დინამო

კოლხი რაინდები (ფოთი) 

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აფაქია

აკაკი

1992

24/10

 

აფხაზავა

ზურაბ

1985

17/10

 

ბარკავა

ლევან

1995

07/06

 

ბაღათურია

რაჟდენ

1993

09/02

 

ბენია

ნოდარ

1997

17/06

 

გაბედავა

ამირან

1994

27/04

 

გიგიბერია

გიგა

1991

05/10

 

დოლიძე

როსტომ

1996

05/04

 

ზარანდია

ლენდერ

1992

05/10

 

კილასონია

ზაალ

1990

06/05

 

კუჭუხიძე

ირაკლი

1987

05/07

 

ლოლუა

დაზმირ

1994

16/03

 

მაკალათია

გიორგი

1993

07/05

 

მამალაძე

ალექსი

1985

01/10

 

მამფორია

მამია

1991

20/05

 

მიკოლაიჩუკ

თემო

1977

17/07

 

მირცხულავა

ლაშა

1990

13/10

 

მიქაძე

ლაშა

1985

28/06

 

პატარაია

ეგნატე

1991

18/03

 

სასანია

ირაკლი

1988

05/10

 

ურუშაძე

ბექა

1994

18/01

 

ურუშაძე

იური

1992

17/11

 

ჩაგუნავა

კორნელი

1993

03/05

 

ჩაჩიბაია

მირო

1993

08/04

 

ჩიქოვანი

ლევან

1992

17/07

 

ცაცუა

მათე

1997

27/02

 

ცხაკაია

გოგა

1993

15/06

 

ჯღამაია

გიორგი

1996

27/04

 

უფროსობა

შავგულიძე

ამირან

სკოლის დირექტორი

593 30 64 09

აფხაზავა

ზურაბ

მთავარი მწვრთნელი

577 27 49 11

კუჭუხიძე

ირაკლი

მწვრთნელი  

კუცია

ლამარა

ექიმი  

28 მოთამაშე @ 29/08 2014

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

20/05 @ 19.05

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2016-17 * დიდი 10

14/05 @ 19.40

14/05  დიდი ფინალი

ჯიქი

28:22

ბათუმი

გორის ჯიქი პირველად გახდა ჩემპიონი!

ვებ’ოქმი  |  შინაური კვარცხლბეკი

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2017 * ტურნე ამერიკაში

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

22/05 @ 19.45

27/05  პლეი’ოფი
სტუ ოზურგეთი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/05 @ 19.45

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-28/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო