საქართველო 34

საქართველო 34:10 ტონგა

საქართველო: 15 დავით გულიტაშვილი, 14 მურაზ გიორგაძე (22 დევი დევსურაშვილი 50) 13 გიორგი ფრუიძე, 12 გიორგი ტალახაძე, 11 შალვა შაშიაშვილი; 10 რევაზ ჯინჭველაშვილი, 9 რევაზ ბროძელი (20 თეიმურაზ თუთბერიძე 70) / 1 ზაურ ხარებავა (მარგველანი 67) 2 ბადრი ალხაზაშვილი (16 გიორგი ტორაძე 52) 3 გიორგი მარგველანი (17 ბექა კაკაბაძე 55) 4 ფარნავაზ გასვიანი, 5 ბესო ბარბაქაძე; 6 საბა შუბითიძე^კაპ (19 ჟორა მღებრიშვილი 68 სბ 69) 7 ბადრი დანგაძე (18 დავით პაპავაძე 73) 8 ვახტანგ ამირანაშვილი * არ შესულა: 21 გიორგი ბაბუნაშვილი - 3ლ: შუბითიძე ამირანაშვილი (2 3) 2გ 5ჯ: ჯინჭველაშვილი

ტონგა - ლ: 2 ფანგატუა; გ ჯ: 10 ლატუ^კაპ  / სბ  15 ფიჰაკი, 19 აკაუოლა, 6 ფრიზელ, 21 ჰალო

მსაჯი ბენ ვაითჰაუს (უელსი)
ორ 7/04   ჰონკონგი, "საბურთაო კლუბი"  17.00 = 13.00 საქ

7:0(3) 10:0(18) 13:0(24) 16:0(29) 21:0(36) /
21:3(46) სბ(55ტ) 21:10(57) სბ(59ტ) 28:10(63) 31:10(66) სბ(69ს) 34:10(74) სბ(77ტ) სბ(78ტ)

დედანი დღესღა გამოქვეყნდა
10
/04 @ 21.00

@

საქართველო 12:13 შტატები

საქართველო: 15 დავით გულიტაშვილი, 14 მურაზ გიორგაძე, 13 გიორგი ფრუიძე, 12 გიორგი ტალახაძე, 11 შალვა შაშიაშვილი; 10 რევაზ ჯინჭველაშვილი, 9 რევაზ ბროძელი (20 თეიმურაზ თუთბერიძე 74) / 1 ზაურ ხარებავა (17 ბექა კაკაბაძე 66) 2 ბადრი ალხაზაშვილი, 3 გიორგი მარგველანი სბ 56; 4 ფარნავაზ გასვიანი (18 დავით პაპავაძე 64) 5 ბესო ბარბაქაძე; 6 საბა შუბითიძე^კაპ (კაკაბაძე 57-65, 16 გიორგი ტორაძე 73) 7 ბადრი დანგაძე (19 ჟორა მღებრიშვილი 72 სბ 73) 8 ვახტანგ ამირანაშვილი * არ შესულან: 22 დევი დევსურაშვილი, 21 გიორგი ბაბუნაშვილი - 4ჯ: ჯინჭველაშვილი

შტატები - ლ: 7 ხერმისჰეის; გ 2ჯ: 10 თიმა

მსაჯი კავენი ტალეი’მაივა’ლანგი (ფიჯი)
პარ 11/04   ჰონკონგი, "საბურთაო კლუბი"  15.00 = 11.00 საქ

3:0(12) 3:3(20) 3:6(29) 6:6(40) /
9:6(45) 12:6(48) სბ(56ს) 12:13(72) სბ(73ს)

დედანი    11/04 @ 14.45

 

@

საქართველო 21:8 ჰონკონგი

საქართველო: 15 დავით გულიტაშვილი სბ 29, 14 მურაზ გიორგაძე, 13 გიორგი ფრუიძე (22 შალვა შაშიაშვილი 7, 21 გიორგი ბაბუნაშვილი 18) 12 რევაზ ბროძელი, 11 დევი დევსურაშვილი; 10 რევაზ ჯინჭველაშვილი, 9 თეიმურაზ თუთბერიძე  / 1 ზაურ ხარებავა (17 ბექა კაკაბაძე 58) 2 ბადრი ალხაზაშვილი (16 გიორგი ტორაძე 60) 3 გიორგი მარგველანი სბ 48; 4 როლანდ კვაჭაძე სბ 42 (18 ფარნავაზ გასვიანი 51) 5 ბესო ბარბაქაძე; 6 საბა შუბითიძე^კაპ (20 ჟორა მღებრიშვილი 45) 7 გიორგი სორდია (კაკაბაძე 53-57, 19 დავით პაპავაძე 69) 8 ვახტანგ ამირანაშვილი - 3ლ: გულიტაშვილი ამირანაშვილი მღებრიშვილი; 3გ: ჯინჭველაშვილი

ჰონკონგი - ლ: 6 მეიზ; ჯ: 12 ფილდ სბ 19 ჰანთერ

მსაჯი ნორმან დრეიქ (არაბეთის საამიროები)
სამ 15/04   ჰონკონგი, "საბურთაო კლუბი"  13.00 = 09.00 საქ

7:0(7) 7:3(30სბ) /
სბ(42) სბ(48) 7:8(49) 14:8(52) სბ(78ჰ) 21:8(80)

დედანი  15/04 @ 12.35
+ მსაჯი  19/04 @ 12.50

@

საქართველო 46:17 ნამიბია

საქართველო: 15 გიორგი ბაბუნაშვილი, 14 მურაზ გიორგაძე, 13 დევი დევსურაშვილი, 12 გიორგი ტალახაძე (22 ფარნავაზ გასვიანი 32) 11 დავით გულიტაშვილი; 10 რევაზ ჯინჭველაშვილი, 9 რევაზ ბროძელი / 1 ზაურ ხარებავა (17 დავით ფხაკაძე 46) 2 ბადრი ალხაზაშვილი (16 გიორგი ტორაძე 67) 3 გიორგი მარგველანი; 4 როლანდ კვაჭაძე, 5 ბესო ბარბაქაძე (21 თეიმურაზ თუთბერიძე 57) 6 საბა შუბითიძე^კაპ (18 დავით პაპავაძე 35) 7 გიორგი სორდია (19 ბადრი დანგაძე 29) 8 ვახტანგ ამირანაშვილი (20 ჟორა მღებრიშვილი 51) - 4ლ: ამირანაშვილი ტალახაძე გიორგაძე პაპავაძე;  4გ 6ჯ: ჯინჭველაშვილი

ნამიბია - 2ლ: 13 ბესუიდენჰოუტ; 2გ: 10 არიეს; ა: 15 კრიერ სბ 7 თომპსონ^კაპ

მსაჯი ენრიკე პლატეშ (ბრაზილია)
შაბ 19/04   ჰონკონგი, "საბურთაო კლუბი"  15.00 = 11.00 საქ

7:0(6) 10:0(15) 17:0(19) 20:0(29) 23:0(34) 26:0(სბ38) /
26:3(43ა) 26:10(51) 33:10(54) 33:17(57) 36:17(71) 39:17(74) 46:17(80)

დედანი  19/04 @ 15.00

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018 * რაგბი ევროპა

17/02_2018 @ 22.55     სრულად    ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

14.00

ქუთაისი

ბელგია

$ 47:0

შაბ

17/02

17.30

ოფენბახ

გერმანია

$ 64:0

23 მოთამაშე  |  გუნდები + მსაჯები  |  უსრული ოქმი

რუს $  48:7 ბელ

ესპ  კვი 15.45  რუმ

2’ რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

საქართველო

10

+111

17

111

2-0

2

რუსეთი

6

+34

8

61

1-1

2

რუმინეთი

5

+79

13

85

1-0

1

ესპანეთი

4

+7

3

20

1-0

0

ბელგია

0

-88

1

7

0-2

0

გერმანია

0

-143

0

6

0-2

0

შაბ

03/03

18.00

მესხი

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

კრასნოდარ

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

16.00

დინამო

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |   დებულება 

თებერვლის 36-კაცა რაზმი

1989 - 2017 206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

2017-18 * დიდი 10

17/02_2018 @ 16.50

 

XIII ტური

სრულად

პარ 16/02   ავჭალა   16.00

შაბ 17/02   ქუთაისი   13.00

შაბ 17/02   ავჭალა   15.00

კვი 18/02   ქუთაისი   14.00

კვი 18/02   ავჭალა   16.00

17/02 @ 16.50

სხვ

    მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

52

+189

12-1

4

ლოკომოტივი

51

+140

11-2

7

ლელო სარასენს

41

+86

09-4

5

ჯიქი  გორი

38

+95

07-4*1

8

ბათუმი

37

+87

07-5*1

7

ხარები  რუსთავი

28

-55

06-6*1

2

აკადემია

21

-14

03-10

9

არმაზი  მარნეული

19

-80

03-8*1

5

არმია

10

-161

02-10

2

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-287

01-11

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2019 * მსოფლიო თასი

17/02_2018 @ 19.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ურუ

შესარჩევები    ევროპის ზონა

7’ რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი

20

+122

28

199

4-1

4

ესპანეთი

17

+54

11

101

4-1

1

რუსეთი

15

+38

20

154

3-3

3

გერმანია

8

-115

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-99

08

071

0-5

2

შავი დაფა

9/02_2018 @ 16.25

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * პირველი ლიგა

18/12_2017 @ 20.00

განახლდება  3/03

2017-18 * რეგიონული ლიგა

4/12_2017 @ 18.50

განახლდება

24/02 დასავლეთი | 10/03 აღმოსავლეთი

2018 * ჭაბუკთა ლიგები

13/02_2018 @ 19.05

გარდამავალი ტურნირი

23/02 - 29/04   "" ლიგ

1/03 - 4/05   "" ლიგ

ესები

2/10_2017 @ 12.45

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო