ლოკომოტივი

ლოკომოტივი  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

ანდრიაძე

ირაკლი

1994

.

.

არაბული

გაგა

1996

26/03

მხტომელი

ბეკოშვილი

სოსო

1993

11/03

ბურჯი

ბერიშვილი

გივი

1987

10/08

მარბიელი

ბზიშვილი

რობერტ

1994

06/07

მხტომელი

ბიწაძე

გიორგი

1992

14/03

გარემარბი

ბოსტაშვილი

გოგა

1993

14/01

.

ბურდული

მირიან

1991

06/01

ბურჯი

გაგნიძე

არჩილ

1991

28/04

ბურჯი

გაგოშვილი

გიგა

1992

15/02

შუამარბი

გასვიანი

ფარნავაზ

1994

11/01

მარბიელი

გეგია

გიორგი

1993

01/10

მარბიელი

გედეხაური

ლაშა

1996

13/07

მგეზავი

გელაშვილი

კოტე

1995

09/05

შუამარბი

გენებაშვილი

ლევან

1987

.

კვაჭი

გზირიშვილი

ილია

1995

.

.

გიორგაძე

ნიკოლოზ

1990

.

ბურჯი

გოგინავა

ლუკა

1996

04/10

კვაჭი

გოგისვანიძე

შოთა

1992

15/03

ბურჯი

გოგრიჭიანი

გიორგი

1991

18/09

მხტომელი

დავითაშვილი

შალვა

1989

18/01

ჰავბე

დარჩია

ცოტნე

1997

04/12

ბურჯი

დოლაბერიძე

ვლადიმერ

1996

23/01

ბურჯი

ელოშვილი

გელა

1997

06/03

გარემარბი

ელოშვილი

ხვთისო

1986

.

ბურჯი

ერგემლიძე

ივანე

1985

13/08

.

ეფხოშვილი

ლადო

1995

22/06

მგეზავი

თევზაძე

გიორგი

1995

31/03

გარემარბი

კავთიძე

ვახტანგ

1989

10/07

მგეზავი

კალანდაძე

დიმიტრი

1991

13/05

გარემარბი

კლიმიაშვილი

შალვა

1991

01/12

ჰავბე

კუჭუხიძე

გიორგი

1996

31/10

მხტომელი

ლელაშვილი

ამირან

1995

.

ბურჯი

მამუჩარაშვილი

ლაშა

1996

15/04

ჰავბე

მახარაძე

ვასილ

1990

30/11

მხტომელი

მიქაძე

ამირან

1988

20/08

მხტომელი

მურჯიკნელი

გიორგი

1995

04/03

კვაჭი

ნიკოლავა

საბა

1993

26/03

ფულბექი

პაატაშვილი

ჯონათან

1996

18/06

მარბიელი

ჟამუტაშვილი

დავით

1982

.

გარემარბი

ჟღენტი

გიორგი

1991

.

მხტომელი

რაზმაძე

ილია

1993

03/01

მხტომელი

საბანაშვილი

გიორგი

1990

.

მხტომელი

სვანიძე

გიორგი

1997

13/02

მარბიელი

ტურაშვილი

თორნიკე

1997

27/06

მარბიელი

ფოფხაძე

ლაშა

1990

01/04

მხტომელი

ქავთარაძე

სანდრო

1987

15/12

გარემარბი

ქვათაძე

ვახტანგ

1995

20/06

ბურჯი

შკინინი

გიორგი

1983

07/03

გარემარბი

შუკაკიძე

გიორგი

1995

10/03

გარემარბი

ჩიღვინაძე

ნიკა

1997

13/02

შუამარბი

ჩომახაშვილი

ირაკლი

1991

11/07

ბურჯი

ძიძიკაშვილი

გიგი

1997

15/03

ჰავბექი

ძნელაძე

ზურაბ

1992

23/01

შუამარბი

წიკლაური

ბექა

1989

09/02

ფულბექი

ხარებავა

ზაურ

1995

17/03

ბურჯი

ხუციშვილი

ვაჟა

1993

27/06

ჰავბექი

ჯოგლიძე

ნიკა

1995

16/07

კვაჭი

ჯოჯუა

ნუგზარ

1993

28/09

მხტომელი

უფროსობა

ბენდიაშვილი

თემურ

მთავარი მწვრთნელი

599 92 07 77

ჩავლეიშვილი

დავით

მწვრთნელი

595 22 21 20

ჯაფარაშვილი

რეზო

მწვრთნელი

597 01 15 23

აბრამიშვილი

ბესო

ექიმი

 

59 მოთამაშე @ 18/01 2016

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

24/09_2017 @ 20.00

IV ტური   + სრულად

პარ 22/09   რუსთავი   17.30 

შაბ 23/09   გორი   16.00

შაბ 23/09   ლელო   18.15

კვი 24/09   შევარდენი   16.00

კვი 24/09   ბათუმი   18.15

24/09 @ 20.00

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

16

+30

4-0

0

ხარები  რუსთავი

16

+23

4-0

0

ჯიქი  გორი

15

+43

3-1

3

ბათუმი

12

+59

2-1*1

2

ლოკომოტივი ^

10

+3

2-2

2

ლელო სარასენს

10

+22

2-2

2

არმაზი  მარნეული

9

+11

1-2*1

3

არმია ^

4

-79

1-3

0

აკადემია

4

-23

0-4

4

ბაგრატ  ქუთაისი

0

-89

0-4

0

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

24/09_2017 @ 21.20

23-24/09   I ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

24/09_2017 @ 21.10

23-24/09  დას IV ტური | აღმ  III ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/09_2017 @ 20.00

"" ლიგ

26-27/09  მოწინავენი  XI ტური

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-29/09   III ეტაპის II ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

21/09_2017 @ 18.25

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * კონტინენტის ფარი

21/09_2017 @ 23.50   წყარო_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

გარ

როვიგო (იტა)

0:0

21/10

15.00

შინ

ჰაიდელბერგ (გერ)

0:0

09/12

18.00

გარ

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

შინ

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

2017 * შემოდგომის ტესტები

18/09_2017 @ 14.00

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო