ყოჩები (ბოლნისი)

ბოლნისი ყოჩები

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

სიმაღლე

წონა

ამპლუა

აბდუშელიშვილი

გიორგი

1991

07/11

183

99

შუამარბი

აფციაური

ნიკო

1992

24/09

185

100

მარბიელი

ახვლედიანი

მიხეილ

1993

25/04

 

 

 

ბაკურაძე

ბესო

 

 

 

 

 

ბაკურაძე

ზურაბ

 

 

 

 

გარემარბი

ბეგაძე

გიორგი

1986

04/03

178

80

ჰავბექი

ბელაშვილი

დავით

1987

28/08

196

90

მხტომელი

გაბუნია

გიგი

1989

04/01

186

90

მგეზავი

გარუჩავა

რატი

1992

08/10

188

96

შუამარბი

გაფრინდაშვილი

ნიკოლოზ

1990

17/02

185

90

მხტომელი

გეგენავა

ირაკლი

1986

15/12

179

84

გარემარბი

გოგიშვილი

ბაჩანა

1987

23/08

183

111

ბურჯი

გოგიძე

გურამ

1992

03/08

180

95

ბურჯი

გოგოლაშვილი

ლევან

1992

19/09

182

80

შუამარბი

გრძელიშვილი

დავით

1989

14/02

186

105

მარბიელი

გუგეშაშვილი

ბექა

1991

03/11

184

99

მარბიელი

დადეშიანი

მიხეილ

 

 

 

 

 

ესაკია

სანდრო

1975

03/12

178

115

ბურჯი

თავზარაშვილი

მირიან

1994

30/01

 

 

 

ირემაძე

გიორგი

1992

18/08

180

85

ბურჯი

კვარაცხელია

ლუკა

1991

07/09

176

82

ფულბექი

კობაური

ლევან

1991

18/10

180

88

გარემარბი

მაისურაძე

გაგა

1991

01/08

185

90

მარბიელი

მალაღურაძე

გიორგი

 

 

 

 

 

მალაღურაძე

ჯაბა

1984

20/09

185

90

მარბიელი

მახარაშვილი

კახაბერ

1990

26/03

175

90

კვაჭი

მახარაშვილი

შავლეგ

1989

03/04

175

73

ფულბექი

მელაძე

გიორგი

1990

04/01

180

85

შუამარბი

მეტრეველი

ერეკლე

1990

14/12

193

110

მხტომელი

მჭედლიძე

გიორგი

1991

19/12

184

115

ბურჯი

პეტრიაშვილი

თორნიკე

1994

04/09

189

82

მარბიელი

რეხვიაშვილი

ბექა

1993

20/02

185

90

მარბიელი

რეხვიაშვილი

გივი

1994

12/02

190

90

მხტომელი

რეხვიაშვილი

გიორგი

1994

15/07

178

100

კვაჭი

რეხვიაშვილი

ვიქტორ

1994

12/05

160

65

ჰავბექი

რეხვიაშვილი

მიშიკო

1993

27/03

175

72

შუამარბი

სოხაძე

თემურ

1985

25/05

180

87

მგეზავი

ტვილდიანი

გია

1985

13/10

193

100

მხტომელი

ტყეშელიაძე

გიორგი

1991

22/04

184

97

მარბიელი

ტუკვაძე

სოსო

 

 

 

 

მგეზავი

ურუშაძე

რატი

1975

22/09

192

100

მხტომელი

ქავთარაძე

შოთა

1992

29/04

181

79

შუამარბი

ქობულაძე

გიორგი

1992

20/05

180

90

ბურჯი

ქუშაშვილი

მალხაზ

1988

14/08

180

80

შუამარბი

შარაბიძე

ზურაბ

 

 

 

 

 

შენგელია

ლევან

1991

01/08

185

125

ბურჯი

შერმადინი

გიორგი

1990

22/01

180

80

შუამარბი

ჩაკვეტაძე

თორნიკე

1994

25/01

175

78

ჰავბექი

ჩხიკვაძე

ნიკოლოზ

1991

05/09

182

107

მარბიელი

ცაგარეიშვილი

გიორგი

1991

09/04

182

89

მარბიელი

ცირეკიძე

ნიკა

1991

23/02

185

84

შუამარბი

ცუცქირიძე

გიორგი

1992

18/04

184

105

კვაჭი

ცუხიშვილი

ირაკლი

1994

22/08

190

121

მხტომელი

წიკლაური

გიორგი

1990

08/04

190

90

მარბიელი

ჭიღლაძე

ჭაბუკა

1993

16/04

180

88

ბურჯი

ხარშილაძე

გიორგი

1992

07/05

182

85

გარემარბი

ხელაძე

გიორგი

1979

09/01

172

80

ჰავბე

ხვისტანი

გიორგი

1995

22/10

186

95

მარბიელი

ხიდეშელი

დავით

1993

03/04

170

90

კვაჭი

ხოსიტაშვილი

გიორგი

1983

09/11

181

118

ბურჯი

ხულელიძე

თორნიკე

1992

03/02

175

80

გარემარბი

ხუციშვილი

რატი

1989

29/06

188

96

გარემარბი

ჯავახიშვილი

დავით

1993

19/03

190

95

მხტომელი

ჯანეზაშვილი

შალვა

 

 

 

 

 

ჯაფარიძე

ვახტანგ

1991

19/02

175

67

გარემარბი

ინჭარაძე

თემურ

1993

03/09

182

120

ბურჯი

უფროსობა

გეგენავა

გიორგი

 

 

გამგეობის თავმჯდ~

599 19 08 80

გაფრინდაშვილი

თემურ

 

 

დირექტორი

 

გიორხელიძე

ირაკლი

 

 

მწვრთნელი

599 39 39 71

რეხვიაშვილი

ზურაბ

 

 

მწვრთნელი

551 37 57 50

რეხვიაშვილი

დავით

 

 

ადმინისტრატორი

571 24 79 22

ლეჟავა

ზაზა

 

 

მწვრთნელი

595 42 27 82

მალაღურაძე

ნუგზარ

 

 

მენეჯერი

599 88 12 01

ესაკია

სანდრო

 

 

მთავარი მწვრთნელი

599 42 99 77

კილაძე

კოტე

 

 

ექიმი

 

66 მოთამაშე @ 23/01 2014

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

24/09_2017 @ 20.00

IV ტური   + სრულად

პარ 22/09   რუსთავი   17.30 

შაბ 23/09   გორი   16.00

შაბ 23/09   ლელო   18.15

კვი 24/09   შევარდენი   16.00

კვი 24/09   ბათუმი   18.15

24/09 @ 20.00

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

16

+30

4-0

0

ხარები  რუსთავი

16

+23

4-0

0

ჯიქი  გორი

15

+43

3-1

3

ბათუმი

12

+59

2-1*1

2

ლოკომოტივი ^

10

+3

2-2

2

ლელო სარასენს

10

+22

2-2

2

არმაზი  მარნეული

9

+11

1-2*1

3

არმია ^

4

-79

1-3

0

აკადემია

4

-23

0-4

4

ბაგრატ  ქუთაისი

0

-89

0-4

0

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

24/09_2017 @ 21.20

23-24/09   I ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

24/09_2017 @ 21.10

23-24/09  დას IV ტური | აღმ  III ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/09_2017 @ 20.00

"" ლიგ

26-27/09  მოწინავენი  XI ტური

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-29/09   III ეტაპის II ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

21/09_2017 @ 18.25

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * კონტინენტის ფარი

21/09_2017 @ 23.50   წყარო_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

გარ

როვიგო (იტა)

0:0

21/10

15.00

შინ

ჰაიდელბერგ (გერ)

0:0

09/12

18.00

გარ

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

შინ

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

2017 * შემოდგომის ტესტები

18/09_2017 @ 14.00

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო