7’ქალა 2016

საქართველოს შვიდქალა 2016

ია ალელიშვილი

ნათია გავაშელიშვილი

ნიკოლ გალუზინსკაია

შორენა გამსახურდია

სალომე მაკასარაშვილი

ქეთევან მოდებაძე

ნანი პაკელიანი

თინათინ პაპუაშვილი

სალომე საღარაძე

ნანი სირაძე

სალომე სირაძე

თინათინ სიხარულიძე

ნინო ტაბატაძე

ლოსანა ფოლადაშვილი

მარიამ ჭიჭინაძე

დინა ხუხუნეიშვილი

თინათინ ჯიჯეიშვილი

     

 

 

 

 

ჯაბა მალაღურაძე
მთავარი მწვრთნელი

გიორგი მაისურაძე
მწვრთნელი

ილია ლათიბაშვილი
ექიმი

ია ხურცილავა
მენეჯერი

       
     

15.35 @ 24/10_2016

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

შაბ 16/1ბათუმი  15.00

14/12_2017 @ 13.05

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

33:16

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

27:31

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

ტმშ (რუმ)

13

+41

11/04

რვგ (იტა)

11

+37

11/07

ჰდლ (გერ)

8

-9

04/09

ვდნ (იტა)

6

-28

09/12

"ბ"

სხვ

ბთმ (საქ)

8

+9

11/10

კლვ (იტა)

7

+21

10/06

პდვ (იტა)

6

-3

05/04

ლშბ (პორ)

4

-68

06/15

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

2017-18 * დიდი 10

6/12_2017 @ 10.50

23/12  გადადებული  ლოკ – ბთმ

3/12 @ 16.45

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

38

+147

9-1

2

ლელო სარასენს

36

+96

8-2

4

ლოკომოტივი

33

+87

7-2

5

ჯიქი  გორი ^

28

+26

5-4*1

6

ბათუმი

28

+96

5-3*1

6

ხარები  რუსთავი

23

-34

5-4*1

1

აკადემია

20

+9

3-7

8

არმაზი  მარნეული

15

-59

2-7*1

5

არმია

9

-140

2-8

1

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-228

1-9

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

10/12_2017 @ 17.55

9-10/12   IX ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

4/12_2017 @ 18.50

განახლდება 2018 წელს

24/02 დასავლეთი | 10/03 აღმოსავლეთი

სტუ-ს დაექვითა 10 ქულა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

17/11_2017 @ 17.30

  მოწინავე სამეულები 

"" ლიგ

4-5/11  ოქროს | ბრინჯაოს  ფინალები

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

იუნკერები ჩოხოსნები

რეიტინგოებიც  დასრულდა

"" ლიგ

12/11 ფინალები  | 17/11  II სარეიტინგოები

1

ხვამლი ხომლი

2

ლელო 1  თბილისი

3

მწვანე აია  ქუთაისი

ზედა რვეული      ო    შუა რვეული     

სანუგეშოები დასრულდა   აღმ   დას

შავი დაფა

15/11_2017 @ 19.30

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

2/11_2017 @ 18.15

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

კან | ურუ

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  კან | ურუ

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო       მინდა ჯგუფის ლოგო