საქართველო @ 19წ ევროპის ალაფა 2014

19წ საქართველო 2014 ევროპის ალაფაზე (პორტუგალია)

       

ბადრი ალხაზაშვილი

გიორგი ბაბუნაშვილი

ბესო ბარბაქაძე

თორნიკე ბუბუტეიშვილი

ოთარ გიორგაძე

ბექა გორგაძე

დათო გულიტაშვილი

ბადრი დანგაძე

თორნიკე ზოიძე

თემურ თუთბერიძე

ბექა კაკაბაძე

როლანდ კვაჭაძე

გიორგი კვესელაძე

იოსებ კიკვაძე

გიორგი კოშაძე

ბადრი ლიპარტელიანი

ვასო ლობჟანიძე

თორნიკე მატარაძე

გიორგი მელიქიძე

ნიკა ნეფარიძე

დათო პაპავაძე

ირაკლი სვანიძე

ანზორ სიჭინავა

გიორგი ტორაძე

რატი შანიძე

ზაზა ხარებავა

რეზი ჯინჭველაშვილი

 

 

25/10 2014 @ 24.00

 

შეკრებაში ასევე მონაწილეობდნენ:

 

დევი დევსურაშვილი
სანდრო ილურიძე
გივი ლოსაბერიძე
ჟორა მღებრიშვილი
გიორგი საჯაია
გუგა ხანთაძე

 

 

საქართველო @ 19წ ევროპის ალაფა 2013

საქართველო @ 19წ ევროპის ალაფა 2013 (X-XI პორ)

1

ზაურ ხარებავა  

არმია

2

გიორგი ტორაძე  

აია

3

გიორგი მარგველანი  

არმაზი

4

როლანდ კვაჭაძე  

ლელო

5

ბესიკ ბარბაქაძე  

არმაზი

6

ბადრი დანგაძე  

აია

7

თორნიკე ბუბუტეიშვილი  

ლელო

8

ჟორა მღებრიშვილი  

რუსთავი

9

თეიმურაზ თუთბერიძე  

აია

10

რევაზ ჯინჭველაშვილი  

აია

11

ბადრი ლიპარტელიანი  

არმაზი

12

დავით გულიტაშვილი  

რუსთავი

13

გიორგი ტალახაძე  

ხულიგანა

14

მურაზ გიორგაძე  

პატარძეული

15

გიორგი აფციაური  

არმია

16

დავით ფხაკაძე  

არმაზი

17

ბადრი ალხაზაშვილი  

აკადემია

18

ბექა კაკაბაძე  

ლოკომოტივი

19

ნიკოლოზ გიგაური  

არმაზი 

20

დავით პაპავაძე  

ჯიქები

21

გიორგი ნათელაშვილი  

რუსთავი 

22

ანზორ სიჭინავა  

აკადემია

23

ირაკლი სვანიძე  

ჯიქები

24

თემურ ირემაძე  

აია

25

რევაზ ბროძელი

არმაზი

26

საბა შუბითიძე

აკადემია

 

მენეჯერი  

ზურაბ ამონაშვილი

მთ.მწვრთნელი  

დავით ვართანიანი

მწვრთნელი  

ლადო კილასონია

მაწრთობი  

გაგა გურეშიძე

ექიმი  

ზვიად მკერვალიშვილი

ფიზიო  

გიორგი შაორშაძე

საქართველო U - 19 2011 წელი

  სახელი გვარი კლუბი პოზიცია
1 თორნიკე ჯიბლაძე თ.ს.უ. #1
2 დავით ხედეშელი თ.ს.უ. #2
3 ვახო ახობაძე ალბი #3
4 მინდია ელგუჯაური ყოჩები #4
5 სანდრო ქოიავა ლელო #5
6 გუჯა სურგულაძე ლელო #6
7 გურამ შენგელია ჯიქი #7
8 ვატო  რაფავა უგუნდოდ #8
9 ვაჟა ხუციშვილი ხარები #9
10 ნიკო ჯინჭველაშვილი აია #10
11 გიორგი ბიწაძე ლოკომოტივი #11
12 მერაბ შარიქაძე ჰარპური #12
13 ზურაბ ძნელაძე აია #13
14 ლევან გოგოლაშვილი აკადემია #14
15 საბა ნიკოლავა თ.ს.უ. #15
16 გიორგი ლომთაძე ბრედფორდი #2
17 გიორგი თეთროშვილი ალბი #3
18 ნოდარ მარდალეიშვილი აია #8
19 ბექა მამრიკიშვილი არმია #7
20 გიორგი მისრიაშვილი არმაზი #9
21 გიორგი ბასილაია ხარები #10
22 დაჩი კოპაძე ლელო #12
23 ზაზა ნავროზაშვილი არმია #3
24 აჩო ბეჟიაშვილი ყოჩები #1
25 ლაშა სირაძე არმაზი #15
26 გიორგი ზიბზიბაძე აია #13

 

საქართველოს დრო
 

2018-19  |  დიდი 10

28-30/09  V ტური

23/09 @ 19.25

სხვ

მ-წ *

$

ლოკომოტივი  თბ

18

+75

4-0

2

ბათუმი  ბათუმი

15

+70

3-1

3

ხარები  რუსთავი ^

14

+35

3-1

2

აია  ქუთაისი

14

+45

3-1

2

ლელო სარასენს  თბ

12

-5

3-1

0

არმაზი  მარნეული

11

+38

2-2

3

ჯიქი  გორი

6

-34

1-3

2

ვეფხვები  პატარძეული

5

-49

1-3

1

არმია  თბილისი

1

-81

0-4

1

აკადემია  თბილისი

1

-94

0-4

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2002-03 დაბ]

26-27/09  აღმ  IV ტური  |  დას  III ტური

"" [2000-01 დაბ]

II ეტაპი  იწყება  5/10

განრიგი    მოწინავე | სანუგეშო რვეული

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

29-30/09  III ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  დუბლები

24-25/09  II ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

იწყება  6/10

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

0:0

08/12

18.00

ფიამე ორო

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

ლოკ (საქ)

0

=0

კლვ (იტა)

0

=0

ფმრ (იტა)

0

=0

""

სხვ

პდვ (იტა)

0

=0

ბრბ (ბელ)

0

=0

რვგ (იტა)

0

=0

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3166] მოთამაშე  [25/09]

კაცი [1260]  |  ჭაბ’ა [622]  |  ჭაბ’ბ [1284]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

2018  |  შემოდგომის ტესტები

არაფორმალური წყარო_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

0:0

17/11

.

შინ

სამოა

0:0

24/11

.

შინ

ტონგა

0:0

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმ | პორ

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/06]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

დ10 მეორე
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო