აკადემია

ვეფხვები (პატარძეული)

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

არჩუაძე

ბექა

1994

16/03

მხტომელი

აფსარიძე

გიორგი

1993

05/11

მგეზავი

ბარბაქაძე

ნიკა

1993

01/02

მხტომელი

ბებია

თემურ

1995

02/07

კვაჭი

ბრეგვაძე

ლაშა

1996

16/07

ფულბექი

ბუბუნაური

გიორგი

1991

20/10

შუამარბი

გიორგაძე

გიორგი

1994

12/03

შუამარბი

გრიგალაშვილი

გურამ

1995

26/10

გარემარბი

გრიგალაშვილი

გუჯა

1995

26/10

გარემარბი

დუმბაძე

გიორგი

1993

26/01

ბურჯი

ელერდაშვილი

დაჩი

1996

23/03

გარემარბი

თარხნიშვილი

დათო

1994

13/09

მხტომელი

კამკამიძე

სერგო

1996

03/06

შუამარბი

კოტორაშვილი

გიორგი

1991

30/09

მგეზავი

ლალიაშვილი

ბექა

1994

05/02

ჰავბექი

ლესნიძე

ბესო

1982

22/11

ბურჯი

მჭედლიძე

ავთო

1994

04/02

ბურჯი

ნინიძე

ლაშა

1992

01/06

ბურჯი

ონაშვილი

გიორგი

1994

08/11

მარბიელი

პაპუაშვილი

რობო

1992

11/08

ბურჯი

რატიშვილი

ჯაბა

1995

27/10

მარბიელი

სუხაშვილი

შმაგი

1993

01/07

ჰავბექი

უნაფქოშვილი

ლადო

1991

05/12

ფულბექი

უსტიაშვილი

ვეფხია

1991

14/10

კვაჭი

ქართველიშვილი

საბა

1993

18/05

შუამარბი

ქაცანაშვილი

თორღვა

1994

06/08

მარბიელი

ქვლივიძე

გიორგი

1993

12/04

მარბიელი

ღვინიაშვილი

გიორგი

1993

23/01

ბურჯი

ყურყაციშვილი

ვალერი

1991

08/06

გარემარბი

შაქარაშვილი

ზაურ

1993

16/09

მხტომელი

შეწირული

გიორგი

1989

01/05

მხტომელი

ჩაბაკაური

მიხეილ

1994

17/08

მხტომელი

ჩადუნელი

თორნიკე

1995

16/12

მარბიელი

ცხვარიაშვილი

ტარიელ

 

 

კვაჭი

ჭანია

ცოტნე

1994

13/01

მარბიელი

უფროსობა

მაისურაძე

გიორგი

დირექტორი

599 85 11 80

ცუხიშვილი

ზვიად

მთავარი მწვრთნელი

599 19 34 03

ამონაშვილი

ზურაბ

მწვრთნელი

595 33 94 90

პავლიაშვილი

სანდრო

მენეჯერი

591 61 51 31

35 მოთამაშე @ 30/08 2014

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

18/08_2017 @ 15.00

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო