ჯიქი

ჯიქი (გორი)  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბაშიძე

ნიკა

1981

.

მხტომელი

ათოშვილი

ლევან

1997

.

მგეზავი

ბეჟუაშვილი

დავით

1998

30/04

ბურჯი

ბექაური

ბექა

1996

01/08

შუამარბი

ბიწაძე

ნიკოლოზ

1992

04/08

გარემარბი

ბუხნიკაშვილი

გიგა

1996

20/05

კვაჭი

გაბროშვილი

ვანო

1991

09/11

შუამარბი

გიორგაძე

ნუგზარ

1992

02/08

მგეზავი

გოგოლიძე

ვლადიმერ

1990

06/11

მხტომელი

გოთუა

გიორგი

1993

06/01

ბურჯი

გოროზია

თორნიკე

1994

.

მარბიელი

გურგენძე

დავით

1979

14/12

ბურჯი

დევსურაშვილი

დევი

1995

.

შუამარბი

დიდებულიძე

შალვა

1996

.

მარბიელი

ზაბახიძე

ალეკო

1987

02/03

ჰავბექი

ზუმბაძე

ილია

1997

.

მხტომელი

თედიაშვილი

დავით

1996

22/03

გარემარბი

თხელიძე

ლევან

1991

06/02

მარბიელი

იობაშვილი

დავით

1992

.

შუამარბი

კაკაბაძე

საბა

1997

02/06

მგეზავი

კაკოვინი

გიორგი

1985

.

ბურჯი

კვერნაძე

ვასილ

1990

23/02

ბურჯი

კვერნაძე

მამუკა

1993

20/05

მარბიელი

კიკაძე

ოთარ

1996

17/07

მხტომელი

კიკნაძე

დიმიტრი

1990

22/08

ფულბე

კიკნაძე

თორნიკე

1996

23/03

ბურჯი

კლიმიაშვილი

გიორგი

1990

08/05

ბურჯი

მამრიკიშვილი

ბექა

1992

10/03

კვაჭი

მჭედლიშვილი

გიორგი

1993

13/01

მარბიელი

ნადარაია

დათო

1997

09/09

ჰავბე

ნადირაძე

ლაშა

1994

24/03

ჰავბე

ნინიძე

მამუკა

1987

23/08

მგეზავი

ორაგველიძე

მიხეილ

1988

23/02

ბურჯი

ჟორჟოლიანი

ზურა

1997

.

შუამარბი

როჭიკაშვილი

ლევან

1998

.

ბურჯი

სამხარაძე

ნიკა

1996

03/09

შუამარბი

საჯაია

ლაშა

1996

03/11

კვაჭი

სვანიძე

ირაკლი

1996

02/07

ფულბე

სუხაშვილი

ნიკოლოზ

1993

18/04

მარბიელი

ტვილდიანი

გია

1985

13/10

მხტომელი

ტრაპაიძე

არსენ

1992

03/01

მარბიელი

ტურაშვილი

ლევან

1995

.

ხტომელი

ტუჩაშვილი

ვეფხია

1986

16/07

მარბიელი

ქავთარაძე

კახა

1995

10/05

ბურჯი

ქარჩავა

ოთარ

1993

28/05

ბურჯი

შათირიშვილი

ლევან

1996

.

გარემარბი

შენგელია

გურამ

1992

10/10

მარბიელი

ჩირგაძე

ლუკა

1992

03/08

ბურჯი

ჩუმაშვილი

ნიკა

1996

30/07

ბურჯი

ცარციძე

გია

1997

.

შუამარბი

ცინცაძე

ნიკოლოზ

1997

04/07

კვაჭი

ჭინჭარაული

გიორგი

1989

.

ჰავბე

ხარაზიშვილი

რამაზ

1988

10/09

გარემარბი

ხმელიძე

ალექსანდრე

1993

14/12

ბურჯი

ხუციშვილი

რატი

1989

29/06

შუამარბი

ჯინჭარაძე

მალხაზ

1988

11/04

ბურჯი

ჯინჯიხაძე

რეზო

1994

01/07

შუამარბი

უფროსობა

მაისურაძე

იოსებ

პრეზიდენტი

 

 

ჯიმშელაძე

პავლე

უფროსი მწვრთნელი

 

 

ლეჟავა

ზაზა

მწვრთნელი

 

 

კვაჭანტირაძე

გოჩა

მწვრთნელი

 

 

კასოევი

ოლეგ

ექიმი

 

 

57 მოთამაშე @ 18/01 2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

22/03 @ 18.35

25-26/03   XVI ტური

5/03 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

49

+95

11-4

5

ჯიქი გორი

48

+154

  9-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი ^

45

+62

  9-4*2

5

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

37

+22

  8-7

5

არმია

36

-9

  8-7

4

ბაგრატ ქუთ

18

-223

  3-12

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/03 @ 20.35

"" ლიგ

21-22/03   ბოლო, V ტური

ჯგუფები           

გამოვლინდა "მოწინავე რვეულის" ყველა მონაწილე

მეორე ეტაპი იწყება 04-05/04
განრიგი გამოქვეყნდება პარასკევ საღამოს
24/03

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ

აღმ               დას           

აბუ’დაბის გუნდის ჩამოსვლის გამო ამ კვირაში
აღმოსავლეთის მატჩები აღარ გაიმართება

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

22/03 @ 22.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო