თბილისის თასი 2015 * სატურნირო რაზმები

თბილისის თასი 2015 * სატურნირო რაზმები

ირლანდია იტალია საქართველო ურუგვაი

სთივენ არჩერ

დენის ბაქლი

ფინლი ბილემ

ენდრიუ ბრაუნ

ეოინ გრიფინ

ენდრიუ ვორიქ

ფრენსის თეგართ

დენ ლივი

ლუქ მაკ’გრას

სთიუართ მაკ’ქლოსქი

ბენ მარშალ

ეოგან მასთერსონ

პითერ ნელსონ

თირნან ო’ჰალორან

რის რადოქ

ნოელ რიდ

რორი სქენელ

ქიან ქელეჰერ

ჯექ ქონან

ენდრიუ ქონვეი

ჯეიმზ ქრონინ

ჯონ ქუნი

ჯონ’ჯოზეფ ჰანრაჰან

რობ ჰერინგ

დევიდ ჰეფერან

მეთიუ ჰილი

ბილი ჰოლანდ

მირკო ამენტა

ჯოვანი ბენვენუტი

კრისტიან ბეჩერა

ლუკა ბიჯი

ფილიპო ბუშემა

ფილიპო გვარდუჩი

ჯუზეპე დი’სტეფანო

გაბრიელე დი’ჯულიო

ალესიო ზდრილიჩ

ჯორჯე იაკობ

კარლო კანა

ემილიანო კაფინი

რობერტო კვარტაროლი

ალბერტო კიეზა

მატეო კორაძი

სიმონე მარინარო

ჯოვანი მასარო

მაკსიმე მბანდა

ლაერტ ნაკა

სებასტიან ნეგრი

სიმონე პარიზოტო

ფედერიკო რუძა

მარკო სუზიო

ოლივიერო ფაბიანი

პიეტრო ჩეკარელი

ფედერიკო ძანი

ფილიპო ჯეროზა

გიორგი აფციაური

გიორგი ბეგაძე

ბექა ბიწაძე

ჯაბა ბრეგვაძე

რეზო გიგაური

მურაზ გიორგაძე

ოთარ გიორგაძე

ბექა გორგაძე

ლევან დათუნაშვილი

გიორგი თეთრაშვილი

ლაშა ლომიძე

სიმონ მაისურაძე

ირაკლი მირცხულავა

კოტე მიქაუტაძე

თამაზ მჭედლიძე

მამუკა ნინიძე

ზურაბ ჟვანია

ირაკლი სვანიძე

ანტონ ფეიქრიშვილი

გიორგი ფრუიძე

მერაბ შარიქაძე

საბა შუბითიძე

გიორგი ჩხაიძე

ბექა წიკლაური

ნიკა ხატიაშვილი

ალექს. ხუციშვილი

ვაჟა ხუციშვილი

აგუსტინ ალონსო

კარლოს არვოლეჟა

ფერნანდო ბასკუ

მანუელ ბლენხიო

მატიას ბრაუნ

მატიას ბიერ

ხუან გამინარა

ალეხო დურან

ხერონიმო ეჩევერი

ანდრეს ვილასეკა

სანტიაგო ვილასეკა

ხერმან კესლერ

ნიკოლას კლაპენბახ

ალეხო კორალ

ფრანკო ლამანა

ლეანდრო ლეივას

დიეგო მანიო

გასტონ მიერეს

ალეხანდრო ნიეტო

აგუსტინ ორმაეჩეა

მატიას პალომეკე

ხოაკინ პრადა

სანტიაგო ჟივერნო

ალბერტო რომან

მარიო საგარიო

მატეო სანგინეტი

ხორხე სერვინო

19/06 @ 16.15

საქართველოს დრო
 

2017 * ტურნე ამერიკაში

25/06 @ 02.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

1989-2017 200 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

ბალანსი | ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

13:0

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

21:17

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

29:45

რაზმი | ბარათი | ოქმი

(ლომიძე) + 3ლ: კაჭარავა მათიაშვილი მამუკაშვილი;
2გ:
მათიაშვილი; ჯ: კვირიკაშვილი სბ ნემსაძე -

5ლ: კრევი ტუკულეტ მოჟანო (3 4 5) 4გ 4ჯ: სანჩეს სბ მოჟანო

0:3(3) 0:6(16) 3:6(20) სბ(21ა) 3:9(24) 3:12(27) სბ(33ს) 3:19(34) 3:26(38) 8:26(39) / 8:33(44) 15:33(51) 15:40(53) 15:45(56) 22:45(69) 29:45(80)

2017 * 20წ მსოფლიო

20/06 @ 11.30

თბილისი,  ქუთაისი

განრიგი + შედეგები + ცხრილები + ბარათები

 ჩვენი რაზმი | 12-ვე გუნდი და მსაჯები | 23-კაცა სიები EN

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 წესები ახალი - ნაკრებთათვის | საცდელი - ტურნირისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭ

არგენტინა

26:37$

კვი

04/06

18.00

ავჭ

აფრიკა

14:38$

ხუთ

08/06

18.00

ავჭ

საფრანგეთი

00:54$

ავჭალა

#

სხვ

2

ინგ

14

+70

5

ავს

10

+13

7

უელ

6

+15

11

სამ

1

-98

ქუთაისი

#

სხვ

1

ზელ

15

+130

6

შტლ

9

-17

8

იტა

6

-42

10

ირლ

2

-71

ავჭალა

#

სხვ

3

აფრ

12

+82

4

სფრ

11

+55

9

არგ

6

-48

12

საქ

0

-89

პლეი’ოფი:  ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

არგენტინა IX-XII

26:25

კვი

18/06

13.00

ვაკე

ირლანდია  IX-X

18:24

კიბე

1. ზელანდია 2. ინგლისი 3. აფრიკა 4. საფრანგეთი
5. შოტლანდია 6. ავსტრალია 7. უელსი 8. იტალია
9. ირლანდია 10. საქართველო 11. არგენტინა 12. სამოა

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

დასრულდა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო