თიბიეს უნივერსიტეტი

თიბიეს უნივერსიტეტი  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

არველაძე

ბექა

1992

23/08

მარბიელი

გაგნიძე

არჩილ

1991

28/04

ბურჯი

გოგლიძე

თორნიკე

1994

02/07

მარბიელი

გუდაძე

რევაზ

1991

21/04

ფულბექი

გულბათაშვილი

გიორგი

1991

01/11

გარემარბი

ელბაქიძე

კახა

1996

25/01

მარბიელი

ელბაქიძე

სულხან

1995

07/02

ჰავბექი

ვეკუა

ნიკო

1995

09/07

მხტომელი

თედორაძე

გიორგი

1995

21/08

კვაჭი

თოდაძე

სერგო

1990

30/12

გარემარბი

კობერიძე

გიორგი

1981

22/04

ფულბექი

კორკელია

გიგა

1989

01/03

შუამარბი

ლაზარიშვილი

დავით

1990

07/08

ფულბექი

ლუაშვილი

გიორგი

1984

27/01

ბურჯი

მარგალიტაძე

ვანო

1996

04/01

კვაჭი

მახარაძე

ვასილ

1990

30/11

მხტომელი

მერკვილიშვილი

ალექსანდრე

1996

03/02

ფულბექი

მექვაბიშვილი

გიორგი

1995

19/11

მარბიელი

მოლოდინაშვილი

სოლომონ

1987

11/06

შუამარბი

მჭედლიშვილი

უშანგ (უჩა)

1991

02/08

ფულბექი

ნაკვეთაური

ლევან

1994

21/10

ბურჯი

ნასრულაევ

ელდარ

1990

14/07

მგეზავი

ნიბლაძე

დავით

1987

23/02

მარბიელი

ნიშნიანიძე

გრიგოლ

1983

20/01

მხტომელი

ორაგველიძე

მიხეილ

1988

23/02

ბურჯი

ჟვანია

ნიკა

1991

22/01

შუამარბი

საბანაშვილი

გიორგი

1990

28/07

მხტომელი

სამაშვილი

ბიჭიკო

1995

09/07

გარემარბი

სამხარაძე

ბიძინა

1981

23/02

მარბიელი

სუთიძე

რობერტ

1989

21/06

კვაჭი

ტრაპაიძე

ჯაბა

1993

05/02

მარბიელი

ტუჩაშვილი

ლევან

1994

08/11

მხტომელი

ფსუტური

მიშა

1990

18/04

ბურჯი

ქავთარაძე

თორნიკე

1992

23/07

მარბიელი

ქუთათელაძე

გიორგი

1991

17/06

მარბიელი

ღამბაშიძე

ჯიმი

1991

27/02

ჰავბექი

ყირიმლიშვილი

მინდია

1992

22/08

ბურჯი

შალიკაშვილი

ლაშა

1993

30/10

შუამარბი

შანშიაშვილი

დავით

1995

26/09

მარბიელი

ჩაჩავა

როლანდ

1991

08/08

გარემარბი

ჭიკაძე

ლაშა

1995

01/02

მარბიელი

ხაბაშვილი

გიორგი

1992

12/02

ბურჯი

ხიზანიშვილი

ლევან

1991

03/10

მარბიელი

ჯინაშვილი

თენგიზ

1990

28/02

ჰავბექი

ჯოგლიძე

გიორგი

1989

03/09

ფულბექი

ჯულუხაძე

გიგა

1994

03/11

მხტომელი

უფროსობა

ჩხაიძე

ლაშა

პრეზიდენტი

577 75 54 00

ლუაშვილი

გიორგი

მენეჯერი

571 11 23 23

თავბერიძე

ლაშა

მთავარი მწვრთნელი

 

46 მოთამაშე @ 10/08 2014

 

 

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

18/08_2017 @ 15.00

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო