ლელო

ლელო სარასენს  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

ახობაძე

დავით

1994

19/08

მარბიელი

ახობაძე

თორნიკე

1997

30/06

ჰავბექი

ბარკალაია

ოთარ

1984

18/02

მგეზავი

ბერიაშვილი

ცისკარა

1996

18/05

მარბიელი

ბეწუაშვილი

გიორგი

.

.

გარემარბი

ბუბუტეიშვილი

თორნიკე

1995

23/09

მარბიელი

გავაშელიშვილი

ბეჟან

1997

02/10

მგეზავი

გელაძე

თორნიკე

1997

12/11

მარბიელი

გოგატიშვილი

იპოლიტე

.

.

მხტომელი

გორგოძე

საბა

1997

12/09

მხტომელი

გუგავა

დავით

1994

01/12

გარემარბი

გუგავა

ლექსო

1982

17/08

გარემარბი

დოლაბერიძე

ლადო

1996

23/01

ბურჯი

დუგლაძე

რეზო

1997

05/12

ბურჯი

ზაალიშვილი

ზურაბ

1982

05/01

გარემარბი

ზვიადაძე

შალვა

1996

11/11

ბურჯი

თათარაშვილი

გიორგი

.

.

.

თეთრაული

შალვა

1996

20/01

გარემარბი

თოდუა

სანდრო

1987

02/10

გარემარბი

იორდანიშვილი

ლექსო

1988

04/05

მხტომელი

კერვალიშვილი

ლაშა

1993

13/11

მხტომელი

კვაჭაძე

როლანდ

1995

05/06

მხტომელი

კიტია

კახა

1994

15/02

ფულბექი

კოლელიშვილი

ბაჩო

1991

27/10

მარბიელი

კონჯარია

მიხეილ

.

.

ბურჯი

კოპაძე

დაჩი

1992

23/12

გარემარბი

კორკელია

ზურა

1997

10/12

შუამარბი

ლაბაძე

ირაკლი

1997

10/09

შუამარბი

ლომთაძე

გიორგი

1993

30/03

კვაჭი

ლომინაძე

გიორგი

1989

23/11

შუამარბი

მაისურაძე

ზვიად

1980

28/10

მარბიელი

მამისაშვილი

ნიკოლოზ

1994

29/07

კვაჭი

მარგალიტაძე

რეზო

1996

18/07

ბურჯი

მაღლაფერიძე

ლაშა

1995

21/05

ბურჯი

მაჭარაშვილი

გიორგი

1994

02/11

გარემარბი

მაჭარაშვილი

თევდორე

1987

29/01

ბურჯი

მაჭარაშვილი

ირაკლი

1997

30/06

ბურჯი

მეტრეველი

ნიკა

1993

31/05

კვაჭი

მინდიაშვილი

სანდრო

1991

12/10

ჰავბექი

მჭედლიძე

ლაშა

1994

16/10

ბურჯი

პატარაია

ნიკა

1991

23/03

ბურჯი

რობანიშვილი

ვაკო

1996

31/01

შუამარბი

სანიკიძე

გიორგი

1984

18/07

ბურჯი

სილაგაძე

კობა

1997

07/04

ფულბექი

სიხარულიძე

ჯაბა

1994

13/04

მხტომელი

სურგულაძე

ელგუჯა

1992

12/11

მარბიელი

ტაბიძე

ზურაბ

1996

15/11

გარემარბი

ტაბუცაძე

აკა

1997

19/08

გარემარბი

ტალახაძე

გიორგი

1994

24/08

შუამარბი

ფანოზიშვილი

თორნიკე

1997

28/11

მარბიელი

ფაფიაშვილი

ნოშრევან

1994

22/01

ჰავბექი

ფრეწუაშვილი

ნიკოლოზ

1996

15/11

გარემარბი

ფხაკაძე

გიორგი

.

.

შუამარბი

ქართველიშვილი

გიორგი

1991

10/12

მხტომელი

ქიზიყურაშვილი

გურამ

1987

27/08

შუამარბი

ქოიავა

სანდრო

1990

01/03

მხტომელი

ღორჯომელაძე

რატი

.

.

გარემარბი

ყიასაშვილი

ირაკლი

1985

18/02

ფულბექი

შანიძე

რატი

1996

30/08

ფულბექი

ჩადუნელი

ვახტანგ

1997

21/12

ბურჯი

ჩიტიძე

თემურ

1990

25/03

გარემარბი

ცეცხლაძე

გიორგი

1994

24/05

გარემარბი

ჭეიშვილი

ნოდარ

1990

19/12

მხტომელი

ჭყოიძე

გიორგი

1991

17/05

მარბიელი

ხეცოიძე

ალექსანდრე

1988

26/10

შუამარბი

ხეცურიანი

ჯონი

1995

25/10

შუამარბი

ხითარიშვილი

ნიკა

1997

17/03

გარემარბი

ხმალაძე

ლაშა

1988

20/01

მგეზავი

ხორბალაძე

ზურაბ

1985

23/12

მხტომელი

ჯოგლიძე

მიხეილ

1992

17/09

ფულბექი

ჯულაყიძე

ზურაბ

1994

25/06

ბურჯი

ჯღარკავა

გაგა

1997

30/01

მხტომელი

უფროსობა

კევლიშვილი

ვასილ

პრეზიდენტი

253 52 50

ჯალაღონია

დავით

ფინანსური მენეჯერი

 

მაისაშვილი

ლევან

მთავარი მწვრთნელი

253 83 43

სუჯაშვილი

მიხეილ

მწვრთნელი

 

გუგავა

ლექსო

მენეჯერი

 

ქიზიყურაშვილი

ლადო

დუბლების მწვრთნელი

 

მურადოშვილი

გიორგი

ფიზიო

 

72 მოთამაშე @ 18/01 2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

22/03 @ 18.35

25-26/03   XVI ტური

5/03 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

49

+95

11-4

5

ჯიქი გორი

48

+154

  9-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი ^

45

+62

  9-4*2

5

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

37

+22

  8-7

5

არმია

36

-9

  8-7

4

ბაგრატ ქუთ

18

-223

  3-12

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/03 @ 20.35

"" ლიგ

21-22/03   ბოლო, V ტური

ჯგუფები           

გამოვლინდა "მოწინავე რვეულის" ყველა მონაწილე

მეორე ეტაპი იწყება 04-05/04
განრიგი გამოქვეყნდება პარასკევ საღამოს
24/03

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ

აღმ               დას           

აბუ’დაბის გუნდის ჩამოსვლის გამო ამ კვირაში
აღმოსავლეთის მატჩები აღარ გაიმართება

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

22/03 @ 22.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო