7 აპრილი, 14 წლამდე ასაკის შესარჩევი ეტაპი " რუსთავის რაგბის სტადიონზე " .

რუსთავის რაგბის სტადიონი 07.04.2019.კვირა

2004–2005წ.   დრო8წთ (გამონაკლისი ფინალი2X7წთ)რაოდენობა12X12

გუნდების წარმომადგენლები ფესტივალის ორგანიზატორებთან უნდა გამოცხადნენ 09:30 !

პირველი ეტაპი

 

A

#

გუნდი

       

/

ქულა

1

ხარები1

---------

         

2

ლოკომოტივი

 

---------

       

3

იუნკერები

   

--------

     

4

ლელო 2

     

---------

   

 

B

#

გუნდი

       

/

ქულა

1

ლელო1

--------

         

2

ქორები

 

--------

       

3

მიმინო

   

--------

     

4

ხარები2

     

---------

   

 

 

C

#

გუნდი

       

/

ქულა

1

არმაზი

-------

         

2

ხულიგანა

 

--------

       

3

ვეფხვები

   

--------

     

4

არმია

     

---------

   

 

 

რეიტინგი (ჯგუფური ეტაპის შემდეგ)

1.

2.

3.

4.

5.

6

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

 

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

1

ხარები1 - ლელო2

10:00

 

2

ლოკომოტივი - იუნკერები

10:10

 

3

ლელო1 - ხარები2

10:20

 

4

ქორები - მიმინო

10:30

 

5

არმაზი - არმია

10:40

 

6

ხულიგანა - ვეფხვები

10:50

 

7

ხარები1 - იუნკერები

11:00

 

8

ლოკომოტივი - ლელო2

11:10

 

9

ლელო1 - მიმინო

11:20

 

10

ქორები - ხარები2

11:30

 

11

არმაზი - ვეფხვები

11:40

 

12

ხულიგანა - არმია

11:50

 

13

ხარები1 - ლოკომოტივი

12:00

 

14

იუნკერები - ლელო2

12:10

 

15

ლელო1 - ქორები

12:20

 

16

მიმინო - ხარები2

12:30

 

17

არმაზი - ხულიგანა

12:40

 

18

ვეფხვები - არმია

12:50

 
 

 

 

 

 

 

 

მეორე ეტაპი

¼ პირველი ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

19

1-8

13:30

 

20

2-7

13:40

 

21

3-6

13:50

 

22

4-5

14:00

 

 

 

 

 

¼ მეცხრე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

23

9-12

14:10

 

24

10-11

14:20

 

 

 

 

½ მეხუთე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

25

19 -22

14:30

 

26

20 - 21

14:40

 

 

 

 

½ პირველი ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

27

19-22

14:50

 

28

20 - 21

15:00

 

 

მესამე ეტაპი

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

29

მე 11 ადგილისთვის

15:10

 

30

მე 9 ადგილისთვის

15:20

 

31

მე 7 ადგილისთვის

15:30

 

32

მე 5 ადგილისთვის

15:40

 

33

მე 3 ადგილისთვის

15:50

 

34

ფინალი

16:00

 

 

 

 

რეიტინგი (პირველი ეტაპის შემდეგ)

1.

2.

3.

4.

5.

6

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

 

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

V ტური

სრულად

პარ 18/10   დიდი დიღომი, ლელო   18.00

შაბ 19/10   ქუთაისი   16.00

შაბ 19/10   ავჭალა   18.00

კვი 20/10   ნუცუბიძე   16.00

კვი 20/10   გორი, ჭალა   18.00

მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

23-კაცა რაზმი    ქალაქი  |  ლაივ’სტატისტიკა    LV ანგარიში

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

_14:43$

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

$33:07_

ხუთ

03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

_10:45$

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

_08:27$

ბორჯღალოსანთა მედია’ნობათი

ჩვენი 31-კაცა რაზმი  |  მსაჯები

ოვალის ამქარი

რესურსები

2019-20 სეზონის სიახლეები

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო