ლოკომოტივი

ლოკომოტივი  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

ანდრიაძე

ირაკლი

1993

 

ბურჯი

არაბული

გაგა

1996

 

 

ახვლედიანი

ვახტანგ

1984

12/02

მარბიელი

ბალიაშვილი

ომარ

1991

09/04

ბურჯი

ბეჟიაშვილი

არჩილ

1992

07/03

ბურჯი

ბეკოშვილი

სოსო

1993

11/03

ბურჯი

ბერაძე

საბა

1992

03/07

მარბიელი

ბერიშვილი

გივი

1987

10/08

მარბიელი

ბიწაძე

ბექა

1991

24/03

მხტომელი

ბიწაძე

გიორგი

1992

14/03

გარემარბი

ბურდული

მირიან

1991

06/01

ბურჯი

გასვიანი

დავით

1981

10/05

ბურჯი

გასვიანი

ფარნავაზ

1994

11/01

მარბიელი

გეგია

გიორგი

1993

01/10

მარბიელი

გედეხაური

ლაშა

1996

 

 

გენებაშვილი

ლევან

1987

 

კვაჭი

გელაშვილი

კოტე

1995

 

შუამარბი

გზირიშვილი

ილია

1995

 

ბურჯი

გოგინავა

ლუკა

1996

 

 

გოგოლაძე

გურამ

1992

 

ბურჯი

გოდერძიშვილი

ირაკლი

1993

04/07

მგეზავი

დავითაშვილი

შაკო

1989

04/11

ჰავბე

ელოშვილი

ხვთისო

1986

 

ბურჯი

ეფხოშვილი

გიორგი

1995

 

მგეზავი

ვაშაკიძე

გიორგი

1994

09/05

ბურჯი

ზარიძე

ლევან

1987

07/02

ბურჯი

თევზაძე

გიორგი

1995

 

გარემარბი

კაკაბაძე

ბექა

1995

07/09

ბურჯი

კავთიძე

ვახტანგ

1989

10/07

მგეზავი

კალანდაძე

დიმიტრი

1991

13/05

გარემარბი

კვანტიძე

ირაკლი

1991

20/08

ბურჯი

კლიმიაშვილი

შალვა

1991

01/12

ჰავბე

კუჭუხიძე

გიორგი

1996

 

 

ლელაშვილი

ამირან

1994

 

ბურჯი

მამუჩარაშვილი

ლაშა

1996

 

 

მაღალდაძე

ნიკოლოზ

1985

20/07

ბურჯი

მაჩიტიძე

მერაბ

1992

06/09

ბურჯი

მეცხვარიშვილი

დავით

1996

 

 

ნადირაძე

ვეფხია

1987

 

მარბიელი

ნეფარიძე

ნიკა

1996

 

 

პაატაშვილი

ჯონი

1996

 

 

ჟამუტაშვილი

დავით

1982

 

გარემარბი

რაზმაძე

გიგა

1995

 

ჰავბექი

რაზმაძე

ილია

1993

 

მხტომელი

სვანიძე

გურამ

1996

 

 

ტალახაძე

გიორგი

1991

20/08

მხტომელი

ფოფხაძე

ლაშა

1990

01/04

მხტომელი

ქავთარაძე

სანდრო

1987

15/12

გარემარბი

ღვინჯილია

ერიკ

1989

 

 

ღუდუშაური

გუჯა

1992

14/09

მარბიელი

შკინინი

გიორგი

1983

07/03

გარემარბი

ჩაბრაძე

გიორგი

1987

22/07

ჰავბე

ჩიტიძე

დავით

1984

21/09

მხტომელი

ჩიტიძე

თემურ

1989

 

მარბიელი

ცომაია

ლაშა

1992

 

შუამარბი

ცუხიშვილი

დიმიტრი

1991

15/05

მხტომელი

ძნელაძე

ზურაბ

1992

23/01

ფულბექი

წიკლაური

ბექა

1989

09/02

ფულბექი

ჭინჭარაული

გოდერძი

1992

21/12

მგეზავი

ჭურღულია

დიტო

1990

 

შუამარბი

ხარძიანი

რატი

1992

10/12

მხტომელი

ხომერიკი

გიორგი

1996

 

 

ჯავახიშვილი

გოგა

1992

 

მხტომელი

ჯოხაძე

გურამ

1993

12/05

კვაჭი

უფროსობა

ბენდიაშვილი

თემურ

მთავარი მწვრთნელი

599 92 07 77

ჩავლეიშვილი

დავით

მწვრთნელი

595 22 21 20

ჯაფარაშვილი

რეზო

მწვრთნელი

597 01 15 23

აბრამიშვილი

ბესო

ექიმი

 

64 მოთამაშე @ 20/02 2015

საქართველოს დრო
 

2017 * ტურნე ამერიკაში

25/06 @ 02.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

1989-2017 200 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

ბალანსი | ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

13:0

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

21:17

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

29:45

რაზმი | ბარათი | ოქმი

2017 * 20წ მსოფლიო

20/06 @ 11.30

თბილისი,  ქუთაისი

განრიგი + შედეგები + ცხრილები + ბარათები

 ჩვენი რაზმი | 12-ვე გუნდი და მსაჯები | 23-კაცა სიები EN

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 წესები ახალი - ნაკრებთათვის | საცდელი - ტურნირისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭ

არგენტინა

26:37$

კვი

04/06

18.00

ავჭ

აფრიკა

14:38$

ხუთ

08/06

18.00

ავჭ

საფრანგეთი

00:54$

ავჭალა

#

სხვ

2

ინგ

14

+70

5

ავს

10

+13

7

უელ

6

+15

11

სამ

1

-98

ქუთაისი

#

სხვ

1

ზელ

15

+130

6

შტლ

9

-17

8

იტა

6

-42

10

ირლ

2

-71

ავჭალა

#

სხვ

3

აფრ

12

+82

4

სფრ

11

+55

9

არგ

6

-48

12

საქ

0

-89

პლეი’ოფი:  ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

არგენტინა IX-XII

26:25

კვი

18/06

13.00

ვაკე

ირლანდია  IX-X

18:24

კიბე

1. ზელანდია 2. ინგლისი 3. აფრიკა 4. საფრანგეთი
5. შოტლანდია 6. ავსტრალია 7. უელსი 8. იტალია
9. ირლანდია 10. საქართველო 11. არგენტინა 12. სამოა

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

დასრულდა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

26/06 @ 13.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

შტატები

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

კანადა

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო