20წ საქართველო 2016 მსოფლიო პირველობაზე (ინგლისი)

 

 

გელა აფრასიძე

მიხეილ ბაბუნაშვილი

ოთარ გიორგაძე

ლუკა გოგინავა 

ბექა გორგაძე

დემურ ეფრემიძე  

სანდრო ილურიძე

გიორგი კვესელაძე

გიორგი კოშაძე

ვასილ ლობჟანიძე

თორნიკე მატარაძე

გიორგი მელიქიძე

სანდრო მერკვილიშვილი

დავით მესხი

ლადო მიმინოშვილი

მირიან მოდებაძე  

დავით მოძღვრიშვილი  

ნიკა ნეფარიძე

ლაშა საჯაია

ირაკლი სვანიძე

ილია სპანდერაშვილი  

ლაშა ტაბიძე

გურამ ქანდაურაშვილი 

რატი შანიძე

გიორგი ცუცქირიძე

ირაკლი ცხადაძე

გიორგი ხუროშვილი  

გიორგი ჯავახია

       

ილია მაისურაძე
მთავარი მწვრთნელი

ლადო კილასონია
მწვრთნელი

ზურა ამონაშვილი
მწვრთნელი

ოთარ იაშვილი
მენეჯერი

სანდრო ჭეიშვილი
ვიდეო ანალიტიკოსი

გიორგი ნადარეიშვილი
მაწრთობი

ლიამ რობინსონ
ფიზიო

ირაკლი შაორშაძე
ფიზიო

       
       

გაგა არაბული

ცისკარა ბერიაშვილი  

გიორგი გოგოლაძე

მიხეილ გორგასლიძე 

გიორგი გულმაგარაშვილი

რეზი დუგლაძე

თორნიკე ზოიძე

სანდრო მამამთავრიშვილი

ლაშა მამუჩარაშვილი  

თორნიკე მანაგაძე

გიორგი მელაძე 

გურამ პაპიძე 

გიორგი უშხვანი 

ვანო ფუტკარაძე

უშანგ ჭეიშვილი  

 

15.15 @ 24/05_2016

 

 

 

20წ საქართველო 2015 მსოფლიოს ალაფაზე (პორტუგალია)

       

 

     

ილია მაისურაძე
მთავარი მწვრთნელი

ლადო კილასონია
მწვრთნელი

ზურა ამონაშვილი
მწვრთნელი

გაგა გურეშიძე
მწვრთნელი

ირაკლი ჭყონია
მაწრთობი

გიორგი ნადარეიშვილი
მაწრთობი

ვახტანგ წიკლაური
ექიმი

ირაკლი შაორშაძე
ფიზიო

დავით რამიშვილი
ვიდეო ანალიტიკოსი

ოთარ იაშვილი
მენეჯერი

ირაკლი ხუნდაძე
მენეჯერი

 
       

ბადრი ალხაზაშვილი

გიორგი ბაბუნაშვილი

მიხეილ ბაბუნაშვილი

თორნიკე ბუბუტეიშვილი

ოთარ გიორგაძე

ბექა გორგაძე

დავით გულიტაშვილი

თორნიკე ზოიძე

გიორგი თედორაძე

თემურ თუთბერიძე

სანდრო ილურიძე

თემურ ირემაძე

ბექა კაკაბაძე

როლანდ კვაჭაძე

იოსებ კიკვაძე

გიორგი კოშაძე

ბადრი ლიპარტელიანი

ვასილ ლობჟანიძე

გივი ლოსაბერიძე

თორნიკე მატარაძე

გიორგი მელიქიძე

ალექს.მერკვილიშვილი

ჟორა მღებრიშვილი

ნიკა ნეფარიძე

დავით პაპავაძე

ლაშა საჯაია

ირაკლი სვანიძე

ნიკო სვიმონიშვილი

ანზორ სიჭინავა

რატი შანიძე

გიორგი ცუცქირიძე

ირაკლი ცხადაძე

ზაურ ხარებავა

გიორგი ჯავახია

რეზი ჯინჭველაშვილი

 

 

11/05 @ 11.15

 

 

 

 

20წ საქართველო 2014 მსოფლიო ალაფაზე (ჰონკონგი)

რაზმის სია

       

ბადრი ალხაზაშვილი

ვახტანგ ამირანაშვილი

გიორგი აფციაური

გიორგი ბაბუნაშვილი

ბესო ბარბაქაძე

რევაზ ბროძელი

ფარნავაზ გასვიანი

მურაზ გიორგაძე

დავით გულიტაშვილი

ბადრი დანგაძე

დევი დევსურაშვილი

თემურ თუთბერიძე

ბექა კაკაბაძე

როლანდ კვაჭაძე

გიორგი მარგველანი

ჟორა მღებრიშვილი

დავით პაპავაძე

გიორგი სორდია

გიორგი ტალახაძე

გიორგი ტორაძე

გიორგი ფრუიძე

დავით ფხაკაძე

შალვა შაშიაშვილი

საბა შუბითიძე

ზაურ ხარებავა

რევაზ ჯინჭველაშვილი

 

 

 

10.25 @ 31/03 2014

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

22/03 @ 18.35

25-26/03   XVI ტური

5/03 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

49

+95

11-4

5

ჯიქი გორი

48

+154

  9-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი ^

45

+62

  9-4*2

5

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

37

+22

  8-7

5

არმია

36

-9

  8-7

4

ბაგრატ ქუთ

18

-223

  3-12

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/03 @ 20.35

"" ლიგ

21-22/03   ბოლო, V ტური

ჯგუფები           

გამოვლინდა "მოწინავე რვეულის" ყველა მონაწილე

მეორე ეტაპი იწყება 04-05/04
განრიგი გამოქვეყნდება პარასკევ საღამოს
24/03

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ

აღმ               დას           

აბუ’დაბის გუნდის ჩამოსვლის გამო ამ კვირაში
აღმოსავლეთის მატჩები აღარ გაიმართება

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

22/03 @ 22.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო