ხარები (რუსთავი)

ხარები (რუსთავი)  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

ალავიძე

თორნიკე

1996

13/03

გარემარბი

აქუბარდია

ბექა

1996

07/06

ფულბექი

აქუბარდია

თორნიკე

1997

27/05

მარბიელი

აღაშვილი

უჩა

1987

09/12

კვაჭი

ბასილაია

გიორგი

1993

28/02

მგეზავი

ბაქანიძე

ზურაბ

1994

31/05

გარემარბი

ბებიაშვილი

ბექა

1991

31/12

შუამარბი

ბებიაშვილი

გიორგი

1988

27/09

გარემარბი

ბეჟუაშვილი

ნიკოლოზ

1996

17/10

მგეზავი

ბერძული

ნიკოლოზ

1990

29/07

შუამარბი

ბუჯიაშვილი

კობა

1994

 

ჰავბექი

გვარამაძე

გივი

1995

 

მხტომელი

გვაძაბია

გიორგი

1995

 

მარბიელი

გიბიშვილი

გიორგი

1994

 

ჰავბექი

გოგიაშვილი

ალექსანდრე

1996

26/05

გარემარბი

გოგიაშვილი

ლაშა

1987

03/01

მარბიელი

გოგოლაძე

გიორგი

1994

 

ბურჯი

გულიტაშვილი

დათო

1995

 

ფულბექი

დორეული

ბექა

1995

 

შუამარბი

ესართია

ზვიად

1990

14/11

ბურჯი

ვარამაშვილი

მათე

1996

29/08

მხტომელი

ზურიკიშვილი

მიშა

1994

 

ბურჯი

თაგაური

ვაჟა

1992

25/07

კვაჭი

თეგეთაშვილი

თორნიკე

1992

 

ფულბექი

თედელური

გურამ

1994

 

მარბიელი

ივანიშვილი

თედო

1993

 

მხტომელი

კაპანაძე

არჩილ

1993

 

გარემარბი

კიკნაძე

თორნიკე

1992

 

შუამარბი

კორძაძე

დავით

1993

 

მხტომელი

კოშაძე

გიორგი

1996

09/02

შუამარბი

ლაბაძე

ტარიელ

1992

 

ბურჯი

ლალიაშვილი

მიხეილ

1996

17/02

ჰავბექი

ლანჩავა

გივი

1991

 

გარემარბი

მაღრაძე

ირაკლი

1995

 

კვაჭი

მაჭავარიანი

გიორგი

1994

 

მხტომელი

მაჭარაშვილი

შოთა

1980

 

ბურჯი

მელიქიშვილი

ლექსო

1990

09/11

გარემარბი

მელიქიძე

გიორგი

1996

24/05

ბურჯი

მურადაშვილი

ირაკლი

1991

 

ფულბექი

მღებრიშვილი

ჟორა

1995

 

მარბიელი

ნათელაშვილი

გიორგი

1994

 

შუამარბი

რაიჩენკო

ნუგზარ

1995

 

მხტომელი

სუხიტაშვილი

სოსო

1996

29/10

ბურჯი

ტყეშელაშვილი

რატი

1991

 

მარბიელი

ფოცხვერიშვილი

გივი

1995

 

გარემარბი

ფრიდონაშვილი

ერეკლე

1996

25/01

მხტომელი

ქანდაურიშვილი

გურამ

1996

14/07

შუამარბი

ქარუხნიშვილი

სოლომონ

1985

16/08

მხტომელი

ქვლივიძე

გიგა

1990

 

მარბიელი

ღამბარაშვილი

ზვიად

1992

 

მარბიელი

ღამბაშიძე

რატი

1987

06/03

შუამარბი

შარმაზანაშვილი

გიორგი

1992

13/05

შუამარბი

შაშიაშვილი

ლევან

1993

 

ბურჯი

შენგელია

ვახტანგ

1981 17/10 ბურჯი

შუბითიძე

ლაშა

1981

25/05

ფულბექი

ციცვიძე

გიორგი

1996

07/08

ბურჯი

ციცქიშვილი

ზვიად

1996

08/05

მარბიელი

ცხადაძე

მამუკა

1981

 

მხტომელი

წიკლაური

მიშა

1985

 

ბურჯი

წიკლაური

რეზო

1996

13/07

მარბიელი

ჭაავა

მანუჩარ

1985

02/04

მგეზავი

ჭრელაშვილი

გიგა

1995

 

შუამარბი

ხელია

გენო

1987

 

მხტომელი

ხუციშვილი

ვაჟა

1993

27/06

ჰავბექი

ჯიმშიტაშვილი

ბიძინა

1992

17/03

მხტომელი

უფროსობა

მგელაძე

ლევან

მთავარი მწვრთნელი

593 32 52 20

მინდორაშვილი

მამუკა

მწვრთნელი

599 41 29 12

ხუციშვილი

ზაზა

მწვრთნელი

574 89 98 80

ქერაშვილი

გია

მენეჯერი

577 77 62 77

კაკაბაძე

დავით

დირექტორი

599 65 61 59

ლობჟანიძე

ემურ

მწვრთნელი  

64 მოთამაშე @ 02/02 2015

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

18/08_2017 @ 15.00

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო