თბილისის თასი 2015 * სატურნირო რაზმები

თბილისის თასი 2015 * სატურნირო რაზმები

ირლანდია იტალია საქართველო ურუგვაი

სთივენ არჩერ

დენის ბაქლი

ფინლი ბილემ

ენდრიუ ბრაუნ

ეოინ გრიფინ

ენდრიუ ვორიქ

ფრენსის თეგართ

დენ ლივი

ლუქ მაკ’გრას

სთიუართ მაკ’ქლოსქი

ბენ მარშალ

ეოგან მასთერსონ

პითერ ნელსონ

თირნან ო’ჰალორან

რის რადოქ

ნოელ რიდ

რორი სქენელ

ქიან ქელეჰერ

ჯექ ქონან

ენდრიუ ქონვეი

ჯეიმზ ქრონინ

ჯონ ქუნი

ჯონ’ჯოზეფ ჰანრაჰან

რობ ჰერინგ

დევიდ ჰეფერან

მეთიუ ჰილი

ბილი ჰოლანდ

მირკო ამენტა

ჯოვანი ბენვენუტი

კრისტიან ბეჩერა

ლუკა ბიჯი

ფილიპო ბუშემა

ფილიპო გვარდუჩი

ჯუზეპე დი’სტეფანო

გაბრიელე დი’ჯულიო

ალესიო ზდრილიჩ

ჯორჯე იაკობ

კარლო კანა

ემილიანო კაფინი

რობერტო კვარტაროლი

ალბერტო კიეზა

მატეო კორაძი

სიმონე მარინარო

ჯოვანი მასარო

მაკსიმე მბანდა

ლაერტ ნაკა

სებასტიან ნეგრი

სიმონე პარიზოტო

ფედერიკო რუძა

მარკო სუზიო

ოლივიერო ფაბიანი

პიეტრო ჩეკარელი

ფედერიკო ძანი

ფილიპო ჯეროზა

გიორგი აფციაური

გიორგი ბეგაძე

ბექა ბიწაძე

ჯაბა ბრეგვაძე

რეზო გიგაური

მურაზ გიორგაძე

ოთარ გიორგაძე

ბექა გორგაძე

ლევან დათუნაშვილი

გიორგი თეთრაშვილი

ლაშა ლომიძე

სიმონ მაისურაძე

ირაკლი მირცხულავა

კოტე მიქაუტაძე

თამაზ მჭედლიძე

მამუკა ნინიძე

ზურაბ ჟვანია

ირაკლი სვანიძე

ანტონ ფეიქრიშვილი

გიორგი ფრუიძე

მერაბ შარიქაძე

საბა შუბითიძე

გიორგი ჩხაიძე

ბექა წიკლაური

ნიკა ხატიაშვილი

ალექს. ხუციშვილი

ვაჟა ხუციშვილი

აგუსტინ ალონსო

კარლოს არვოლეჟა

ფერნანდო ბასკუ

მანუელ ბლენხიო

მატიას ბრაუნ

მატიას ბიერ

ხუან გამინარა

ალეხო დურან

ხერონიმო ეჩევერი

ანდრეს ვილასეკა

სანტიაგო ვილასეკა

ხერმან კესლერ

ნიკოლას კლაპენბახ

ალეხო კორალ

ფრანკო ლამანა

ლეანდრო ლეივას

დიეგო მანიო

გასტონ მიერეს

ალეხანდრო ნიეტო

აგუსტინ ორმაეჩეა

მატიას პალომეკე

ხოაკინ პრადა

სანტიაგო ჟივერნო

ალბერტო რომან

მარიო საგარიო

მატეო სანგინეტი

ხორხე სერვინო

19/06 @ 16.15

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

21/08_2017 @ 18.05

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

 საწყისი 5 ტური დღეებისა და
 სტადიონების მითითებით
 

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო