ლელო

ლელო სარასენს  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

ალხაზაშვილი

ბადრი

1995

31/07

კვაჭი

ახობაძე

დავით

1994

19/08

ბურჯი

ბარკალაია

ბექა

1993

20/08

მგეზავი

ბარკალაია

ოთარ

1984

18/02

მგეზავი

ბაღათურია

ირაკლი

1992

10/09

ფულბექი

ბუბუტეიშვილი

თორნიკე

1995

23/09

მარბიელი

ბურჯანაძე

ზურა

1994

12/11

ბურჯი

გოგოლაშვილი

დავით

1991

24/09

მხტომელი

გოგრიჭიანი

გიორგი

1991

18/09

მხტომელი

გუგავა

დავით

1994

01/12

გარემარბი

გუგავა

ლექსო

1982

17/08

გარემარბი

ზაალიშვილი

ზურაბ

1982

05/01

გარემარბი

თოდუა

სანდრო

1987

02/10

გარემარბი

კაჭარავა

გიორგი

1981

28/06

ჰავბექი

კახიანი

გოგა

1993

03/03

მარბიელი

კახიძე

ბექა

1993

09/08

გარემარბი

კერვალიშვილი

ლაშა

1993

13/11

მხტომელი

კიტია

კახა

1994

15/02

ფულბექი

კოლელიშვილი

ბაჩო

1991

27/10

მარბიელი

კოპაძე

დაჩი

1992

23/12

გარემარბი

კუტალაძე

გიგა

1992

18/08

მხტომელი

ლომთაძე

გიორგი

1993

30/03

კვაჭი

ლომინაძე

გიორგი

1989

23/11

შუამარბი

მაისურაძე

ზვიად

1980

28/10

მარბიელი

მამისაშვილი

ნიკოლოზ

1994

29/07

კვაჭი

მაღლაფერიძე

ლაშა

1995

21/05

ბურჯი

მაჭარაშვილი

თევდორე

1987

29/01

ბურჯი

მელიქიძე

შოთა

1984

13/01

ბურჯი

მეტრეველი

ნიკა

1993

31/05

კვაჭი

მინდიაშვილი

სანდრო

1991

12/10

ჰავბექი

მძინარიშვილი

ვახტანგ

1988

20/01

მარბიელი

მჭედლიძე

ლაშა

1994

16/10

ბურჯი

ნიკოლაიშვილი

ბექა

1989

03/05

მხტომელი

ნიჟარაძე

სანდრო

1987

05/04

გარემარბი

სანაძე

ვასო

1995

08/02

ჰავბექი

სანიკიძე

გიორგი

1984

18/07

ბურჯი

სარდანაშვილი

ნიკა

1995

27/01

ფულბექი

სარჯველაძე

აბესალომ

1992

15/11

ბურჯი

სვიმონიშვილი

ნიკა

1995

15/03

ბურჯი

სურგულაძე

ელგუჯა

1992

12/11

მარბიელი

სუჯაშვილი

მიხეილ

1977 17/11 ბურჯი

ტალახაძე

გიორგი

1994

24/08

შუამარბი

ფაფიაშვილი

ნოშრევან

1994

22/01

ჰავბექი

ქართველიშვილი

გიორგი

1991

10/12

მხტომელი

ქიზიყურაშვილი

გურამ

1987

27/08

შუამარბი

ქოიავა

სანდრო

1990

01/03

მხტომელი

ყიასაშვილი

ირაკლი

1985

18/02

ფულბექი

ჩიხლაძე

საბა

1994

19/09

შუამარბი

ცერცვაძე

თორნიკე

1987

12/12

შუამარბი

ცეცხლაძე

გიორგი

1994

24/05

გარემარბი

ჭყოიძე

გიორგი

1991

17/05

მარბიელი

ხაჩიაური

გიორგი

1993

19/12

გარემარბი

ხეთაგური

ბექა

1994

04/10

ბურჯი

ხეცოიძე

ალექსანდრე

1988

26/10

შუამარბი

ხეცურიანი

ჯონი

1995

25/10

შუამარბი

ხმალაძე

ლაშა

1988

20/01

მგეზავი

ხორბალაძე

ზურაბ

1985

23/12

მხტომელი

ჯულაყიძე

ზურა|დავით

1994

25/06

ბურჯი

უფროსობა

კევლიშვილი

ვასილ

პრეზიდენტი

253 52 50

ჯალაღონია

დავით

მენეჯერი

 

მაისაშვილი

ლევან

მთავარი მწვრთნელი

253 83 43

სუჯაშვილი

მიხეილ

მწვრთნელი

 

ერგემლიძე

ივანე

მაწრთობი

 

ლაზაშვილი

შოთა

დუბლების მწვრთნელი

 

58 მოთამაშე @ 20/01 2015

საქართველოს დრო
 

2018 * ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი   I ეტაპი   მოსკოვი, ოქწიაბრ (რუს)

საქართველოს დროით   სთრიმი   დებულება

საქართველო 

19/05

12.28

საფრანგეთი

12:21

 

15.35

რუსეთი

00:19

 

17.58

შვედეთი

12:24

ცხრილები ახლდება ტურის ბოლოს:
* ფრე;  წინაა ^ პირადით, + გატანილით, $ ლელოებით

#

მ-წ

სხვ

ა1

რუს

3-0

+47

ა2

სფრ

2-1

+14

9

შვდ

1-2

-21

11

საქ

0-3

-40

#

მ-წ

სხვ

ბ1

ირლ

3-0

+97

ბ2

პორ

2-1

-5

8

გერ

1-2

-6

12

პოლ

0-3

-86

#

მ-წ

სხვ

1

ინგ^

2-1

+6

2

იტა

2-1

+16

7

ესპ^

1-2

+7

10

უელ

1-2

-29

20/05

12.50

უელსი  IX - XII

7:26

XI - XII

15.43

პოლონეთი

34:7

ეტაპზე დავიკავე XI ადგილ

თასის პლეიოფი
რუს 1 5:12 გერ 8 – პორ ბ2 7:14
იტა გ2
ირლ ბ1 26:0 ესპ 7  –  ინგ გ1 5:14 სფრ ა2
გერ 22:7 იტა
| ირლ 31:0 სფრ
თასის ფინალი @ 18.11

ქულათა ნიხრი:  20 18 16 14 - 12 10 8 6 - 4 3 2 1

შემდეგი ეტაპი:  30/06 - 1/07  მარკუსი (სფრ)

2019 * მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

15/05 რუმინეთი და ესპანეთი მოიხსნენ
    ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
გერ პორ
სამ
რეპ  ტონ  ურუ

2017-18 * დიდი 10

 

პლეი’ოფი

სრულად

დიდი ფინალი    კვი 13/05  ავჭალა  20.00

ლოკომოტივი მეათედ გახდა ჩემპიონი

კვარცხლბეკი

სტატ’მოწინავენი

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა პირველ ლიგაში

2017-18 * სხვა ლიგები

პირველი დასრულდა

პატარძეული ავიდა დიდ 10-ში

ხულიგანა გავარდა რეგიონულ ლიგაში

რეგიონული  19/05 გადათამაშება

ტაო ავიდა პირველ ლიგაში

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

აღმ      |  დას    

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება  სასჯელი

ესები

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

ტაბლო = რბევა!

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო