ყოჩები (ბოლნისი)

ყოჩები (ბოლნისი)  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბდუშელიშვილი

გიორგი

1991

07/11

მგეზავი

ათანესიანი

დავით

1995

16/05

გარემარბი

ანდრიაშვილი

სანდრო

1996

01/03

მგეზავი

არობელიძე

ანზორ

1997

30/07

ბურჯი

არჩუაშვილი

მიხეილ

1986

05/10

მხტომელი

აფციაური

ნიკო

1992

24/09

მარბიელი

აშვეთია

ვარლამ

1995

07/11

ბურჯი

ბეგაძე

გიორგი

1986

04/03

ჰავბექი

ბოჭორიშვილი

ელდარ

.

.

მხტომელი

ბრეგვაძე

ჯაბა

1987

23/04

კვაჭი

ბუცხრიკიძე

ლევან

1997

02/12

გარემარბი

გარაყანაშვილი

თორნიკე

1997

01/01

ჰავბექი

გარუჩავა

რატი

1992

08/10

შუამარბი

გაჩეჩილაძე

მიხეილ

1990

24/12

მარბიელი

გეგენავა

ირაკლი

1986

15/12

გარემარბი

გიგაური

გიორგი

1995

16/07

გარემარბი

გოგიშვილი

ბაჩანა

1987

23/08

ბურჯი

გოგიტაშვილი

დათო

1997

25/07

ბურჯი

გოგიძე

გიორგი

1992

03/08

ბურჯი

გოგოლაშვილი

ლევან

1992

19/09

შუამარბი

გრძელიშვილი

დავით

1989

14/02

მარბიელი

გუგეშაშვილი

ბექა

1991

03/11

მარბიელი

გულუა

ტატო

1997

26/07

გარემარბი

ესაკია

სანდრო

1975

03/12

ბურჯი

ეფრემიძე

დემურ

.

.

მხტომელი

ვაჩიბერიძე

ზურაბ

1995

19/04

შუამარბი

თადიაშვილი

ბექა

1997

02/04

ბურჯი

ილიაევი

გიორგი

1992

28/07

მხტომელი

ირემაძე

გიორგი

1994

15/11

ბურჯი

კანდელაკი

აკაკი

1993

02/06

მხტომელი

კაჭარავა

გიორგი

1981

28/06

ჰავბექი

კვარაცხელია

ლუკა

1991

07/09

გარემარბი

კიკვიძე

ჯაბა

1988

28/07

მარბიელი

კოდიაშვილი

ბექა

1997

01/05

 

კუბლაშვილი

ბექა

1994

12/02

მარბიელი

ლობჟანიძე

დანიელ

1995

21/06

მარბიელი

მათურელი

ლევან

1997

12/08

მარბიელი

მალაღურაძე

გიორგი

1994

19/07

ბურჯი

მალაღურაძე

ლაშა

1986

02/06

მგეზავი

მალაღურაძე

ჯაბა

1984

20/11

მარბიელი

მამუჩაშვილი

გიორგი

1997

18/11

მხტომელი

მაღრაძე

ლევან

1997

28/04

მხტომელი

მაღრაძე

შოთა

1986

16/01

ბურჯი

მახარაშვილი

კახაბერ

1990

26/03

კვაჭი

მელაძე

გიორგი

1996

06/08

შუამარბი

მერებაშვილი

ნიკა

1997

09/06

შუამარბი

მეტრეველი

ერეკლე

1990

14/12

მხტომელი

ნიკოლაიშვილი

ზაურ

1995

23/06

გარემარბი

ნიჟარაძე

სანდრო

1987

05/04

გარემარბი

პაპიძე

გურამ

1997

16/06

ბურჯი

პატარაია

ზაზა

1997

05/01

მარბიელი

პეტრიაშვილი

ჰამლეტ

.

.

ბურჯი

პირმისაშვილი

ლევან

1997

09/06

მარბიელი

რეხვიაშვილი

ბექა

1993

20/02

მარბიელი

რეხვიაშვილი

გივი

1994

19/02

მხტომელი

რეხვიაშვილი

გიორგი

1994

15/07

ბურჯი

რეხვიაშვილი

დავით

.

.

მარბიელი

რეხვიაშვილი

ვიქტორ

1994

12/05

გარემარბი

რეხვიაშვილი უფრ

მიხეილ

1993

27/03

შუამარბი

რეხვიაშვილი უმც

მიხეილ

1995

18/12

გარემარბი

რეხვიაშვილი

ნიკოლოზ

1997

01/06

ფულბექი

როყვა

გიორგი

1995

.

ბურჯი

საგანელიძე

გიორგი

1997

17/06

მგეზავი

სამხარაძე

დავით

1993

29/11

მარბიელი

სვანიძე

ირაკლი

1991

21/06

კვაჭი

სვანიძე

მირიან

1996

26/10

შუამარბი

სოხაძე

თემურ

1985

25/05

მგეზავი

სტურუა

ლუკა

1997

25/04

კვაჭი

სხირტლაძე

შოთა

1993

05/12

მარბიელი

ტყეშელიაძე

გიორგი

1991

22/04

მარბიელი

უნგიაძე

პაატა

1997

20/07

ბურჯი

ურუშაძე

რატი

1975

22/09

მხტომელი

ქუშაშვილი

მალხაზ

1988

14/08

შუამარბი

ყიფიანი

ანზორ

1997

18/06

შუამარბი

შენგელია

ლევან

1991

01/08

ბურჯი

ჩაბაკაური

გიგა

1997

26/09

მგეზავი

ჩემია

შალვა

1992

24/02

მხტომელი

ჩიხლაძე

ლაშა

1995

30/09

ბურჯი

ჩხიკვაძე

ნიკოლოზ

1991

05/09

მარბიელი

ცაბაძე

ნიკა

1996

31/03

გარემარბი

ცაგარეიშვილი

გიორგი

1991

09/04

მარბიელი

ცერცვაძე

თორნიკე

1987

12/02

შუამარბი

ცირეკიძე

ნიკა

1994

22/11

შუამარბი

ცუცქირიძე

გიორგი

1992

18/04

კვაჭი

ცუხიშვილი

ირაკლი

1994

22/08

მხტომელი

ცხვარიაშვილი

ბექა

1997

17/12

მხტომელი

წიკლაური

ნიკა

1997

14/02

ბურჯი

ჭუმბურიძე

არჩილ

1997

20/04

შუამარბი

ხარშილაძე

გიორგი

1992

07/05

გარემარბი

ხაჭვანი

ამირან

.

.

მარბიელი

ხელაძე

გიორგი

1979

09/01

ჰავბე

ხელაია

გურამ

1993

01/10

შუამარბი

ხვისტანი უფრ

გიორგი

1995

22/10

მარბიელი

ხვისტანი უმც

გიორგი

1997

12/11

შუამარბი

ხიდეშელი

დავით

1993

03/04

კვაჭი

ხითარიშვილი

გიორგი

1997

19/02

მარბიელი

ხოსიტაშვილი

გიორგი

1983

09/11

ბურჯი

ხუციშვილი

ალექსანდრე

1992

02/09

გარემარბი

ჯამბურიძე

გიორგი

1995

30/09

ბურჯი

ჯანჯღავა

გურამ

1997

04/03

კვაჭი

ჯაფარიძე

ვახტანგ

1991

19/02

ჰავბე

ჯაშიტაშვილი

გიორგი

1989

08/02

ბურჯი

ინჭარაძე

თემურ

1993

03/09

ბურჯი

ჯობავა

დავით

1996

13/12

შუამარბი

უფროსობა

გეგენავა

გიორგი

გამგეობის თავმჯდომარე

599 19 08 80

გაფრინდაშვილი

თემურ

დირექტორი

599 73 14 93

რეხვიაშვილი

დავით

ადმინისტრატორი

571 24 79 22

დიდებულიძე

ვიქტორ

მთავარი მწვრთნელი

593 22 59 97

ესაკია

სანდრო

მწვრთნელი

599 42 99 77

გიორხელიძე

ირაკლი

მწვრთნელი

599 39 39 71

ურუშაძე

რატი

მწვრთნელი

595 67 77 60

რეხვიაშვილი

ზურაბ

მწვრთნელი

551 37 57 50

ლიპარტელიანი

სპირიდონ

მწვრთნელი

595 33 63 47

ცხვედიანი

დავით

მწვრთნელი

597 22 22 96

ცინცაძე

აკაკი

მაწრთობი

593 22 59 97

მალაღურაძე

ნუგზარ

მენეჯერი

599 88 12 01

სადოევი

ოდისეი

ექიმი

591 00 81 39

104 მოთამაშე @ 12/02 2016

 

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

შაბ 16/1ბათუმი  15.00

14/12_2017 @ 13.05

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

33:16

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

27:31

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

ტმშ (რუმ)

13

+41

11/04

რვგ (იტა)

11

+37

11/07

ჰდლ (გერ)

8

-9

04/09

ვდნ (იტა)

6

-28

09/12

"ბ"

სხვ

ბთმ (საქ)

8

+9

11/10

კლვ (იტა)

7

+21

10/06

პდვ (იტა)

6

-3

05/04

ლშბ (პორ)

4

-68

06/15

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

2017-18 * დიდი 10

6/12_2017 @ 10.50

23/12  გადადებული  ლოკ – ბთმ

3/12 @ 16.45

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

38

+147

9-1

2

ლელო სარასენს

36

+96

8-2

4

ლოკომოტივი

33

+87

7-2

5

ჯიქი  გორი ^

28

+26

5-4*1

6

ბათუმი

28

+96

5-3*1

6

ხარები  რუსთავი

23

-34

5-4*1

1

აკადემია

20

+9

3-7

8

არმაზი  მარნეული

15

-59

2-7*1

5

არმია

9

-140

2-8

1

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-228

1-9

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

10/12_2017 @ 17.55

9-10/12   IX ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

4/12_2017 @ 18.50

განახლდება 2018 წელს

24/02 დასავლეთი | 10/03 აღმოსავლეთი

სტუ-ს დაექვითა 10 ქულა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

17/11_2017 @ 17.30

  მოწინავე სამეულები 

"" ლიგ

4-5/11  ოქროს | ბრინჯაოს  ფინალები

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

იუნკერები ჩოხოსნები

რეიტინგოებიც  დასრულდა

"" ლიგ

12/11 ფინალები  | 17/11  II სარეიტინგოები

1

ხვამლი ხომლი

2

ლელო 1  თბილისი

3

მწვანე აია  ქუთაისი

ზედა რვეული      ო    შუა რვეული     

სანუგეშოები დასრულდა   აღმ   დას

შავი დაფა

15/11_2017 @ 19.30

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

2/11_2017 @ 18.15

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

კან | ურუ

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  კან | ურუ

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო