უმაღლესი ლიგა 2013-14

ლელო თბილისი

2012-13   I
დაარსდა: 1969 (სპარტაკი)

 

 

ოქრო: 3 (2004 2009 2013)
ვერცხლი: 3 (2007 2008 2010)
ბრინჯაო: -
თასი: 3 (2008 2009 2010)

არმია თბილისი

2012-13   II
დაარსდა: 1977 (აღდგა 2011)

 

 

ოქრო: 1 (2011)
ვერცხლი: 1 (2013)
ბრინჯაო: 2 (1998 2000)
თასი: 2 (2011 2012)

აია ქუთაისი

2012-13   III
დაარსდა: 1967

 

 

ოქრო: 6 (1987 1988 1989 სბჭ + 1990 1991 1995)
ვერცხლი: 4 (1984 სბჭ + 1992 1997 2011)
ბრინჯაო: 4 (1985 სბჭ + 1993 1994 2013)
თასი: 2 (1987 1990 სბჭ)

არმაზი თბილისი

2012-13   IV
დაარსდა: 2003

 

 

საუკეთესო შედეგი: IV (2013)

ჯიქი თბილისი

2012-13   V
დაარსდა: 2001
 

 

საუკეთესო შედეგი: V (2013)
 

ლოკომოტივი თბილისი
2012-13   VI
დაარსდა: 1964
 

 

ოქრო: 9 (1992 1994 2000 2001 2003 2005 2006 2008
                         2010)
ვერცხლი: 3 (1967 სბჭ + 1990 1991)
ბრინჯაო: 11 (1968 1972 1978 1981 სბჭ
                         + 1995 1996 1999 2002 2007 2009 2011)
თასი: 7 (1978 სბჭ + 1992 2000 2003 2004 2005 2006)

ბათუმი ბათუმი

2012-13   VII
დაარსდა: 1969 (აღდგა 1995)
 

 

ოქრო: 2 (1999 2002)
ვერცხლი: 3 (1998 2001 2009)
ბრინჯაო: 1 (2004)
თასი: 2 (2001 2002)

ხარები რუსთავი

2012-13   VIII
დაარსდა: 1990


 

ოქრო: 1 (1993)
ვერცხლი: 1 (1994)
ბრინჯაო: 1 (1997)

აკადემია თბილისი

2012-13   IX
დაარსდა: 1983

 

 

ოქრო: -
ვერცხლი: 2 (2004 2005)
ბრინჯაო: 1 (2003)

ყოჩები ბოლნისი

2012-13   X
დაარსდა: 1959 (სპი)

 

 

ოქრო: 3 (1997 1998 2007)
ვერცხლი: 4 (1996 1999 2000 2003)
ბრინჯაო: 4 (2001 2006 2008 2010)
თასი: 1 (2007)

განაცხადზე გადასასვლელად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე
სიაში
შავად ძველები, წითლად ახლები

23/01 2014

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო