ლოკომოტივი

ლოკომოტივი

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

სიმაღლე

წონა

ამპლუა

ანდრიაძე

ირაკლი

1993

 

188

115

ბურჯი

ახვლედიანი

ვახტანგ

1984

 

187

98

მარბიელი

ბალიაშვილი

ომარ

1991

 

182

106

ბურჯი

ბეკოშვილი

სოსო

1993

03/11

181

117

კვაჭი

ბერიშვილი

გივი

1987

 

186

105

მარბიელი

ბერძენიშვილი

ვახტანგ

1987

 

 

 

შუამარბი

ბიწაძე

გიორგი

1992

14/03

180

89

გარემარბი

ბოსტაშვილი

გოგა

1993

14/01

180

82

 

გასვიანი

დავით

1981

 

181

120

ბურჯი

გასვიანი

ფარნავაზ

1994

 

187

90

მარბიელი

გეგია

გიორგი

1993

 

191

115

მარბიელი

გენებაშვილი

ლევან

1987

 

180

93

კვაჭი

გოგიშვილი

ილია

1987

 

186

105

შუამარბი

გოდერძიშვილი

ირაკლი

1993

04/07

186

76

მგეზავი

ელოშვილი

ხვთისო

1986

 

180

106

ბურჯი

ვასაძე

ჯემალ

1989

 

185

98

შუამარბი

ზაბახიძე

ალეკო

1987

02/03

180

85

ჰავბექი

ზარიძე

ლევან

1987

 

180

110

ბურჯი

თავბერიძე

ლაშა

1990

 

190

105

მხტომელი

თხელიძე

ლევან

1991

14/11

178

100

კვაჭი

კაკაბაძე

ბექა

1994

 

181

108

ბურჯი

კავთიძე

ვახტანგ

1989

 

179

88

მგეზავი

კაზალიკაშვილი

ნიკო

1992

06/08

183

110

ბურჯი

კვანტიძე

ირაკლი

1990

 

189

110

ბურჯი

კვინიხიძე

ბობა

1978

 

184

96

მგეზავი

კიკვიძე

ჯაბა

1988

28/07

194

114

მარბიელი

კლიმიაშვილი

შალვა

1991

01/12

173

73

ჰავბე

კობერიძე

გიორგი

1981

 

190

100

ფულბექი

მაისურაძე

თორნიკე

1991

16/10

173

73

გარემარბი

მარსაგიშვილი

ლაზარე

1985

 

184

115

ბურჯი

მაღალდაძე

ნიკოლოზ

1985

 

184

126

ბურჯი

ნიშნიანიძე

გრიგოლ

1983

 

185

105

მარბიელი

ჟამუტაშვილი

დავით

1982

 

183

85

გარემარბი

სულთანიშვილი

გიორგი

1989

 

197

100

მხტომელი

ტალახაძე

გიორგი

1991

 

198

130

მხტომელი

ტოხვაძე

ნუგზარ

1990

 

173

77

გარემარბი

ფოფხაძე

ლაშა

1990

 

193

92

მხტომელი

ქავთარაძე

სანდრო

1987

 

186

86

გარემარბი

ღუდუშაური

გუჯა

1992

14/09

191

101

მარბიელი

შიოშვილი

შალვა

1987

09/03

186

95

გარემარბი

ჩიტიძე

თემურ

1990

 

193

92

მარბიელი

ცისკარიშვილი

ალექსანდრე

1993

 

 

 

 

ცომაია

ლაშა

1992

 

178

82

გარემარბი

ცუხიშვილი

დიმიტრი

1991

15/05

196

120

მხტომელი

წიკლაური

ბექა

1989

 

185

87

ფულბექი

ჭინჭარაული

გოდერძი

1992

21/02

184

87

მგეზავი

ჭიტაძე

სავლე

1994

 

180

75

გარემარბი

ჭურღულია

დიტო

1990

 

180

85

გარემარბი

ჭურღულია

საბა

1992

01/01

177

77

 

ხარძიანი

რატი

1992

 

196

120

მხტომელი

ხუბაშვილი

ვასილ

1988

 

120

115

ბურჯი

ლუაშვილი

გიორგი

1989

30/12

190

105

მარბიელი

ჯავახიშვილი

გოგა

1992

 

199

123

მხტომელი

ჯოხაძე

გურამ

1992

12/05

183

120

კვაჭი

ჯოჯუა

ნუგზარ

 

 

 

 

 

უფროსობა

ჭიჭინაძე

ნიკო

 

 

პრეზიდენტი

577 73 58 56

ბენდიაშვილი

თემურ

 

 

მთავარი მწვრთნელი

599 92 07 77

ჩავლეიშვილი

დავით

 

 

მწვრთნელი

595 22 21 20

ჯაფარაშვილი

რეზო

 

 

მწვრთნელი

597 01 15 23

აბრამიშვილი

ბესო

 

 

ექიმი

 

ასათიანი

გიორგი

 

 

მენეჯერი

599 92 59 00

55 მოთამაშე @ 23/01 2014

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

28/05 @ 20.50

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 ჩვენი რაზმი   |   12-ვე გუნდის დეტალური სია

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

ინგ 13.00 სამ  |  ზელ 13.00 შტლ
აფრ 15.30 სფრ  |  ირლ 15.30 იტა  |  ავს 20.30 უელ

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

27/05 @ 19.20

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

27/05  პლეი’ოფი
ოზურგეთი ავიდა პირველ ლიგაში

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

28/05 @ 19.15

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-30/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო