7’კაცა 2016

საქართველოს შვიდკაცა 2016

 

მიხეილ გაჩეჩილაძე

ირაკლი გეგენავა

ნიკა გიგაური

ლევან გოგოლაშვილი

იოსებ კიკვიძე

დიტო კიკნაძე

ბახვა კობახიძე

დაჩი კოპაძე

       

ბადრი ლიპარტელიანი

დავით ლოსაბერიძე

იოსებ მათიაშვილი

შალვა მახარაშვილი

მამუკა ნინიძე

ჟორჟ სალდაძე

ბიძინა სამხარაძე

გიორგი სორდია

გიორგი ტალახაძე

ბექა ურჯუკაშვილი

გიორგი შკინინი

თორნიკე ცერცვაძე

ზურაბ ძნელაძე

გოდერძი ჭინჭარაული

რამაზ ხარაზიშვილი

ალექსანდრე ხუციშვილი

რატი ხუციშვილი

მეთ ჯენი

რევაზ ჯინჯიხაძე

 

 

 

 

 

კახა ალანია
მთავარი მწვრთნელი

პალიკო ჯიმშელაძე
მწვრთნელი

ზაზა ლეჟავა
მწვრთნელი

სანდრო ნიჟარაძე
მენეჯერი

ვახტანგ წიკლაური
ექიმი

გიორგი სვანიძე
ფიზიო

 

 

     

10.40 @ 9/07_2016

 

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო