ჯიქები

ჯიქი

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

სიმაღლე

წონა

ამპლუა

აბაშიძე

ნიკოლოზ

1981

03/08

 

 

 

ახალაძე

ოთარ

1990

03/10

183

94

მარბიელი

ბარბაქაძე

დათო

1990

08/02

184

115

ბურჯი

ბებია

თემურ

1995

 

178

95

კვაჭი

ბერძული

ნიკოლოზ

1990

29/07

185

94

შუამარბი

ბიწაძე

ნიკოლოზ

1992

04/08

177

85

ფულბე

გაგნიძე

არჩილ

1991

28/04

180

115

ბურჯი

გალეგაშვილი

ვახტანგ

1993

 

184

98

მარბიელი

გიორგაძე

ნუგზარ

1992

02/08

180

87

მგეზავი

გოგოლიძე

ვლადიმერ

1990

06/11

184

110

მხტომელი

გორგილაძე

ლუკა

1994

02/03

 

 

 

გუჯაბიძე

რევაზ

1993

15/03

182

93

მარბიელი

დევსურაშვილი

დევი

1995

 

182

90

შუამარბი

დიდებულიძე

შალვა

1996

 

 

 

 

ელისაშვილი

ბექა

1993

 

 

 

ბურჯი

იობაშვილი

დავით

1992

 

178

85

გარემარბი

კალანდაძე

დიმიტრი

1991

13/05

177

80

გარემარბი

კახაბრიშვილი

ზაქრო

1994

29/05

193

89

მხტომელი

კერესელიძე

გიგა

1995

 

191

84

ფულბე

კვირიკაშვილი

გიორგი

1992

10/08

 

 

 

კიკნაძე

დიმიტრი

1990

22/08

184

90

ფულბე

კლიმიაშვილი

გიორგი

1990

 

170

78

კვაჭი

კორკოტაძე

ზურაბ

1984

 

189

110

მხტომელი

კუპრეიშვილი

ლადო

1987

20/11

180

80

შუამარბი

მამრიკიშვილი

ბექა

1992

10/03

177

98

მარბიელი

მასხარაშვილი

მიხეილ

1996

07/08

198

115

მხტომელი

მაღრაძე

გიორგი

1995

 

187

100

შუამარბი

მგალობლიშვილი

ბექა

1995

 

188

93

მხტომელი

მთავრიშვილი

თორნიკე

1993

08/09

180

83

შუამარბი

მიქაძე

ამირან

1988

20/08

195

115

მხტომელი

მოგელაშვილი

ონისე

1994

05/11

180

90

მარბიელი

მჭედლიშვილი

გიორგი

1993

13/01

189

110

მხტომელი

ნადირაძე

ლაშა

1994

24/03

178

85

ჰავბე

ნასრულაევ

ელდარ

1990

07/14

178

90

ჰავბე

ოქრიაშვილი

დავით

1992

27/03

181

120

ბურჯი

ოქრომელიძე

გიორგი

1991

24/05

178

110

კვაჭი

პაპავაძე

დათო

1993

 

184

90

მარბიელი

როყვა

გიორგი

1995

 

187

115

მხტომელი

სადაღაშვილი

შოთა

1994

 

182

105

ბურჯი

სვანიძე

ირაკლი

1991

21/06

182

107

კვაჭი

სვანიძე

ირაკლი

1996

 

180

87

ფულბე

სვანიძე

ლევან

1985

 

200

150

მხტომელი

სუხაშვილი

ნიკოლოზ

 

 

182

98

მარბიელი

ტრაპაიძე

არსენ

1992

03/01

185

115

მარბიელი

ტუჩაშვილი

ვეფხია

1986

16/07

178

85

ჰავბე

ფერაძე

ლაშა

1994

29/05

193

89

მხტომელი

ქარელი

ლევან

1989

03/07

183

120

ბურჯი

ქარჩავა

ოთარ

1993

28/05

177

107

ბურჯი

შარმაზანაშვილი

გიორგი

1992

13/05

178

87

შუამარბი

შენგელია

გურამ

1992

10/10

194

118

მარბიელი

ცხაკაია

დავით

1983

23/02

180

106

მგეზავი

წერეთელი

შოთა

1987

27/06

182

112

ბურჯი

ჭინჭარაული

გიორგი

 

 

177

87

ჰავბე

ხარაზიშვილი

რამაზ

1988

10/09

177

85

გარემარბი

ხატიაშვილი

ნიკოლოზ

1992

22/05

180

115

ბურჯი

ჯიმუხაძე

კოტე

1989

01/05

178

85

გარემარბი

ჯინჭარაძე

მალხაზ

1988

11/04

183

117

ბურჯი

ჯინჯიხაძე

რეზო

 

 

182

103

შუამარბი

უფროსობა

მაისურაძე

სოსო

 

 

პრეზიდენტი

 

ხუციშვილი

ირაკლი

 

 

დირექტორი

 

ამირხანაშვილი

გია

 

 

მთავარი მწვრთნელი

595 10 01 59

კვაჭანტირაძე

ოჩა

 

 

მწვრთნელი

599 06 58 88

ცხაკაია

დავით

 

 

ესპუართა მწვრთნელი

 

ქარცივაძე

დევი

 

 

ექიმი

 

58 მოთამაშე @ 23/01 2014

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

24/09_2017 @ 20.00

IV ტური   + სრულად

პარ 22/09   რუსთავი   17.30 

შაბ 23/09   გორი   16.00

შაბ 23/09   ლელო   18.15

კვი 24/09   შევარდენი   16.00

კვი 24/09   ბათუმი   18.15

24/09 @ 20.00

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

16

+30

4-0

0

ხარები  რუსთავი

16

+23

4-0

0

ჯიქი  გორი

15

+43

3-1

3

ბათუმი

12

+59

2-1*1

2

ლოკომოტივი ^

10

+3

2-2

2

ლელო სარასენს

10

+22

2-2

2

არმაზი  მარნეული

9

+11

1-2*1

3

არმია ^

4

-79

1-3

0

აკადემია

4

-23

0-4

4

ბაგრატ  ქუთაისი

0

-89

0-4

0

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

24/09_2017 @ 21.20

23-24/09   I ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

24/09_2017 @ 21.10

23-24/09  დას IV ტური | აღმ  III ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/09_2017 @ 20.00

"" ლიგ

26-27/09  მოწინავენი  XI ტური

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-29/09   III ეტაპის II ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

21/09_2017 @ 18.25

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * კონტინენტის ფარი

21/09_2017 @ 23.50   წყარო_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

გარ

როვიგო (იტა)

0:0

21/10

15.00

შინ

ჰაიდელბერგ (გერ)

0:0

09/12

18.00

გარ

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

შინ

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

2017 * შემოდგომის ტესტები

18/09_2017 @ 14.00

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო