15წ საქართველო * 2016

15 საქართველო * 2016
 

ბექები (უკანა ხაზი)

ლევან ბრაგვაძე

06/02/2001

არმაზი

15

კობა ირემაშვილ

12/04/2001

ლელ

15

დაჩი პაპუნაშვილ

20/10/2001

არმი

15/14

გიორგი კოკოლაშვილ

19/01/2001

ლელ

14/11

ზურაბ მინდიაშვილ

16/05/2001

აკადემი

14/11

ნიკა ძნელაძ

25/04/2001

აი

14/11

იაგო ხაბულიანი

24/01/2001

წყალტუბო

14/11

ირაკლი ბები

12/01/2001

ხვამლ

14/13

ლაშა გურგენიძ

22/03/2001

ვეფხვებ

13/12

ზაურ ლუტიძ

28/01/2001

ხვამლ

13/12

გივი ცინცაძ

18/02/2001

არმაზ

10

ნიკა ცინცაძ

08/05/2001

ხვამლ

10

ლევან ზედგენიძ

16/08/2001

თბილის

9

ლუკა მატკავა

10/05/2001

ფოთი

9

ფრიდონ წიკლაური

03/04/2001

ხვამლი

9

ფორვარდები (შერკინება)

ცოტნე უბილავ

19/12/2001

ხვამლ

1/3

ნუგზარ სომხიშვილ

30/08/2001

არმი

2

დათო აბდუშელიშვილ

25/02/2001

ლელ

3

ლუკა ანსიან

01/08/2001

აი

4/5

თამაზ გუჩუ

11/02/2001

აი

4/5

ნიკა მჭედლიშვილ

27/07/2001

ხვამლ

4/5

გიორგი ელოშვილ

15/08/2001

რუსთავ

6/7

ლადო ტყემალაძ

25/04/2001

ხაშურ

6/7

გიორგი ქიმუცაძე

05/04/2001

ბაგრატი

6/7

დავით გასვიან

08/03/2001

აი

6-8

ტარიელ გვიმრაძ

09/02/2001

ხვამლ

8

საბა კურტანიძე

17/03/2001

ხვამლი

8

მენეჯმენტი (უფროსობა)

ზვიად ცუხიშვილი

16/09/1979

ვეფხვები

მწვრთნელი

გიორგი ენუქიძე

27/05/1976

იუნკერები

მწვრთნელი

ილია ლათიბაშვილი

18/03/1987

სრკ

ექიმი

ია ხურცილავ

23/03/1978

სრკ

მენეჯერი

11.50 @ 12/04_2016

საქართველოს დრო
 

2018-19  |  დიდი 10

28-30/09  V ტური

23/09 @ 19.25

სხვ

მ-წ *

$

ლოკომოტივი  თბ

18

+75

4-0

2

ბათუმი  ბათუმი

15

+70

3-1

3

ხარები  რუსთავი ^

14

+35

3-1

2

აია  ქუთაისი

14

+45

3-1

2

ლელო სარასენს  თბ

12

-5

3-1

0

არმაზი  მარნეული

11

+38

2-2

3

ჯიქი  გორი

6

-34

1-3

2

ვეფხვები  პატარძეული

5

-49

1-3

1

არმია  თბილისი

1

-81

0-4

1

აკადემია  თბილისი

1

-94

0-4

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2002-03 დაბ]

26-27/09  აღმ  IV ტური  |  დას  III ტური

"" [2000-01 დაბ]

II ეტაპი  იწყება  5/10

განრიგი    მოწინავე | სანუგეშო რვეული

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

29-30/09  III ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  დუბლები

24-25/09  II ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

იწყება  6/10

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

0:0

08/12

18.00

ფიამე ორო

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

ლოკ (საქ)

0

=0

კლვ (იტა)

0

=0

ფმრ (იტა)

0

=0

""

სხვ

პდვ (იტა)

0

=0

ბრბ (ბელ)

0

=0

რვგ (იტა)

0

=0

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3166] მოთამაშე  [25/09]

კაცი [1260]  |  ჭაბ’ა [622]  |  ჭაბ’ბ [1284]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

2018  |  შემოდგომის ტესტები

არაფორმალური წყარო_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

0:0

17/11

.

შინ

სამოა

0:0

24/11

.

შინ

ტონგა

0:0

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმ | პორ

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/06]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

დ10 მეორე
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო