ხარები (რუსთავი)

ხარები (რუსთავი)

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

სიმაღლე

წონა

ამპლუა

აღაშვილი

უჩა

1987

09/12

172

99

კვაჭი

ბასილაია

გიორგი

1993

28/02

185

78

მგეზავი

ბებიაშვილი

ბექა

1991

31/12

184

85

შუამარბი

ბებიაშვილი

გიორგი

1988

27/09

172

80

გარემარბი

ბუჯიაშვილი

კობა

1995

 

178

78

ჰავბექი

გიბიშვილი

გიორგი

1995

 

176

76

შუამარბი

გიორგაძე

მამუკა

1994

 

170

70

ჰავბექი

გოგიაშვილი

ლაშა

1987

03/01

188

88

მარბიელი

გოგოლაშვილი

გიორგი

1994

 

180

109

ბურჯი

გოგოჭური

ზვიად

1991

08/02

185

85

შუამარბი

გორგაძე

ბექა

1996

02/02

187

95

მარბიელი

გულიტაშვილი

დათო

1995

 

165

67

ფულბექი

დევიძე

შოთა

1982

 

185

100

შუამარბი

დორეული

ბექა

1995

 

182

80

გარემარბი

ზვიადაური

დათო

1994

 

180

89

მარბიელი

ზურიკიშვილი

მიშა

1994

 

180

108

კვაჭი

თაბუნიძე

ზურაბ

1992

 

190

100

მხტომელი

თეგეთაშვილი

თორნიკე

1992

 

180

75

ფულბექი

თედელური

გურამ

1994

 

180

85

მარბიელი

თევზაძე

რუბენ

1983

 

178

100

ბურჯი

ივანაშვილი

თედო

1993

 

192

115

მხტომელი

კერესელიძე

ირაკლი

1993

 

175

75

შუამარბი

კიკნაძე

თორნიკე

1992

 

184

86

გარემარბი

კოშაძე

გიორგი

1996

 

182

83

შუამარბი

კობახიძე

ჭიჭიკო

1983

 

180

110

ბურჯი

ლანჩავა

გივი

1991

 

175

80

გარემარბი

ლობჟანიძე

თემო

1979

 

178

80

მგეზავი

მაღრაძე

ერეკლე

1995

 

180

95

მარბიელი

მაჭავარიანი

გიორგი

1994

 

187

108

მხტომელი

მაჭარაშვილი

შოთა

1980

 

180

108

ბურჯი

მელიქიშვილი

ლექსო

1990

09/11

172

74

გარემარბი

მურადაშვილი

ირაკლი

1991

 

170

73

ფულბექი

მღებრიშვილი

ჟორა

1995

 

180

85

მარბიელი

მჭედლიშვილი

გიორგი

1989

 

180

95

მხტომელი

ნათელაშვილი

გიორგი

1994

 

184

93

შუამარბი

რეხვიაშვილი

დათო

1993

 

180

83

გარემარბი

სამუშია

ირაკლი

1993

 

168

61

ჰავბექი

ტყეშელაშვილი

რატი

1991

 

184

84

მარბიელი

ქარუხნიშვილი

სოლომონ

1985

16/08

193

110

მხტომელი

ქვლივიძე

გიგა

1990

 

182

95

მარბიელი

ქუფარაშვილი

მიშა

1994

 

192

100

მხტომელი

ღამბარაშვილი

ზვიად

1992

 

180

90

მარბიელი

ღამბაშიძე

რატი

1987

06/03

175

80

შუამარბი

ყირიმლიშვილი

მინდია

1992

 

178

95

ბურჯი

შუბითიძე

ლაშა

1981

25/05

193

90

 

ცინაძე

კახა

1985

 

175

110

ბურჯი

წიკლაური

მიშა

1985

 

180

106

ბურჯი

წიკლაური

მიხეილ

1988

08/04

176

84

ფულბექი

წიქარაძე

ნუგზარ

1989

 

180

87

გარემარბი

ჩივაძე

ალეკო

1994

 

178

80

მგეზავი

ჭაავა

მანუჩარ

1985

02/04

178

85

მგეზავი

ჭრელაშვილი

გიგა

1995

 

182

80

შუამარბი

ხაბაშვილი

გიორგი

1992

 

188

114

ბურჯი

ხელია

გენო

1987

 

186

110

მხტომელი

ხუციშვილი

ვაჟა

1993

27/06

163

72

ჰავბექი

ჯიმშელაძე

პალიკო

1975

 

178

85

შუამარბი

უფროსობა

კაკაბაძე

დავით

 

 

დირექტორი

 

ქერაშვილი

გია

 

 

მენეჯერი

 

ხუციშვილი

ზაზა

 

 

მწვრთნელი

574 89 98 80

ჯიმშელაძე

პალიკო

 

 

მწვრთნელი

 

მინდორაშვილი

მამუკა

 

 

მწვრთნელი

 

შაორშაძე

გიორგი

 

 

ექიმი

 

56 მოთამაშე @ 5/03 2014

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

22/03 @ 18.35

25-26/03   XVI ტური

5/03 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

49

+95

11-4

5

ჯიქი გორი

48

+154

  9-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი ^

45

+62

  9-4*2

5

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

37

+22

  8-7

5

არმია

36

-9

  8-7

4

ბაგრატ ქუთ

18

-223

  3-12

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/03 @ 20.35

"" ლიგ

21-22/03   ბოლო, V ტური

ჯგუფები           

გამოვლინდა "მოწინავე რვეულის" ყველა მონაწილე

მეორე ეტაპი იწყება 04-05/04
განრიგი გამოქვეყნდება პარასკევ საღამოს
24/03

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ

აღმ               დას           

აბუ’დაბის გუნდის ჩამოსვლის გამო ამ კვირაში
აღმოსავლეთის მატჩები აღარ გაიმართება

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

22/03 @ 22.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო