საქართველო @ 19წ ევროპის ალაფა 2014

19წ საქართველო 2014 ევროპის ალაფაზე (პორტუგალია)

       

ბადრი ალხაზაშვილი

გიორგი ბაბუნაშვილი

ბესო ბარბაქაძე

თორნიკე ბუბუტეიშვილი

ოთარ გიორგაძე

ბექა გორგაძე

დათო გულიტაშვილი

ბადრი დანგაძე

თორნიკე ზოიძე

თემურ თუთბერიძე

ბექა კაკაბაძე

როლანდ კვაჭაძე

გიორგი კვესელაძე

იოსებ კიკვაძე

გიორგი კოშაძე

ბადრი ლიპარტელიანი

ვასო ლობჟანიძე

თორნიკე მატარაძე

გიორგი მელიქიძე

ნიკა ნეფარიძე

დათო პაპავაძე

ირაკლი სვანიძე

ანზორ სიჭინავა

გიორგი ტორაძე

რატი შანიძე

ზაზა ხარებავა

რეზი ჯინჭველაშვილი

 

 

25/10 2014 @ 24.00

 

შეკრებაში ასევე მონაწილეობდნენ:

 

დევი დევსურაშვილი
სანდრო ილურიძე
გივი ლოსაბერიძე
ჟორა მღებრიშვილი
გიორგი საჯაია
გუგა ხანთაძე

 

 

საქართველო @ 19წ ევროპის ალაფა 2013

საქართველო @ 19წ ევროპის ალაფა 2013 (X-XI პორ)

1

ზაურ ხარებავა  

არმია

2

გიორგი ტორაძე  

აია

3

გიორგი მარგველანი  

არმაზი

4

როლანდ კვაჭაძე  

ლელო

5

ბესიკ ბარბაქაძე  

არმაზი

6

ბადრი დანგაძე  

აია

7

თორნიკე ბუბუტეიშვილი  

ლელო

8

ჟორა მღებრიშვილი  

რუსთავი

9

თეიმურაზ თუთბერიძე  

აია

10

რევაზ ჯინჭველაშვილი  

აია

11

ბადრი ლიპარტელიანი  

არმაზი

12

დავით გულიტაშვილი  

რუსთავი

13

გიორგი ტალახაძე  

ხულიგანა

14

მურაზ გიორგაძე  

პატარძეული

15

გიორგი აფციაური  

არმია

16

დავით ფხაკაძე  

არმაზი

17

ბადრი ალხაზაშვილი  

აკადემია

18

ბექა კაკაბაძე  

ლოკომოტივი

19

ნიკოლოზ გიგაური  

არმაზი 

20

დავით პაპავაძე  

ჯიქები

21

გიორგი ნათელაშვილი  

რუსთავი 

22

ანზორ სიჭინავა  

აკადემია

23

ირაკლი სვანიძე  

ჯიქები

24

თემურ ირემაძე  

აია

25

რევაზ ბროძელი

არმაზი

26

საბა შუბითიძე

აკადემია

 

მენეჯერი  

ზურაბ ამონაშვილი

მთ.მწვრთნელი  

დავით ვართანიანი

მწვრთნელი  

ლადო კილასონია

მაწრთობი  

გაგა გურეშიძე

ექიმი  

ზვიად მკერვალიშვილი

ფიზიო  

გიორგი შაორშაძე

საქართველო U - 19 2011 წელი

  სახელი გვარი კლუბი პოზიცია
1 თორნიკე ჯიბლაძე თ.ს.უ. #1
2 დავით ხედეშელი თ.ს.უ. #2
3 ვახო ახობაძე ალბი #3
4 მინდია ელგუჯაური ყოჩები #4
5 სანდრო ქოიავა ლელო #5
6 გუჯა სურგულაძე ლელო #6
7 გურამ შენგელია ჯიქი #7
8 ვატო  რაფავა უგუნდოდ #8
9 ვაჟა ხუციშვილი ხარები #9
10 ნიკო ჯინჭველაშვილი აია #10
11 გიორგი ბიწაძე ლოკომოტივი #11
12 მერაბ შარიქაძე ჰარპური #12
13 ზურაბ ძნელაძე აია #13
14 ლევან გოგოლაშვილი აკადემია #14
15 საბა ნიკოლავა თ.ს.უ. #15
16 გიორგი ლომთაძე ბრედფორდი #2
17 გიორგი თეთროშვილი ალბი #3
18 ნოდარ მარდალეიშვილი აია #8
19 ბექა მამრიკიშვილი არმია #7
20 გიორგი მისრიაშვილი არმაზი #9
21 გიორგი ბასილაია ხარები #10
22 დაჩი კოპაძე ლელო #12
23 ზაზა ნავროზაშვილი არმია #3
24 აჩო ბეჟიაშვილი ყოჩები #1
25 ლაშა სირაძე არმაზი #15
26 გიორგი ზიბზიბაძე აია #13

 

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

შაბ 21/10  ბათუმი  15.00

21/10_2017 @ 24.50

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

33:16

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

ტმშ (რუმ)

9

+39

9/3

რვგ (იტა)

6

-1

5/6

ჰდლ (გერ)

4

-13

3/7

ვდნ (იტა)

1

-32

4/9

"ბ"

სხვ

ბთმ (საქ)

7

+13

8/5

კლვ (იტა)

6

+23

9/4

პდვ (იტა)

5

+1

3/3

ლშბ (პორ)

4

-30

5/9

  ლელოთა ფარდობა დადგინდა!  

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

2017-18 * დიდი 10

10/10_2017 @ 18.25

განახლდება  27/10

8/10 @ 19.40

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

24

+57

6-0

0

ლელო სარასენს

18

+28

4-2

2

ბათუმი

17

+75

3-1*1

3

ხარები  რუსთავი

17

-1

4-2

1

ჯიქი  გორი

16

+28

3-3

4

ლოკომოტივი

14

+11

3-2

2

არმაზი  მარნეული

13

-4

2-3*1

3

არმია

9

-78

2-4

1

აკადემია

5

-42

0-6

5

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-74

1-5

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

21/10_2017 @ 16.30

19-22/10   IV ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/10_2017 @ 19.40

22/10   დას VII ტური | აღმ VI ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

20/10_2017 @ 19.15

"" ლიგ

24-26/10  საჩემპიონო ნახევარ’ფინალები

საპასუხო სრეიტინგო მატჩები

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

19-20/10   III ეტაპის ბოლო, VI ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/10_2017 @ 17.20

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/10_2017 @ 18.55

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 1989-2017   203 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

შაბ

11/11

18.00

დინამო

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

18.00

მესხი

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო