ლელო

ლელო სარასენს  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

ალხაზაშვილი

ბადრი

1995

31/07

კვაჭი

ახობაძე

დავით

1994

19/08

ბურჯი

ბარკალაია

ბექა

1993

20/08

მგეზავი

ბარკალაია

ოთარ

1984

18/02

მგეზავი

ბაღათურია

ირაკლი

1992

10/09

ფულბექი

ბუბუტეიშვილი

თორნიკე

1995

23/09

მარბიელი

ბურჯანაძე

ზურა

1994

12/11

ბურჯი

გოგოლაშვილი

დავით

1991

24/09

მხტომელი

გოგრიჭიანი

გიორგი

1991

18/09

მხტომელი

გუგავა

დავით

1994

01/12

გარემარბი

გუგავა

ლექსო

1982

17/08

გარემარბი

ზაალიშვილი

ზურაბ

1982

05/01

გარემარბი

თოდუა

სანდრო

1987

02/10

გარემარბი

კაჭარავა

გიორგი

1981

28/06

ჰავბექი

კახიანი

გოგა

1993

03/03

მარბიელი

კახიძე

ბექა

1993

09/08

გარემარბი

კერვალიშვილი

ლაშა

1993

13/11

მხტომელი

კიტია

კახა

1994

15/02

ფულბექი

კოლელიშვილი

ბაჩო

1991

27/10

მარბიელი

კოპაძე

დაჩი

1992

23/12

გარემარბი

კუტალაძე

გიგა

1992

18/08

მხტომელი

ლომთაძე

გიორგი

1993

30/03

კვაჭი

ლომინაძე

გიორგი

1989

23/11

შუამარბი

მაისურაძე

ზვიად

1980

28/10

მარბიელი

მამისაშვილი

ნიკოლოზ

1994

29/07

კვაჭი

მაღლაფერიძე

ლაშა

1995

21/05

ბურჯი

მაჭარაშვილი

თევდორე

1987

29/01

ბურჯი

მელიქიძე

შოთა

1984

13/01

ბურჯი

მეტრეველი

ნიკა

1993

31/05

კვაჭი

მინდიაშვილი

სანდრო

1991

12/10

ჰავბექი

მძინარიშვილი

ვახტანგ

1988

20/01

მარბიელი

მჭედლიძე

ლაშა

1994

16/10

ბურჯი

ნიკოლაიშვილი

ბექა

1989

03/05

მხტომელი

ნიჟარაძე

სანდრო

1987

05/04

გარემარბი

სანაძე

ვასო

1995

08/02

ჰავბექი

სანიკიძე

გიორგი

1984

18/07

ბურჯი

სარდანაშვილი

ნიკა

1995

27/01

ფულბექი

სარჯველაძე

აბესალომ

1992

15/11

ბურჯი

სვიმონიშვილი

ნიკა

1995

15/03

ბურჯი

სურგულაძე

ელგუჯა

1992

12/11

მარბიელი

სუჯაშვილი

მიხეილ

1977 17/11 ბურჯი

ტალახაძე

გიორგი

1994

24/08

შუამარბი

ფაფიაშვილი

ნოშრევან

1994

22/01

ჰავბექი

ქართველიშვილი

გიორგი

1991

10/12

მხტომელი

ქიზიყურაშვილი

გურამ

1987

27/08

შუამარბი

ქოიავა

სანდრო

1990

01/03

მხტომელი

ყიასაშვილი

ირაკლი

1985

18/02

ფულბექი

ჩიხლაძე

საბა

1994

19/09

შუამარბი

ცერცვაძე

თორნიკე

1987

12/12

შუამარბი

ცეცხლაძე

გიორგი

1994

24/05

გარემარბი

ჭყოიძე

გიორგი

1991

17/05

მარბიელი

ხაჩიაური

გიორგი

1993

19/12

გარემარბი

ხეთაგური

ბექა

1994

04/10

ბურჯი

ხეცოიძე

ალექსანდრე

1988

26/10

შუამარბი

ხეცურიანი

ჯონი

1995

25/10

შუამარბი

ხმალაძე

ლაშა

1988

20/01

მგეზავი

ხორბალაძე

ზურაბ

1985

23/12

მხტომელი

ჯულაყიძე

ზურა|დავით

1994

25/06

ბურჯი

უფროსობა

კევლიშვილი

ვასილ

პრეზიდენტი

253 52 50

ჯალაღონია

დავით

მენეჯერი

 

მაისაშვილი

ლევან

მთავარი მწვრთნელი

253 83 43

სუჯაშვილი

მიხეილ

მწვრთნელი

 

ერგემლიძე

ივანე

მაწრთობი

 

ლაზაშვილი

შოთა

დუბლების მწვრთნელი

 

58 მოთამაშე @ 20/01 2015

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

20/05 @ 19.05

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017 * ტურნე ამერიკაში

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

22/05 @ 19.45

27/05  პლეი’ოფი
სტუ ოზურგეთი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

24/05 @ 19.40

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-30/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო