რაზმები

რაზმები

   

არგენტინა

ლისანდრო

აუალი ^კაპ

დამიან

არიას

ფრანკო

ვალდონი

ტომა

ვარავაჟე

ფაკუნდო

ვარეა

მარკო

ვოჟინი

ფაკუნდო

ვოშ

ხუან იგნასიო

ბრექს

ხუან

კაპიელო

ლაუტარო

კასადო

მარტინ

ჩიაპესონი

ფელიპე

ესკურა

სანტიაგო

გარსია-ვოტა

გონსალო

გუტიერეს-ტავოადა

ფაკუნდო

ისა

ნაუელ

ლოვო

ლუკა

მაგვაიერ

მატია

მასერა

რამირო

მოჟანო

სებასტიან

პოეტ

ლუკა

პონსე

ნიკოლა

პროტო

ხავიერ

როხას

ხუან პავლო

სოსინო

გასტონ

კორტეს

დან

ისაკ

   

მწ  ვერნარდო

ურდანეტა

ესპანეთი

ხუან

ანაია

რომენ

აზენსი

ფრანსისკო

ბლანკო

გიჯერმო

ესპინოს

ხესუს

მორენო

გაბრიელ აგუსტინ

ორტის

პეპინ

სანს

ალეხანდრო

ბლანკო

ხოსე ლუის

დელ ვაჯე

იგნასიო დუკო

მოლინა

ვიკტორ

სანჩეს

ხავიერ

დე ხუან

მანუელ

მორა

ადამ რობერთ

ნიუთონ

პაბლო

ფეიხო ^კაპ

ფაკუნდო

მუნიჯა

მარიანო ესეკიელ

გარსია

დენიელ როს

სნი

პაბლო

ფონტეს

ფრანსისკო

კოპლეტ

ალბერტო

დიას

ხაიმე

ნავა  * დაშავდა

ხავიერ

კარიონ

სერხიო

ფერნანდეს

ალეხანდრო

გუტიერეს-მიულერ

იგნასიო

გუტიერეს-მიულერ

   

მწ  სანტიაგო

სანტოს-მუნიოს

იტალია

ჯეიმზ

ამბროზინი

მიკელე

ანდრეოტი

ენრიკო

ბაკინ

ნიკოლა

ბელარდო

რუდი

ბიანკოტი

ჯულიო

ბიზენი

ტომაზო

ბონი

ემილიანო

კაფინი

კარლო

კანა

ტომაზო

კასტელო ^კაპ

გაბრიელე

ჩეკინელი

მატეო

ფერო

ორნელ

ჯეგა

ფილიპო

ჯეროზა

ანდრეა

ლოვოტი

მაკსიმე

მბანდა-მატა

ალეკს

მორსელინო

დევიდ-მაიქლ

ოდიეტე

ედოარდო

პადოვანი

სიმონე

რაგუზი

ლორენცო

რომანო

იაკოპო

სარტო

ლუკა

სკარსინი

მარჩელო

ვიოლი

მიკელე

ვიზენტინ

ჯოვანი

სკალვი

   

მწ  ანდრეა

კავინატო

საქართველო

ზურაბ

ჟვანია

სიმონ

მაისურაძე

გიორგი 

მჭედლიშვილი

შალვა

მამუკაშვილი

ანტონ

ფეიქრიშვილი  * დაშავდა

დუდუ

ქუბრიაშვილი

გიორგი

ნემსაძე

კოტე

მიქაუტაძე

ლაშა

ლომიძე

ბექა

ბიწაძე

გიორგი

თხილაიშვილი

გივი

ბერიშვილი

შალვა

სუთიაშვილი  ^კაპ

დიმიტრი

ბასილაია

გიორგი

ბეგაძე

გიორგი

როხვაძე

ლაშა

ხმალაძე  * დაშავდა

ლაშა

მალაღურაძე

მერაბ

შარიქაძე

თამაზ

მჭედლიძე

რეზო

გიგაური

სანდრო

თოდუა

დავით

კაჭარავა  * დაშავდა

ირაკლი

ყიასაშვილი

ბექა

წიკლაური

მურაზ

გიორგაძე

თედო

ზიბზიბაძე  * დაემატა

გურამ

კავთიძე  * დაემატა

დაჩი

ყუფარაძე  * დაემატა

   

მწ  მილთონ

ჰეიგ

17/06 @ 15.10

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

15/10_2017 @ 13.05

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

0:0

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

რვგ (იტა)

5

+4

4/4

ტმშ (რუმ)

4

+4

2/1

ჰდლ (გერ)

4

+4

2/3

ვდნ (იტა)

1

-5

2/3

"ბ"

სხვ

ლშბ (პორ)

4

+5

3/2

ბთმ (საქ)

2

-4

4/4

კლვ (იტა)

1

-4

3/2

პდვ (იტა)

1

-4

1/2

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე
72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

2017-18 * დიდი 10

10/10_2017 @ 18.25

განახლდება  27/10

8/10 @ 19.40

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

24

+57

6-0

0

ლელო სარასენს

18

+28

4-2

2

ბათუმი

17

+75

3-1*1

3

ხარები  რუსთავი

17

-1

4-2

1

ჯიქი  გორი

16

+28

3-3

4

ლოკომოტივი

14

+11

3-2

2

არმაზი  მარნეული

13

-4

2-3*1

3

არმია

9

-78

2-4

1

აკადემია

5

-42

0-6

5

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-74

1-5

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

16/10_2017 @ 20.00

19-22/10   IV ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/10_2017 @ 19.40

22/10   დას VII ტური | აღმ VI ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

17/10_2017 @ 20.00

"" ლიგ

17-18/10  მოწინავენი  ბოლო, XIV ტური

სარეიტინგო მატჩები

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

19-20/10   III ეტაპის ბოლო, VI ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

16/10_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/10_2017 @ 18.55

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 1989-2017   203 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

შაბ

11/11

18.00

დინამო

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

18.00

მესხი

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო