საქართველო @ 20წ მსოფლიო პირველობა 2017

2018   |   საქართველო XV

თედო აბჟანდაძე

მიხეილ ალანია

თორნიკე აქუბარდია

მიხეილ ბაბუნაშვილი

დემურ თაფლაძე

თემურ ირემაძე

გიორგი კაკაურიძე

დავით კლდიაშვილი

სანდრო
მამამთავრიშვილი

ბექა მამუკაშვილი
 

გიორგი მარგალიტაძე
 

მიხეილ ორაგველიძე
 

ლევან პაპიძე

ჟორჟ სალდაძე

ბექა საღინაძე

ირაკლი სვანიძე

სანდრო სვანიძე

ილია სპანდერაშვილი

ნიკოლოზ სუხაშვილი

აკა ტაბუცაძე

არსენ ტრაპაიძე

მიხეილ ფსუტური

გურამ ქანდაურიშვილი

გელა შალამბერიძე

გურამ შენგელია

გიორგი შკინინი

გიორგი ჭუაძე

გიორგი ჭყოიძე

გოგა ხუროშვილი

რევაზ ჯინჯიხაძე

 

 

 

 

 

 

ბესიკ ხამაშურიძე
მთავარი მწვრთნელი

ბექა ყურაშვილი
მწვრთნელი

დავით ნემსაძე
მწვრთნელი

ლექსო იორდანიშვილი
მენეჯერი

24/07_2018

 

 

2015 მზარდი საქართველო

2015 მზარდი საქართველო

 

     

ლევან მაისაშვილი
მთავარი მწვრთნელი

მიხეილ სუჯაშვილი
მწვრთნელი

პაატა მაისურაძე
მენეჯერი

 

დავით რამიშვილი
ვიდეო ანალიტიკოსი

სერგო ბერიაშვილი
ექიმი

გიორგი მურადაშვილი
ფიზიო

 

       

ბადრი ალხაზაშვილი

ვახტანგ ამირანაშვილი

არჩილ ბეჟიაშვილი

გივი ბერიშვილი

ჯაბა ბრეგვაძე

მიხეილ გაჩეჩილაძე

ირაკლი გეგენავა

ოთარ გიორგაძე

ლევან გოგოლაშვილი

იოსებ კიკვაძე

დაჩი კოპაძე

ბადრი ლიპარტელიანი

სანდრო მინდიაშვილი

ირაკლი მირცხულავა

მამუკა ნინიძე

დავით პაპავაძე

ირაკლი სვანიძე

ანზორ სიჭინავა

გიორგი ტალახაძე

გიორგი ფრუიძე

სანდრო ქოიავა

გურამ შენგელია

ნოდარ ჭეიშვილი

ნიკოლოზ ხატიაშვილი

ვაჟა ხუციშვილი

რეზი ჯინჭველაშვილი

ზურაბ ჯულაყიძე

გიორგი თედორაძე

ლაშა აზალაძე

ოთარ ბარკალაია

გიორგი მჭედლიშვილი

გიორგი ჭყოიძე

 

5/06 @ 12.20  #  1/06 @ 20.15

საქართველოს დრო
 
ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018-19  |  დიდი 10

 

XVI ტური

სრულად

პარ 22/03   ავჭალა   16.00

შაბ 23/03   ვაზისუბანი   14.00

შაბ 23/03   ქუთაისი   16.00

კვი 24/03   პატარძეული   14.00

კვი 24/03   ავჭალა   16.00

ბათუმმა დაიბევა
შესარჩევი ფინალის შინ თამაში

24/03 @ 17.50

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

62

+173

14-2

6

ხარები  რუსთავი

51

+61

11-4*1

5

ლოკომოტივი  თბ

50

+128

10-6

10

აია  ქუთაისი

38

+16

08-7*1

4

ლელო სარასენს  თბ

36

-19

08-8

4

ჯიქი  გორი

35

-7

06-9*1

9

არმაზი  მარნეული

33

+7

06-9*1

7

აკადემია  თბილისი

26

-134

05-9*2

2

ვეფხვები  პატარძ ^

24

-107

03-11*2

8

არმია  თბილისი

24

-118

05-11

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

 დიდ ფინალს  უმასპინძლებს
შესარჩევი ფინალის  მოგებული

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

2018-19  |  დუბლები

15-18/03   XII ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

30/03   ბოლო, XIV ტური

შემდეგი სეზონიდან [2019-20] ლიგა
  ფართოვდება  10 გუნდამდე
ამ სეზონის VIII ადგილოსანი დარჩენაზე
  ეთამაშება  რეგიონულის მესამეს 

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

31/03   საპასუხო ფინალები
დას  |  აღმ  დასრულდა

ნახევარ’ფინალთა მოგებულები
დევები და ყაზბეგი
ავიდნენ 10-გუნდა პირველ ლიგაში. 
III
ადგილოსანი ასვლაზევე  ეთამაშება  
პირველი ლიგის ბოლოს (VIII)

2018-19  |  სამოყვარულო ლიგა

რაგბობს  სახალისოდ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

29-31/03   XIII ტური

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

27-28/03  III ეტაპის III ტური
ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3372] მორაგბე [25/03]

კაცი [1388]  |  ჭაბ’ა [644]  |  ჭაბ’ბ [1340]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო