ჯიქი

ჯიქი (გორი)  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბაშიძე

ნიკა

1981

.

მხტომელი

ათოშვილი

ლევან

1997

.

მგეზავი

ბეჟუაშვილი

დავით

1998

30/04

ბურჯი

ბექაური

ბექა

1996

01/08

შუამარბი

ბიწაძე

ნიკოლოზ

1992

04/08

გარემარბი

ბუხნიკაშვილი

გიგა

1996

20/05

კვაჭი

გაბროშვილი

ვანო

1991

09/11

შუამარბი

გიორგაძე

ნუგზარ

1992

02/08

მგეზავი

გოგოლიძე

ვლადიმერ

1990

06/11

მხტომელი

გოთუა

გიორგი

1993

06/01

ბურჯი

გოროზია

თორნიკე

1994

.

მარბიელი

გურგენძე

დავით

1979

14/12

ბურჯი

დევსურაშვილი

დევი

1995

.

შუამარბი

დიდებულიძე

შალვა

1996

.

მარბიელი

ზაბახიძე

ალეკო

1987

02/03

ჰავბექი

ზუმბაძე

ილია

1997

.

მხტომელი

თედიაშვილი

დავით

1996

22/03

გარემარბი

თხელიძე

ლევან

1991

06/02

მარბიელი

იობაშვილი

დავით

1992

.

შუამარბი

კაკაბაძე

საბა

1997

02/06

მგეზავი

კაკოვინი

გიორგი

1985

.

ბურჯი

კვერნაძე

ვასილ

1990

23/02

ბურჯი

კვერნაძე

მამუკა

1993

20/05

მარბიელი

კიკაძე

ოთარ

1996

17/07

მხტომელი

კიკნაძე

დიმიტრი

1990

22/08

ფულბე

კიკნაძე

თორნიკე

1996

23/03

ბურჯი

კლიმიაშვილი

გიორგი

1990

08/05

ბურჯი

მამრიკიშვილი

ბექა

1992

10/03

კვაჭი

მჭედლიშვილი

გიორგი

1993

13/01

მარბიელი

ნადარაია

დათო

1997

09/09

ჰავბე

ნადირაძე

ლაშა

1994

24/03

ჰავბე

ნინიძე

მამუკა

1987

23/08

მგეზავი

ორაგველიძე

მიხეილ

1988

23/02

ბურჯი

ჟორჟოლიანი

ზურა

1997

.

შუამარბი

როჭიკაშვილი

ლევან

1998

.

ბურჯი

სამხარაძე

ნიკა

1996

03/09

შუამარბი

საჯაია

ლაშა

1996

03/11

კვაჭი

სვანიძე

ირაკლი

1996

02/07

ფულბე

სუხაშვილი

ნიკოლოზ

1993

18/04

მარბიელი

ტვილდიანი

გია

1985

13/10

მხტომელი

ტრაპაიძე

არსენ

1992

03/01

მარბიელი

ტურაშვილი

ლევან

1995

.

ხტომელი

ტუჩაშვილი

ვეფხია

1986

16/07

მარბიელი

ქავთარაძე

კახა

1995

10/05

ბურჯი

ქარჩავა

ოთარ

1993

28/05

ბურჯი

შათირიშვილი

ლევან

1996

.

გარემარბი

შენგელია

გურამ

1992

10/10

მარბიელი

ჩირგაძე

ლუკა

1992

03/08

ბურჯი

ჩუმაშვილი

ნიკა

1996

30/07

ბურჯი

ცარციძე

გია

1997

.

შუამარბი

ცინცაძე

ნიკოლოზ

1997

04/07

კვაჭი

ჭინჭარაული

გიორგი

1989

.

ჰავბე

ხარაზიშვილი

რამაზ

1988

10/09

გარემარბი

ხმელიძე

ალექსანდრე

1993

14/12

ბურჯი

ხუციშვილი

რატი

1989

29/06

შუამარბი

ჯინჭარაძე

მალხაზ

1988

11/04

ბურჯი

ჯინჯიხაძე

რეზო

1994

01/07

შუამარბი

უფროსობა

მაისურაძე

იოსებ

პრეზიდენტი

 

 

ჯიმშელაძე

პავლე

უფროსი მწვრთნელი

 

 

ლეჟავა

ზაზა

მწვრთნელი

 

 

კვაჭანტირაძე

გოჩა

მწვრთნელი

 

 

კასოევი

ოლეგ

ექიმი

 

 

57 მოთამაშე @ 18/01 2016

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

28/05 @ 20.50

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 ჩვენი რაზმი   |   12-ვე გუნდის დეტალური სია

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

ინგ 13.00 სამ  |  ზელ 13.00 შტლ
აფრ 15.30 სფრ  |  ირლ 15.30 იტა  |  ავს 20.30 უელ

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

27/05 @ 19.20

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

27/05  პლეი’ოფი
ოზურგეთი ავიდა პირველ ლიგაში

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

28/05 @ 19.15

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-30/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო