15წ საქართველო * 2016

15 საქართველო * 2016
 

ბექები (უკანა ხაზი)

ლევან ბრაგვაძე

06/02/2001

არმაზი

15

კობა ირემაშვილ

12/04/2001

ლელ

15

დაჩი პაპუნაშვილ

20/10/2001

არმი

15/14

გიორგი კოკოლაშვილ

19/01/2001

ლელ

14/11

ზურაბ მინდიაშვილ

16/05/2001

აკადემი

14/11

ნიკა ძნელაძ

25/04/2001

აი

14/11

იაგო ხაბულიანი

24/01/2001

წყალტუბო

14/11

ირაკლი ბები

12/01/2001

ხვამლ

14/13

ლაშა გურგენიძ

22/03/2001

ვეფხვებ

13/12

ზაურ ლუტიძ

28/01/2001

ხვამლ

13/12

გივი ცინცაძ

18/02/2001

არმაზ

10

ნიკა ცინცაძ

08/05/2001

ხვამლ

10

ლევან ზედგენიძ

16/08/2001

თბილის

9

ლუკა მატკავა

10/05/2001

ფოთი

9

ფრიდონ წიკლაური

03/04/2001

ხვამლი

9

ფორვარდები (შერკინება)

ცოტნე უბილავ

19/12/2001

ხვამლ

1/3

ნუგზარ სომხიშვილ

30/08/2001

არმი

2

დათო აბდუშელიშვილ

25/02/2001

ლელ

3

ლუკა ანსიან

01/08/2001

აი

4/5

თამაზ გუჩუ

11/02/2001

აი

4/5

ნიკა მჭედლიშვილ

27/07/2001

ხვამლ

4/5

გიორგი ელოშვილ

15/08/2001

რუსთავ

6/7

ლადო ტყემალაძ

25/04/2001

ხაშურ

6/7

გიორგი ქიმუცაძე

05/04/2001

ბაგრატი

6/7

დავით გასვიან

08/03/2001

აი

6-8

ტარიელ გვიმრაძ

09/02/2001

ხვამლ

8

საბა კურტანიძე

17/03/2001

ხვამლი

8

მენეჯმენტი (უფროსობა)

ზვიად ცუხიშვილი

16/09/1979

ვეფხვები

მწვრთნელი

გიორგი ენუქიძე

27/05/1976

იუნკერები

მწვრთნელი

ილია ლათიბაშვილი

18/03/1987

სრკ

ექიმი

ია ხურცილავ

23/03/1978

სრკ

მენეჯერი

11.50 @ 12/04_2016

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

23/04_2018 @ 23.35

 

პლეი’ოფი

სრულად

შაბ 28/04  ავჭალა  16.00

[შფ]  ლოკომოტივიაია

კვი 29/04  გორი  16.00

[გფ]  ჯიქიბათუმი

სტატ’მოწინავენი

14/04 @ 18.00

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა

2017-18 * პირველი ლიგა

24/04_2018 @ 15.55

29/04   პირველი გადათამაშება

პატარძეული დიდ 10-ში ავიდა

ხულიგანა გავარდა

2017-18 * რეგიონული ლიგა

23/04_2018 @ 23.35

28/04  პირველი ფინალი

დასავლეთი | აღმოსავლეთი  დასრულდა

2018 * ჭაბუკები

26/04_2018 @ 20.45

"" ლიგ   26-27/04

VIII ტურიაღმ      |  დას    

"" ლიგ   28-30/04
აღმ
  IX ტური  |  დას  დასრულდა

შავი დაფა

26/04_2018 @ 19.30

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2019 * მსოფლიო თასი

19/03_2018 @ 00.50

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუმ აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ესპ პორ
სამ
რეპ  ტონ  ურუ

ესები

26/02_2018 @ 15.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

17/04_2018 @ 12.55

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

ტაბლო

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო