ჯიქები

ჯიქი (გორი)  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბაშიძე

ნიკოლოზ

1981

03/08

 

ამირხანაშვილი

ბექა

 

 

 

არაბული

ლევან

1992

29/03

მხტომელი

ბაზერაშვილი

ქრისტო

1996

14/06

 

ბიწაძე

ნიკოლოზ

1992

04/08

გარემარბი

გაბროშვილი

ვანო

1991

09/11

შუამარბი

გოგოლიძე

ვლადიმერ

1990

06/11

მხტომელი

დევსურაშვილი

დევი

1995

 

შუამარბი

დიდებულიძე

შალვა

1996

 

 

თადუმაძე

თორნიკე

1993

 

 

იობაშვილი

დავით

1992

 

გარემარბი

კაიკაციშვილი

ილია

1993

19/02

ბურჯი

კვერნაძე

ვასილ

1990

23/02

ბურჯი

კიკნაძე

დიმიტრი

1990

22/08

ფულბე

ლაშხი

ლუკა

1997

14/09

 

მაისურაძე

თორნიკე

1991

 

 

მამრიკიშვილი

ბექა

1992

10/03

კვაჭი

მიქაძე

ამირან

1988

20/08

მხტომელი

მჭედლიშვილი

გიორგი

1993

13/01

მხტომელი

ნადარაია

დავით

1997

09/09

 

ნადირაძე

ლაშა

1994

24/03

ჰავბე

ნინიძე

მამუკა

1987

23/08

მგეზავი

ნიუვენჰეიზენ

კორნე

1992

10/01

მხტომელი

ოქრიაშვილი

დავით

1992

27/03

ბურჯი

ოქრომელიძე

გიორგი

1991

24/05

კვაჭი

პაპავაძე

დათო

1993

 

მარბიელი

რუხაძე

ზაალ

 

 

ბურჯი

სადაღაშვილი

შოთა

1994

 

ბურჯი

სამხარაძე

ნიკა

1996

03/09

 

სახელაშვილი

დავით

1995

11/10

 

საჯაია

ლაშა

1996

03/11

 

სვანიძე

ირაკლი

1996

 

ფულბე

სვანიძე

ლევან

1985

18/06

მხტომელი

სუხაშვილი

ნიკოლოზ

 

 

მარბიელი

ტვილდიანი

გია

1985

13/10

მხტომელი

ტრაპაიძე

არსენ

1992

03/01

მარბიელი

ტუჩაშვილი

ვეფხია

1986

16/07

მარბიელი

ტუჩაშვილი

შავლეგ

1993

12/08

 

ფეიქრიშვილი

თამაზ

1990

30/08

ბურჯი

ფურცელაძე

დავით

1989

01/05

 

ქავთარაძე

კახა

1995

10/05

 

ქარჩავა

ოთარ

1993

28/05

ბურჯი

ქოჩიაშვილი

გიორგი

1992

05/05

მარბიელი

შენგელია

გურამ

1992

10/10

მარბიელი

შერაზადიშვილი

გიგა

1990

29/12

 

შუბითიძე

საბა

1994

07/04

მარბიელი

ჩხაიძე

ავთო

1993

26/04

 

ჭარხალაშვილი

გურამ

1993

09/03

 

ჭეიშვილი

გიორგი

1997

29/05

 

ჭინჭარაული

გიორგი

 

 

ჰავბე

ხარაზიშვილი

რამაზ

1988

10/09

გარემარბი

ხუციშვილი

რატი

1989

29/06

გარემარბი

ჯაბიძე

სოსო

1987

14/08

ბურჯი

ჯინჯიხაძე

რეზო

 

 

შუამარბი

უფროსობა

ამირხანაშვილი

გია

მწვრთნელი

 

 

ჯიმშელაძე

პალიკო

მწვრთნელი

 

 

ხუციშვილი

ირაკლი

დირექტორი

 

 

54 მოთამაშე @ 28/01 2015

საქართველოს დრო
 

2017 * ტურნე ამერიკაში

25/06 @ 02.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

1989-2017 200 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

ბალანსი | ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

13:0

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

21:17

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

29:45

რაზმი | ბარათი | ოქმი

2017 * 20წ მსოფლიო

20/06 @ 11.30

თბილისი,  ქუთაისი

განრიგი + შედეგები + ცხრილები + ბარათები

 ჩვენი რაზმი | 12-ვე გუნდი და მსაჯები | 23-კაცა სიები EN

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 წესები ახალი - ნაკრებთათვის | საცდელი - ტურნირისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭ

არგენტინა

26:37$

კვი

04/06

18.00

ავჭ

აფრიკა

14:38$

ხუთ

08/06

18.00

ავჭ

საფრანგეთი

00:54$

ავჭალა

#

სხვ

2

ინგ

14

+70

5

ავს

10

+13

7

უელ

6

+15

11

სამ

1

-98

ქუთაისი

#

სხვ

1

ზელ

15

+130

6

შტლ

9

-17

8

იტა

6

-42

10

ირლ

2

-71

ავჭალა

#

სხვ

3

აფრ

12

+82

4

სფრ

11

+55

9

არგ

6

-48

12

საქ

0

-89

პლეი’ოფი:  ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

არგენტინა IX-XII

26:25

კვი

18/06

13.00

ვაკე

ირლანდია  IX-X

18:24

კიბე

1. ზელანდია 2. ინგლისი 3. აფრიკა 4. საფრანგეთი
5. შოტლანდია 6. ავსტრალია 7. უელსი 8. იტალია
9. ირლანდია 10. საქართველო 11. არგენტინა 12. სამოა

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

დასრულდა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

26/06 @ 13.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

შტატები

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

კანადა

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო