ბორჯღალოსნები )) 2017 კანადა

საქართველოს ბორჯღალოსნები * 2017

ბოლო განახლება [29:45 არგენტინა 24/06_2017]  *  1989-2017 200 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

მერაბ კვირიკაშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1983

106

16147გ 150ჯ 3ა [833 ქ] 5სბ

15

ბექა წიკლაური

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1989

27

4 11გ 15ჯ 2ა [93 ქ]

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1987

67

7ლ 2სბ

თამაზ მჭედლიძე

აჟენ [სფრ პრო დ2]

1993

46

6ლ სბ

სოსო მათიაშვილი

აკადემია [საქ დ 10]

1993 3

2 2გ [14 ქ]

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

102

22 [4 კაპ] 2სბ

მერაბ შარიქაძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1993

54

10 [7 კაპ]

გიორგი კოშაძე

რუსთავის ხარები [საქ Iლ]

1996

6

4

10

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

78

440გ 25 3ა [184 ქ] 2სბ

10

ლაშა ხმალაძე

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1988

56

7ლ 4გ [43 ქ]

10

რევაზ ჯინჭველაშვილი

ქუთაისის ბაგრატი [საქ დ 10]

1995

3

:

9

გიორგი ბეგაძე

ბოლნისის ყოჩები [საქ დ 10]

1986

58

2სბ

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

24

5

9

ვაჟა ხუციშვილი

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1993

23

:

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

44

2ლ სბ

1

კახა ასიეშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1987

27

2ლ

1

თორნიკე მატარაძე

ლიონ [სფრ ტოპ 14]

1996

5

სბ

2

ჯაბა ბრეგვაძე

ვუსთერ [ინგ პრემ]

1987

46

2სბ

2

შალვა მამუკაშვილი

ტულონ [სფრ ტოპ14]

1990 46

4

2

ბადრი ალხაზაშვილი

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1995

5

:

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ14]

1991

32

3ლ

3

ანტონ ფეიქრიშვილი

კარდიფ [უელ პრო 12]

1987

24

5ლ 2სბ

3

სოსო ბეკოშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1993

8

:

3

ნიკა ხატიაშვილი

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1992

4

სბ

2ხ

გიორგი ჩხაიძე

დომონ [სფრ ფედ2]

1981

97

10ლ [1 კაპ] 6სბ

2ხ

გიორგი ნემსაძე

ბრისთოლ [ინგ ჩემპ]

1984

73

12ლ 5სბ

2ხ

კოტე მიქაუტაძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1991

51

2ლ 3სბ

2ხ

ნოდარ ჭეიშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1990

7

:

3

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989

41

4ლ [1 კაპ] 2წბ 5სბ

3

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

38

10 სბ

3ხ

ლაშა ლომიძე

ლონდონ აირიშ [ინგ პრემ]

1992

33

5 + სბ

3

ბექა ბიწაძე

შონბრი [სფრ ფედ1]

1991

22

6ლ +

3ხ

ოთარ გიორგაძე

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1996

7

3ხ

გიორგი ცუცქირიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

6

სბ

ისვენებენ | დაიმტვრნენ

გიორგი აფციაური

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1994

22

გიორგი ფრუიძე

ქუთაისის ბაგრატი [საქ დ 10]

1994

13

2

ირაკლი სვანიძე

გორის ჯიქი [საქ დ 10]

1996 3

:

ანზორ სიჭინავა

აკადემია [საქ დ 10]

1995

1

სბ

ბადრი ლიპარტელიანი

არმაზი [საქ დ 10]

1995

1

:

9

გელა აფრასიძე

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1998

2

:

1

ვასილ კაკოვინი

ტულუზ [სფრ ტოპ 14]

1989

25

 სბ

1

გიორგი თეთრაშვილი

აჟენ [სფრ პრო დ2]

1993

8

:

2

ზურაბ ჟვანია

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1991

28

8ლ 2სბ

2

გიორგი ჭყოიძე

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1991

2

:

3

დუდუ ქუბრიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1986

45

2ლ წბ 2სბ

3

ლაშა ტაბიძე

ბორდო [სფრ ტოპ 14]

1997

4

:

3

გიორგი მელიქიძე

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1996

3

:

3

მამუკა გორგოძე

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1984

71

26ლ [13 კაპ] 5სბ

3

შალვა სუთიაშვილი

ანგულემ [სფრ პრო დ2]

1984

62

2ლ [15 კაპ] 3სბ

3

ბექა გორგაძე

მონ’დე’მარსან [სფრ პრო დ2]

1996

11

5 სბ

3

საბა შუბითიძე

აკადემია [საქ დ 10]

1994

10

:

3ხ

გიორგი მჭედლიშვილი

გორის ჯიქი [საქ დ 10]

1993

1

:

02.35 @ 25/06_2017

 

 

საქართველო @ 20წ მსოფლიო პირველობა 2017

ბადრი ალხაზაშვილი

კახა ასიეშვილი

გელა აფრასიძე

გიორგი აფციაური

გიორგი ბეგაძე

სოსო ბეკოშვილი

ბექა ბიწაძე

ჯაბა ბრეგვაძე

ოთარ გიორგაძე

ბექა გორგაძე

მამუკა გორგოძე

გიორგი თეთრაშვილი

სანდრო თოდუა

გიორგი თხილაიშვილი

ვასილ კაკოვინი

დავით კაჭარავა

მერაბ კვირიკაშვილი

ვიტო კოლელიშვილი

გიორგი კოშაძე

ბადრი ლიპარტელიანი

ვასილ ლობჟანიძე

ლაშა ლომიძე

სოსო მათიაშვილი

ლაშა მალაღურაძე

შალვა მამუკაშვილი

თორნიკე მატარაძე

კოტე მიქაუტაძე

გიორგი მჭედლიშვილი

თამაზ მჭედლიძე

მიხეილ ნარიაშვილი

გიორგი ნემსაძე

ზურაბ ჟვანია

ირაკლი სვანიძე

ანზორ სიჭინავა

ლაშა ტაბიძე

ანტონ ფეიქრიშვილი

გიორგი ფრუიძე

დუდუ ქუბრიაშვილი

მერაბ შარიქაძე

საბა შუბითიძე

ლევან ჩილაჩავა

გიორგი ჩხაიძე

გიორგი ცუცქირიძე

ბექა წიკლაური

ნოდარ ჭეიშვილი

გიორგი ჭყოიძე

ნიკა ხატიაშვილი

ლაშა ხმალაძე

ვაჟა ხუციშვილი

რევაზ ჯინჭველაშვილი

   

15.15 @ 25/08_2017

 

 

 

საქართველო @ 2016 შემოდგომა

საქართველოს ბორჯღალოსნები

2016 წლის შემოდგომის ტესტებზე

ბოლო განახლება [16:43 შოტლანდია 26/11 2016]

ყველა ბორჯღალოსანი და ტესტი 1989-2016

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

მერაბ კვირიკაშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1983

98

14132141 3ა [766] 4სბ

15

ბექა წიკლაური

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1989

25

4 11გ 15ჯ 2ა [93 ქ]

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1987

59

7ლ 2სბ

თამაზ მჭედლიძე

აჟენ [სფრ პრო დ2]

1993

45

6ლ სბ

გიორგი აფციაური

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1994

22

ანზორ სიჭინავა

აკადემია [საქ დ 10]

1995

1

სბ

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

96

20ლ [4 კაპ] 2სბ

მერაბ შარიქაძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1993

47

8 [1 კაპ]

გიორგი კოშაძე

რუსთავის ხარები [საქ I]

1996 1

:

10

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

73

4ლ 38გ 25 3ა [180 ქ] 2სბ

10

ლაშა ხმალაძე

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1988

48

7ლ 4გ [43 ქ]

10

რევაზ ჯინჭველაშვილი

ქუთაისის ბაგრატი [საქ დ 10]

1995

2

:

9

გიორგი ბეგაძე

ბოლნისის ყოჩები [საქ დ 10]

1986

51

2სბ

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

18

3

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

39

2ლ სბ

1

ზურაბ ჟვანია

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1991

26

8ლ 2სბ

1

ვასილ კაკოვინი

ტულუზ [სფრ ტოპ 14]

1989 25

 სბ

2

ჯაბა ბრეგვაძე

ვუსთერ [ინგ პრემ]

1987

40

2სბ

2

ბადრი ალხაზაშვილი

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1995 2

:

3

დუდუ ქუბრიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1986

45

2ლ წბ 2სბ

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ14]

1991

31

3ლ

3

კახა ასიეშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1987

26

2ლ

2ხ

გიორგი ნემსაძე

ბრისთოლ [ინგ პრემ]

1984

65

12ლ 4სბ

2ხ

კოტე მიქაუტაძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1991

45

2ლ 3სბ

2ხ

ნოდარ ჭეიშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1990

4

:

3

მამუკა გორგოძე

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1984

69

26ლ [11 კაპ] 5სბ

3

შალვა სუთიაშვილი

ანგულემ [სფრ პრო დ2]

1984

62

2ლ [15 კაპ] 3სბ

3

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989 39

4ლ [1 კაპ] 2წბ 5სბ

3

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

33

6ლ სბ

3

ლაშა ლომიძე

ბეზიე [სფრ პრო დ2]

1992

25

5 სბ

3

ბექა ბიწაძე

შონბრი [სფრ ფედ1]

1991

20

6ლ

რეზერვი

გიორგი ფრუიძე

ქუთაისის ბაგრატი [საქ დ 10]

1994

11

9

ვაჟა ხუციშვილი

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1993

22

:

2ხ

გიორგი ჩხაიძე

დომონ [სფრ ფედ2]

1981

94

10ლ [1 კაპ] 6სბ

3

საბა შუბითიძე

აკადემია [საქ დ 10]

1994

7

:

3

ბექა გორგაძე

მონ’დე’მარსან [სფრ პრო დ2]

1996

7

სბ

17.50 @ 27/11_2016

 


ალხაზაშვილი


ასიეშვილი


აფციაური


ბეგაძე


ბიწაძე


ბრეგვაძე


გორგაძე


გორგოძე


თოდუა


თხილაიშვილი


კაკოვინი


კაჭარავა


კვირიკაშვილი


კოლელიშვილი


კოშაძე


ლობჟანიძე


ლომიძე


მალაღურაძე


მიქაუტაძე


მჭედლიძე


ნარიაშვილი


ნემსაძე


ჟვანია


სიჭინავა


სუთიაშვილი


ფრუიძე


ქუბრიაშვილი


შარიქაძე


შუბითიძე


ჩილაჩავა


ჩხაიძე


წიკლაური


ჭეიშვილი


ხმალაძე


ხუციშვილი


 

საქართველო @ 2016 ევროპა + ზღვისრეთი

საქართველოს ბორჯღალოსნები

2016 წლის "რაგბი ევროპასა" და ზღვისრეთის ტურნეზე

ბოლო განახლება [14:3 ფიჯი 24/06 2016]

ყველა ბორჯღალოსანი და ტესტი 1989-2016

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

მერაბ კვირიკაშვილი

მონლიუსონ [სფრ ფედ2]

1983

95

14128გ 136ჯ 3ა [743 ქ] 4სბ

15

ბექა წიკლაური

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1989

24

4 11გ 15ჯ 2ა [93 ქ]

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1987

57

7ლ 2სბ

თამაზ მჭედლიძე

აჟენ [სფრ ტოპ 14 >> პრო დ2]

1993

42

6ლ სბ

გიორგი აფციაური

არმია [საქ დ 10]

1994

19

გიორგი ფრუიძე

ქუთაისის აია [საქ დ 10]

1994

11

მურაზ გიორგაძე

არმაზი [საქ დ 10]

1994

10

2

ანზორ სიჭინავა

აკადემია [საქ დ 10]

1995

0

:

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

95

20ლ [4 კაპ] 2სბ

მერაბ შარიქაძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1993

44

8 [1 კაპ]

10

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

70

4ლ 38გ 25 3ა [180 ქ] 2სბ

10

ლაშა ხმალაძე

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1988

47

7ლ 4გ [43]

10

რევაზ ჯინჭველაშვილი

ქუთაისის აია [საქ დ 10]

1995

2

:

9

გიორგი ბეგაძე

ბოლნისის ყოჩები [საქ დ 10]

1986

48

2სბ

9

ვაჟა ხუციშვილი

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1993

22

:

9

ვასილ ლობჟანიძე

არმაზი [საქ დ 10]

1996

15

:

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

36

2ლ სბ

1

ზურაბ ჟვანია

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1991

26

8ლ 2სბ

1

კახა ასიეშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1987

24

2ლ

2

შალვა მამუკაშვილი

გლაზგო [შტლ პრო 12] >> ?

1990

43

3

2

ჯაბა ბრეგვაძე

ვუსთერ [ინგ პრემ]

1987

37

2სბ

3

დუდუ ქუბრიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1986

42

2ლ წბ 2სბ

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტ14]

1991

28

3ლ

3

ანტონ ფეიქრიშვილი

ბეიონ [სფრ პრო დ2]

1987

23

5ლ 2სბ

3

ირაკლი მირცხულავა 

ტარბ [სფრ პრო დ2]

1988

11

:

3

ნიკა ხატიაშვილი

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1992

3

სბ

3

გიორგი მელიქიძე

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1996

2

:

2ხ

გიორგი ჩხაიძე

ლილ [სფრ ფედ1]

1981

94

10ლ [1 კაპ] 6სბ

2ხ

გიორგი ნემსაძე

ტარბ [სფრ პრო დ2]

1984

62

12ლ 4სბ

2ხ

კოტე მიქაუტაძე

ტულონ [სფრ ტ14]

1991

42

2ლ 2სბ

2ხ

ვახტანგ მაისურაძე

ალბი [სფრ პრო დ2]

1987

25

2ლ

2ხ

ნოდარ ჭეიშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1990

4

:

3

მამუკა გორგოძე

ტულონ [სფრ ტ14]

1984

66

26ლ [8 კაპ] 5სბ

3

შალვა სუთიაშვილი

ანგულემ [სფრ ფედ1]

1984

60

2ლ [15 კაპ] 3სბ

3

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

30

6ლ სბ

3

ლაშა ლომიძე

ბეზიე [სფრ პრო დ2]

1992

23

5 სბ

3

ბექა ბიწაძე

შონბრი [სფრ ფედ1]

1991

17

3ლ

3

საბა შუბითიძე

აკადემია [საქ დ 10]

1994

7

:

3

ბექა გორგაძე

მონ’დე’მარსან [სფრ პრო დ2]

1996

7

სბ

3ხ

გიორგი მჭედლიშვილი

გორის ჯიქი [საქ დ 10]

1993

0

:

11.40 @ 24/06_2016

 

 

2016 "რაგბი ევროპის" მიმდინარე რაზმი

მილთონ ჰეიგ

ლევან მაისაშვილი

მაიქლ ბრედლი

ილია მაისურაძე

ირაკლი ხუნდაძე

გიორგი ჭუმბურიძე

ოთარ იაშვილი

დავით რამიშვილი

ბესო აბრამიშვილი

ედ ბერი

ირაკლი ჭყონია

რაიან გიბნი

 

     

კახა ასიეშვილი

გიორგი აფციაური

გიორგი ბეგაძე

მურაზ გიორგაძე

ბექა გორგაძე

სანდრო თოდუა

გიორგი თხილაიშვილი

დავით კაჭარავა

მერაბ კვირიკაშვილი

ვასილ ლობჟანიძე

ლაშა ლომიძე

ლაშა მალაღურაძე

შალვა მამუკაშვილი

გიორგი მელიქიძე

გიორგი მჭედლიშვილი

თამაზ მჭედლიძე

მიხო ნარიაშვილი

გიორგი ნემსაძე

ზურაბ ჟვანია

შალვა სუთიაშვილი

ანტონ ფეიქრიშვილი

გიორგი ფრუიძე

მერაბ შარიქაძე

საბა შუბითიძე

გიორგი ჩხაიძე

ბექა წიკლაური

ნოდარ ჭეიშვილი

ლაშა ხმალაძე

ვაჟა ხუციშვილი

რევაზ ჯინჭველაშვილი

მამუკა გორგოძე

ლევან ჩილაჩავა

     

11.55 @ 17/03_2016

       

 

 

 

საქართველო @ 2015 მსოფლიო

საქართველოს ბორჯღალოსნები

2015 წლის მსოფლიო თასზე

ბოლო განახლება  [17:16 ნამიბია 7/10 2015]

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

მერაბ კვირიკაშვილი

მონლიუსონ [სფრ ფ 1]

1983

88

12ლ 113 124 3ა [667] 4სბ

15

ბექა წიკლაური

ლოკომოტივი [საქ]

1989

23

4 11გ 15ჯ 2ა [93 ქ]

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ]

1987

50

5ლ 2სბ

თამაზ მჭედლიძე

აჟენ [სფრ დ2]

1993

35

4ლ

გიორგი აფციაური

ქუთაისის აია [საქ]

1994

14

:

მურაზ გიორგაძე

არმაზი [საქ]

1994

9

2

გიორგი ფრუიძე

ქუთაისის აია [საქ]

1994

5

:

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს]

1985

87

17ლ [4 კაპ] სბ

მერაბ შარიქაძე

ორიაკ [სფრ დ2]

1993

40

7ლ [1 კაპ]

10

ლაშა მალაღურაძე

ბანიერ [სფრ ფ 1]

1986

62

4 29გ 25 3ა [162] 2სბ

10

ლაშა ხმალაძე

ლელო სარასენს [საქ]

1988

39

5ლ 4გ [33 ქ]

9

გიორგი ბეგაძე

ბოლნისის ყოჩები [საქ]

1986

40

2სბ

9

ვაჟა ხუციშვილი

რუსთავის ხარები [საქ]

1993

20

:

9

ვასილ ლობჟანიძე

არმაზი [საქ]

1996

10

:

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტ14]

1990

32

სბ

1

კახა ასიეშვილი

ბრივ [სფრ ტ14]

1987

16

2

შალვა მამუკაშვილი

სეილ შარქს [ინგ პრემ]

1990

35

3

2

სიმონ მაისურაძე

ვალანს [სფრ ფ 1]

1986

33

სბ

2

ჯაბა ბრეგვაძე

ბოლნისის ყოჩები [საქ]

1987

32

სბ

3

დავით ზირაქაშვილი

კლერმონ [სფრ ტ14]

1983

53

9ლ [1 კაპ] 3სბ

3

დუდუ ქუბრიაშვილი

სტად ფრან~ [სფრ ტ14]

1986

40

2ლ წბ სბ

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტ14]

1991

27

3ლ

3

ანტონ ფეიქრიშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1987

16

სბ

2ხ

გიორგი ჩხაიძე

ლილ [სფრ ფ 1]

1981

86

10ლ [1 კაპ] 6სბ

2ხ

ლევან დათუნაშვილი

ორიაკ [სფრ დ2]

1983

75

3ლ [3 კაპ] 6სბ

2ხ

გიორგი ნემსაძე

ტარბ [სფრ დ2]

1984

54

9ლ 3სბ

2ხ

კოტე მიქაუტაძე

ტულონ [სფრ ტ14]

1991

40

2ლ 2სბ

3

მამუკა გორგოძე

ტულონ [სფრ ტ14]

1984

65

26 [8 კაპ] 5სბ

3

შალვა სუთიაშვილი

მასი [სფრ დ2]

1984

52

ლ [7 კაპ] 3სბ

3

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტ14]

1989

36

3ლ [1 კაპ] 2წბ 5სბ

3

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ]

1991

24

3ლ სბ

3

ლაშა ლომიძე

ბეზიე [სფრ დ2]

1992

15

2ლ სბ

8/10 @ 14.10

 

 

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

შაბ 21/10  ბათუმი  15.00

21/10_2017 @ 24.50

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

33:16

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

ტმშ (რუმ)

9

+39

9/3

რვგ (იტა)

6

-1

5/6

ჰდლ (გერ)

4

-13

3/7

ვდნ (იტა)

1

-32

4/9

"ბ"

სხვ

ბთმ (საქ)

7

+13

8/5

კლვ (იტა)

6

+23

9/4

პდვ (იტა)

5

+1

3/3

ლშბ (პორ)

4

-30

5/9

  ლელოთა ფარდობა დადგინდა!  

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

2017-18 * დიდი 10

10/10_2017 @ 18.25

განახლდება  27/10

8/10 @ 19.40

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

24

+57

6-0

0

ლელო სარასენს

18

+28

4-2

2

ბათუმი

17

+75

3-1*1

3

ხარები  რუსთავი

17

-1

4-2

1

ჯიქი  გორი

16

+28

3-3

4

ლოკომოტივი

14

+11

3-2

2

არმაზი  მარნეული

13

-4

2-3*1

3

არმია

9

-78

2-4

1

აკადემია

5

-42

0-6

5

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-74

1-5

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

21/10_2017 @ 16.30

19-22/10   IV ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/10_2017 @ 19.40

22/10   დას VII ტური | აღმ VI ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

20/10_2017 @ 19.15

"" ლიგ

24-26/10  საჩემპიონო ნახევარ’ფინალები

საპასუხო სრეიტინგო მატჩები

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

19-20/10   III ეტაპის ბოლო, VI ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/10_2017 @ 17.20

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/10_2017 @ 18.55

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 1989-2017   203 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

შაბ

11/11

18.00

დინამო

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

18.00

მესხი

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო