სადისციპლინო

სადისციპლინო კომისიის 2018 წლის ოქმები

სადისციპლინო კომისიის 2017 წლის ოქმები

სადისციპლინო კომისიის 2016 წლის ოქმები

სადისციპლინო კომისიის 2015 წლის ოქმები

სადისციპლინო კომისიის 2014 წლის ოქმები

სადისციპლინო კომისიის 2013 წლის ოქმები

სადისციპლინო კომისიის 2012 წლის ოქმები

სადისციპლინო კომისიის 2011 წლის ოქმები

სადისციპლინო კოდექსი 2010 სადისციპლინო კოდექსში შეტანილი ცვლილებები

 

სადისციპლინო კომისიის 2010 წლის ოქმები

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

22/02_2018 @ 12.15

 

XIV ტური

სრულად

პარ 23/02   ბათუმი   15.00

შაბ 24/02   ლელო   14.00

შაბ 24/02   რუსთავი   16.00

კვი 25/02   ავჭალა   15.00

კვი 25/02   გორი   17.00

18/02 @ 17.45

სხვ

    მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

52

+189

12-1

4

ლოკომოტივი

51

+140

11-2

7

ჯიქი  გორი

43

+130

08-4*1

9

ლელო სარასენს

41

+86

09-4

5

ბათუმი

37

+87

07-5*1

7

ხარები  რუსთავი

28

-55

06-6*1

2

არმაზი  მარნეული

23

-71

04-8*1

5

აკადემია

21

-14

03-10

9

არმია

10

-196

02-11

2

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-296

01-12

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2018 * რაგბი ევროპა

20/02_2018 @ 20.00     სრულად    ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

14.00

ქუთაისი

ბელგია

$ 47:0

შაბ

17/02

17.30

ოფენბახ

გერმანია

$ 64:0

2 რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

საქართველო

10

+111

17

111

2-0

2

ესპანეთი

8

+19

5

42

2-0

0

რუსეთი

6

+34

8

61

1-1

2

რუმინეთი

5

+67

14

95

1-1

1

ბელგია

0

-88

1

7

0-2

0

გერმანია

0

-143

0

6

0-2

0

შაბ

03/03

18.00

მესხი

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

კრასნოდარ

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

16.00

დინამო

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |   დებულება 

თებერვლის 36-კაცა რაზმი

1989 - 2017 206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

2018 * ჭაბუკთა ლიგები

21/02_2018 @ 13.55

გარდამავალი ტურნირი

"" ლიგ   24-25/02   აღმ  I ტური
დას   იწყება   3/03

"" ლიგ   იწყება   1/03

2017-18 * რეგიონული ლიგა

19/02_2018 @ 19.20

დას  25/02  X ტური

აღმ  განახლდება  10/03

2017-18 * პირველი ლიგა

19/02_2018 @ 18.40

3-4/03   X ტური

შავი დაფა

9/02_2018 @ 16.25

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2019 * მსოფლიო თასი

18/02_2018 @ 17.45

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ურუ

შესარჩევები    ევროპის ზონა

7 რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

ესპანეთი

21

+66

13

123

5-1

1

რუმინეთი

20

+110

29

209

4-2

4

რუსეთი

15

+38

20

154

3-3

3

გერმანია

8

-115

14

121

2-3

0

ელგია

2

-99

8

71

0-5

2

ესპანეთი თითქმის გასულია – ორ მაჩანჩალას
უნდა მოუგოს და ბონუსი ერთგან’ღა ჭირდება!
^ პირისპირ  ესპ 25:23 რუმ

ესები

2/10_2017 @ 12.45

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო