7 აპრილი 14 წლამდე ასაკის შესარჩევი ეტაპი.ავჭალის რაგბის სტადიონზე

ავჭალის რაგბის სტადიონი 07.04.2019.კვირა

2004–2005წ.   დრო8წთ (გამონაკლისი ფინალი2X7წთ)რაოდენობა12X12

გუნდების წარმომადგენლები ფესტივალის ორგანიზატორებთან უნდა გამოცხადნენ 13:00 !

პირველი ეტაპი

A

#

გუნდი

       

/

ქულა

1

ხვამლი1

--------

         

2

ჯიქი

 

--------

       

3

ავჭალა

   

--------

     

4

გორდა

     

--------

   

 

B

#

გუნდი

       

/

ქულა

1

აკადემია

--------

         

2

ჩოხოსნები

 

--------

       

3

ყოჩები

   

---------

     

4

ბორჯომი

     

---------

   

 

C

#

გუნდი

       

/

ქულა

1

წიქარა

---------

         

2

თბილისი

 

---------

       

3

ლეგიონი

   

----------

     

4

ხვამლი2

     

---------

   

 

 

რეიტინგი (ჯგუფური ეტაპის შემდეგ)

1.

2.

3.

4.

5.

6

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

 

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

1

ხვამლი1 - გორდა

13:30

 

2

ჯიქი - ავჭალა

13:40

 

3

აკადემია - ბორჯომი

13:50

 

4

ჩოხოსნები - ყოჩები

14:00

 

5

წიქარა - ხვამლი2

14:10

 

6

თბილისი - ლეგიონი

14:20

 

7

ხვამლი1 - ავჭალა

14:30

 

8

ჯიქი - გორდა

14:40

 

9

აკადემია - ყოჩები

14:50

 

10

ჩოხოსნები - ბორჯომი

15:00

 

11

წიქარა - ლეგიონი

15:10

 

12

თბილისი - ხვამლი2

15:20

 

13

ხვამლი1 - ჯიქი

15:30

 

14

ავჭალა - გორდა

15:40

 

15

აკადემია - ჩოხოსნები

15:50

 

16

ყოჩები - ბორჯომი

16:00

 

17

წიქარა - თბილისი

16:10

 

18

ლეგიონი - ხვამლი2

16:20

 
 

 

 

 

მეორე ეტაპი

¼ პირველი ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

19

1-8

17:00

 

20

2-7

17:10

 

21

3-6

17:20

 

22

4-5

17:30

 

 

 

 

¼ მეცხრე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

23

9-12

17:40

 

24

10-11

17:50

 

 

 

 

½ მეხუთე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

25

19 -22

18:00

 

26

20 - 21

18:10

 

 

 

 

½ პირველი ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

27

19-22

18:20

 

28

20 - 21

18:30

 

 

 

მესამე ეტაპი

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

29

მე 11 ადგილისთვის

18:40

 

30

მე 9 ადგილისთვის

18:50

 

31

მე 7 ადგილისთვის

19:00

 

32

მე 5 ადგილისთვის

19:10

 

33

მე 3 ადგილისთვის

19:20

 

34

ფინალი

19:30

 

 

 

 

რეიტინგი (პირველი ეტაპის შემდეგ)

1.

2.

3.

4.

5.

6

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

 

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 
ტაბლო

მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

ქინგზ [აფრ]

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

ოვალის ამქარი

განაცხადთა მიღება დასრულდა

ლიგების ყველა [2952] მორაგბე [ 07/08 @ 19.20 ]

კაცი [1228] | ა’ლიგელი [674] | ბ’ლიგელი [1050]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

9

10

6

6

31

19

14

19

52

83

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

რესურსები

2019-20 სეზონის სიახლეები

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო