ლელო

ლელო სარასენს  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

ალხაზაშვილი

ბადრი

1995

31/07

კვაჭი

ახობაძე

დავით

1994

19/08

ბურჯი

ბარკალაია

ბექა

1993

20/08

მგეზავი

ბარკალაია

ოთარ

1984

18/02

მგეზავი

ბაღათურია

ირაკლი

1992

10/09

ფულბექი

ბუბუტეიშვილი

თორნიკე

1995

23/09

მარბიელი

ბურჯანაძე

ზურა

1994

12/11

ბურჯი

გოგოლაშვილი

დავით

1991

24/09

მხტომელი

გოგრიჭიანი

გიორგი

1991

18/09

მხტომელი

გუგავა

დავით

1994

01/12

გარემარბი

გუგავა

ლექსო

1982

17/08

გარემარბი

ზაალიშვილი

ზურაბ

1982

05/01

გარემარბი

თოდუა

სანდრო

1987

02/10

გარემარბი

კაჭარავა

გიორგი

1981

28/06

ჰავბექი

კახიანი

გოგა

1993

03/03

მარბიელი

კახიძე

ბექა

1993

09/08

გარემარბი

კერვალიშვილი

ლაშა

1993

13/11

მხტომელი

კიტია

კახა

1994

15/02

ფულბექი

კოლელიშვილი

ბაჩო

1991

27/10

მარბიელი

კოპაძე

დაჩი

1992

23/12

გარემარბი

კუტალაძე

გიგა

1992

18/08

მხტომელი

ლომთაძე

გიორგი

1993

30/03

კვაჭი

ლომინაძე

გიორგი

1989

23/11

შუამარბი

მაისურაძე

ზვიად

1980

28/10

მარბიელი

მამისაშვილი

ნიკოლოზ

1994

29/07

კვაჭი

მაღლაფერიძე

ლაშა

1995

21/05

ბურჯი

მაჭარაშვილი

თევდორე

1987

29/01

ბურჯი

მელიქიძე

შოთა

1984

13/01

ბურჯი

მეტრეველი

ნიკა

1993

31/05

კვაჭი

მინდიაშვილი

სანდრო

1991

12/10

ჰავბექი

მძინარიშვილი

ვახტანგ

1988

20/01

მარბიელი

მჭედლიძე

ლაშა

1994

16/10

ბურჯი

ნიკოლაიშვილი

ბექა

1989

03/05

მხტომელი

ნიჟარაძე

სანდრო

1987

05/04

გარემარბი

სანაძე

ვასო

1995

08/02

ჰავბექი

სანიკიძე

გიორგი

1984

18/07

ბურჯი

სარდანაშვილი

ნიკა

1995

27/01

ფულბექი

სარჯველაძე

აბესალომ

1992

15/11

ბურჯი

სვიმონიშვილი

ნიკა

1995

15/03

ბურჯი

სურგულაძე

ელგუჯა

1992

12/11

მარბიელი

სუჯაშვილი

მიხეილ

1977 17/11 ბურჯი

ტალახაძე

გიორგი

1994

24/08

შუამარბი

ფაფიაშვილი

ნოშრევან

1994

22/01

ჰავბექი

ქართველიშვილი

გიორგი

1991

10/12

მხტომელი

ქიზიყურაშვილი

გურამ

1987

27/08

შუამარბი

ქოიავა

სანდრო

1990

01/03

მხტომელი

ყიასაშვილი

ირაკლი

1985

18/02

ფულბექი

ჩიხლაძე

საბა

1994

19/09

შუამარბი

ცერცვაძე

თორნიკე

1987

12/12

შუამარბი

ცეცხლაძე

გიორგი

1994

24/05

გარემარბი

ჭყოიძე

გიორგი

1991

17/05

მარბიელი

ხაჩიაური

გიორგი

1993

19/12

გარემარბი

ხეთაგური

ბექა

1994

04/10

ბურჯი

ხეცოიძე

ალექსანდრე

1988

26/10

შუამარბი

ხეცურიანი

ჯონი

1995

25/10

შუამარბი

ხმალაძე

ლაშა

1988

20/01

მგეზავი

ხორბალაძე

ზურაბ

1985

23/12

მხტომელი

ჯულაყიძე

ზურა|დავით

1994

25/06

ბურჯი

უფროსობა

კევლიშვილი

ვასილ

პრეზიდენტი

253 52 50

ჯალაღონია

დავით

მენეჯერი

 

მაისაშვილი

ლევან

მთავარი მწვრთნელი

253 83 43

სუჯაშვილი

მიხეილ

მწვრთნელი

 

ერგემლიძე

ივანე

მაწრთობი

 

ლაზაშვილი

შოთა

დუბლების მწვრთნელი

 

58 მოთამაშე @ 20/01 2015

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

15/10_2017 @ 13.05

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

0:0

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

რვგ (იტა)

5

+4

4/4

ტმშ (რუმ)

4

+4

2/1

ჰდლ (გერ)

4

+4

2/3

ვდნ (იტა)

1

-5

2/3

"ბ"

სხვ

ლშბ (პორ)

4

+5

3/2

ბთმ (საქ)

2

-4

4/4

კლვ (იტა)

1

-4

3/2

პდვ (იტა)

1

-4

1/2

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე
72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

2017-18 * დიდი 10

10/10_2017 @ 18.25

განახლდება  27/10

8/10 @ 19.40

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

24

+57

6-0

0

ლელო სარასენს

18

+28

4-2

2

ბათუმი

17

+75

3-1*1

3

ხარები  რუსთავი

17

-1

4-2

1

ჯიქი  გორი

16

+28

3-3

4

ლოკომოტივი

14

+11

3-2

2

არმაზი  მარნეული

13

-4

2-3*1

3

არმია

9

-78

2-4

1

აკადემია

5

-42

0-6

5

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-74

1-5

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

16/10_2017 @ 20.00

19-22/10   IV ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/10_2017 @ 19.40

22/10   დას VII ტური | აღმ VI ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

18/10_2017 @ 19.00

"" ლიგ

17-18/10  მოწინავენი  ბოლო, XIV ტური

სარეიტინგო მატჩები

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

19-20/10   III ეტაპის ბოლო, VI ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

16/10_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/10_2017 @ 18.55

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 1989-2017   203 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

შაბ

11/11

18.00

დინამო

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

18.00

მესხი

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო