თიბიეს უნივერსიტეტი

თიბიეს უნივერსიტეტი  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

არველაძე

ბექა

1992

23/08

მარბიელი

გაგნიძე

არჩილ

1991

28/04

ბურჯი

გოგლიძე

თორნიკე

1994

02/07

მარბიელი

გუდაძე

რევაზ

1991

21/04

ფულბექი

გულბათაშვილი

გიორგი

1991

01/11

გარემარბი

ელბაქიძე

კახა

1996

25/01

მარბიელი

ელბაქიძე

სულხან

1995

07/02

ჰავბექი

ვეკუა

ნიკო

1995

09/07

მხტომელი

თედორაძე

გიორგი

1995

21/08

კვაჭი

თოდაძე

სერგო

1990

30/12

გარემარბი

კობერიძე

გიორგი

1981

22/04

ფულბექი

კორკელია

გიგა

1989

01/03

შუამარბი

ლაზარიშვილი

დავით

1990

07/08

ფულბექი

ლუაშვილი

გიორგი

1984

27/01

ბურჯი

მარგალიტაძე

ვანო

1996

04/01

კვაჭი

მახარაძე

ვასილ

1990

30/11

მხტომელი

მერკვილიშვილი

ალექსანდრე

1996

03/02

ფულბექი

მექვაბიშვილი

გიორგი

1995

19/11

მარბიელი

მოლოდინაშვილი

სოლომონ

1987

11/06

შუამარბი

მჭედლიშვილი

უშანგ (უჩა)

1991

02/08

ფულბექი

ნაკვეთაური

ლევან

1994

21/10

ბურჯი

ნასრულაევ

ელდარ

1990

14/07

მგეზავი

ნიბლაძე

დავით

1987

23/02

მარბიელი

ნიშნიანიძე

გრიგოლ

1983

20/01

მხტომელი

ორაგველიძე

მიხეილ

1988

23/02

ბურჯი

ჟვანია

ნიკა

1991

22/01

შუამარბი

საბანაშვილი

გიორგი

1990

28/07

მხტომელი

სამაშვილი

ბიჭიკო

1995

09/07

გარემარბი

სამხარაძე

ბიძინა

1981

23/02

მარბიელი

სუთიძე

რობერტ

1989

21/06

კვაჭი

ტრაპაიძე

ჯაბა

1993

05/02

მარბიელი

ტუჩაშვილი

ლევან

1994

08/11

მხტომელი

ფსუტური

მიშა

1990

18/04

ბურჯი

ქავთარაძე

თორნიკე

1992

23/07

მარბიელი

ქუთათელაძე

გიორგი

1991

17/06

მარბიელი

ღამბაშიძე

ჯიმი

1991

27/02

ჰავბექი

ყირიმლიშვილი

მინდია

1992

22/08

ბურჯი

შალიკაშვილი

ლაშა

1993

30/10

შუამარბი

შანშიაშვილი

დავით

1995

26/09

მარბიელი

ჩაჩავა

როლანდ

1991

08/08

გარემარბი

ჭიკაძე

ლაშა

1995

01/02

მარბიელი

ხაბაშვილი

გიორგი

1992

12/02

ბურჯი

ხიზანიშვილი

ლევან

1991

03/10

მარბიელი

ჯინაშვილი

თენგიზ

1990

28/02

ჰავბექი

ჯოგლიძე

გიორგი

1989

03/09

ფულბექი

ჯულუხაძე

გიგა

1994

03/11

მხტომელი

უფროსობა

ჩხაიძე

ლაშა

პრეზიდენტი

577 75 54 00

ლუაშვილი

გიორგი

მენეჯერი

571 11 23 23

თავბერიძე

ლაშა

მთავარი მწვრთნელი

 

46 მოთამაშე @ 10/08 2014

 

 

საქართველოს დრო
 

2017 * ტურნე ამერიკაში

25/06 @ 02.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

1989-2017 200 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

ბალანსი | ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

13:0

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

21:17

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

29:45

რაზმი | ბარათი | ოქმი

2017 * 20წ მსოფლიო

20/06 @ 11.30

თბილისი,  ქუთაისი

განრიგი + შედეგები + ცხრილები + ბარათები

 ჩვენი რაზმი | 12-ვე გუნდი და მსაჯები | 23-კაცა სიები EN

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 წესები ახალი - ნაკრებთათვის | საცდელი - ტურნირისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭ

არგენტინა

26:37$

კვი

04/06

18.00

ავჭ

აფრიკა

14:38$

ხუთ

08/06

18.00

ავჭ

საფრანგეთი

00:54$

ავჭალა

#

სხვ

2

ინგ

14

+70

5

ავს

10

+13

7

უელ

6

+15

11

სამ

1

-98

ქუთაისი

#

სხვ

1

ზელ

15

+130

6

შტლ

9

-17

8

იტა

6

-42

10

ირლ

2

-71

ავჭალა

#

სხვ

3

აფრ

12

+82

4

სფრ

11

+55

9

არგ

6

-48

12

საქ

0

-89

პლეი’ოფი:  ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

არგენტინა IX-XII

26:25

კვი

18/06

13.00

ვაკე

ირლანდია  IX-X

18:24

კიბე

1. ზელანდია 2. ინგლისი 3. აფრიკა 4. საფრანგეთი
5. შოტლანდია 6. ავსტრალია 7. უელსი 8. იტალია
9. ირლანდია 10. საქართველო 11. არგენტინა 12. სამოა

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

დასრულდა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

26/06 @ 13.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

შტატები

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

კანადა

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო