ჯიქი

ჯიქი (გორი)  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბაშიძე

ნიკა

1981

.

მხტომელი

ათოშვილი

ლევან

1997

.

მგეზავი

ბეჟუაშვილი

დავით

1998

30/04

ბურჯი

ბექაური

ბექა

1996

01/08

შუამარბი

ბიწაძე

ნიკოლოზ

1992

04/08

გარემარბი

ბუხნიკაშვილი

გიგა

1996

20/05

კვაჭი

გაბროშვილი

ვანო

1991

09/11

შუამარბი

გიორგაძე

ნუგზარ

1992

02/08

მგეზავი

გოგოლიძე

ვლადიმერ

1990

06/11

მხტომელი

გოთუა

გიორგი

1993

06/01

ბურჯი

გოროზია

თორნიკე

1994

.

მარბიელი

გურგენძე

დავით

1979

14/12

ბურჯი

დევსურაშვილი

დევი

1995

.

შუამარბი

დიდებულიძე

შალვა

1996

.

მარბიელი

ზაბახიძე

ალეკო

1987

02/03

ჰავბექი

ზუმბაძე

ილია

1997

.

მხტომელი

თედიაშვილი

დავით

1996

22/03

გარემარბი

თხელიძე

ლევან

1991

06/02

მარბიელი

იობაშვილი

დავით

1992

.

შუამარბი

კაკაბაძე

საბა

1997

02/06

მგეზავი

კაკოვინი

გიორგი

1985

.

ბურჯი

კვერნაძე

ვასილ

1990

23/02

ბურჯი

კვერნაძე

მამუკა

1993

20/05

მარბიელი

კიკაძე

ოთარ

1996

17/07

მხტომელი

კიკნაძე

დიმიტრი

1990

22/08

ფულბე

კიკნაძე

თორნიკე

1996

23/03

ბურჯი

კლიმიაშვილი

გიორგი

1990

08/05

ბურჯი

მამრიკიშვილი

ბექა

1992

10/03

კვაჭი

მჭედლიშვილი

გიორგი

1993

13/01

მარბიელი

ნადარაია

დათო

1997

09/09

ჰავბე

ნადირაძე

ლაშა

1994

24/03

ჰავბე

ნინიძე

მამუკა

1987

23/08

მგეზავი

ორაგველიძე

მიხეილ

1988

23/02

ბურჯი

ჟორჟოლიანი

ზურა

1997

.

შუამარბი

როჭიკაშვილი

ლევან

1998

.

ბურჯი

სამხარაძე

ნიკა

1996

03/09

შუამარბი

საჯაია

ლაშა

1996

03/11

კვაჭი

სვანიძე

ირაკლი

1996

02/07

ფულბე

სუხაშვილი

ნიკოლოზ

1993

18/04

მარბიელი

ტვილდიანი

გია

1985

13/10

მხტომელი

ტრაპაიძე

არსენ

1992

03/01

მარბიელი

ტურაშვილი

ლევან

1995

.

ხტომელი

ტუჩაშვილი

ვეფხია

1986

16/07

მარბიელი

ქავთარაძე

კახა

1995

10/05

ბურჯი

ქარჩავა

ოთარ

1993

28/05

ბურჯი

შათირიშვილი

ლევან

1996

.

გარემარბი

შენგელია

გურამ

1992

10/10

მარბიელი

ჩირგაძე

ლუკა

1992

03/08

ბურჯი

ჩუმაშვილი

ნიკა

1996

30/07

ბურჯი

ცარციძე

გია

1997

.

შუამარბი

ცინცაძე

ნიკოლოზ

1997

04/07

კვაჭი

ჭინჭარაული

გიორგი

1989

.

ჰავბე

ხარაზიშვილი

რამაზ

1988

10/09

გარემარბი

ხმელიძე

ალექსანდრე

1993

14/12

ბურჯი

ხუციშვილი

რატი

1989

29/06

შუამარბი

ჯინჭარაძე

მალხაზ

1988

11/04

ბურჯი

ჯინჯიხაძე

რეზო

1994

01/07

შუამარბი

უფროსობა

მაისურაძე

იოსებ

პრეზიდენტი

 

 

ჯიმშელაძე

პავლე

უფროსი მწვრთნელი

 

 

ლეჟავა

ზაზა

მწვრთნელი

 

 

კვაჭანტირაძე

გოჩა

მწვრთნელი

 

 

კასოევი

ოლეგ

ექიმი

 

 

57 მოთამაშე @ 18/01 2016

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

7/07_2017 @ 18.00

დებულება

 განრიგი:   საწყისი 6 ტური + შვიდკაცა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

12/07_2017 @ 19.45

დებულება  |  2016-17

 განრიგი:   საწყისი 9 ტური

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05_2017 @ 20.05

დასრულდა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულში შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო