ხარები (რუსთავი)

ხარები (რუსთავი)

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

სიმაღლე

წონა

ამპლუა

აღაშვილი

უჩა

1987

09/12

172

99

კვაჭი

ბასილაია

გიორგი

1993

28/02

185

78

მგეზავი

ბებიაშვილი

ბექა

1991

31/12

184

85

შუამარბი

ბებიაშვილი

გიორგი

1988

27/09

172

80

გარემარბი

ბუჯიაშვილი

კობა

1995

 

178

78

ჰავბექი

გიბიშვილი

გიორგი

1995

 

176

76

შუამარბი

გიორგაძე

მამუკა

1994

 

170

70

ჰავბექი

გოგიაშვილი

ლაშა

1987

03/01

188

88

მარბიელი

გოგოლაშვილი

გიორგი

1994

 

180

109

ბურჯი

გოგოჭური

ზვიად

1991

08/02

185

85

შუამარბი

გორგაძე

ბექა

1996

02/02

187

95

მარბიელი

გულიტაშვილი

დათო

1995

 

165

67

ფულბექი

დევიძე

შოთა

1982

 

185

100

შუამარბი

დორეული

ბექა

1995

 

182

80

გარემარბი

ზვიადაური

დათო

1994

 

180

89

მარბიელი

ზურიკიშვილი

მიშა

1994

 

180

108

კვაჭი

თაბუნიძე

ზურაბ

1992

 

190

100

მხტომელი

თეგეთაშვილი

თორნიკე

1992

 

180

75

ფულბექი

თედელური

გურამ

1994

 

180

85

მარბიელი

თევზაძე

რუბენ

1983

 

178

100

ბურჯი

ივანაშვილი

თედო

1993

 

192

115

მხტომელი

კერესელიძე

ირაკლი

1993

 

175

75

შუამარბი

კიკნაძე

თორნიკე

1992

 

184

86

გარემარბი

კოშაძე

გიორგი

1996

 

182

83

შუამარბი

კობახიძე

ჭიჭიკო

1983

 

180

110

ბურჯი

ლანჩავა

გივი

1991

 

175

80

გარემარბი

ლობჟანიძე

თემო

1979

 

178

80

მგეზავი

მაღრაძე

ერეკლე

1995

 

180

95

მარბიელი

მაჭავარიანი

გიორგი

1994

 

187

108

მხტომელი

მაჭარაშვილი

შოთა

1980

 

180

108

ბურჯი

მელიქიშვილი

ლექსო

1990

09/11

172

74

გარემარბი

მურადაშვილი

ირაკლი

1991

 

170

73

ფულბექი

მღებრიშვილი

ჟორა

1995

 

180

85

მარბიელი

მჭედლიშვილი

გიორგი

1989

 

180

95

მხტომელი

ნათელაშვილი

გიორგი

1994

 

184

93

შუამარბი

რეხვიაშვილი

დათო

1993

 

180

83

გარემარბი

სამუშია

ირაკლი

1993

 

168

61

ჰავბექი

ტყეშელაშვილი

რატი

1991

 

184

84

მარბიელი

ქარუხნიშვილი

სოლომონ

1985

16/08

193

110

მხტომელი

ქვლივიძე

გიგა

1990

 

182

95

მარბიელი

ქუფარაშვილი

მიშა

1994

 

192

100

მხტომელი

ღამბარაშვილი

ზვიად

1992

 

180

90

მარბიელი

ღამბაშიძე

რატი

1987

06/03

175

80

შუამარბი

ყირიმლიშვილი

მინდია

1992

 

178

95

ბურჯი

შუბითიძე

ლაშა

1981

25/05

193

90

 

ცინაძე

კახა

1985

 

175

110

ბურჯი

წიკლაური

მიშა

1985

 

180

106

ბურჯი

წიკლაური

მიხეილ

1988

08/04

176

84

ფულბექი

წიქარაძე

ნუგზარ

1989

 

180

87

გარემარბი

ჩივაძე

ალეკო

1994

 

178

80

მგეზავი

ჭაავა

მანუჩარ

1985

02/04

178

85

მგეზავი

ჭრელაშვილი

გიგა

1995

 

182

80

შუამარბი

ხაბაშვილი

გიორგი

1992

 

188

114

ბურჯი

ხელია

გენო

1987

 

186

110

მხტომელი

ხუციშვილი

ვაჟა

1993

27/06

163

72

ჰავბექი

ჯიმშელაძე

პალიკო

1975

 

178

85

შუამარბი

უფროსობა

კაკაბაძე

დავით

 

 

დირექტორი

 

ქერაშვილი

გია

 

 

მენეჯერი

 

ხუციშვილი

ზაზა

 

 

მწვრთნელი

574 89 98 80

ჯიმშელაძე

პალიკო

 

 

მწვრთნელი

 

მინდორაშვილი

მამუკა

 

 

მწვრთნელი

 

შაორშაძე

გიორგი

 

 

ექიმი

 

56 მოთამაშე @ 5/03 2014

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო