13 აპრილი (შაბათი) - 12 წლამდე ასაკის ფესტივალი ქ.თბილისი

"ნუცუბიძის რაგბის სტადიონი"

მის: ავთო ვარაზის 6

ხელოვნური

2006-2007მოედნის ზომა: 65X47

სათამაშო დროერთი თამაში: 12წთ

რაოდენობა: 9X9 (3 შერკინება 6უკანა ხაზი)

 

 

ლელო დიღ1 , ლოკომოტივი1 , თბილისი , ჯიქი.

ლელო დიღ2 , ლოკომოტივი2 , ხულიგანა , ავჭალა.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

10:00

ლელო დიღ1 - ჯიქი

ლოკომოტივი1 - თბილისი

10:15

ლელო დიღ2 - ავჭალა

ლოკომოტივი2 - ხულიგანა

10:30

ლელო დიღ1 - თბილისი

ლოკომოტივი1 - ჯიქი

10:45

ლელო დიღ2 - ხულიგანა

ლოკომოტივი2 - ავჭალა

11:00

ლელო დიღ1 - ლოკომოტივი1

თბილისი - ჯიქი

11:15

ლელო დიღ2 - ლოკომოტივი2

ხულიგანა - ავჭალა

 

 

პირველი მოედანი: წიქარა , აკადემია ვაკე , ხვამლი1 , შევარდენი (მოს) , ლელო ვარ1.

მეორე მოედანი: იუნკერები , ქორები , აკადემია ნუც , ლელო ვარ2 , ხვამლი3 .

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

11:30

აკადემია ვაკ - ლელო ვარ1

ქორები - ხვამლი3

11:45

ხვამლი1 - შევარდენი მოს

აკადემია ნუც - ლელო ვარ2

12:00

წიქარა - ლელო ვარ1

იუნკერები - ხვამლი3

12:15

აკადემია ვაკ - შევარდენი მოს

ქორები - ლელო ვარ2

12:30

წიქარა - ხვამლი1

იუნკერები - აკადემია ნუც

12:45

შევარდენი მოს - ლელო ვარ1

ლელო ვარ2 - ხვამლი3

13:00

აკადემია ვაკე - ხვამლი1

ქორები - აკადემია ნუც

13:15

წიქარა - შევარდენი მოს

იუნკერები - ლელო ვარ2

 

 

ხარები1 , არმაზი1 , ლეგიონი , ხვამლი2.

ხარები2 , არმაზი2 , სურამი , ხვამლი4.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

13:30

ხარები1 - ხვამლი2

არმაზი1 - ლეგიონი

13:45

ხარები2 - ხვამლი4

არმაზი2 - სურამი

14:00

ხარები1 - ლეგიონი

არმაზი1 - ხვამლი2

14:15

ხარები2 - სურამი

არმაზი2 - ხვამლი4

14:30

ხარები1 - არმაზი1

ლეგიონი - ხვამლი2

14:45

ხარები2 - არმაზი2

სურამი - ხვამლი4

 

 

თელავი1 , ლელო საბ , არმია , გორდა.

თელავი2 , ყაზბეგი , მიმინო , ხვამლი5.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

15:00

თელავი1 - გორდა

ლელო საბ - არმია

15:15

თელავი2 - ხვამლი5

ყაზბეგი - მიმინო

15:30

თელავი1 - არმია

ლელო საბ - გორდა

15:45

თელავი2 - მიმინო

ყაზბეგი - ხვამლი5

16:00

თელავი1 - ლელო საბ

არმია - გორდა

16:15

თელავი2 - ყაზბეგი

მიმინო - ხვამლი5

 

 

ყოჩები , ჩოხოსნები , მერანი , ფესვები.

ვეფხვები , ყოჩები კაზ , ყოჩები ბოლ , ლაშარი.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

16:30

ყოჩები - ფესვები

ჩოხოსნები - მერანი

16:45

ვეფხვები - ლაშარი

ყოჩები კაზ - ყოჩები ბოლ

17:00

ყოჩები - მერანი

ჩოხოსნები - ფესვები

17:15

ვეფხვები - ყოჩები ბოლ

ყოჩები კაზ - ლაშარი

17:30

ყოჩები - ჩოხოსნები

მერანი - ფესვები

17:45

ვეფხვები - ყოჩები კაზ

ყოჩები ბოლ - ლაშარი

 

 

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

V ტური

სრულად

პარ 18/10   დიდი დიღომი, ლელო   18.00

შაბ 19/10   ქუთაისი   16.00

შაბ 19/10   ავჭალა   18.00

კვი 20/10   ნუცუბიძე   16.00

კვი 20/10   გორი, ჭალა   18.00

მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

23-კაცა რაზმი    ქალაქი  |  ლაივ’სტატისტიკა    LV ანგარიში

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

_14:43$

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

$33:07_

ხუთ

03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

_10:45$

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

_08:27$

ბორჯღალოსანთა მედია’ნობათი

ჩვენი 31-კაცა რაზმი  |  მსაჯები

ოვალის ამქარი

რესურსები

2019-20 სეზონის სიახლეები

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო