ცხრილი

22/06 @ 21.00         3 ტური

გატ:გაშ

სხვ

 ლ

 ლ.სხ

პრ

არგენტინა  (იაგუარები)

3

3

0

0

112:043

+69

12/04

+8

2

14

საქართველო

3

2

0

1

073:049

+24

08/03

+5

1

9

იტალია  (მზარდი)

3

1

0

2

067:079

-12

08/10

-2

1

5

ესპანეთი

3

0

0

3

020:101

-81

02/13

-11

0

0

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0; რვაზე ნაკლებით წაგება ანდა მეოთხე ლელოს გატანა - თითო პრემია ($)

ტოლობაზე: 0) პირისპირ მოგება,  მთელ ტურნირში 1) გატანილ - გაშვებულის სხვაობა, 2) ლელოთა სხვაობა, 3) გატანილი ქულა, 4) გატანილი ლელო, 5) უკეთესი ადგილის გაზიარება

განრიგი

შაბ 14/06

17.00

საქართველო

23:13

ესპანეთი

შაბ 14/06

19.00

იტალია

20:45

არგენტინა $

ოთხ 18/06

17.00

საქართველო

16:26

არგენტინა

ოთხ 18/06

19.00

$ იტალია

37:0

ესპანეთი

კვი 22/06

17.00

$ საქართველო

34:10

იტალია

კვი 22/06

19.00

$ არგენტინა

41:7

ესპანეთი

ახალი ამბები

თბილისის თასი 2014 - თასი იაგუარებმა მოიპოვეს, ბორჯღალოსნები მეორეზე გავიდნენ

 
IRB თბილისის თასი 2014 - გუნდებმა მესამე, ფინალური რაუნდის რაზმები დაასახელეს (რედაქტირებული)

 

დოკუმენტები


ტურნირის ფოტოგალერეა

ვიდეოები

 

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

25/03 @ 17.00

25-26/03   XVI ტური

ბაგრატი

8:32

აკადემია $

არმია $

23:26

აია

ლოკომოტ $

20:26

ჯიქი

არმაზი

კვი 14.00 შევ

ბათუმი

ლელო

კვი 14.00 ლელ

ყოჩები

25/03 @ 17.00

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

53

+98

12-4

5

ჯიქი გორი

52

+160

10-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი

46

+56

  9-5*2

6

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

42

+46

  9-7

6

არმია

37

-12

  8-8

5

ბაგრატ ქუთ

18

-247

  3-13

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

24/03 @ 18.30

"" ლიგ

04-05/04   მეორე ეტაპი

მოწინავე  რვეული  

სანუგეშო ჯგუფები     

სრული განრიგი (ა4)

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ (დას)

აღმ               დას           

30-31/03   V ტურ (აღმ)

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 


მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო