უმაღლესი ლიგა 2014-15

ლელო
თბილისი


2013-14   I
დაარსდა: 1969 (სპარტაკი)

 

ოქრო: 4 (2004 2009 2013 2014)
ვერცხლი: 3 (2007 2008 2010)
ბრინჯაო: -
თასი: 3 (2008 2009 2010)

არმია
თბილისი


2013-14   II
დაარსდა: 1977 (აღდგა 2011)

 

 

ოქრო: 1 (2011)
ვერცხლი: 2 (2013 2014)
ბრინჯაო: 2 (1998 2000)
თასი: 2 (2011 2012)

ლოკომოტივი თბილისი

2013-14   III
დაარსდა: 1964
 

ოქრო: 9 (1992 1994 2000 2001 2003 2005 2006 2008
                         2010)
ვერცხლი: 3 (1967 სბჭ + 1990 1991)
ბრინჯაო: 12 (1968 1972 1978 1981 სბჭ
              + 1995 1996 1999 2002 2007 2009 2011 2014)
თასი: 7 (1978 სბჭ + 1992 2000 2003 2004 2005 2006)

ყოჩები
ბოლნისი


2013-14   IV
დაარსდა: 1959 (სპი)

 

ოქრო: 3 (1997 1998 2007)
ვერცხლი: 4 (1996 1999 2000 2003)
ბრინჯაო: 4 (2001 2006 2008 2010)
თასი: 1 (2007)

აია
ქუთაისი


2013-14   V
დაარსდა: 1967

 

ოქრო: 6 (1987 1988 1989 სბჭ + 1990 1991 1995)
ვერცხლი: 4 (1984 სბჭ + 1992 1997 2011)
ბრინჯაო: 4 (1985 სბჭ + 1993 1994 2013)
თასი: 2 (1987 1990 სბჭ)

ჯიქი
გორი


2013-14   VI
დაარსდა: 2001
 

საუკეთესო შედეგი: V (2013)

არმაზი
თბილისი


2013-14   VII
დაარსდა: 2003


საუკეთესო შედეგი: IV (2013)

ხარები
რუსთავი


2013-14   VIII
დაარსდა: 1990


ოქრო: 1 (1993)
ვერცხლი: 1 (1994)
ბრინჯაო: 1 (1997)

ბათუმი
ბათუმი


2013-14   IX
დაარსდა: 1969 (აღდგა 1995)
 

ოქრო: 2 (1999 2002)
ვერცხლი: 3 (1998 2001 2009)
ბრინჯაო: 1 (2004)
თასი: 2 (2001 2002)

თიბიეს უნივერსიტეტი
თბილისი


2013-14   I (I ლიგა)
დაარსდა: 19
62

 

საუკეთესო შედეგი: IV (2007)

განაცხადზე გადასასვლელად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე
სიაში
შავად ძველები, წითლად ახლები


28/01 2015

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018-19  |  დიდი 10

დასრულდა

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

66

+139

15-3

6

ხარები  რუსთავი

60

+73

13-4*1

6

ლოკომოტივი  თბ

55

+135

11-7

11

აია  ქუთაისი ^

42

-1

09-8*1

4

არმაზი  მარნეული

42

+77

08-9*1

8

ლელო სარასენს  თბ

37

-40

08-10

5

ჯიქი  გორი

36

-18

06-11*1

10

აკადემია  თბილისი

31

-138

06-10*2

3

ვეფხვები  პატარძეული

30

-94

04-12*2

10

არმია  თბილისი

28

-133

06-12

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

პლეი’ოფის სქემა    მუხლი 2.3

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

2018-19  |  დუბლები

ნაშთი  მაისის ბოლომდე

2018-19  |  პირველი ლიგა

დასრულდა

დიდ 10-ში ავიდნენ
ყოჩები
და იუნკერები

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

დასრულდა

10-გუნდა პირველ ლიგაში
ავიდნენ ყაზბეგი და დევები

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

ხარები  რუსთავი

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

ხვამლი 1  თბილისი

3

არმაზი  მარნეული

ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო      დას  |  აღმ

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  თასის’წინა მოთელვა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

რუსეთი

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3383] მორაგბე [18/05]

კაცი [1393]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო