საქართველოს ჩემპიონატი რაგბი 7-ში გორის სარაგბო სტადიონი

10.06.2018 კვირა

2004-2005წ.   დრო: 7წთ  (გამონაკლისი ფინალი 2x7წთ ) რაოდენობა 7x7

 

პირველი ეტაპი

A

#

გუნდი

 

 

 

 

ლელოს სხვაობა

ქულა

1

აკადემია

აკადემია

 

 

 

 

 

8

ჯრუჭი

 

ჯრუჭი

 

 

 

 

9

არმაზი

 

 

არმაზი

 

 

 

16

ბორჯომი

 

 

 

ბორჯომი

 

 

 

B

#

გუნდი

 

 

 

 

ლელოს

სხვაობა

ქულა

2

აია

აია

 

 

 

 

 

7

ხარები

 

ხარები

 

 

 

 

10

ბათუმი

 

 

ბათუმი

 

 

 

15

ვეფხვები

 

 

 

ვეფხვები

 

 

 

C

#

გუნდი

 

 

 

 

ლელოს

სხვაობა

ქულა

3

ხვამლი

ხვამლი

 

 

 

 

 

6

არესი

 

არესი

 

 

 

 

11

თბილისი

 

 

თბილისი

 

 

 

14

წიქარა

 

 

 

წიქარა

 

 

 

D

#

გუნდი

 

 

 

 

ლელოს

სხვაობა

ქულა

4

კოლხი რაინდები

კოლხი რაინდები

 

 

 

 

 

5

ლელო

 

ლელო

 

 

 

 

1 2

არწივები

 

 

არწივები

 

 

 

13

ვეფხვები

 

 

 

ვეფხვები

 

 

 

შენიშვნა: გუნდის მენჯერები 11:20 უნდა გამოცხადნენ ორგანიზატორებთან

 

#

 

დრო

ანგარიში

მოედანი

1

აკადემია - ბორჯომი

12:00

 

ბუნებრივი

2

ჯრუჭი - არმაზი

12:00

 

ხელოვნური

3

აია - ვეფხვები

12:10

 

ბუნებრივი

4

ხარები - ბათუმი

12:10

 

ხელოვნური

5

ხვამლი - წიქარა

12:20

 

ბუნებრივი

6

არესი - თბილისი

12:20

 

ხელოვნური

7

კოლხი რაინდები - ჯიქი

12:30

 

ბუნებრივი

8

ლელო - არწივები

12:30

 

ხელოვნური

9

აკადემია - არმაზი

12:40

 

ბუნებრივი

10

ჯრუჭი - ბორჯომი

12:40

 

ხელოვნური

11

აია - ბათუმი

12:50

 

ბუნებრივი

12

ხარები - ვეფხვები

12:50

 

ხელოვნური

13

ხვამლი - თბილისი

13:00

 

ბუნებრივი

14

არესი - წიქარა

13:00

 

ხელოვნური

15

კოლხი რაინდები - არწივები

13:10

 

ბუნებრივი

16

ლელო - ჯიქი

13:10

 

ხელოვნური

17

აკადემია - ჯრუჭი

13:20

 

ბუნებრივი

18

არმაზი - ბორჯომი

13:20

 

ხელოვნური

19

აია - ხარები

13:30

 

ბუნებრივი

20

ბათუმი - ვეფხვები

13:30

 

ხელოვნური

21

ხვამლი - არესი

13:40

 

ბუნებრივი

22

თბილისი - წიქარა

13:40

 

ხელოვნური

23

კოლხი რაინდები - ლელო

13:50

 

ბუნებრივი

24

არწივები - ჯიქი

13:50

 

ხელოვნური

 

მეორე ეტაპი

 

¼ მეცხრე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

25

9 - 16

15:00

 

ბუნებრივი

26

10 - 15

15:00

 

ხელოვნური

27

11 - 14

15:10

 

ბუნებრივი

28

12 - 13

15:10

 

ხელოვნური

 

 

¼ პირველიადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

29

1 - 8

15:20

 

ბუნებრივი

30

2 – 7

15:20

 

ხელოვნური

31

3 – 6

15:30

 

ბუნებრივი

32

4 - 5

15:30

 

ხელოვნური

 

½ მეცამეტე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

33

25წ - 28წ

15:40

 

ბუნებრივი

34

26წ - 27წ

15:40

 

ხელოვნური

 

 

½ მეცხრე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

35

25მ - 28მ

15:50

 

ბუნებრივი

36

26მ - 27მ

15:50

 

ხელოვნური

 

½ მეხუთე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

37

29წ – 32წ

16:00

 

ხელოვნური

38

30წ - 31წ

16:10

 

ხელოვნური

 

 

 

½ პირველი ადგილისთვის

 

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

39

29მ – 32მ

16:00

 

ბუნებრივი

40

30მ - 31მ

16:10

 

ბუნებრივი

 

მესამე ეტაპი

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

41

მე 15 ადგილისთვის

16:20

 

ხელოვნური

42

მე 13 ადგილისთვის

16:20

 

ბუნებრივი

43

მე 11 ადგილისთვის

16:30

 

ხელოვნური

44

მე 9 ადგილისთვის

16:30

 

ბუნებრივი

45

მე 7 ადგილისთვის

16:40

 

ხელოვნური

46

მე 5ადგილისთვის

16:40

 

ბუნებრივი

47

მე 3 ადგილისთვის

16:50

 

ბუნებრივი

48

ფინალი

17:00

 

ბუნებრივი

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

2018-19  |  დიდი 10

21-22/10   VII ტური

7/10 @ 19.00

სხვ

მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

24

+98

5-1

4

ლოკომოტივი  თბ

23

+70

5-1

3

არმაზი  მარნეული

21

+102

4-2

5

ხარები  რუსთავი

19

+39

4-2

3

ლელო სარასენს  თბ

17

+4

4-2

1

აია  ქუთაისი

14

+11

3-3

2

ჯიქი  გორი

11

-37

2-4

3

ვეფხვები  პატარძეული

6

-90

1-5

2

აკადემია  თბილისი

6

-102

1-5

2

არმია  თბილისი

5

-95

1-5

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  დუბლები

20/10   IV ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

20-21/10   III ტური

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

19-21/10   V ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

19-20/10   II ეტაპის III ტური

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

23-25/10   II ეტაპის I ტური

მოწინავე ოთხეულები     დას  |  აღმ
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3222] მორაგბე [16/10]

კაცი [1301]  |  ჭაბ’ა [629]  |  ჭაბ’ბ [1292]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018  |  შემოდგომის ტესტები

არაფორმალური წყარო_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

0:0

17/11

.

თბილისი

სამოა

0:0

24/11

.

თბილისი

ტონგა

0:0

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

6:17

08/12

18.00

ფიამე ორო

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

კლვ (იტა)

4

+11

ფმრ (იტა)

0

=0

ლოკ (საქ)

0

-11

""

სხვ

პდვ (იტა)

3

=0

რვგ (იტა)

2

=0

ბრბ (ბელ)

0

=0

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმ | პორ

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/06]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

 

ტაბლო
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო