ხარები (რუსთავი)

ხარები (რუსთავი)  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

ალავიძე

თორნიკე

1996

13/03

გარემარბი

აქუბარდია

თორნიკე

1997

27/05

მარბიელი

აღაშვილი

უჩა

1987

09/12

კვაჭი

ბალახაშვილი

დავით

1976

.

კვაჭი

ბასილაია

გიორგი

1993

28/02

მგეზავი

ბაქანიძე

ზურაბ

1994

31/05

გარემარბი

ბებიაშვილი

ბექა

1991

31/12

შუამარბი

ბებიაშვილი

გიორგი

1988

27/09

გარემარბი

ბეჟუაშვილი

ნიკოლოზ

1996

17/10

მგეზავი

ბერძული

ნიკოლოზ

1990

29/07

მხტომელი

ბუჯიაშვილი

კობა

1994

.

ჰავბექი

გვარამაძე

გივი

1995

.

მხტომელი

გიბიშვილი

გიორგი

1995

.

ჰავბექი

გოგიაშვილი

ლაშა

1987

03/01

მარბიელი

გოგოლაძე

გიორგი

1994

.

ბურჯი

გოგონაძე

გოგი

1997

16/03

შუამარბი

გულიტაშვილი

დათო

1995

.

ფულბექი

გულორდავა

გიგა

1997

13/11

ბურჯი

ესართია

ზვიად

1990

14/11

ბურჯი

ზურიკიშვილი

მიშა

1994

.

ბურჯი

თაბუკაშვილი

დათო

1997

15/02

გარემარბი

თაგაური

ვაჟა

1992

25/07

კვაჭი

თავღორაშვილი

ზვიად

1991

.

მგეზავი

თეგეთაშვილი

თორნიკე

1992

.

ფულბექი

თედელური

გურამ

1994

.

მარბიელი

კევლიშვილი

ნიკა

1997

20/02

კვაჭი

კოშაძე

გიორგი

1996

09/02

შუამარბი

ლაბაძე

ტარიელ

1992

.

ბურჯი

ლალიაშვილი

მიხეილ

1996

17/02

ჰავბექი

მანთიძე

თორნიკე

1995

.

მხტომელი

მაღრაძე

კლ

1995

.

კვაჭი

მაჭავარიანი

გიორგი

1994

.

მხტომელი

მაჭარაშვილი

ერეკლე

1997

27/06

მარბიელი

მელიქიშვილი

ლექსო

1990

09/11

გარემარბი

მისრიაშვილი

გიორგი

1992

20/02

ჰავბექი

მოსაშვილი

შოთა

1997

31/01

მგეზავი

მღებრიშვილი

ჟორა

1995

.

მარბიელი

მძინარიშვილი

ვახტანგ

1988

20/01

მარბიელი

მჭედლიშვილი

უჩა

1991

02/08

ფულბექი

ნათელაშვილი

გიორგი

1994

.

შუამარბი

ტატიშვილი

ბექა

1996

05/07

ფულბექი

ფრიდონაშვილი

ერეკლე

1996

25/10

მარბიელი

ქანდაურიშვილი

გურამ

1996

14/07

შუამარბი

ქვლივიძე

გიგა

1990

.

მარბიელი

ღამბარაშვილი

ზვიად

1992

.

მარბიელი

ღამბაშიძე

რატი

1987

06/03

შუამარბი

ჩხაიძე

ვაჟა

1986

19/10

ფულბექი

ციცვიძე

გიორგი

1996

07/08

ბურჯი

ციცქიშვილი

ზვიად

1996

08/05

მარბიელი

ცხადაძე

მამუკა

1981

.

მხტომელი

წიკლაური

მიშა

1985

.

ბურჯი

წიკლაური

რეზო

1996

13/07

მარბიელი

ჭინჭარაული

ხვიჩა

1992

.

ბურჯი

ჭრელაშვილი

გიგა

1995

.

შუამარბი

ხელია

გენო

1987

.

მხტომელი

ხუციშვილი

გიორგი

1992

.

შუამარბი

ჯიმშიტაშვილი

ბიძინა

1992

17/03

მხტომელი

უფროსობა

კაკაბაძე

დავით

დირექტორი

599 65 61 59

ქერაშვილი

გია

მენეჯერი

577 77 62 77

მინდორაშვილი

მამუკა

მთავარი მწვრთნელი 577 04 21 34

მგელაძე

ლევან

მწვრთნელი

593 32 52 20

ხუციშვილი

ზაზა

მწვრთნელი

574 89 98 80

57 მოთამაშე @ 18/01 2016

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

28/05 @ 20.50

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 ჩვენი რაზმი   |   12-ვე გუნდის დეტალური სია

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

ინგ 13.00 სამ  |  ზელ 13.00 შტლ
აფრ 15.30 სფრ  |  ირლ 15.30 იტა  |  ავს 20.30 უელ

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

27/05 @ 19.20

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

27/05  პლეი’ოფი
ოზურგეთი ავიდა პირველ ლიგაში

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

28/05 @ 19.15

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-30/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო