) სბ(59ტ) 28:10(63) 31:10(66) სბ(69ს) 34:10(74) სბ(77ტ) სბ(78ტ)

დედანი დღესღა გამოქვეყნდა
10
/04 @ 21.00

@

საქართველო 12:13 შტატები

საქართველო: 15 დავით გულიტაშვილი, 14 მურაზ გიორგაძე, 13 გიორგი ფრუიძე, 12 გიორგი ტალახაძე, 11 შალვა შაშიაშვილი; 10 რევაზ ჯინჭველაშვილი, 9 რევაზ ბროძელი (20 თეიმურაზ თუთბერიძე 74) / 1 ზაურ ხარებავა (17 ბექა კაკაბაძე 66) 2 ბადრი ალხაზაშვილი, 3 გიორგი მარგველანი სბ 56; 4 ფარნავაზ გასვიანი (18 დავით პაპავაძე 64) 5 ბესო ბარბაქაძე; 6 საბა შუბითიძე^კაპ (კაკაბაძე 57-65, 16 გიორგი ტორაძე 73) 7 ბადრი დანგაძე (19 ჟორა მღებრიშვილი 72 სბ 73) 8 ვახტანგ ამირანაშვილი * არ შესულან: 22 დევი დევსურაშვილი, 21 გიორგი ბაბუნაშვილი - 4ჯ: ჯინჭველაშვილი

შტატები - ლ: 7 ხერმისჰეის; გ 2ჯ: 10 თიმა

მსაჯი კავენი ტალეი’მაივა’ლანგი (ფიჯი)
პარ 11/04   ჰონკონგი, "საბურთაო კლუბი"  15.00 = 11.00 საქ

3:0(12) 3:3(20) 3:6(29) 6:6(40) /
9:6(45) 12:6(48) სბ(56ს) 12:13(72) სბ(73ს)

დედანი    11/04 @ 14.45

 

@

საქართველო 21:8 ჰონკონგი

საქართველო: 15 დავით გულიტაშვილი სბ 29, 14 მურაზ გიორგაძე, 13 გიორგი ფრუიძე (22 შალვა შაშიაშვილი 7, 21 გიორგი ბაბუნაშვილი 18) 12 რევაზ ბროძელი, 11 დევი დევსურაშვილი; 10 რევაზ ჯინჭველაშვილი, 9 თეიმურაზ თუთბერიძე  / 1 ზაურ ხარებავა (17 ბექა კაკაბაძე 58) 2 ბადრი ალხაზაშვილი (16 გიორგი ტორაძე 60) 3 გიორგი მარგველანი სბ 48; 4 როლანდ კვაჭაძე სბ 42 (18 ფარნავაზ გასვიანი 51) 5 ბესო ბარბაქაძე; 6 საბა შუბითიძე^კაპ (20 ჟორა მღებრიშვილი 45) 7 გიორგი სორდია (კაკაბაძე 53-57, 19 დავით პაპავაძე 69) 8 ვახტანგ ამირანაშვილი - 3ლ: გულიტაშვილი ამირანაშვილი მღებრიშვილი; 3გ: ჯინჭველაშვილი

ჰონკონგი - ლ: 6 მეიზ; ჯ: 12 ფილდ სბ 19 ჰანთერ

მსაჯი ნორმან დრეიქ (არაბეთის საამიროები)
სამ 15/04   ჰონკონგი, "საბურთაო კლუბი"  13.00 = 09.00 საქ

7:0(7) 7:3(30სბ) /
სბ(42) სბ(48) 7:8(49) 14:8(52) სბ(78ჰ) 21:8(80)

დედანი  15/04 @ 12.35
+ მსაჯი  19/04 @ 12.50

@

საქართველო 46:17 ნამიბია

საქართველო: 15 გიორგი ბაბუნაშვილი, 14 მურაზ გიორგაძე, 13 დევი დევსურაშვილი, 12 გიორგი ტალახაძე (22 ფარნავაზ გასვიანი 32) 11 დავით გულიტაშვილი; 10 რევაზ ჯინჭველაშვილი, 9 რევაზ ბროძელი / 1 ზაურ ხარებავა (17 დავით ფხაკაძე 46) 2 ბადრი ალხაზაშვილი (16 გიორგი ტორაძე 67) 3 გიორგი მარგველანი; 4 როლანდ კვაჭაძე, 5 ბესო ბარბაქაძე (21 თეიმურაზ თუთბერიძე 57) 6 საბა შუბითიძე^კაპ (18 დავით პაპავაძე 35) 7 გიორგი სორდია (19 ბადრი დანგაძე 29) 8 ვახტანგ ამირანაშვილი (20 ჟორა მღებრიშვილი 51) - 4ლ: ამირანაშვილი ტალახაძე გიორგაძე პაპავაძე;  4გ 6ჯ: ჯინჭველაშვილი

ნამიბია - 2ლ: 13 ბესუიდენჰოუტ; 2გ: 10 არიეს; ა: 15 კრიერ სბ 7 თომპსონ^კაპ

მსაჯი ენრიკე პლატეშ (ბრაზილია)
შაბ 19/04   ჰონკონგი, "საბურთაო კლუბი"  15.00 = 11.00 საქ

7:0(6) 10:0(15) 17:0(19) 20:0(29) 23:0(34) 26:0(სბ38) /
26:3(43ა) 26:10(51) 33:10(54) 33:17(57) 36:17(71) 39:17(74) 46:17(80)

დედანი  19/04 @ 15.00

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

25/04 @ 21.35

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

შაბ 14.00 გორ

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

24/04 @ 18.00

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

26/04 @ 20.50

"" ლიგ

25-26/04   II ეტაპის V ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო