მსოფლიო თასი 2015

18/09 - 31/10   ინგლისი

ავსტრალია

სამხრეთი აფრიკა

ახალი ზელანდია

ფრანგეთი

ინგლისი

სამოა

არგენტინა

ირლანდია

უელსი

ტლანდია

ტონგა

იტალია

ფიჯ

იაპოია

საქართველო

კანადა

ურუგვაი

შტატები

ნამიბია

რუმინეთ

პულური სტადია  (40 თამაში)
               

31/10 @ 22.00

დღე თარიღი დრო პული

მეტოქენი

ქალაქი სტადიონი
                 

პარ

18/09

22.00

.

გახსნა

ლონდონ

თვიქნემ

პარ

18/09

23.00

ინგლისი$

35:11

ფიჯი

ლონდონ

თვიქნემ

შაბ

19/09

15.00

საქართველო

17:10

ტონგა$

გლოსთერ

ქინგსჰოლმ

შაბ

19/09

17.30

ირლანდია$

50:07

კანადა

კარდიფ

მილენიუმ

შაბ

19/09

19.45

აფრიკა$$

32:34

იაპოია

ბრაითონ

ქომიუნითი

შაბ

19/09

23.00

საფრანგეთი

32:10

იტალია

ლონდონ

თვიქნემ

კვი

20/09

15.00

სამოა

25:16

შტატები

ბრაითონ

ქომიუნითი

კვი

20/09

17.30

უელსი$

54:09

ურუგვაი

კარდიფ

მილენიუმ

კვი

20/09

19.45

ზელანდია

26:16

არგენტინა

ლონდონ

უემბლი

ოთხ

23/09

17.30

შოტლანდია$

45:10

იაპოია

გლოსთერ

ქინგსჰოლმ

ოთხ

23/09

19.45

ავსტრალია

28:13

ფიჯი

კარდიფ

მილენიუმ

ოთხ

23/09

23.00

საფრანგეთი$

38:11

რუმინეთი

ლონდონ

ოლიმპიქ

ხუთ

24/09

23.00

ზელანდია$

58:14

ნამიბია

ლონდონ

ოლიმპიქ

პარ

25/09

19.45

საქართველო

09:54

არგენტინა$

გლოსთერ

ქინგსჰოლმ

შაბ

26/09

17.30

იტალია

23:18

კანადა$

ლიდს

ელანდ როუდ

შაბ

26/09

19.45

აფრიკა$

46:6

სამოა

ბერმინგემ

ვილა პარქ

შაბ

26/09

23.00

ინგლისი$

25:28

უელსი

ლონდონ

თვიქნემ

კვი

27/09

15.00

ავსტრალია$

65:3

ურუგვაი

ბერმინგემ

ვილა პარქ

კვი

27/09

17.30

შოტლანდია$

39:16

შტატები

ლიდს

ელანდ როუდ

კვი

27/09

19.45

ირლანდია$

44:10

რუმინეთი

ლონდონ

უემბლი

სამ

29/09

19.45

ტონგა$

35:21

ნამიბია

ექსეთერ

სენდი პარქ

ხუთ

01/10

19.45

უელსი

23:13

ფიჯი

კარდიფ

მილენიუმ

ხუთ

01/10

23.00

საფრანგეთი$

41:18

კანადა

მილთონ ქინს

ემ ქეი

პარ

02/10

23.00

საქართველო

10:43

ზელანდია$

კარდიფ

მილენიუმ

შაბ

03/10

17.30

სამოა

5:26

იაპოია

მილთონ ქინს

ემ ქეი

შაბ

03/10

19.45

შოტლანდია

16:34

აფრიკა

ნიუქასლ

სთჯეიმზის პარქ

შაბ

03/10

23.00

ინგლისი

13:33

ავსტრალია

ლონდონ

თვიქნემ

კვი

04/10

17.30

არგენტინა$

45:16

ტონგა

ლესთერ

სითი

კვი

04/10

19.45

ირლანდია

16:9

იტალია$

ლონდონ

ოლიმპიქ

სამ

06/10

19.45

კანადა$

15:17

რუმინეთი

ლესთერ

სითი

სამ

06/10

23.00

ფიჯი$

47:15

ურუგვაი

მილთონ ქინს

ემ ქეი

ოთხ

07/10

19.45

აფრიკა$

64:0

შტატები

ლონდონ

ოლიმპიქ

ოთხ

07/10

23.00

საქართველო

17:16

ნამიბია$

ექსეთერ

სენდი პარქ

პარ

09/10

23.00

ზელანდია$

47:9

ტონგა

ნიუქასლ

სთჯეიმზის პარქ

შაბ

10/10

17.30

შოტლანდია

36:33

სამოა$$

ნიუქასლ

სთჯეიმზის პარქ

შაბ

10/10

19.45

ავსტრალია

15:6

უელსი

ლონდონ

თვიქნემ

შაბ

10/10

23.00

ინგლისი$

60:3

ურუგვაი

მანჩესთერ

სითი

კვი

11/10

15.00

არგენტინა$

64:19

ნამიბია

ლესთერ

სითი

კვი

11/10

17.30

იტალია

32:22

რუმინეთი

ექსეთერ

სენდი პარქ

კვი

11/10

19.45

საფრანგეთი

9:24

ირლანდია

კარდიფ

მილენიუმ

კვი

11/10

23.00

შტატები

18:28

იაპოია

გლოსთერ

ქინგსჰოლმ

მ-წ

სხვ

$

ავს

17

4-0

+106

1

უელ

13

3-1

+49

1

ინგ

11

2-2

+58

3

ფიჯ

5

1-3

-17

1

ურუ

0

0-4

-196

0

მ-წ

სხვ

$

ფრ

16

3-1

+120

4

შტლ

14

3-1

+43

2

იაპ

12

3-1

-2

0

სამ

6

1-3

-55

2

აშშ

0

0-4

-106

0

მ-წ

სხვ

$

ზელ

19

4-0

+125

3

არგ

15

3-1

+109

3

საქ

8

2-2

-70

0

ტონ

6

1-3

-60

2

ნამ

1

0-4

-104

1

მ-წ

სხვ

$

ირლ

18

4-0

+99

2

სფრ

14

3-1

+57

2

იტა

9

2-2

-14

1

რუმ

4

1-3

-69

0

კან

2

0-4

-73

2

                 
პლეი ოფი  (8 თამაში)

შაბ

17/10

19.00

1/4

ბ1 აფრიკა

23:19

ა2 უელსი

ლონდონ

თვიქნემ

შაბ

17/10

23.00

1/4

გ1 ზელანდია

62:13

დ2 საფრანგ

კარდიფ

მილენიუმ

კვი

18/10

16.00

1/4

დ1 ირლანდია

20:43

გ2 არგენტინა

კარდიფ

მილენიუმ

კვი

18/10

19.00

1/4

ა1 ავსტრალია

35:34

ბ2 შოტლანდ

ლონდონ

თვიქნემ

შაბ

24/10

19.00

1/2

აფრიკა

18:20

ზელანდია

ლონდონ

თვიქნემ

კვი

25/10

20.00

1/2

არგენტინა

15:29

ავსტრალია

ლონდონ

თვიქნემ

პარ

30/10

24.00

3-4

აფრიკა

24:13

არგენტინა

ლონდონ

ოლიმპიქ

შაბ

31/10

20.00

ფინ

ზელანდია

34:17

ავსტრალია

ლონდონ

თვიქნემ

ქრონოლოგია

2012   3/12 @ 21.15  წილისყრა
2013   3/05 @ 11.00  განრიგი,   25/08 @ 13.20  ამერიკა #1 = კანადა,   27/11 @ 20.15  დროები
2014  16/03 @ 03.15  ევროპა #1 = საქართველო,  ევროპა #2 = რუმინეთი
       
  30/03 @ 11.35  ამერიკა #2 = შტატები
           2/05 @ 21.55  განრიგი   დაზუსტდა 23 მატჩის დაწყების დრო
          25/05 @ 15.40  აზია #1 = იაპონია
          28/06 @ 11.40  ზღვისრეთი #1 = ფიჯი
            6/07 @ 17.55  აფრიკა #1 = ნამიბია
          12/10 @ 24.55  რეპეშაჟი #1 = ურუგვაი

2015  12/09 @ 14.30  პოსტერი  pdf   jpg   პულები

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

22/03 @ 18.35

25-26/03   XVI ტური

5/03 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

49

+95

11-4

5

ჯიქი გორი

48

+154

  9-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი ^

45

+62

  9-4*2

5

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

37

+22

  8-7

5

არმია

36

-9

  8-7

4

ბაგრატ ქუთ

18

-223

  3-12

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/03 @ 20.35

"" ლიგ

21-22/03   ბოლო, V ტური

ჯგუფები           

გამოვლინდა "მოწინავე რვეულის" ყველა მონაწილე

მეორე ეტაპი იწყება 04-05/04
განრიგი გამოქვეყნდება პარასკევ საღამოს
24/03

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ

აღმ               დას           

აბუ’დაბის გუნდის ჩამოსვლის გამო ამ კვირაში
აღმოსავლეთის მატჩები აღარ გაიმართება

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

22/03 @ 22.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო