საქართველოს დრო
 

*რაგბი ევროპის* ჩემპ 2015

11.50 @ 28/02

საქართველო -

შაბათობით, საქართველოს დროით    ტურნირი სრულად

07/02

17.00

ჰოიზენშტამი

გერმანია

$ 64:8

14/02

17.00

ვაკე, მესხი

პორტუგალ

20:15 $

28/02

19.00

მადრიდი

ესპანეთი

26:13

წარსული * 28 მოვარჯიშე * 23 მოთამაშე * გუნდები+მსაჯები

2ლ: ჟვანია კაჭარავა; 2გ 4ჯ: კვირიკაშვილი სბ ნემსაძე დათუნაშვილი - ლ: გოია; გ 2ჯ: ლინქ’ლეითერ სბ დე’ხუან

საგაზეთო ოქმი   გალერეა   ვიდეო

რუს 16:13 $ რუმ

პორ 11:3 გერ

3 რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

საქართველო

13

+74

13

110

3-0

1

რუმინეთი

11

+45

10

79

2-1

3

რუსეთი

9

+4

10

82

2-1

1

ესპანეთი

5

-11

9

64

1-2

1

პორტუგალია

5

-24

2

36

1-2

1

გერმანია

0

-88

4

33

0-3

0

^  უკეთესი პირისპირ ბალანსით    ოფიციოზი

14/03

17.00

ვაკე, მესხი

რუსეთი

0:0

21/03

16.30

ბუქარესტი

რუმინეთი

0:0

ჩემპიონები და სლემოსნები  *  ერთა თასი 2014

ყველა ბორჯღალოსანი და ტესტი 1989-2014

უმაღლესი ლიგა 2014-15

28/02 @ 16.55

XV ტური

არმია

0:0

ყოჩები

კვი 1/03  ავჭალა  14.00  რეფ ჩიხლაძე

ხარები

0:0

არმაზი

კვი 1/03  რუსთავი 14.00  რეფ თევზაძე

28/02 @ 16.55

სხვ

    მ-წ*ფ

$

ბოლნისი ყოჩები

49

+129

11-2*1

3

ლელო სარასენს ^

44

+91

  9-3*3

2

ბათუმი

44

+85

  9-5*1

6

აია ქუთაისი

39

+67

  8-7

7

ლოკომოტივი

38

+42

  7-7*1

8

ხარები რუსთავი

36

+84

  7-5*2

4

ჯიქ გორი

30

-6

  6-7*2

2

არმაზი

24

-55

  5-8*1

2

არმია

21

-132

  4-9*1

3

თიბიეს უნივერს

7

-305

  1-14

3

 ^  უკეთესი პირისპირ ბალანსით    სტატ’ლიდერები

ბათუმი $

16:20

ჯიქი

შაბ 28/02  მალთაყვა (100) 14.00  რეფ გვირჯიშვილი
ლ: ჯიმშელაძე; გ 3ჯ: კობახიძე -
2ლ:
გაბროშვილი მამრიკიშვილი;
2გ: ხარაზიშვილი; 2ჯ: ნინიძე ხარაზიშვილი

თიბიეს

19:45

ლოკომოტივი $

შაბ 28/02  ავჭალა (500)  15.00  რეფ ამაშუკელი
ლ: ღამბაშიძე; გ 4ჯ: მჭედლიშვილი -
7ლ:
ფ.გასვიანი (1 6) წიკლაური (2 4 7) კალანდაძე (3 5)
5გ:
კალანდაძე 4, წიკლაური

ლელო

20:13

აია $

შაბ 28/02 მარტყოფი (150) 15.00 რეფ დაგლას (ირლ)
2ლ: ლომთაძე კაჭარავა; 2გ 2ჯ: ყიასაშვილი სბ ქოიავა -
ლ: [საჯ] გ 2ჯ:
ჯინჭველაშვილი სბ წბ მატკავა

პირველი ლიგა 2014-15

28/02 @ 18.20

28/02-1/03   XI ტური

რეგიონალური ლიგა 2014-15

28/02 @ 18.25

28/02-1/03   აღმ XII ტური  
დას   არდადეგები

ჭაბუკთა ლიგები 2015

23/02 @ 17.20

"ა"  ლიგა

3-4/03   I ტური

პულები           

"ბ"  ლიგა

33 გუნდი  *  იწყება  12/03

აღმოსავლეთი           
დასავლეთი           

დასრულებული ტურნირები    არქივში

"ცრუ შერკინების" წესი

3/04 2014 @ 12.20

განმარტება

კლუბებს, მსაჯებს, კომისრებს!

წესების წიგნი 

მსოფლიო თასი 2015

13/10 @ 01.00   განრიგი  სრულად

საქართველო -

დღე

თარიღი

დრო

მეტოქე

ქალაქი

შაბ

19/09

15.00

ტონგა

გლოსთერ

პარ

25/09

19.45

არგენტინა

გლოსთერ

პარ

02/10

23.00

ზელანდია

კარდიფ

ოთხ

07/10

23.00

ნამიბია

ექსეთერ

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი
 
აფხაზეთის ხმა
 
ლელო
 
რადიო პალიტრა
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო არემჯი ლოგო ნატახტარის ლოგო
მინდა ჯგუფის ლოგო