საქართველო 34

საქართველო 34:10 ტონგა

საქართველო: 15 დავით გულიტაშვილი, 14 მურაზ გიორგაძე (22 დევი დევსურაშვილი 50) 13 გიორგი ფრუიძე, 12 გიორგი ტალახაძე, 11 შალვა შაშიაშვილი; 10 რევაზ ჯინჭველაშვილი, 9 რევაზ ბროძელი (20 თეიმურაზ თუთბერიძე 70) / 1 ზაურ ხარებავა (მარგველანი 67) 2 ბადრი ალხაზაშვილი (16 გიორგი ტორაძე 52) 3 გიორგი მარგველანი (17 ბექა კაკაბაძე 55) 4 ფარნავაზ გასვიანი, 5 ბესო ბარბაქაძე; 6 საბა შუბითიძე^კაპ (19 ჟორა მღებრიშვილი 68 სბ 69) 7 ბადრი დანგაძე (18 დავით პაპავაძე 73) 8 ვახტანგ ამირანაშვილი * არ შესულა: 21 გიორგი ბაბუნაშვილი - 3ლ: შუბითიძე ამირანაშვილი (2 3) 2გ 5ჯ: ჯინჭველაშვილი

ტონგა - ლ: 2 ფანგატუა; გ ჯ: 10 ლატუ^კაპ  / სბ  15 ფიჰაკი, 19 აკაუოლა, 6 ფრიზელ, 21 ჰალო

მსაჯი ბენ ვაითჰაუს (უელსი)
ორ 7/04   ჰონკონგი, "საბურთაო კლუბი"  17.00 = 13.00 საქ

7:0(3) 10:0(18) 13:0(24) 16:0(29) 21:0(36) /
21:3(46) სბ(55ტ) 21:10(57) სბ(59ტ) 28:10(63) 31:10(66) სბ(69ს) 34:10(74) სბ(77ტ) სბ(78ტ)

დედანი დღესღა გამოქვეყნდა
10
/04 @ 21.00

@

საქართველო 12:13 შტატები

საქართველო: 15 დავით გულიტაშვილი, 14 მურაზ გიორგაძე, 13 გიორგი ფრუიძე, 12 გიორგი ტალახაძე, 11 შალვა შაშიაშვილი; 10 რევაზ ჯინჭველაშვილი, 9 რევაზ ბროძელი (20 თეიმურაზ თუთბერიძე 74) / 1 ზაურ ხარებავა (17 ბექა კაკაბაძე 66) 2 ბადრი ალხაზაშვილი, 3 გიორგი მარგველანი სბ 56; 4 ფარნავაზ გასვიანი (18 დავით პაპავაძე 64) 5 ბესო ბარბაქაძე; 6 საბა შუბითიძე^კაპ (კაკაბაძე 57-65, 16 გიორგი ტორაძე 73) 7 ბადრი დანგაძე (19 ჟორა მღებრიშვილი 72 სბ 73) 8 ვახტანგ ამირანაშვილი * არ შესულან: 22 დევი დევსურაშვილი, 21 გიორგი ბაბუნაშვილი - 4ჯ: ჯინჭველაშვილი

შტატები - ლ: 7 ხერმისჰეის; გ 2ჯ: 10 თიმა

მსაჯი კავენი ტალეი’მაივა’ლანგი (ფიჯი)
პარ 11/04   ჰონკონგი, "საბურთაო კლუბი"  15.00 = 11.00 საქ

3:0(12) 3:3(20) 3:6(29) 6:6(40) /
9:6(45) 12:6(48) სბ(56ს) 12:13(72) სბ(73ს)

დედანი    11/04 @ 14.45

 

@

საქართველო 21:8 ჰონკონგი

საქართველო: 15 დავით გულიტაშვილი სბ 29, 14 მურაზ გიორგაძე, 13 გიორგი ფრუიძე (22 შალვა შაშიაშვილი 7, 21 გიორგი ბაბუნაშვილი 18) 12 რევაზ ბროძელი, 11 დევი დევსურაშვილი; 10 რევაზ ჯინჭველაშვილი, 9 თეიმურაზ თუთბერიძე  / 1 ზაურ ხარებავა (17 ბექა კაკაბაძე 58) 2 ბადრი ალხაზაშვილი (16 გიორგი ტორაძე 60) 3 გიორგი მარგველანი სბ 48; 4 როლანდ კვაჭაძე სბ 42 (18 ფარნავაზ გასვიანი 51) 5 ბესო ბარბაქაძე; 6 საბა შუბითიძე^კაპ (20 ჟორა მღებრიშვილი 45) 7 გიორგი სორდია (კაკაბაძე 53-57, 19 დავით პაპავაძე 69) 8 ვახტანგ ამირანაშვილი - 3ლ: გულიტაშვილი ამირანაშვილი მღებრიშვილი; 3გ: ჯინჭველაშვილი

ჰონკონგი - ლ: 6 მეიზ; ჯ: 12 ფილდ სბ 19 ჰანთერ

მსაჯი ნორმან დრეიქ (არაბეთის საამიროები)
სამ 15/04   ჰონკონგი, "საბურთაო კლუბი"  13.00 = 09.00 საქ

7:0(7) 7:3(30სბ) /
სბ(42) სბ(48) 7:8(49) 14:8(52) სბ(78ჰ) 21:8(80)

დედანი  15/04 @ 12.35
+ მსაჯი  19/04 @ 12.50

@

საქართველო 46:17 ნამიბია

საქართველო: 15 გიორგი ბაბუნაშვილი, 14 მურაზ გიორგაძე, 13 დევი დევსურაშვილი, 12 გიორგი ტალახაძე (22 ფარნავაზ გასვიანი 32) 11 დავით გულიტაშვილი; 10 რევაზ ჯინჭველაშვილი, 9 რევაზ ბროძელი / 1 ზაურ ხარებავა (17 დავით ფხაკაძე 46) 2 ბადრი ალხაზაშვილი (16 გიორგი ტორაძე 67) 3 გიორგი მარგველანი; 4 როლანდ კვაჭაძე, 5 ბესო ბარბაქაძე (21 თეიმურაზ თუთბერიძე 57) 6 საბა შუბითიძე^კაპ (18 დავით პაპავაძე 35) 7 გიორგი სორდია (19 ბადრი დანგაძე 29) 8 ვახტანგ ამირანაშვილი (20 ჟორა მღებრიშვილი 51) - 4ლ: ამირანაშვილი ტალახაძე გიორგაძე პაპავაძე;  4გ 6ჯ: ჯინჭველაშვილი

ნამიბია - 2ლ: 13 ბესუიდენჰოუტ; 2გ: 10 არიეს; ა: 15 კრიერ სბ 7 თომპსონ^კაპ

მსაჯი ენრიკე პლატეშ (ბრაზილია)
შაბ 19/04   ჰონკონგი, "საბურთაო კლუბი"  15.00 = 11.00 საქ

7:0(6) 10:0(15) 17:0(19) 20:0(29) 23:0(34) 26:0(სბ38) /
26:3(43ა) 26:10(51) 33:10(54) 33:17(57) 36:17(71) 39:17(74) 46:17(80)

დედანი  19/04 @ 15.00

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

23/04_2018 @ 23.35

 

პლეი’ოფი

სრულად

შაბ 28/04  ავჭალა  16.00

[შფ]  ლოკომოტივიაია

კვი 29/04  გორი  16.00

[გფ]  ჯიქიბათუმი

სტატ’მოწინავენი

14/04 @ 18.00

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა

2017-18 * პირველი ლიგა

24/04_2018 @ 15.55

29/04   პირველი გადათამაშება

პატარძეული დიდ 10-ში ავიდა

ხულიგანა გავარდა

2017-18 * რეგიონული ლიგა

23/04_2018 @ 23.35

28/04  პირველი ფინალი

დასავლეთი | აღმოსავლეთი  დასრულდა

2018 * ჭაბუკები

26/04_2018 @ 20.45

"" ლიგ   26-27/04

VIII ტურიაღმ      |  დას    

"" ლიგ   28-30/04
აღმ
  IX ტური  |  დას  დასრულდა

შავი დაფა

26/04_2018 @ 19.30

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2019 * მსოფლიო თასი

19/03_2018 @ 00.50

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუმ აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ესპ პორ
სამ
რეპ  ტონ  ურუ

ესები

26/02_2018 @ 15.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

17/04_2018 @ 12.55

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

ტაბლო

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო