საქართველოს ჩემპიონატი რაგბი 7-ში გორის სარაგბო სტადიონი

10.06.2018 კვირა

2004-2005წ.   დრო: 7წთ  (გამონაკლისი ფინალი 2x7წთ ) რაოდენობა 7x7

 

პირველი ეტაპი

A

#

გუნდი

 

 

 

 

ლელოს სხვაობა

ქულა

1

აკადემია

აკადემია

 

 

 

 

 

8

ჯრუჭი

 

ჯრუჭი

 

 

 

 

9

არმაზი

 

 

არმაზი

 

 

 

16

ბორჯომი

 

 

 

ბორჯომი

 

 

 

B

#

გუნდი

 

 

 

 

ლელოს

სხვაობა

ქულა

2

აია

აია

 

 

 

 

 

7

ხარები

 

ხარები

 

 

 

 

10

ბათუმი

 

 

ბათუმი

 

 

 

15

ვეფხვები

 

 

 

ვეფხვები

 

 

 

C

#

გუნდი

 

 

 

 

ლელოს

სხვაობა

ქულა

3

ხვამლი

ხვამლი

 

 

 

 

 

6

არესი

 

არესი

 

 

 

 

11

თბილისი

 

 

თბილისი

 

 

 

14

წიქარა

 

 

 

წიქარა

 

 

 

D

#

გუნდი

 

 

 

 

ლელოს

სხვაობა

ქულა

4

კოლხი რაინდები

კოლხი რაინდები

 

 

 

 

 

5

ლელო

 

ლელო

 

 

 

 

1 2

არწივები

 

 

არწივები

 

 

 

13

ვეფხვები

 

 

 

ვეფხვები

 

 

 

შენიშვნა: გუნდის მენჯერები 11:20 უნდა გამოცხადნენ ორგანიზატორებთან

 

#

 

დრო

ანგარიში

მოედანი

1

აკადემია - ბორჯომი

12:00

 

ბუნებრივი

2

ჯრუჭი - არმაზი

12:00

 

ხელოვნური

3

აია - ვეფხვები

12:10

 

ბუნებრივი

4

ხარები - ბათუმი

12:10

 

ხელოვნური

5

ხვამლი - წიქარა

12:20

 

ბუნებრივი

6

არესი - თბილისი

12:20

 

ხელოვნური

7

კოლხი რაინდები - ჯიქი

12:30

 

ბუნებრივი

8

ლელო - არწივები

12:30

 

ხელოვნური

9

აკადემია - არმაზი

12:40

 

ბუნებრივი

10

ჯრუჭი - ბორჯომი

12:40

 

ხელოვნური

11

აია - ბათუმი

12:50

 

ბუნებრივი

12

ხარები - ვეფხვები

12:50

 

ხელოვნური

13

ხვამლი - თბილისი

13:00

 

ბუნებრივი

14

არესი - წიქარა

13:00

 

ხელოვნური

15

კოლხი რაინდები - არწივები

13:10

 

ბუნებრივი

16

ლელო - ჯიქი

13:10

 

ხელოვნური

17

აკადემია - ჯრუჭი

13:20

 

ბუნებრივი

18

არმაზი - ბორჯომი

13:20

 

ხელოვნური

19

აია - ხარები

13:30

 

ბუნებრივი

20

ბათუმი - ვეფხვები

13:30

 

ხელოვნური

21

ხვამლი - არესი

13:40

 

ბუნებრივი

22

თბილისი - წიქარა

13:40

 

ხელოვნური

23

კოლხი რაინდები - ლელო

13:50

 

ბუნებრივი

24

არწივები - ჯიქი

13:50

 

ხელოვნური

 

მეორე ეტაპი

 

¼ მეცხრე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

25

9 - 16

15:00

 

ბუნებრივი

26

10 - 15

15:00

 

ხელოვნური

27

11 - 14

15:10

 

ბუნებრივი

28

12 - 13

15:10

 

ხელოვნური

 

 

¼ პირველიადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

29

1 - 8

15:20

 

ბუნებრივი

30

2 – 7

15:20

 

ხელოვნური

31

3 – 6

15:30

 

ბუნებრივი

32

4 - 5

15:30

 

ხელოვნური

 

½ მეცამეტე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

33

25წ - 28წ

15:40

 

ბუნებრივი

34

26წ - 27წ

15:40

 

ხელოვნური

 

 

½ მეცხრე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

35

25მ - 28მ

15:50

 

ბუნებრივი

36

26მ - 27მ

15:50

 

ხელოვნური

 

½ მეხუთე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

37

29წ – 32წ

16:00

 

ხელოვნური

38

30წ - 31წ

16:10

 

ხელოვნური

 

 

 

½ პირველი ადგილისთვის

 

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

39

29მ – 32მ

16:00

 

ბუნებრივი

40

30მ - 31მ

16:10

 

ბუნებრივი

 

მესამე ეტაპი

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

41

მე 15 ადგილისთვის

16:20

 

ხელოვნური

42

მე 13 ადგილისთვის

16:20

 

ბუნებრივი

43

მე 11 ადგილისთვის

16:30

 

ხელოვნური

44

მე 9 ადგილისთვის

16:30

 

ბუნებრივი

45

მე 7 ადგილისთვის

16:40

 

ხელოვნური

46

მე 5ადგილისთვის

16:40

 

ბუნებრივი

47

მე 3 ადგილისთვის

16:50

 

ბუნებრივი

48

ფინალი

17:00

 

ბუნებრივი

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

2018 * ზაფხულის ტურნე

საქართველო

სატურნეო რაზმი  |  წარსული  |  სრულად

1989 - 2018    212 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/06

05.00

სუვა

ტონგა

16:15

წარსული  |  23 მოთამაშე  |  ბარათი  |  ოქმი  |  ვიდეო

შაბ

16/06

07.30

სუვა

ფიჯი

15:37

წარსული  |  24 მოთამაშე  |  ბარათი  |  ოქმი  |  ვიდეო

შაბ

23/06

09.45

ტოიოტა

იაპონია

0:0

წარსული  |  23 მოთამაშე  |  ბარათი  |  ოქმი  |  ვიდეო

2018 * 20წ მსოფლიო

საფრანგეთი ბეზიე, ნარბონ, პერპინიან

ჩვენი რაზმი  |  ოფიციოზი  |  ოქმები_EN

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

ოთხ

30/05

20.30

პერ

აფრიკა  ოქ

$27:33$

კვი

03/06

16.00

ბეზ

საფრანგეთი  ოქ

_12:24_

ხუთ

07/06

20.30

ნარ

ირლანდია  ოქ

_24:20$

#

<>

სხვ

2

ზელ

14

+108

6

უელ

8

-26

8

ავს

6

+21

12

იაპ

1

-103

#

<>

სხვ

1

ინგ

15

+84

5

იტა

10

-33

7

არგ

7

-9

11

შტლ

1

-42

#

<>

სხვ

3

სფრ

14

+31

4

აფრ

11

+2

9

საქ

5

-14

10

ირლ

2

-19

პლეი’ოფი

ვიბრძოლებთ IX - XII ადგილებისთვის

სამ

12/06

20.30

პერ

იაპონია  ოქ

24:22

ელიტაში დავრჩით! ვითამაშებთ IX ადგილისთვის

კვი

17/06

15.30

ბეზ

შოტლანდია  ოქ

39:31

ისტორიაში პირველად დავიკავეთ IX ადგილი!

კიბე

1. საფრანგეთი

2. ინგლისი

3. აფრიკა

4. ზელანდია

5. ავსტრალია

6. არგენტინა

7. უელსი

8. იტალია

9. საქართველო

10. შოტლანდია

11. ირლანდია

12. იაპონია

"26 მაისის" 100 წლისთავი

საიუბილეო ბურთაობა

ხუთ 31/05 2018  |  დინამო არენა  |  20.00

საქართველო 16:15 ფრანგ’ბარბარ

25 მოთამაშე  |  გუნდები+მსაჯები  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

2018 * დიდი ლელო

ქართული რაგბის
პირველი "ვარსკვლავთა რკენა"

შაბ 26/05 2018  |  ქუთაისი, აია  |  18.00

2017-18 * დიდი 10

 

პლეი’ოფი

სრულად

დიდი ფინალი    კვი 13/05  ავჭალა  |  20.00

ლოკომოტივი მეათედ გახდა ჩემპიონი

კვარცხლბეკი

სტატ’მოწინავენი

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა პირველ ლიგაში

2017-18 * სხვა ლიგები

პირველი დასრულდა

პატარძეული ავიდა დიდ 10-ში

ხულიგანა გავარდა რეგიონულ ლიგაში

რეგიონული  დასრულდა

ტაო ავიდა პირველ ლიგაში

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

კაცთა ლიგების ყველა [1395] მოთამაშე

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

აღმ      |  დას    

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება  სასჯელი

2019 * მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

15/05 რუმინეთი და ესპანეთი მოიხსნენ
    ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
გერ სამ რეპ  ტონ  ურუ

ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

ახალი წესები 2017-18 სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

ტაბლო

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო