სად მივაბაროთ ბიჭი

კლუბი

ასაკი:

სავარჯიშო ადგილი

დრო

მწვრთნელი

ტელეფონი

           

„ხულიგანა“

თბილისი

 

13-14 ყოფილი „იპოდრომი“ ორ ოთხ პარ
17:00
ნიკო გიგინეიშვილი 598 32 12 34
  5-12 ყოფილი „იპოდრომი“ სამ ხუთ
17:00
ნიკო მაჭარაშვილი

შაბ 11:00

579 44 04 60
  5 -14 ორთაჭალა
(რესტორან თაღლაურას უკან)
სამ
ხუთ
10:00
17:00
ილია ჯახველაძე

შაბ 10:00

598 93 39 02

"აია" ქუთაისი

ყველა

დირექტორი შოთა გვენეტაძე 599 18 85 01
579 18 85 01
577 48 69 88
    სასწავლო ნაწილი დიმიტრი ფულარია 551 23 45 00
558 57 66 26
           
    აია არენა პაატა ტყაბლაძე 551 97 42 97
577 67 62 58
     

თენგიზ გულვერდაშვილი

555 93 26 47
      ალეკო ნიქაბაძე 574 08 04 67
     

ტიხონ ხახალეიშვილი

555 08 08 23
           
    დინამოს სტადიონი |
# 2 სკოლა
ზურაბ ზვიადაძე 599 08 03 37
577 64 40 93
      მალხაზ ხელაძე 555 30 81 01
           
    # 10 სკოლა მალხაზ ჩხეტიანი 591 30 33 30
      დათო გორდულაძე 599 50 50 20
           
    # 11 სკოლა ბორის ზიბზიბაძე 593 28 14 11
           
    # 17 სკოლა ერეკლე მაზაშვილი 577 67 54 20
      ირაკლი ჩხიკვაძე 595 74 08 74
           
    დინამოს სტადიონი |
# 19 სკოლა
ირაკლი ჩუბინიძე 558 49 96 73
577 67 53 72
           
    # 24 სკოლა რამაზ სვანაძე 571 51 25 64
      გოგა მინაძე 597 93 08 08
           
    # 35 სკოლა დათო გორდულაძე 599 50 50 20
           

„მგლები“

თბილისი

14
და უმც

სპორტის უნივერსიტეტი (ვაკე)

ლევან მგელაძე
17:00 სამ,  ხუთ,  შაბ

593 325 220


„აკადემია“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

სპორტის უნივერსიტეტი (ვაკე)

 16:00

ა. მაღლაკელიძე

593605560

ვაკე--საბურთალო

 16:00

გ. ღლონტი

599740835

სპორტის უნივერსიტეტი (ვაკე)

 17:30

გ. ღლონტი

599740835

სპორტის უნივერსიტეტი (ვაკე)

     

ვაკე-საბურთალო

     

„არმაზი“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

ვაზისუბანი 4მ/რ 1კვ 172-ე სკოლა

16:00

ბ. აბაშიძე

555170314

ვაზისუბანი 4მ/რ 1კვ 172-ე სკოლა

15:00

რ. გეგეშიძე

555500454

ვაზისუბანი 4მ/რ 1კვ 172-ე სკოლა

16:00

რ. გეგეშიძე

555500454

ვაზისუბანი 4მ/რ 1კვ 172-ე სკოლა

17:00

რ. გეგეშიძე

555500454

ვაზისუბანი 4მ/რ 1კვ 172-ე სკოლა

     

„დავითიანნი“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

დიდუბე მირცხულავას ქ.#5

18:30

ბ. ძიმცეიშვილი

592310002

მირცხულავას ქ.#5 (მაუდ-კამვოლი)

18:30

გ. ნადარეიშვილი

599754032

მირცხულავას ქ.#5 (მაუდ-კამვოლი)

18:30

გ. ლუაშვილი

571112323

მირცხულავას ქ.#5 (მაუდ-კამვოლი)

18:30

გ. ქუთათელაძე

571337787

მირცხულავას ქ.#5 (მაუდ-კამვოლი)

18:30

გ. ქუთათელაძე

571337787


„თბილისი“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

კოსტავას #77 (ტექ. უნივერსიტ.)

19:00

მ. ბურძგლა

595226226

კოსტავას #77 (ტექ. უნივერსიტ.)

19:00

მ. ბურძგლა

2183189

კოსტავას #77 (ტექ. უნივერსიტ.)

19:00

მ. ბურძგლა

595226226

კოსტავას #77 (ტექ. უნივერსიტ.)

19:00

მ. ბურძგლა

2183189

კოსტავას #77 (ტექ. უნივერსიტ.)

     

„თსუ“

თბილისი

13-14

11-12

ვარკეთილი 3 III მ/რ 180-ე სკოლა

16:00

გ. ჯავახიშვილი

593240070

ვარკეთილი 3 III მ/რ 180-ე სკოლა

16:00

გ. ჯავახიშვილი

593240070

 

9 -10

7 - 8

6

ვარკეთილი 3 III მ/რ 180-ე სკოლა

16:00

გ. ჯავახიშვილი

593240070

ვარკეთილი 3 III მ/რ 180-ე სკოლა

16:00

გ. ჯავახიშვილი

593240070

ვარკეთილი 3 III მ/რ 180-ე სკოლა

     

„იუნკერები“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

კიკეთი

18:00

გ. ენუქიძე

599216527

კიკეთი

18:00

გ. ჯოხია

599392994

კიკეთი - თბილისი

18:00

დ. ცხადაია

551497713

კიკეთი

 

გ. ზაბახიძე

597477577

კიკეთი

     

„ლელო“

საბურთალო

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

შანხაი ევროპული სკოლა

18:45

გ. ჭყოიძე

574888477

შანხაი ევროპული სკოლა

18:45

ს. ქოიავა

577227242

შანხაი ევროპული სკოლა

18:00

გ. ჭყოიძე

574888477

შანხაი ევროპული სკოლა

18:00

ს. ქოიავა

577227242

შანხაი ევროპული სკოლა

18:00

გ. ჭყოიძე

574888477


„ლელო“

დიღომი

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

დიდი დიღომი III მკ/რ

 

ზ. ხორბალაძე

598531706

დიდი დიღომი III მკ/რ

16:30

ზ. ხორბალაძე

598531706

დიდი დიღომი III მკ/რ

16:30

ზ. ხორბალაძე

598531706

დიდი დიღომი III მკ/რ

16:30

ზ. ხორბალაძე

598531706

დიდი დიღომი III მკ/რ

 

ზ. ხორბალაძე

598531706


„ლელო“

ვარკეთილი

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

ვარკეთილი III მკ/რ შუამთის 13

16:00

ზ. ზაალიშვილი

597768998

ვარკეთილი III მკ/რ შუამთის 13

16:00

ვ. მძინარიშვილი

577787758

ვარკეთილი III მკ/რ შუამთის 13

16:00

შ. ლაზაშვილი

598225091

ვარკეთილი III მკ/რ შუამთის 13

16:00

   

ვარკეთილი III მკ/რ შუამთის 13

     

„ლოკომოტივი“1

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

მირცხულავას ქ.#5 (მაუდ-კამვოლი)

16:30

გ. კურატაშვილი

599348734

მირცხულავას ქ.#5 (მაუდ-კამვოლი)

16:30

გ. კურატაშვილი

599348734

მირცხულავას ქ.#5 (მაუდ-კამვოლი)

16:30

გ. კურატაშვილი

599348734

       

„ლოკომოტივი“2

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

დიღმის მასივი ლოკომოტივის ბაზა

16:00

გ. ზაბახიძე

597477577

დიღმის მასივი ლოკომოტივის ბაზა

16:00

ვ. კავთიძე

598532035

დიღმის მასივი ლოკომოტივის ბაზა

16:00

ვ. კავთიძე

598532035

       
       

„მერანი“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

იპოდრომი

16:30

ვანო ქაფიანიძე   574 151 155

მიშა ძოწენიძე   592 142 142

იპოდრომი

16:30

ვაკე ჭავჭავაძის #82

16:15

ვაკე ჭავჭავაძის #82

16:15

ვაკე ჭავჭავაძის #82

16:15


„მგლები“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

სართიჭალის მოედანი

16:00

მ. დათუნაშვილი

599212303

სართიჭალის მოედანი

16:00

გ. ნადარეიშვილი

 

სართიჭალის მოედანი

15:00

   

სართიჭალის მოედანი

15:00

   
       

„რაინდები“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

ავჭალა „სინათლე“

18:30

ვ. ზარიძე

599755153

161 საჯარო სკოლა

15:00

ვ. ზარიძე

599755153

161 საჯარო სკოლა

15:00

ვ. ზარიძე

599755153

161 საჯარო სკოლა

15:00

ვ. ზარიძე

 

161 საჯარო სკოლა

15:00

ვ. ზარიძე

 

„ტორნადო“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

ორთაჭალა რესტ.თაღლაურას უკან

16:30

დ. ცხაკაია

577711707

ორთაჭალა რესტ.თაღლაურას უკან

16:30

დ. ცხაკაია

 

ორთაჭალა რესტ.თაღლაურას უკან

16:30

დ. ცხაკაია

 

ორთაჭალა რესტ.თაღლაურას უკან

16:30

დ. ცხაკაია

 

ორთაჭალა რესტ.თაღლაურას უკან

16:30

დ. ცხაკაია

 

„ყოჩები“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

169-ე სკოლის სტადიონი დიღმის მას.

16:00

გ. მიქაბერიძე

599537640

169-ე სკოლის სტადიონი დიღმის მას.

16:00

გ. გულბანი

598158916

169-ე სკოლის სტადიონი დიღმის მას.

16:00

რ. სახოკია

598773692

169-ე სკოლის სტადიონი დიღმის მას.

     
       

„ჩოხოსნები“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

რაგბის სტ. „ავჭალა“

16:30

ზ. მოგელაძე

599065353

რაგბის სტ. „ავჭალა“

16:30

დ. გიგინეიშვილი

551590990

გეპეი ალასანიას დარბაზი

16:30

დ. ცხადაია

551497713

გეპეი ალასანიას დარბაზი

16:30

   

გეპეი ალასანიას დარბაზი

     

„წიქარა“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

რაგბის სტ. „ავჭალა“

18:30

გ. ქავთარაძე

574007078

დოლიძე 61-ე სკოლა

16:00

გ. ქავთარაძე

574007078

დოლიძე 61-ე სკოლა

16:00

გ. ქავთარაძე

574007078

ვარკეთილი 182-ე სკოლა

16:00

გ. ქავთარაძე

574007078

ვარკეთილი 182-ე სკოლა

     

„ხვამლი“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

გლდანი I მკ/რ 79-ე სკოლა

15:30
18:30

დ. ცხვედიანი

597222296

გლდანი I მკ/რ 79-ე სკოლა

15:30
18:30

დ. ცხვედიანი

597222296

გლდანი I მკ/რ 79-ე სკოლა

15:30
18:30

დ. ცხვედიანი

597222296

გლდანი I მკ/რ 79-ე სკოლა

15:30
18:30

დ. ცხვედიანი

597222296


„ჯვაროსნები“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

გლდანი 7მკ/რ. რადიო ქარხანასთან

17:00

თ. ჯინაშვილი

551373635

გლდანი 7მკ/რ. რადიო ქარხანასთან

16:00

გ. მეტრეველი

593444535

გლდანი 7მკ/რ. რადიო ქარხანასთან

16:00

   

გლდანი 7მკ/რ. რადიო ქარხანასთან

16:00

   
       

„ჯიქები“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

იპოდრომი

17:00

გ. ცირეკიძე

551148276

იპოდრომი

17:00

გ. ცირეკიძე

551148276

იპოდრომი

17:00

გიორგი

574280101

იპოდრომი

17:00

   

იპოდრომი

17:00

   

„ლოკომოტივი 3“

თბილისი

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

       

დიღომის მას. ლოკომოტივის ბაზა

16:00

ი. იმნაძე

595300646

დიღომის მას. 147-ე საჯარო სკოლა

16:00

გ. ხაბეიშვილი

599390874

       
       

რუსთავი

„ხარები“

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

სასტუმრო“რუსთავი“ უკან

15:00

დ. მღებრიშვილი

555254195

სასტუმრო“რუსთავი“ უკან

15:00

რ. თევზაძე

598410290

სასტუმრო“რუსთავი“ უკან

15:00

დ. მღებრიშვილი

555254195

სასტუმრო“რუსთავი“ უკან

15:00

რ. თევზაძე

598410290

სასტუმრო“რუსთავი“ უკან

15:00

   

პატარძეული

„ვეფხვები“

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

საგარეჯო

16:00

ვ. უსტიაშვილი

557190509

საგარეჯო

16:00

ვ. უსტიაშვილი

557190509

საგარეჯო

16:00

თ. ნარიმანიშვილი

558572166

საგარეჯო

16:00

თ. ნარიმანიშვილი

558572166

   

ს. პავლიაშვილი

597907778


თელავი

„მუტრუკები“

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

თელავი სპორტ სკოლა

15:30

ი. პარწიკანაშვილი

599703011

თელავი სპორტ სკოლა

09:00
15:30

ი. პარწიკანაშვილი

599703011

თელავი სპორტ სკოლა

09:00
15-30

შ. სიდონაშვილი

571887888

თელავი სპორტ სკოლა

09:00
15:30

ზ. სონღულაშვილი

595738153

თელავი სპორტ სკოლა

     

თელავი

"ჭადარი"

ყველა
ასაკი
თელავი სპორტ სკოლა   თენგიზ ცისკარიშვილი

551 13 13 01

     
  ვანო თუშიშვილი

555 34 10 50

     
  შოთა კერესელიძე

598 79 88 12


ყვარელი

„ბუღები“

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

შილდა

15:30

გ. მამულაშვილი

593221323

შილდა

14:00

გ. მამულაშვილი

593221323

შილდა

13:00

გ. მამულაშვილი

593221323

შილდა

12:10

გ. მამულაშვილი

593221323

ყვარელი

16:00

გ. მამულაშვილი

593221323


გურჯაანი

„კახები“

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

გურჯაანი მე-13-ე საჯარო სკოლა

15:00

მ. ჭურღულაშვილი

599952631

გურჯაანი მე-13-ე საჯარო სკოლა

15:00

მ. ჭურღულაშვილი

599952631

გურჯაანი მე-13-ე საჯარო სკოლა

15:00

მ. ჭურღულაშვილი

599952631

გურჯაანი მე-13-ე საჯარო სკოლა

15:00

მ. ჭურღულაშვილი

599952631

       

ხაშური

„ლეგიონი“

13-14

11-12

9 -10

7 - 8

6

ხაშური მოედანი „ივერია“

17:00

დ. სტეფანოვი

593288985

ხაშური მოედანი „ივერია“

15:30

ა. გიორგაძე

557600854

ხაშური მოედანი „ივერია“

15:30

დ. სტეფანოვი

593288985

ხაშური მოედანი „ივერია“

15:30

ა. გიორგაძე

557600854

ხაშური მოედანი „ივერია“

15:30

   
საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

შაბ 16/1ბათუმი  15.00

14/12_2017 @ 13.05

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

33:16

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

27:31

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

ტმშ (რუმ)

13

+41

11/04

რვგ (იტა)

11

+37

11/07

ჰდლ (გერ)

8

-9

04/09

ვდნ (იტა)

6

-28

09/12

"ბ"

სხვ

ბთმ (საქ)

8

+9

11/10

კლვ (იტა)

7

+21

10/06

პდვ (იტა)

6

-3

05/04

ლშბ (პორ)

4

-68

06/15

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

2017-18 * დიდი 10

6/12_2017 @ 10.50

23/12  გადადებული  ლოკ – ბთმ

3/12 @ 16.45

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

38

+147

9-1

2

ლელო სარასენს

36

+96

8-2

4

ლოკომოტივი

33

+87

7-2

5

ჯიქი  გორი ^

28

+26

5-4*1

6

ბათუმი

28

+96

5-3*1

6

ხარები  რუსთავი

23

-34

5-4*1

1

აკადემია

20

+9

3-7

8

არმაზი  მარნეული

15

-59

2-7*1

5

არმია

9

-140

2-8

1

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-228

1-9

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

10/12_2017 @ 17.55

9-10/12   IX ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

4/12_2017 @ 18.50

განახლდება 2018 წელს

24/02 დასავლეთი | 10/03 აღმოსავლეთი

სტუ-ს დაექვითა 10 ქულა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

17/11_2017 @ 17.30

  მოწინავე სამეულები 

"" ლიგ

4-5/11  ოქროს | ბრინჯაოს  ფინალები

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

იუნკერები ჩოხოსნები

რეიტინგოებიც  დასრულდა

"" ლიგ

12/11 ფინალები  | 17/11  II სარეიტინგოები

1

ხვამლი ხომლი

2

ლელო 1  თბილისი

3

მწვანე აია  ქუთაისი

ზედა რვეული      ო    შუა რვეული     

სანუგეშოები დასრულდა   აღმ   დას

შავი დაფა

15/11_2017 @ 19.30

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

2/11_2017 @ 18.15

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

კან | ურუ

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  კან | ურუ

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო       მინდა ჯგუფის ლოგო