რაზმები

რაზმები

   

არგენტინა

ლისანდრო

აუალი ^კაპ

დამიან

არიას

ფრანკო

ვალდონი

ტომა

ვარავაჟე

ფაკუნდო

ვარეა

მარკო

ვოჟინი

ფაკუნდო

ვოშ

ხუან იგნასიო

ბრექს

ხუან

კაპიელო

ლაუტარო

კასადო

მარტინ

ჩიაპესონი

ფელიპე

ესკურა

სანტიაგო

გარსია-ვოტა

გონსალო

გუტიერეს-ტავოადა

ფაკუნდო

ისა

ნაუელ

ლოვო

ლუკა

მაგვაიერ

მატია

მასერა

რამირო

მოჟანო

სებასტიან

პოეტ

ლუკა

პონსე

ნიკოლა

პროტო

ხავიერ

როხას

ხუან პავლო

სოსინო

გასტონ

კორტეს

დან

ისაკ

   

მწ  ვერნარდო

ურდანეტა

ესპანეთი

ხუან

ანაია

რომენ

აზენსი

ფრანსისკო

ბლანკო

გიჯერმო

ესპინოს

ხესუს

მორენო

გაბრიელ აგუსტინ

ორტის

პეპინ

სანს

ალეხანდრო

ბლანკო

ხოსე ლუის

დელ ვაჯე

იგნასიო დუკო

მოლინა

ვიკტორ

სანჩეს

ხავიერ

დე ხუან

მანუელ

მორა

ადამ რობერთ

ნიუთონ

პაბლო

ფეიხო ^კაპ

ფაკუნდო

მუნიჯა

მარიანო ესეკიელ

გარსია

დენიელ როს

სნი

პაბლო

ფონტეს

ფრანსისკო

კოპლეტ

ალბერტო

დიას

ხაიმე

ნავა  * დაშავდა

ხავიერ

კარიონ

სერხიო

ფერნანდეს

ალეხანდრო

გუტიერეს-მიულერ

იგნასიო

გუტიერეს-მიულერ

   

მწ  სანტიაგო

სანტოს-მუნიოს

იტალია

ჯეიმზ

ამბროზინი

მიკელე

ანდრეოტი

ენრიკო

ბაკინ

ნიკოლა

ბელარდო

რუდი

ბიანკოტი

ჯულიო

ბიზენი

ტომაზო

ბონი

ემილიანო

კაფინი

კარლო

კანა

ტომაზო

კასტელო ^კაპ

გაბრიელე

ჩეკინელი

მატეო

ფერო

ორნელ

ჯეგა

ფილიპო

ჯეროზა

ანდრეა

ლოვოტი

მაკსიმე

მბანდა-მატა

ალეკს

მორსელინო

დევიდ-მაიქლ

ოდიეტე

ედოარდო

პადოვანი

სიმონე

რაგუზი

ლორენცო

რომანო

იაკოპო

სარტო

ლუკა

სკარსინი

მარჩელო

ვიოლი

მიკელე

ვიზენტინ

ჯოვანი

სკალვი

   

მწ  ანდრეა

კავინატო

საქართველო

ზურაბ

ჟვანია

სიმონ

მაისურაძე

გიორგი 

მჭედლიშვილი

შალვა

მამუკაშვილი

ანტონ

ფეიქრიშვილი  * დაშავდა

დუდუ

ქუბრიაშვილი

გიორგი

ნემსაძე

კოტე

მიქაუტაძე

ლაშა

ლომიძე

ბექა

ბიწაძე

გიორგი

თხილაიშვილი

გივი

ბერიშვილი

შალვა

სუთიაშვილი  ^კაპ

დიმიტრი

ბასილაია

გიორგი

ბეგაძე

გიორგი

როხვაძე

ლაშა

ხმალაძე  * დაშავდა

ლაშა

მალაღურაძე

მერაბ

შარიქაძე

თამაზ

მჭედლიძე

რეზო

გიგაური

სანდრო

თოდუა

დავით

კაჭარავა  * დაშავდა

ირაკლი

ყიასაშვილი

ბექა

წიკლაური

მურაზ

გიორგაძე

თედო

ზიბზიბაძე  * დაემატა

გურამ

კავთიძე  * დაემატა

დაჩი

ყუფარაძე  * დაემატა

   

მწ  მილთონ

ჰეიგ

17/06 @ 15.10

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

21/08_2017 @ 18.05

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

 საწყისი 5 ტური დღეებისა და
 სტადიონების მითითებით
 

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო