სტუ

სტუ

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

ალანია

ლევან

1994

02/02

გარემარბი

არაგვიშვილი

ფირუზ

1994

13/06

ბურჯი

აფხაზიშვილი

მიხეილ

1994

01/09

მარბიელი

ბერიაშვილი

ნიკა

1992

22/05

ჰავბექი

ბურძენიძე

ზეზვა

1992

10/06

შუამარბი

გაგნიძე

თორნიკე

1993

19/05

შუამარბი

გვალია

შაქრო

1996

25/11

მარბიელი

გოროზია

კარლო

1992

01/12

ბურჯი

გუმიაშვილი

ლევან

1994

 

ბურჯი

ელისაბედაშვილი

თორნიკე

1992

19/10

მხტომელი

ეფრემიძე

დემურ

1996

12/10

მხტომელი

კაპანაძე

თორნიკე

1994

12/12

ფულბექი

კუპრეიშვილი

ნუკრი

1993

21/02

შუამარბი

ლობჟანიძე

რევაზ

1994

21/09

მხტომელი

მაისურაძე

ვალიკო

1994

 

მარბიელი

მარგალიტაძე

გიორგი

1993

26/07

შუამარბი

მახაური

ნიკა

1994

04/11

გარემარბი

მერებაშვილი

ტარიელ

1993

14/04

შუამარბი

მინდიაშვილი

გიორგი

1994

15/10

ჰავბექი

მირზაშვილი

ამბერკ

1994

20/12

ბურჯი

მირზაშვილი

თორნიკე

1994

01/07

ბურჯი

სისაური

თემურ

1986

27/06

გარემარბი

ტალახაძე

შოთა

1994

29/01

გარემარბი

წიკლაური

არჩილ

1993

21/05

მგეზავი

წიკლაური

გიორგი

1992

13/04

მგეზავი

სიდამონიძე

საბა

1994

09/02

ბურჯი

უდესიანი

ბესო

1982

20/12

მგეზავი

ფირიაშვილი

ბექა

1994

20/04

მარბიელი

ქომეთიანი

ბექა

1994

24/01

მარბიელი

ქომეთიანი

თენგიზ

1994

 

მხტომელი

შურღაია

გურამ

1994

 

მარბიელი

ჩოჩიშვილი

გიორგი

1995

16/08

მხტომელი

წამალაიძე

ლევან

1991

27/12

მხტომელი

ხარშილაძე

ლაშა

1996

27/05

ბურჯი

ხელიძე

ზურაბ

1993

23/07

მარბიელი

ჯავახიშვილი

დავით

1993

19/03

მარბიელი

ჯაფარიძე

სანდრო

1993

29/09

ჰავბექი

ჯიმშელეიშვილი

ნიკა

1996

04/06

ბურჯი

ჯმუხაძე

ირაკლი

1994

26/06

შუამარბი

უფროსობა

გიორხელიძე

ირაკლი

მთავარი მწვრთნელი

599 39 39 71

ლიპარტელიანი

სპირიდონ

მწვრთნელი

595 33 63 47

39 მოთამაშე @ 28/01 2015

საქართველოს დრო
 

2017 * ტურნე ამერიკაში

25/06 @ 02.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

1989-2017 200 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

ბალანსი | ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

13:0

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

21:17

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

29:45

რაზმი | ბარათი | ოქმი

2017 * 20წ მსოფლიო

20/06 @ 11.30

თბილისი,  ქუთაისი

განრიგი + შედეგები + ცხრილები + ბარათები

 ჩვენი რაზმი | 12-ვე გუნდი და მსაჯები | 23-კაცა სიები EN

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 წესები ახალი - ნაკრებთათვის | საცდელი - ტურნირისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭ

არგენტინა

26:37$

კვი

04/06

18.00

ავჭ

აფრიკა

14:38$

ხუთ

08/06

18.00

ავჭ

საფრანგეთი

00:54$

ავჭალა

#

სხვ

2

ინგ

14

+70

5

ავს

10

+13

7

უელ

6

+15

11

სამ

1

-98

ქუთაისი

#

სხვ

1

ზელ

15

+130

6

შტლ

9

-17

8

იტა

6

-42

10

ირლ

2

-71

ავჭალა

#

სხვ

3

აფრ

12

+82

4

სფრ

11

+55

9

არგ

6

-48

12

საქ

0

-89

პლეი’ოფი:  ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

არგენტინა IX-XII

26:25

კვი

18/06

13.00

ვაკე

ირლანდია  IX-X

18:24

კიბე

1. ზელანდია 2. ინგლისი 3. აფრიკა 4. საფრანგეთი
5. შოტლანდია 6. ავსტრალია 7. უელსი 8. იტალია
9. ირლანდია 10. საქართველო 11. არგენტინა 12. სამოა

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

დასრულდა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

26/06 @ 13.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

შტატები

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

კანადა

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო